NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Likwidują Raviolkę !!,
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2010r. 18:46  
Cytuj
no więc Raviolka uratowana ok
Gratulacje!

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2010r. 18:46  
Cytuj

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 11:45  
Cytuj
odświeżę trochę temat
mimo, iż bylem przeciwny zamknięciu teraz będę jednak namawiał do bojkotowania lokalu gdyż obsługa pochodzi jeszcze w poprzedniego ustroju politycznego. Będąc tu kiedyś w/w lokalu kupiłem sobie oczywiście pierożki przyniosłem swój pojemnik no i pani mi nałożyła podała lecz pojemnik był bardzo oblany tłuszczem więc poprosiłem panią o głupią reklamówkę jednorazową pani mi natomiast oznajmiła cytuję "no to jak to? Ja nie będę reklamówek dawać, trzeba ze swoimi przychodzić!" Ale chyba po dłuższym namyśle pani zdecydowała po wcześniejszym moim krzywym spojrzeniu że mi ją da.
Apeluję więc do pani jak panią nie stać na reklamówki dla klienta to zapraszam do tesco bądź innego większego sklepu gdzie może sobie pani wziąć taki plik takich reklamówek za darmo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 15:14  
Cytuj
To jest cały klimat ravioli obsługa jak za prlu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 16:52  
Cytuj
bzdura, obsługa jest szybka i sprawna. A jedzenie smaczne i tanie. Dbają o to co najważniejsze a nie o jakieś wydumane problemy rozlazłego jaśnie pana. Bez problemu kupuje się na wynos i zawsze z reklamówką, oczywiście wliczone w cenę. Bo chyba nie myślisz, że same będą dopłacać do setek gapowiczów, którzy nie pomyślą nim wyjdą z domu? Może mają cię jeszcze do drzwi odprowadzić i otworzyć? I co mają sklepy do tego? Sklepom na rękę są jednorazówki bo logiczne, że ludzie większe zakupy zrobią. Typowy malkontent, który nie ma się do czego przyczepić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 11 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2011r. 17:28  
Cytuj
Łapy precz od Raviolki jaśnie hrabio!
To najlepszy bar w mieście pod względem jakości jedzenia. Mnie interesuje treść a nie forma. Jak chcesz formę i uśmiech nr3 mimo, że pracownicę np. ząb boli to idź do Mc Donalda czy innego tego typu przybytku. Będziesz miał miłą obsługę, ale zdrowie już niekoniecznie od zjadanej chemii.

\"Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO.\" Stefan Niesiołowski - \"Świecące pudełko\", Gazeta Wyborcza 19.09.2001
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2011r. 11:51  
Cytuj
wiecie co przeciez kazdy moze miec gorszy dzien ! albo jakies problemy nie zawsze obsluga musi byc mila i urocza spelniajac kaprysy kazdego klienta ! ciekawa jestem ile barow, sklepow itp. zamkniemy z takiego blachego powodu? panie od reklmowki jak ma pan pisac takie glupoty o zamkniece Raviolki to niech sie pan dobrze zastanowi czy to jest powod, czy pan zawsze jest taki mily uroczy i usmiechniety dla obcych ? zawsze jest pan otwarty bo jesli tak to bardzo panu zazdroszcze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2011r. 12:00  
Cytuj
w ogóle trzeba nie mieć wstydu żeby namawiać do bojkotu z powodu głupiej reklamówki. Gdzieś trzeba odreagować swoje frustracje i stąd się biorą takie durnoty. smiech2 Po prostu zgroza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »