NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Likwidują Raviolkę !!,
Posty: 98
Dołączył: 16 Gru 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 17:57  
Cytuj
Likwidują bar Ravioli, skończą się tanie objadki i pierożki w Stalowej ponieważ bar przeszkadza jednemu sąsiadowi!

Babki zbierają podpisy w barze, dlaczego ja mam cierieć przez jednego oszołoma? podobno dostały wypowiedzenie lokalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 17:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 18:01  
Cytuj
No chyba sobie żartujesz. A co temu szanownemu panu przeszkadza? Zapach domowego jedzenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 18:21  
Cytuj
Jeśli lokal jest w gestii miejskiego zakładu budynków to trzeba interweniować u Szlęzaka. Niech się wykaże przed wyborami.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2008r.
Skąd: z kątowni
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
Jeśli lokal jest w gestii miejskiego zakładu budynków to trzeba interweniować u Szlęzaka. Niech się wykaże przed wyborami.


Lokal jest w gestii Zakładu Administracji Budynków a nie MZB bo to jest lokal użytkowy. MZB administruje tylko mieszkania własnościowe. A podobno chodzi o przykre zapachy z kuchni, chociaż dziwie sie bo ostatnio została wymieniona wentylacja na nową blache nierdzewke.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
A podobno chodzi o przykre zapachy z kuchni, chociaż dziwie sie bo ostatnio została wymieniona wentylacja na nową blache nierdzewke.


Co ci z wentylacji jak mają pootwierana okna z kuchni.
Też bym nie był zadowolony jak by sąsiadka podemną codziennie gotowała pierogi, przepalała zupę lub smażyła kotlety. Okno jest aby oddychać świerzym powietrzem a nie kuchennymi oparami.
Co nie zmienia faktu iż jest to dobry bar mleczny, chyba jedyny na zatorzu, wystój wieje PRLem ale pierożki lepsze niż w Kaprysieumiech

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 20:20  
Cytuj
Idąc tym tokiem rozumowania należałoby polikwidować większość lokali gastronomicznych usytuowanych w pobliżu mieszkań. To jakaś paranoja. A czy to MZB czy ZAB to i tak nadzoruje Szlęzak. Niech nie pozwoli na rozpieprzenie istniejącego od lat lokalu.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 20:26  
Cytuj
ŻUBER w mieście ŚWIEŻE powietrze??? mlotek zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 20:29  
Cytuj
nie wierze. przeciez ravioli jest starsza jak niejedn z nas i było zawsze ok

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 20:33  
Cytuj
uuuuuu nie dobrze neutralny Czyli kolejne osoby idą na bezrobocie... neutralny

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
Idąc tym tokiem rozumowania należałoby polikwidować większość lokali gastronomicznych usytuowanych w pobliżu mieszkań. To jakaś paranoja. A czy to MZB czy ZAB to i tak nadzoruje Szlęzak. Niech nie pozwoli na rozpieprzenie istniejącego od lat lokalu.


Inne lokale dostosowują się do miejsca w którym się znajdują.
Raviola też tak mogła zrobić, ale myślała że sielanka będzie trwała dalej, bez montażu odpowiednich wywietrzników i systemu wentylacji, tak aby nie trzeba było otwierać okien w kuchni. Bo tylko i wyłącznie oto się rozchodziumiech

Przykład?
Kaprys. Duży bar mleczny zaopatrujący prawie całe miasto, mieszczący się również na parterze budynku mieszkalnego. I jakoś tam mieszkańcy nie protestują. Dlaczego? Ponieważ zainwestowano w odpowiedni sprzęt tak aby można była pracować i innym nie szkodzićumiech

I jeszcze raz napisze swoje zdanie na ten temat:
Mimo że lubię jedzenie z tego lokalu, jestem jego dosyć częstym gościem to popieram mieszkańca, który walczy o swoje.

tyle w tym temacie.
Pozdrawiam

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 21:27  
Cytuj
Trzeba zorganizować akcję obrony tego miejsca. Nie każdy umie gotować!
Nie może być tak, że dość ważny interes społeczny w postaci przygotowywania posiłków dla setek mieszkańców no i miejsca pracy dla personelu są mniej ważne od jakiejś sfiksowanej jednostki. Gdyby chciano przestrzegać wszystkich norm np. hałasu, to musiano by pozamykać większość placów zabaw.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 22:07  
Cytuj
Wyborco, możesz uratować ten bar. Zamień się mieszkaniami z tym co mu to przeszkadza.smiech2

A co do baru to sam często korzystam. Świetne żarełko :-))). Szkoda, ale sam też nie wyobrażam sobie mieszkać nad takim lokalem. Skoro można było zainwestować w odpowiednią wentylację to właścicielka powinna to zrobić.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 22:14  
Cytuj
Andrzejku, czemu jesteś tak fałszywy i obłudny, że aż to jest śmieszne?
Zapachy jedzenia przeszkadzają i mam się zamieniać z kimś sfiksowanym. Przypomnij sobie, co pisałeś osobie, która skarżyła się na zapachy hodowli świń.

CYTAT
trzeba być idiotą żeby kupować tam działkę i to za duże pieniądze. Jak ten pan już funkcjonuje a pozostali się budowali w koło niego to teraz mogą mieć pretensje tylko do siebie. Trudno żeby facet zamykał interes bo jaśniepaństwo się wybudowało obok i im nie odpowiada zapach. To co, kupowali działkę z katalogu?? Nie wiedzieli że obok jest świniarnia???


http://www.stalo(...)d=599602

Odpowiem tak samo. Trzeba być idiotą, aby kupować mieszkanie w miejscu, gdzie bar funkcjonuje od dawna, jeśli w ogóle możemy porównać zapach żywności z zapachem odchodów świń.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 22:41  
Cytuj
ale jest szansa na przejecie baru bo on nie bedzie przenoszony ??

Przykład lepszy podam w Poznaniu. Był tor od wielu lat. ludzie kupowali tanie działki bo hałas od toru. minęło paręlat i skargi bo tor przeszkadza.. i co zrobic porobili bzdurne normy hałasu itp psując przeznaczenie terennu i nic z tym nie mozna zrobic.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 23:33  
Cytuj
Wyborco kochany. Jest jedna różnica. Bar jest w mieście. Może nie w centrum, ale to jednak miasto. A ta chlewnia jest na peryferiach.
Myślę, że kobitki nie dostosowały warunków, a widocznie musiały.
Jeszcze raz powtarzam nie jestem wrogiem baru bo żarełko robią świetne.
pozdrawiam...

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2010r. 08:16  
Cytuj
CYTAT
Wyborco kochany. Jest jedna różnica. Bar jest w mieście. Może nie w centrum, ale to jednak miasto. A ta chlewnia jest na peryferiach.
Myślę, że kobitki nie dostosowały warunków, a widocznie musiały.
Jeszcze raz powtarzam nie jestem wrogiem baru bo żarełko robią świetne.
pozdrawiam...


Odpowiem tak samo. Trzeba być idiotą, aby kupować mieszkanie w miejscu, gdzie bar funkcjonuje od dawna, jeśli w ogóle możemy porównać zapach żywności z zapachem odchodów świń.

Jesteś jednak debilem do potęngi juz to pisałem, ale jeszcze raz napisze forumowy nabijaczu postów .Chodzisz po wszystkich watkach jak pies za suką i wydaje ci sie ,ze pozjadałes wszystkie rozumy , a jak czytam przypadkiem te twoje wypowiedzi to tandeta totalna .Pewnie jestes pedałem bo ten rowerek w logo masz to ci przypomina kim jestes. A ravilke i swiniarnie weż pod jeden dach pusty człoweku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 11 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2010r. 12:17  
Cytuj
Jak mozna zlikwidowac taki bar gdzie bedziemy jesc tanie i dobre obiady tak nie mozna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 20:36  
Cytuj
to wystarczy JEDEN niezadowolony i już??? sciana a co ma do powiedzenia reszta mieszkańców?
może właściciel budynku powinien raczej przenieść tego niezadowolonego a nie likwidować bar? przecież to miejsca pracy, tania i dobra gastronomia dla mnóstwa niezamożnych przecież mieszkańców, znana nawet za granicą. (znajomi z francji wspominają go do dziś bardzo dobrze).
likwiduje się w tym mieście wszystko co dobre i służy stalowiakom, a tworzy się mnóstwo podobnych do siebie placówek. niedługo to będą tu tylko żabki, biedronki, setka dentystów, aptek i stacji paliw. a po gwoździa to będziemy do Rzeszowa jeździć a zeby cos zjeść na mieście to zostanie budka z fast-foodem za halą.nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 22:42  
Cytuj
Jadam tam czasmi,wracając z pracy...
szkoda mi tylko tych starszych ludzi ,któży mają tam abonamenty ,ciekawe gdzie teraz pójdą ? do"kaprysu" ok,też smacznie tylko nie każdemu wiek i zdrowie pozwalają na takie spacery...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 23:31  
Cytuj
Jak dla mnie ten bar jest kultowy i ponadczasowy .Od kiedy mieszkam w Stalówce(78r) on zawsze istniał no może pod inną nazwą ale zawsze w tym samym miejscu. .Szkoda by byłó żeby coś co wpisało się w historię Stalowej Woli zostało zlikwidowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 14 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 12:41  
Cytuj
Nie chodzi o zapachy, jest chętny na lokal, z tego co wiem to wentylacja jest nowa, a jeśli nie działa jak trzeba to można coś poprawić, przebudować. Zsyłają babkom każdą możliwą kontrolę, ktoś chce je wykurzyć ewidentnie. Szkoda tych Pań bo długo tam są, a jedzenie jest super, zaryzykuję stwierdzenie, że ten bar łączy bogatych z biednymi, spotkać tam można każdego.
Trzeba coś zorganizować i pomóc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 13:45  
Cytuj
A może chodzi o to że lokal spodobał się komuś na działalność gospodarczą. Jedno jest pewne, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 19 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 21:31  
Cytuj
trzeba byc prawdziwym kretynem zby przeszkadzala komus Raviolka mlotek przeciez to nie jest dyskoteka !!! Ani knajpa! Nie robi halasow nie ma glosnej muzyki ani zadnych pijanych meneli wkolo nikt zadnych bujek!!! Stary dobry bar mleczny! Tanio smacznie! Ja nie wiem co tam komus moze przeszkadzac! Bywalam tam dostyc czesto i bylam swiatkiem jak wlascicielka mowila ze ktos wlasnie zyczliwy nasyla ciagle rozne kontrole!!! Istny debilizm!!!!!!!!!! zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 21:33  
Cytuj
Kotlety schabowe tam są cudne goodgood

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 16 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
Kotlety schabowe tam są cudne goodgood

A ja tam wolałem pierożki smiech2

Każda kobieta jest piękna, bowiem nawet chwast na pustyni jest kwiatem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »