NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
gdzie są moderatorzy tego forum?, tematy o polityce
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 22:45  
Cytuj
To jego było zblokować nie wszystkich!!!! to raz....a dwa -

skoro jestem w tym niby "zarządzie" dlaczego nie mam uprawnień odpowiednich do stanowiska???


Skoro invix nie raczy odpisać to Ty mi wyjaśnij jak to jest.....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 22:45  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 22:47  
Cytuj
Panna - chaos panuje tutaj od dawien dawna. Zawsze był burdel i bałagan. Każdy kto chciał założyć temat to zakładał i wcześniej nie było aż takich problemów jak teraz. Powstał dodatkowo mały paradoks - z czasem zaczęło przybywać moderatorów i osób, które mają możliwość modyfikowania wypowiedzi (i ich usuwania), po to by zapanować nad bałaganem. Szczerze mówiąc powstał większy. Nie ma zasad, wytycznych którymi mają się kierować moderatorzy itd. Powstała wolna amerykanka na SM. Jak przeglądam to forum to już coraz mniej jest w miarę ciekawych tematów a jak powstają to od razu są modyfikowane. Niepotrzebne to jest. Poza tym ostatnio rozwaliło mnie jedno - reklama rotransu w postaci tematu na forum. Mijacie się z celem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
To jego było zblokować nie wszystkich!!!! to raz....a dwa -

skoro jestem w tym niby \"zarządzie\" dlaczego nie mam uprawnień odpowiednich do stanowiska???


Skoro invix nie raczy odpisać to Ty mi wyjaśnij jak to jest.....


Ale o jakich uprawnieniach mowisz? Jeżeli chodzi o to usuwanie postów zostało chwilowo wylączone dla kazdego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 22:49  
Cytuj
a usuwanie postów pod artami?
PS: dziękuje za usunięcie ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 22:50  
Cytuj
dokładnie Call ma rację.....
i ilu jest jeszcze modów bez etykietki bóg jeden raczy wiedzieć bo nikt się nie podpisuje pod swoim moderowaniem tylko umywa rączki i czeka czy ktoś się zbulwersuje usuniętym postem czy komentarzem

a chodzi mi o to - dlaczego nie mogę moderować ogłoszeń,blokować kogoś itd Dlaczego mogę tylko usuwać lub zmieniać posty nic więcej...dlaczego???? Dlaczego jacek może więcej choć ja jestem od....? dlaczego? dlaczego Ty możesz więcej???no dlaczego???

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
Poza tym ostatnio rozwaliło mnie jedno - reklama rotransu w postaci tematu na forum. Mijacie się z celem


Mnie też to z butów wydarło, takiego spamu jeszcze nie było jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 22:55  
Cytuj
CYTAT


achodzi mi o to - dlaczego nie mogę moderować ogłoszeń,blokować kogoś itd Dlaczego mogę tylko usuwać lub zmieniać posty nic więcej...dlaczego???? Dlaczego jacek może więcej choć ja jestem od....? dlaczego?


no chwila..... posty pod artami usuwać mozesz i wiesz jak bo Ci mowilam ogloszen ze strony glownej usuwac sie nie da....bo takiej funkcji nie ma, blokowac ludzi ze strony glownej tez sie nie da. to robi invx jak wchodzi do bazy gdzie ma haslajezyk i jacek85 w ogole nie moze nic wiecej od Ciebie.....nie ma zadnych dodatkowych uprawien. Ja Ty i on mamy to samo...

PS. Ja czasem moge cos wiecej np zmienic Ci literke ale tylko jak mnie invx wpusci do bazy:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 22:59  
Cytuj
nie wszystkim można sterować z poziomu interface'u WWW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 23:00  
Cytuj
to dziwne...raptem od wczoraj a jak go wysłuchali....mi nawet kretyńskiej litery w nicku nie wolno zmienić....i nie wmawiajcie mi ,że nie może więcej....nawet działy....brak słów.....ile razy pytam tyle razy to samo...śmieszne ....żeby literę zarząd sobie zmienił to musi chodzić i prosić reszty....chore,bo samemu by było szybciej no ale nie można i wielu innych też




//edit - praktycznie niczym nie można sterować niczym....ale jak widać pina może....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 23:03  
Cytuj
No wlanie z ta literka to tz jest anulka problem:( bo... jak zakladalas konto to podpisalas sie jako "anulka" a w kwietniu 2010 roku ktos zalozyl sobie konto "anulk@" i jak Ci zmienilam są dwa konta "anulk@" tak nie powinno być moze by to "@" przenieść na początek. Własnie z rakich pwodow ze swojego widzi mi sie nikt nickow nie zmienia. Jak ktos Ci pw napisze to co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 23:04  
Cytuj
operacje jak zmiany działów, opisów, czy uprawnień można dokonywać tutaj tylko bezpośrednio w bazie danych. Dostęp do bazy nie jest związany z rangą zarząd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 23:09  
Cytuj
Dokładnie KAZDY kto ma zarząd moze w pełni ,moderowac posty, usuwać je i przenosic tematy do innych działow i dodatkowo usuwac posty pod komentami. Reszta to baza...ja tam wchodze tylko jak cos waznego a dostep mam tylko dlatego ze został mi jeszcze z tamtego roku.

PS. klocicie sie o uprawnienia a temat był w zlym dziale kazdy go mogl rpzeniesc i nikt sie nie ruszycool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 23:12  
Cytuj
rozumiem ,że paana_pina dostępdo tej bazy posiada i bardzo często ......zresztą pytań tysiąc....co ze zmianami i pytaniami które wysyłałam na PW(bazy adresowe chociażby itd) - nic i to samo tu .....więc już nie pytam i nie proponuję czegokolwiek bo wszystko potraktowane jest tak samo - trochę powagi i profesjonalizmu brakuje a jednocześnie szacunku do innych ....ja zamykam temat a ktoś podważa moje zdanie i go otwiera tak to ma wyglądać? taka wspópraca?....ot cały zarząd



mi zarząd też przyznano w tamtym roku i...?to było ostatnie pytanie bo mam dość w kółko o tym samym

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 23:16  
Cytuj
Chodźcie na mecz karne lecą duzo ciekawszecool girlgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 23:49  
Cytuj
usuwane postów już poprawione.
Usuwać posty mogą moderatorzy lub ich autorzy. Tych ostatnich dotyczy zasada: o ile w temacie nie ma po danym poście - kolejnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 02:53  
Cytuj
panie wypieprzajcie z reklama z rotransu z forum :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 09:09  
Cytuj
widzisz ifelku bo gdybym jednak coś mogła,to też bym ......... a tak można pomarzyć...... nowy dział => niechcianegood ???good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 09:54  
Cytuj
CYTAT
to dziwne...raptem od wczoraj a jak go wysłuchali.....


ee ja nie mam uprawnien do przenioszenia działów.
Po prostu trafiłem na czas wolny Invxa który dla mnie znalazł i porobił to o co poprosiłem

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 15:59  
Cytuj
Jak się ma tytuł "gdzie robić prawo jazdy?" do tego co jest tam wstawione, moze ktoś to zmieni bo forum powinno być do wymiany zdań a nie ma tej możliwośći.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 19:12  
Cytuj
Zdecydowanie popieram !!!ok
Reklama owszem wiadomo potrzebna ale nie w tym stylu i miejscu....jak dla mnie to przegięcie....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 19:22  
Cytuj
trza bojkotowac forum ^^ jak nikt nic nie napisze to sie skonczy :] ja juz zaczynam ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 20:15  
Cytuj
widzę, że temat się wyczerpał. Zamykam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »