NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Propozycja do forum na SM,
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 12:30  
Cytuj
Proszę administratorów o zastanowienie się nad wprowadzeniem początków nr IP.

np.

Wiktor
IP: 86.25.366.XXX

nie można podawać całego IP,ale fragment można tak jest na innych forach i to pokazało by kto pisze na podwójnych czy nawet na potrojnych nikach. I prosze mi nie zarzucać ze jestem jakimś wyborca PiS.

Przekonacie się, że są tu osoby zmieniające niki czasami rozmawiające z samym sobą. Proszę zarząd o przeanalizowanie tej zmiany. Jest to forma dopuszczająca do publikacji.

adres IP to jak adres domowy, więc nie będzie podawany w całej formie. Takie rozwiązanie zbliżone jest na forum gazety wyborczej.

Wówczas nikt nikogo nie będzie posądzał o podawanie się pod inne niki, mnie to już wkurza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 12:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
Proszę administratorów o zastanowienie się nad wprowadzeniem początków nr IP.

np.

Wiktor
IP: 86.25.366.XXX

nie można podawać całego IP,ale fragment można tak jest na innych forach i to pokazało by kto pisze na podwójnych czy nawet na potrojnych nikach. I prosze mi nie zarzucać ze jestem jakimś wyborca PiS.

Przekonacie się, że są tu osoby zmieniające niki czasami rozmawiające z samym sobą. Proszę zarząd o przeanalizowanie tej zmiany. Jest to forma dopuszczająca do publikacji.

adres IP to jak adres domowy, więc nie będzie podawany w całej formie. Takie rozwiązanie zbliżone jest na forum gazety wyborczej.

Wówczas nikt nikogo nie będzie posądzał o podawanie się pod inne niki, mnie to już wkurza.


Co to da ? Jeżeli komuś zalezy na tym aby mieć kilka kont, to nawet Twoja propozycja mu w niczym nie przeszkodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 12:42  
Cytuj
ależ da, bo adres IP nie zmienia się wraz ze zmianą nicku, adres IP pozostaje. Wówczas nikt nikomu nie będzie zarzucał podwójnych nicków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 12:44  
Cytuj
Większość jest w jakichś sieciach z kilkoma bramami (sama Diana ile ma przecież użytkowników), więc to, że kilka nicków pisze z tego samego IP nie znaczy, że to zawsze ta sama osoba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 31 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 12:47  
Cytuj
Dziękujemy za propozycję... good nie wiem czy to coś da... ale wiem że można mieć sieć ze zmiennym IP... hmmm nie wiem nie wiem czy ten pomysł rozwiąże problem...

\"Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz, ale wiedz zawsze, co mówisz.\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 12:53  
Cytuj
Nie rozwiąże, troll pozostanie trollem, matoł tak szybko nie zmądrzeje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
ależ da, bo adres IP nie zmienia się wraz ze zmianą nicku, adres IP pozostaje. Wówczas nikt nikomu nie będzie zarzucał podwójnych nicków.


Mi IP zmienia się codziennie po 24 po każdym wyłączeniu Routera także, więc nie wiem co to da... Lepiej wprowadzić administrację na forum bo ja takiej nie widzę - no i porządek posortowanie tematów, niektóre niedostępne na głównej stronie, ale SM nie zależy na porządku umiech

Dobrym pomysłem było by to, że nowych tematów nie mogą zakładać nowicjusze, ewentualnie po zaakceptowaniu administracji.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 14:07  
Cytuj
jak jestescie tacy otwarci to podajcie imie i nazwisko i niech bedzie wszystko całkiem jawne nie bedzie problemów i połowa nabijaczy postów sama zniknie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 14:23  
Cytuj
Może zaczniesz od siebie? Doli666 nie jest ani imieniem, ani nazwiskiem. Ja mam przynajmniej prawdziwe imię w nicku.

Co do podwójnych kont. Jeśli się takie pojawiają to zgłaszajcie to do admina. Ten ma chyba prawo wejść na forum i napisać, że ten i ten to ta sama osoba.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 16:26  
Cytuj
a ja wam powiem ,że jest sposób aby na każdym poście mieć inne IP i wtedy można mieć i 5 nicków a nikt nie będzie o tym wiedział....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 16:36  
Cytuj
Jak byś weszła na forum i podała, że ten i ten to jedna i ta sama osoba to nie łamiesz prawa. A sprawa była by jasna...

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 16:49  
Cytuj
rozumiesz ,że można mieć inne IP do każdego postu? więc nawet ja o tym nie będe wiedziała,że ten i ten to jedno jeśli użyje tego sposobu....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 17:06  
Cytuj
No bo jest cos takigo jak proxyjezyk ja w tym momencie moge pisac z amerykancjkeigo chinskiego i kazdego innego IP na swieciejezyk trole sa trolami a Internet tylko Internetem cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 18:39  
Cytuj
jak ktos ma dynamiczne IP
to gowno to da !!!

imie i nazwisko
zakladajac konto moge wklepac Dupa Jaś !!!
czyli to tez gowno da !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 19:12  
Cytuj
Prosta sprawa - temat może założyć osoba mająca min. 200 postów i nie mająca ostrzeżeń. Więcej moderatorów (chętnie się zgłoszę umiech) No i posortowanie tych tematów. Wtedy panuje większy porządek. Oczywiście zostawić jeden temat "tzw" śmietnik, nowi mogli by zakładać tematy - proste i jasne.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 19:21  
Cytuj
No cos w tym jest, ale nie kazdy nowy jest trollem i ograniczanie zakladania komus tematu tez jest niesprawiedliwe:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 19:54  
Cytuj
Modzi nowi będa ispore zmiany dot polityki. Spokojnie to trwa

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 22:22  
Cytuj
Można sobie rzucać pomysłami i uwagami, ale invksio miał je wszystkie w dupie tu na miejscu, więc jeszcze głębiej je ma kiedy jest poza Stalową. I jak wiadomo teraz to już nikt nie pilnuje niczego oprócz tego żeby nie pisać capsem, więc temat całkowicie jałowy. Poza tym jak jest trollowanie to jest i przyzwoita liczba odwiedzin, a więc coś czym można pochwalić się potencjalnym reklamodawcom, a w gruncie rzeczy przecież tylko o to chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »