NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 134 135 136 137 138 139 140 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 13:31  
Cytuj
Starszych sucharów w pralni nie mieli ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 13:31  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 14:45  
Cytuj
...I pralka III RP

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 14:51  
Cytuj
Adam też ma propozycję dziennej dawki żywieniowej dla swoich wyborców

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 17:24  
Cytuj
To prorocze, przekaz podprogowy. Praca w kuchni????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 18:30  
Cytuj
CYTAT

Oglądają kilka, razem z TVN właśnie, żeby widzieć różnice w przekazie (ciężko mieć złe zdanie o nich, jakby się ich nie oglądało tylko bazowało na opinii innych).
Ja na swoim przykładzie napiszę, że latam po kanałach informacyjnych: Superstacja, Polsat News, czasem TVP. TVN miałem już w pewnym momencie dość więc odpuściłem. Do tego lektury wielu stron internetowych.

I spotkałeś się z jakaś wpadką PO którą wyciszyli w TVN24 a pokazali w Polsacie czy innej telewizji?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 19:02  
Cytuj
Pamiętam choćby przemówienie Tuska w PE (tylko teraz nie pamiętam czy na rozpoczęcie prezydencji PL w parlamencie czy na rozpoczęcie jego szefowania, ale chyba to pierwsze). Różnica choćby była taka w przekazie - jedna TV mówi (nie napiszę słowo w słowo bo to lata temu): Falstart D. Tuska, nieprzychylne komentarze (bodajże N. Farage go tam zbeształ ale nie dam se ręki uciąć), a na TVN - na początku wiadomości: Sukces D. Tuska. Udane przemówienie. Takich przypadków można mnożyć, choćby z samych ostatnich kampanii. Jedne media trąbią, że Duda burak bo ręki Kopaczowej nie podał, a inne, że przeczytajcie sobie protokół dyplomatyczny i nie pi....cie umiech No po prostu masz różne strony tej samej sprawy. To nie jest oczywiście nic dziwnego, już napisałem wcześniej dlaczego TVN jest przychylny PO i takie są realia mediów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 19:30  
Cytuj
Nie zebym sie madrzyl ale dla precyzji. Info to nic, licza sie komentarze gadajacych glow ktorzy jak panny sznurem i jak zwierzeta jednym glosem przy zlobie gadaja.

A tutaj wlasnie wiedzie prym prywatna stacja TVN TV i Polsat(ciut mniej) i SuperLewa.

Wiadomosc raz przez minute, komentarze przez tydzien przez godzine. I tak sie kreci kabarecik. Nastepnie internetowe trolle powielaja "takie obiektywne komentarze" bo "wszyscy wiedza" itp itd zapominajac ze to zwykla agitka gdy tylko mozna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 21:02  
Cytuj
Z tym Tuskiem TVN dalej ma nielichy problem. Chodzi o jego angielski , który nie pozwala mu zabierać głosu bez kartki. Gdyby jakiś pisior objął unijną fuchę i kaleczył angielski tak niemiłosiernie jak "Słońce Peru" to miałby jazdę w co drugich " Faktach". Tusk i jego partia mają immunitet na przykre newsy dotyczące swojej działalności. Jak już w TVN muszą powiedzieć cokolwiek złego na temat PO zazwyczaj w następnym newsie pokazują jakiegoś debila z PiS-u , który właśnie palnął coś głupiego. Ogólnie przekaz jest jasny , PO nie jest bez wad , ale co będzie jak Kaczyński wróci do władzy? Zumba ma sporo racji z długotrwałym komentowaniem sprawdzonych ekspertów o wyrobionych poglądach . Ich rolą jest tylko i wyłącznie pozbawianie wątpliwości u osób jeszcze wątpiących. I podtrzymywanie napięcia, coby za szybko nie spadło!smiech2
Przypominam sobie jak pod koniec ubiegłego roku Bronisław Komorowski zeznawał przed sądem w sprawie "afery marszałkowej " , relacji z przesłuchania praktycznie nie było . Za to TVN pokazywał przez kilka dni całkowicie pozbawione znaczenie , choć naganne, żarcie sałatki przez Krystynę Pawłowicz. Urzędujący Prezydent RP zeznaje przed sądem i o tym cisza , o sałatce słyszała cała Polska.uśmiech W ogóle bardzo często w mainstreamie mamy do czynienia z takimi wyimaginowanymi aferkami , tylko po to , żeby odwrócić uwagę od ważniejszych kwestii , które po cichutku przechodzą bokiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 21:34  
Cytuj
Stala obecnosc jednego punktu widzenia we wszystkich mediach uwiarygadnia kazdy absurdalny punkt widzenia.
Byl taki jeden, jedynie sluszny. Teraz jest jedynie poprawny. Trudno sie nie dac zrobic w konia. Musisz czytac, ale kogo. Tez ci powiedza kogo hahaha.
Idiota ktory wkleja absurd uwiarygodniony iloscia wklejek. Maslo maslane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 10:09  
Cytuj
Niesamowite , prominentny działacz PO , Jacek Protasiewicz , sugeruje ,że to Andrzej Duda ponosi odpowiedzialność za koszty poniesione w wyniku referendum!uśmiech

Obrazek

Komentarz z sieci bardzo dobrze ilustrujący zakłamanie PO:


1. Komorowski zarządził.
2. Senat głosami PO wniosek poparł.
3. Rząd olał i nie promował.
4. Kopacz mówiła, że odwołać nie wolno, bo to niezgodne z Konstytucją, a Borusewicz dodał że ewentualne odwołanie to "demolowanie systemu prawnego".
5. Za klęskę referendalną odpowiada Andrzej Duda, bo nie odwołał choć PSL prosił i to przez niego wtopiliśmy 100mln zł.



Platforma w pigułce!smiech2 Ciekawe czy gdyby na Księżycu odkryto pierwszy pozaziemski przypadek AIDS , to też by była wina Dudy albo Kaczyńskiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 10:31  
Cytuj
Drobiazg, ci ludzie nie zaglosuja na PO za takie wypowiedzi, ale na wybory pojda 😄 och pojda.
To jest wyjatkowy wynik i obywatelska postawa. Szacun. Pierwsze 10% ktore wstalo z kolan dla Polski a nie dla siebie. Pierwsi biali Polacy, wedle trafnej obserwacji Sikorskiego mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 23:42  
Cytuj
Myslicie ze ofiary dozyja do konca Amber Gold?
15 tys. osób i ponad 850 mln zł
Według prokuratury b. prezes Amber Gold Marcin P. i jego żona Katarzyna w ramach tzw. piramidy finansowej doprowadzili ok. 15 tys. osób do niekorzystnego rozporządzenia mieniem ponad 850 mln zł (to równowartość założonych lokat przez wszystkich klientów). Dotychczas w zarzutach stawianych małżonkom ujęto prawie 12 tys. pokrzywdzonych na kwotę 668 mln zł. Oboje są aresztowani. Pieniadze zniknely.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sad-oddalil-pozew-62-latki-przeciw-b-szefowi-amber-gold-nie-wiem-co-teraz-robic-jak-walczyc,447585.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 13:56  
Cytuj
CYTAT
4. Kopacz mówiła, że odwołać nie wolno, bo to niezgodne z Konstytucją,


A możesz podać źródło kiedy i gdzie to powiedziała ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 13:59  
Cytuj
Komentarz z sieci bardzo dobrze ......
Szukaj sam , chociaż niektórzy mówią , że zasoby internetu są praktycznie nieograniczone. Ale może Tobie się poszczęści!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 14:02  
Cytuj
Nie muszę ... U was to działa bardzo prosto ... Kłamstwo powtórzone trzy razy to prawda objawiona czytaj "fakt ogólnie znany"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 14:17  
Cytuj
PO z nałożnicą PSL nie odważyło się sprzeciwić importowi imigrantów. Decyzje podejmie rzad po wyborach. Import terrorystów do UE trwa, Kopacz popiera islamizacje. PO ponownie spada i traci zaufanie społeczeństwa za brak zdecydowanych kroków w ochronie kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
Nie muszę ... U was to działa bardzo prosto ... Kłamstwo powtórzone trzy razy to prawda objawiona czytaj "fakt ogólnie znany"



No dobra wjechałeś mi na ambicjęuśmiech
Masz link :

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kopacz-nie-mozna-odwolac-referendum-nie-mozna-tez-dopisac-pytan/lzdbf1

Żeby mi to było ostatni raz!smiech2 Myślisz , ze my w kwaterze głównej PiS nie mamy co robić tylko będziemy Ci linki wyszukiwać? Bez jaj!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 16:32  
Cytuj
CYTAT


A możesz podać źródło kiedy i gdzie to powiedziała ?






http://wiado(...)n/lzdbf1


No i co jesteś usatysfakcjonowany z mojego linka ?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 16:55  
Cytuj
Piotr Duda odnosi się do zarzutów " Newsweeka". uśmiech

http://www.tvn24.pl/przewodniczacy-solidarnosci-duda-kontra-newsweek-14-klamstw,575431,s.html


Czyli jedyny fakt jaki opisał " Der Stürmer " jest taki , że w okresie wakacyjnym kąpielisko przy hotelu jest strzeżone przez ratownika zatrudnionego na umowę zlecenia.O tym pisała już dwa lata temu " Wyborcza", więc żadnej rewelacji nie było. Wiem ,ze buraczany profil dla buraków nie wymaga samodzielnego myślenia , ale czy zatrudnienie sezonowego pracownika ( na trzy miesiące polskiego lata) jest czymś nagannym? Przecież gdyby taki ratownik dostał pełny etat , to Lis by oskarżył szefa Solidarności w swoim artykule o niegospodarność i działanie na szkodę spółki " Dekom". smiech2 Czyli po raz kolejny rewelacja " Newsweeka" okazała się nic nie warta!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 17:10  
Cytuj
Obrazek

a jak tam rzyć prezesa ?

Dziennikarze "Newsweeka" podtrzymują zarzuty wobec lidera "Solidarności" Piotra Dudy

- Już w pierwszych argumentach Piotra Dudy na temat naszego tekstu w "Newsweeku" pojawiają się same kłamstwa - powiedział w rozmowie z TVP Info Wojciech Cieśla, autor artykułu. Lider "Solidarności", odpowiadając na publikację tygodnika dotyczącą jego rzekomych luksusowych wakacji w kołobrzeskim hotelu, zarzucił dziennikarzom, że napisali nieprawdę i zapowiedział wytoczenie sprawy przed sądem

...

więcej TU

Czyli Duda to jednak zakłamana dzi*ka ... a tępaki kupują wszystko jak leci ... nie żebym pisał o kimś konkretnym np. z tego forum nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 18:32  
Cytuj
A słyszałeś , że jednym ze świadków Dudy będzie Bronisław " Bul" Komorowski. uśmiech Otóż w jednym z terminów podczas którego szef Solidarności miał się pławić w luksusach Hotelu " Bałtyk" ,przebywał na uroczystościach państwowych obok ówczesnej głowy państwa. Słyszałem , że są podobno ludzie przebywający w kilku miejscach jednocześnie , ale nigdy nie podejrzewałem o takie skłonności Piotra Dudy!smiech2 Fajna sprawa , nie sądzisz? Siedzisz sobie z żonką przed telewizorem , a Twoje "alter ego" siedzi z kumplami na piwku! Niezły bajer.smiech2
A jak myślisz, kiedy " Newsweek" za kilka lat ( tyle w polskim sądzie trwają takie sprawy) będzie musiał przeprosić , czy będziesz w stanie odwołać te Twoje inwektywy? Przyznać się do błędu i przeprosić! Zdobędziesz się na to czy udasz , ze nie było tematu?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 18:43  
Cytuj
Jak na ten czas to jak mnie pamięć nie myli Pan Lis "musiał" przepraszać raz umiech Miał jaja i bez wyroku przeprosił Dude (zapewne PiS to uknuł a Lis dał się na to złapać) Są w PiSie tacy co przed wyrokami chowają się za immunitetem ... gdyby mieli minimum honoru to nie startowali by w tych wyborach ale takie coś w PiSie nie istnieje ... to tyle odnośnie przepraszania cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 22:53  
Cytuj
Od dzisiaj wszystkie luksusowe ośrodki wypoczynkowe zieją pustką. Lis nie wie co uczynił administracji. Przeklną go nawet właściciele małego biznesu za taką anty-koleżeńską agitkę.

Balcerka uruchomili dla gawiedzi, przyspieszenie reform jedyną drogą sukcesu. Nikt nie wie o kim figurant plecie ale podprogowy przekaz już zaistniał. Żadnych luksusów dla ciemnego ludu pracy smiech2 Praca warta minimum socjalnego przyznawanego dla imigrantów, POco pracować? :-)
Śmiech na salonach, itd itp trolle pieją z radości! Wujec się opamiętał nawet renegat Dorn robi sobie jaja na wejście ze z bliska to wyraźnie capi trupem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 07:26  
Cytuj
CYTAT
Jak na ten czas to jak mnie pamięć nie myli Pan Lis "musiał" przepraszać raz umiech Miał jaja i bez wyroku przeprosił Dude (zapewne PiS to uknuł a Lis dał się na to złapać) Są w PiSie tacy co przed wyrokami chowają się za immunitetem ... gdyby mieli minimum honoru to nie startowali by w tych wyborach ale takie coś w PiSie nie istnieje ... to tyle odnośnie przepraszania cool girl



Pan Lis to taki Urban o ładniejszym obliczu ( tylko zewnętrznym). Przeprosił Kingę Dudę , tylko dlatego , że wtopił przed sporą widownią . I nawet nie zadał sobie trudu , żeby sprawdzić , ze to konto było fejkowe!uśmiech
Do dalszej części Twojego postu nie jestem w stanie się odnieść, po prostu nie rozumiem o co Ci chodzi?. Mam tylko pytanie , czy link , który zamieściłem rozwiał Twoje wątpliwości? Jakoś unikasz jednoznacznej deklaracji w tej sprawie i kluczysz!smiech2 A przecież takie praktyki nie przystroją zwolennikowi nowoczesnej i merytorycznej formacji, takiej jak PO. Więc gdybyś mógł napisać : "przeglądnąłem ten link i zaspokoiłem swoją ciekawość. Pani premier rzeczywiście twierdziła ,że nie wolno odwołać referendum i w związku z tym miałeś rację".......smiech2

Przecież nikt nie każe Ci za nic przepraszać ! Chcę tylko wiedzieć , czy rozwiałem Twoje wątpliwości.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 07:47  
Cytuj
Lis wiedział co robi, ważne że powstał smród, a w głowach tych co mniej dociekają i oglądają pozostał na dłużej. Takie dziennikarstwo uprawia Lis, to najgorszy gatunek jak dla mnie gorszy od brudnego wora na śmieci. Jedynie pogarda się należy, nic więcej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 134 135 136 137 138 139 140 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »