NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
«« « ... 708 709 710 711
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
ff
Wysłany: 23 Marz 2019r. 12:02  
Masz sporo racji co do popularności pseudoliteratury od Masy ( zresztą tak samo jak filmy Patryka Vegi) ale subiektywnie stwierdzam że nic godnego uwagi w książkach księdza Bonieckiego nie odnalazłem. Być może jestem do niego uprzedzony ze względu na filozofię " Kościoła otwartego" , którą on wyznaje , niemniej tego się trzymam...umiech
Z drugiej strony skąd młodzi ludzie oglądający Warsaw Shore czy wcześniej Big Brothera mieli czerpać wzorce? Ludzie wychowani na takiej tandecie są skażeni kulturą najniższych lotów. I stąd właśnie jest jak jest.

Wywiad kosmity z debilem masz tu:

https://www.youtube.com/watch?v=0wuPg9D5vw0

Być może mam specyficzne poczucie humoru ( a na głupca silącego się na mędrca reaguję alergicznie) dla mnie ten wywiad był od pierwszej do ostatniej sekundy zabawny. Szkoda że "redaktor Wątły " przeprowadził go na stojąco bo odniosłem wrażenie że miał ochotę robić za podnóżek bądź za leśnego ssaka ( w pozycji klęczącej rzecz jasna!).

Akurat jeżeli chodzi o pisanie prawdy historycznej to pismaki z lewej strony zachowują się jak zaprzańcy. Nie twierdzę że jako Naród byliśmy bez skazy , ale który był? Kłamstwa Grossa powielane w TVN spowodowały że wielu uwierzyło jego wersję o " pogromie w Jedwabnem". Władysław Pasikowski pięknie wpisał się w tą narrację tworząc arcydzieło w postaci " Pokłosia". Obejrzałem tego gniota ale ledwo wytrzymałem do końca. I właśnie w ten sposób cała ta lewicowo-liberalna strona robi nam wodę z mózgu. Stawiają nas w roli sprawców na równi narodem niemieckim - przecież to absurd! Jeżeli ktoś z rodziny Pasikowskiego czy Stuhra był niemieckim kolaborantem to ok , z mojej z tego co wiem nikt volkslisty nie podpisał . I nie czuję się współwinnym tragedii narodu żydowskiego w najmniejszym stopniu.

Obejrzyj sobie to bobku :
https://www.youtube.com/watch?v=rGGhoA94uW4&t=928s

Wykorzystaj szansę żeby zweryfikować fakty ( nie mylić z Faktami TVN) . Od nich się tego nie dowiesz.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 24 Marz 2019r. 21:42  

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Prywatna wiadomość 

«« « ... 708 709 710 711

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »