NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 132 133 134 135 136 137 138 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 07:35  
Cytuj
Banan ma pasję jak Niesiołowski, nauczyciel i pilny uczeń ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 07:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 08:02  
Cytuj
To niestety wzór niedościgniony placze ale obiecuje będę się starał ...

A boli że wytykam PiS (nowa nazwa znana mam nadzieje) ich błędy ... porażki itd ? Ma bardzo boleć cool girl a mogą nadejść grube lata dla mnie ... niestety gorzej dla Polski :/ że nie jestem samolubny dlatego napiszę ... NIE DAJ BOŻE ...
Obrazek
co 10-go na Krakowskim Przedmieściu !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 08:14  
Cytuj
Widzisz Banan podłapałeś wpis Stonogi i będziesz mielił do porzygu plotę (może prawdziwą może nie) jak kury domowe po przeczytaniu plotek w "Życiu na gorąco" potluczony
Taki jesteś podjarany jakbyś liczył na jakieś względy ;)

Szkoda, że tak nie mielisz wpisów na temat prezesa NIK cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
To niestety wzór niedościgniony placze ale obiecuje będę się starał ...

A boli że wytykam PiS (nowa nazwa znana mam nadzieje) ich błędy ... porażki itd ? Ma bardzo boleć cool girl a mogą nadejść grube lata dla mnie ... niestety gorzej dla Polski :/ że nie jestem samolubny dlatego napiszę ... NIE DAJ BOŻE ...
Obrazek
co 10-go na Krakowskim Przedmieściu !!



Raczej budzi współczucie. Jeżeli czegoś nie lubię to trzymam się od tego z daleka, nie papram tym swojej codzienności.Twoja obiektywność zgasła już bardzo dawno,bo u Ciebie prawie wszystko ma związek z "PIS", już się nawet zapominasz i dzielisz się tym w temacie "Wszystko o PO" .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 09:30  
Cytuj
+1 ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
Widzisz Banan podłapałeś wpis Stonogi i będziesz mielił do porzygu plotę (może prawdziwą może nie) jak kury domowe po przeczytaniu plotek w "Życiu na gorąco" potluczony
Taki jesteś podjarany jakbyś liczył na jakieś względy ;)

Szkoda, że tak nie mielisz wpisów na temat prezesa NIK cool


Do mielenia NIKu są inni umiech gdyby ktoś chciał mielić to ja zapewne napisałbym że Kwiatkowski przynajmniej ma jaja a nie tak jak ten recydywista Mariusz K. który chowa się za immunitetem nie wiem wiceprezes smiech2 Jak "wy" pisaliście o sensacjach Stonogi było ok ?a wyszło że jeszcze ów jegomość PiSlamitom może wyjść bokiem ... czy mnie to smuci ? to już zgaduj cool girl

Dalibor pomyśl człowieku co mnie obchodzi co ty robisz ? Jak dla mnie możesz nawet robić to co Jarek ... Przecież pisałem że nabijanie się z PiS to moja pasja więc chyba normalne że to lubię ...czego nie pojąłeś ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 11:26  
Cytuj
"do mielenia Nik sa inni" no jasne,przeciez to jak zwykle "wymyslona" afera,lepiej sie podniecac Jarkiem...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 12:42  
Cytuj
CYTAT
"do mielenia Nik sa inni" no jasne,przeciez to jak zwykle "wymyslona" afera,lepiej sie podniecac Jarkiem...

Żal du*pe ściska że ktoś śmie źle pisać o tym geju ? MA ŚCISKAĆ!! to dla twojego dobra żeby cię nie przy atakował cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 13:07  
Cytuj
Ty , Banan , a jak na tym zdjęciu Stonogi Jarek trzyma kuśkę np. Tuskowiuśmiech , to jak Ty to przeżyjesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 13:11  
Cytuj
Co na głowię to i na języku....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
Ty , Banan , a jak na tym zdjęciu Stonogi Jarek trzyma kuśkę np. Tuskowiuśmiech , to jak Ty to przeżyjesz?



Ja przeżyje jako że nigdy nie interesowało mnie kto z kim śpi ważne żeby były dzieci zdrowe ... Ale o "wasze" zdrowie się już martwię. Na razie sobie tak żartuję i się droczę ale uwierz niech będzie to pewne mojego nabijania nie będzie końca potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 14:28  
Cytuj
[cytat


ale uwierz niech będzie to pewne mojego nabijania nie będzie końca potluczony[/cytat]


Aliści uwierz nam, niech będzie to pewnikiem, Niesioł tez tak mówił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 19:09  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 20:24  
Cytuj
Rada Krajowa PO. Kopacz: PiS chce zmiany. To się zmieńcie

- Stawką w tych wyborach jest albo dalszy kierunek na Zachód, albo marnowanie szansy Polski na dobrobyt - mówiła podczas posiedzenia Rady Krajowej PO premier Ewa Kopacz.

...

Ewa Kopacz przedstawiła trzy osoby, które dołączyły do Platformy. Są to Michał Mazowiecki, Grzegorz Napieralski i Ludwik Dorn.
Michał Mazowiecki, najmłodszy syn Tadeusza Mazowieckiego, powiedział: "Dwa lat rządów tamtej formacji wszyscy pamiętamy. Nie da się już naprawić, jak oni dojdą do władzy, po prostu się nie da. Wszystkie ręce na pokład. Bądźmy razem i wtedy zwyciężymy".


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Widocznie "trzeci bliźniak" też brzydzi się "gejostwem brata"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 20:37  
Cytuj
Obrazek

Już wiem skąd Andrzejek czerpie wzorce! Stefan teraz zmieni zdanie i obaj Ci panowie będą opisywani w samych superlatywach!uśmiech Cała ta drużyna to jedna wielka porażka. I to nie chodzi nawet o jej skład. Tylko o jej kapitana, który ( która) nadawał się do kierowania ośrodkiem zdrowia w Szydłowcu . Jednakowoż rola szefa Rządu RP przerosła go ( ją) i uczyniła pośmiewiskiem. Cała to drużyna to taka łódeczka na wzburzonym jeziorze, jeszcze płyną , ale ktoś zapomniał zatkać korek spustowy i krypa nabiera wody. Kamizelek dla wszystkich nie starczy i zaraz zacznie się panika. uśmiech Za siedem tygodni czeka nas wspaniały widok tonącej Platformy i początku wyżynania się jej członków. Dużo bym dał , żeby zobaczyć to już dziś. Ale jak to mówią co ma być to będzie!smiech2 Cieszmy się radujmy , bo ten dzień jest bliski i nieuchronny!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 20:50  
Cytuj
CYTAT


- Stawką w tych wyborach jest albo dalszy kierunek na Zachód, albo marnowanie szansy Polski na dobrobyt - mówiła podczas posiedzenia Rady Krajowej PO premier Ewa Kopacz..........




I powiedziała to kobieta - szef Rządu , której formacja w czasie ośmiu lat swoich rządów zwiększyła zadłużenie zagraniczne o prawie 300%.
http://natemat.pl/138569,zagraniczny-dlug-polski-przekracza-bilion-zlotych-na-ile-jestesmy-uzaleznieni-banksterow

Przepraszam za cytat z parówka.pl , ale jest na tym forum kilku naiwnych durniów , którzy wierzą tylko Lisowi!uśmiech

O zadłużeniu wewnętrznym już mi się nie chce pisać , ale za to mamy fajne stadiony!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 20:51  
Cytuj
smiech2 Dobre ja napiszę tak ;)

"Pan Bóg bardziej się cieszy i mówi, że lepszy pożytek z jednej nawróconej owieczki niż z 99 sprawiedliwych. "

A co dopiero z dwóch ... ale tak mamy my katolicy i gdyby taki Kaczyński był katolikiem to już dawno znałby przykazanie św.Łukasza "Jak mawiał św,Łukasz ch*ja du*ą nie oszukasz" ale PiSlamiści to nie katolicy i co zrobisz ... więc Edo jak mawiała św.Marta pi*da i miliona warta !

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
smiech2 Dobre ja napiszę tak ;)

"Pan Bóg bardziej się cieszy i mówi, że lepszy pożytek z jednej nawróconej owieczki niż z 99 sprawiedliwych. "

A co dopiero z dwóch ... ale tak mamy my katolicy i gdyby taki Kaczyński był katolikiem to już dawno znałby przykazanie św.Łukasza "Jak mawiał św,Łukasz ch*ja du*ą nie oszukasz" ale PiSlamiści to nie katolicy i co zrobisz ... więc Edo jak mawiała św.Marta pi*da i miliona warta !


Z cytatów o Świętych to pamiętam tylko to:
" Jak na świętego Prota będzie pogoda lub słota , to na świętego Zefiryna wiosna będzie albo i jej nie będzie "
Ale z tym Łukaszem to chyba coś przekręciłeś , bo w oryginale było o ręce nie o dup.e!uśmiech A poza tym nawet jak się nie pomyliłeś to kochający inaczej mogli to uznać za mowę nienawiści!smiech2

Wiesz co mnie osobiście nie zaskoczyłby nawet widok Hofmana na listach PO .smiech2 Upadek tej formacji jest bliski a pojęcie żenada wyczerpało się w kontekście przyjmowania przeciwników politycznych już dawno. Jedyny mądry człowiek ( sam pochodzący z wrogiego obozu) , który delikatnie przebąkiwał ,że z tej mąki chleba nie będzie nie dostał miejsca na liście. W każdym razie tonącej Platformie , Święty Boże już nie pomoże.....smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 21:29  
Cytuj
"Kochający inaczej" hmmm sam nie wiem jak oni są postrzegani w K.K ale po jarku widać że chyba nieźle ... ciekawi mnie co nasz episkopat na rozporządzenie papieża (z Watykanu nie mylić z tym z Torunia) o dawaniu rozgrzeszenia za aborcje :szok:

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 21:53  
Cytuj
Chyba niewiele to zmieni, jako że każdy biskup diecezjalny miał prawo udzielić rozgrzeszenia za aborcję już wcześniej. Tak to bywa jak czlowiek obejrzy sobie w TVN rozmowę dwojga znawców teologii , Palikota i Stokrotki.uśmiech I na tej podstawie wyciąga wnioski.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 22:05  
Cytuj
CYTAT


Dalibor pomyśl człowieku co mnie obchodzi co ty robisz ? Jak dla mnie możesz nawet robić to co Jarek ... Przecież pisałem że nabijanie się z PiS to moja pasja więc chyba normalne że to lubię ...czego nie pojąłeś ?


Jak bym widział zawodowego testera wódki,który popada w alkoholizm,to nie będę krzyczał mu "na zdrowie!" Jego choroba może wynikać z nadużywania...pasji.

"Pouczajcie się nawzajem i doradzajcie sobie..."
Panie moderatorze"Wszystko o PO" to nie miejsce dla Pisu i Kaczyńskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 22:09  
Cytuj
Myślisz ? ja już dawno byłem za połączeniem tematów i żeby była po prostu "polityka" Edo chce napisać o Palikocie i gdzie ma to zrobić ? Wracając do tematu jak można dyskutować o PO nie wrzucając czasami porównania o oponentach i na odwrót ?

ps. Edo taki "gnostyk" jak Ty i znawca talmudu cool uważa teologię za naukę ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 01:54  
Cytuj
Rozwinę myśl błyskotliwą bo zwięzłą z tego forum:

O PO wszystko co dobre już powiedziano...... w TVN-ie, o TVN powiedziała GW, o Gazecie powiedział Lis w Newsweek-u a ich wszystkich dla nas na żywo relacjonuje el.comendante.... pisząc z braku tematu o... PiS w samych superlatywach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 07:34  
Cytuj
CYTAT
Chyba niewiele to zmieni, jako że każdy biskup diecezjalny miał prawo udzielić rozgrzeszenia za aborcję już wcześniej. Tak to bywa jak czlowiek obejrzy sobie w TVN rozmowę dwojga znawców teologii , Palikota i Stokrotki.uśmiech I na tej podstawie wyciąga wnioski.uśmiech


Dokładnie. Po prostu nie każdy duchowny mógł to zrobić, no ale Bananowi w tefałenie nie powiedzieli i czeka teraz na sensację co to będzie :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 07:57  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 132 133 134 135 136 137 138 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »