NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 622 623 624 625 626 627 628 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 10:27  
Cytuj
Madzia, ty za swoje niegodziwości, manipulacje i oszustwa też się nie dowiesz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 10:27  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 15:38  
Cytuj
CYTAT
Madzia to nasza Art, kim jest? umiechumiechumiech wymieniłeś umiech

Podaj cytat, w którym uznałem Śpiewaka za najlepszego Prezydenta?

Już manipulujesz jak Madzia. Już wpisałeś się w sfery szumowin. gratuluję umiechumiech

Kandydatura Jakubiaka mi się podoba. Tylko Edzio. Ja tam nie głosuję i nie jaram sie tymi wyborami jak ty. Mnie interesuje Stalowa Wola.


Nie znam Madzi. Dla mnie ona to po prostu art. Oprócz twojego imienia i nazwiska ( i profesji rzecz jasna) nie znam nikogo więcej z tego forum.
Jeżeli zarzucasz jej przynależność do marginesu napisz konkretnie - niech ma możliwość się bronić. Może nie zrobi tak jak ty i po podaniu danych personalnych nie ucieknie na miesiąc z forum. smiech2


Może być ten cytat z 615 strony tego tematu? :

Jan Śpiewak byłby lepszym prezydentem. No ale ja tam nie głosuje więc nie podniecam się tak jak ty. Warszawiacy zdecydują.

Skoro interesuje cię tylko Stalowa Wola to po kiego chu.a relacjonujesz na bieżąco rzekome wpadki tylko jednego z kandydatów ( nigdy nie zgadniesz którego) brandzlując się nad tym na potęgę.umiech Nic nie wskazuje aby było ci wszystko jedno ( Trzaskowski czy Jaki) - mimo tego że tak usiłujesz nam wmówić. Przyznaj szczerze raz w życiu że wolałbyś "Czaskowskiego" jako prezydenta stolicy? umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
Edzio, Patryczek jeździ do Bułgarii by czerpać wzorce budowy metra umiechumiechumiech


A co w naszej Policji? Nie widzicie oflagowanych radiowozów?



Co tu ciągle z tym Patryczekiem? Nie jest ci wszystko jedno? umiech


Pierwszy raz w historii III RP policjanci strajkują? Może rząd powinien zrobić tak jak w Rumunii i całej budżetówce podnieść pensje o 50 %?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 17:00  
Cytuj
Patryk Jaki chyba zaczynał od korwinizmu i musiał wcześnie zrozumiec, że dobry polityk to efektywny polityk w działaniu dla swoich wyborców, zamiast wiecznego narzekania na wyborców, przepraszam :-) na durną większość, że nie może zrealizować swojej wizji bo nie budzi odpowiedniego zaufania. Wina ludzi.

Nawet PO/PSL/SLD zrozumiało że z większości wyborców zrobili sobie prywatny ciemnogród "Polaczków" do czarowania i bicia po pysku Gazetą Wyborczą, TVN-em i sokiemzburaka SuperStacji. Teraz gdy wyszło kto był ciemny, a kto kradł to nie wiedzą co powiedzieć, jak to odkręcić, oddać za nomenklaturę, przyznać się, przestać aportować, przeprosić czy nie nie wiem wiec obiecują że wrócą rządzić dla tych, którym się to bardzo podobało i pasowało. Adresują w kółko swój najbardziej zaorany i utopijny elektorat żeby go tylko nie stracić gdy się domyśli. Szkopuł w tym, że nie ma wystarczającej liczby chętnych do bycia rządzonymi... przy pomocy takiej lewatywy.

Jędrek tego nie zrozumiał i dalej, jak wół po staremu orze na forum, na 10 orczyków jednocześnie :-) zupełnie bezowocnie. Głównie to personalnie obsmarowuje. PO staremu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2018r. 21:10  
Cytuj
CDN.. każdego z polityki oprócz PIS musisz podstępnie zmieszać z błotem. Dziwne że w temacie ludzi z PISu nie masz nigdy nic do powiedzenia tylko same superlatywy.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 00:08  
Cytuj
CDN ignorancie. Trafiłem przypadkiem na film który skojarzyłem z tobą. Może to znak? Może księdza wysłuchasz :-) https://youtu.be/kb5kvM38hvY

A propos PiSu to nie trwa wiecznie. Jak tak będzie wyglądać dobra zmiana to sami szybko się wyłożą. Chciałbym żeby umacniali Polskę gospodarczo zamiast mącić ludziom w głowach.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 01:03  
Cytuj
Klemens_Maria, gdy były jakieś "superlatywy" to zapewne napisałem skoro mi wypominasz, dlaczego nie? To grzech chwalić? Zdarzyło mi się?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 01:09  
Cytuj
CYTAT
Klemens_Maria, gdy były jakieś "superlatywy" to zapewne napisałem, dlaczego nie? To grzech chwalić?

Zdarzyło mi się?


Pisz tak samo o wszystkich partiach. Wysilasz sie jak możesz aby pisać negatywnie na wszystkich tylko nie na PIS.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 01:28  
Cytuj
Podaj na P.W gotowca (a co leniu myślisz) to wkleję. Myślisz że ci pożałuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 02:49  
Cytuj
CYTAT
Podaj na P.W gotowca (a co leniu myślisz) to wkleję. Myślisz że ci pożałuje?


Czyli jesteś wklejaczem gotowców na opozycję. Internauta wyborca dyskutuje normalnie. A partyjni podstawieni tak mają jak ty.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 06:47  
Cytuj
Edzio, lepszy nie znaczy najlepszy umiechumiechumiech

Tak, interesuje mnie tylko Stalowa Wola. Z Patryczka po prostu się śmieję. O jego konkurencie nie piszę bo nie warto.
No ale ty masz swoja interpretacje. Przecież wiesz najlepiej umiech

Co do Madzi, to było już tu pisane wielokrotnie. Dziennikarze konkurencji dosyć dokładnie opisali ścieżkę kariery naszej Madzi umiech

Nie po raz pierwszy policjanci protestują ale nigdy po informacji ministra, że nigdy nie było tak dobrze umiech

Gdyby dali te 50% podwyżek to byłoby ekstra. Ile dostaliby policjanci na rękę umiech?? Tu jako pseudo przedsiębiorca polegniesz jezyk

Może lepiej dotrzymać słowa i podnieść kwotę wolną od podatku i nie podnosić podatków???

W budżecie tyle pieniędzy.....


Mirek, z twojego ulubionego serwisu umiech

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 07:35  
Cytuj
CYTAT
Edzio, lepszy nie znaczy najlepszy umiechumiechumiech

Tak, interesuje mnie tylko Stalowa Wola. Z Patryczka po prostu się śmieję. O jego konkurencie nie piszę bo nie warto.
No ale ty masz swoja interpretacje. Przecież wiesz najlepiej umiech

Co do Madzi, to było już tu pisane wielokrotnie. Dziennikarze konkurencji dosyć dokładnie opisali ścieżkę kariery naszej Madzi umiech

Nie po raz pierwszy policjanci protestują ale nigdy po informacji ministra, że nigdy nie było tak dobrze umiech

Gdyby dali te 50% podwyżek to byłoby ekstra. Ile dostaliby policjanci na rękę umiech?? Tu jako pseudo przedsiębiorca polegniesz jezyk

Może lepiej dotrzymać słowa i podnieść kwotę wolną od podatku i nie podnosić podatków???

W budżecie tyle pieniędzy.....


Mirek, z twojego ulubionego serwisu umiech

Obrazek


No właśnie to "śmianie " z jednego kandydata to chyba twój modus operandi. Niby jesteś bezpartyjnym wolnościowcem a dziwnym zbiegiem okoliczności tylko jednymi się zajmujesz. Jaki to zbieg okoliczności i na ile można go wycenić rzeczywiście pozostaje w sferze domysłów. Skoro jest dwóch pretendentów a ty atakujesz tylko jednego to jaki z tego wniosek ? Dla mnie oczywisty....smiech2

Wiesz mam taki problem że kompletnie nie interesuje się lokalna polityką. Mimo tego że jeszcze nie tak całkiem dawno zarzucałeś mi że jestem " czopkiem Kudłatego" ( pamiętasz?) mam wywalone na nasz samorząd. Widzę obserwuję , ale żyję z czegoś innego. Nie mam czasu żeby zajmować się każdym lokalnym działaczem czy ścieżką jego kariery.
Pewnie poprę Kudłatego w wyborach , chociaż ostatecznej decyzji nie podjąłem. Jest jaki jest , na pewno nie jest taki koszmarnie słaby jak bezpartyjni wolnościowcy próbują go przedstawiać. Dla mnie art to art. Wrzuć link o jej karierze, może w wolnej chwili to przeglądnę.


A zapytaj znajomego policjanta czy strażaka , żeby tak z ręką na sercu powiedział ile dostał podwyżki na rękę za ośmioletnich rządów PO , a ile za trzyletnich rządów PiS? Tylko tyle i aż tyle , będziemy wiedzieć coś konkretnego. Problem rządu Morawieckiego jest taki że TVP rozdmuchała do czerwoności propagandę sukcesu. Więc skoro jest tak zajebiście jak rządowa telewizja twierdzi ciężko dziwić się ludziom ( nie tylko policjantom ) że chcą więcej zarabiać. Taki jest skutek nachalnej i tępej propagandy ( zawsze twierdziłem że TVP niczym się nie różni od TVN - jest tylko inaczej ukierunkowana). Wiesz Rumunię chwaliłeś za politykę gospodarczą ( pamiętasz czy już zapomniałeś?) . Tam rząd zrobił taki numer że najpierw obniżył podatki a potem całej budżetówce podniósł pensje . Skoro ich tak chwaliłeś to może warto sięgnąć po takie rozwiązania? Gdybyś miał problem z pamięcią może ci coś wyciągnę z historii forum?

Nie ma potrzeby podnoszenia podatków - są one i tak za wysokie. Ile razy mam to pisać? Rząd powinien uszczelnić system ( żeby system był równy dla wszystkich) a przede wszystkim go upraszczać. Ten rząd prowadzi taką politykę jaką prowadzi ( ja bym prowadził inną) , niemniej nie ma żadnych podstaw by twierdzić że Polska bankrutuje - wręcz przeciwnie. Podobno koniunktura się kończy, zobaczymy za rok dwa , czy parametry kształtujące wzrost PKB ulegną takiemu pogorszeniu że wszystko się zawali niczym domek z kart. Większość ekonomistów nie snuje takich czarnych wizji i pewnie mają rację. Gdybym wierzył w teorie Balcerowicza czy jemu podobnych nie miałbym szacunku do samego siebie , zbyt wiele kłamstw tego człowieka zobaczyłem na własne oczy i doświadczyłem na własnym grzbiecie....umiech

Wiktor Zborowski jest popularnym cenionym aktorem . Osobiście mam w nosie jego przemyślenia dotyczące polityki ( chociaż Pawłowicz nie lubię). Co mnie obchodzą poglądy polityczne jakiegoś celebryty ( jakiegokolwiek) ?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 08:32  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
Za wulgaryzmy 20 pkt

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 09:51  
Cytuj
Wnuk Bolka skazany. Jego adwokat liczył na uniewinnienie...umiech

https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.wp.pl/wnuk-walesy-skazany-przewrocil-kobiete-i-szarpal-6287838986282625a%3famp=1?espv=1

Bolek z braćmi często rozrabiał na festynach w Popowie. Ze sztachetami i nożami byli postrachem okolicy. Niedaleko pada jabłko od jabłoni...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 11:02  
Cytuj
Super są te przerobione plakaty good

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 18:23  
Cytuj
Edzio, po co ty tyle piszesz. Nie rozumiesz co sie do ciebie pisze. Piszę ci że lepszy ty rozumiesz najlepszy umiech Piszę że nie warto sie zajmować Trzaskowskim a ty swoje insynuacje umiech

Dostałeś kolejne punkty umiech za wrażliwość umiech

Dlaczego uważasz, że mam cie przekonywać co do roli Madzi na tym forum? Wydaje ci sie że twoja opinia cokolwiek dla mnie znaczy? umiechumiechumiechumiech


Obrazek


umiechumiechumiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2008r. 00:00  
Cytuj
Ok Andrzejku. Pamiętaj że tak jak w maju 2015 była potrzebna maść na ból dupy , to na jesieni znowu się przyda.umiech

Wszyscy bezpartyjni wolnościowcy ze sztabu PO będą w lekkim szoku , ale tobie jest przecież wszystko jedno:cwaniak:

Wbrew pozorom może na tym nawet zyskasz. Pewnie wam stawkę podniosą bo wybory samorządowe to jedno ale parlamentarne to już zupełnie inna sprawa.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 23:25  
Cytuj
Pis zabrał rodzicom miliony i część rzekomo oddał na dzieci.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Sie 2018r. 23:48  
Cytuj
Andrzejku masz wielki dołek i jeszcze większe nasze wsparcie.
Trzymaj się cool girl forum bez ciebie byłoby nudne jak Encyklopedia, prawda, wszędzie prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 06:40  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku masz wielki dołek i jeszcze większe nasze wsparcie.
Trzymaj się cool girl forum bez ciebie byłoby nudne jak Encyklopedia, prawda, wszędzie prawda.


Edzio i Madzia kto ma ból doopy czy dołek to wyraźnie widać.

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 07:21  
Cytuj
Andrzejku bardzo miło że w końcu piszesz jak prawdziwy bezpartyjny wolnościowiec któremu jest wszystko jedno : PiS czy PO? Obawiam się jednak że ta próba uwiarygodnienia jest czynnością pozorną . Ja to wiem ale czy krugej i inni też to wiedzą? Gotowi pomyśleć że zmieniłeś front i atakujesz ich ukochaną Platformę. No chyba że wiedzą to ok.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 08:32  
Cytuj
Edo - ale czy przypadkiem "nowoczesna" też nie dostała 0 zł? potluczonypotluczonypotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 09:30  
Cytuj
Za pierwszy rok chyba wzięli . Niestety musieli zwrócić. Niezbadane są wyroki stwórcy.....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 09:50  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Sie 2018r. 10:23  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 622 623 624 625 626 627 628 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »