NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 122 123 124 125 126 127 128 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 08:20  
Cytuj
Zabieg z kobietą rzecznikiem dobry, ataki są zwykle łagodniejsze w dyskusjach politycznych na takie osoby, ale sama osoba Muchy to kiepski wybór, merytoryczna dętka jak dla mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 08:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
Widzę jest specjalista od tłumaczenia myśli prezesa i kolejny fakultet wróżbiarstwo good

@nenad Nie wiem w zasadzie kogo by mieli popierać nie wiem Kaczor idzie w PiS-du więc kogo ? Zapewne będą nadal robić dobrą robotę jak do tej pory ...
Co do Petru ... 100% lepszym pomysłem jest kadencyjność od jakichś śmiesznych JOWow ...
Ales Ty naiwny ! Petru,były doradca Tuska w rządzie wprowadzi kadencyjność ? Chyba kpisz... Poza tym jak dla Ciebie "dobra robotę " robią lizusowscy,reżimowi dziennikarze to sorry. Aha i nie Kaczor,a twoje śmieszne Platofermy idą w pizdu !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2015r. 15:49  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 05:01  
Cytuj
Dokladnie taka sama sciema jak z Komorowskim ze nie podpisze genderowej. Wszystko wam powiedza co chcecie uslyszec a swoje wyciagna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Cze 2015r. 08:29  
Cytuj
Znalezione w sieci:

Obrazek

I jeszcze odnośnie konwencji PO - reklamowanej wszem i wobec jako tzw. "punkt zwrotny". Myślałem , o co chodzi z tym punktem zwrotnym , aż trafiłem na to i doznałem olśnieniauśmiech

Obrazek


W tym sensie znaczenia tego określenia , wszystko już wiemy. Platformie już dziękujemy!

Moderowano przez: el.Banan
Naucz się w końcu geniuszu edytować posty ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2192
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Cze 2015r. 10:47  
Cytuj
Szczera wypowiedz Tuska.

http://youtu.be/aciGBn_M5GM

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Cze 2015r. 08:56  
Cytuj
"Kolej na Ewę" uśmiech

Obrazek



Panie moderatorze , geniuszem nie jestem. Jestem człowiekiem z krwi i kości z typowymi dla gatunku ludzkiego ułomnościami i przywarami. Ale czy od poprawiania błędów , nie jesteś Ty sam? Mój iloraz inteligencji jest tylko ponad przeciętny , do geniusza sporo brakuje. Łechtasz moją próżność , ale naprawdę nie zasłużyłem! Myślę , że geniuszów musisz poszukać w PO. Piszę to bez żadnej ironii , całkowicie na poważnie. Rządzić osiem lat , nie spełniając praktycznie żadnych obietnic wyborczych , to naprawdę świadczy o fenomenalnej mądrości ludzi Platformy. Wybudowali najdroższe w Europie stadiony i autostrady. Autostrady choć wybudowane za środki i publiczne i unijne , oddano pod zarząd prywatnych firm , które będą nakładały myto za ich korzystanie. Żeby jeszcze uprościć temat , rząd PO już wypracował strategię pobierania opłat sposobem elektronicznym. Wystarczy ,że trzeci raz wygrają wybory i już możemy sobie kupować viaBOX-y.
Żeby w sposób sztuczny ograniczyć deficyt finansów publicznych ukradziono ludziom składki emerytalne , w służbie zdrowia nie zaszły praktycznie żadne pozytywne zmiany dla zwykłych obywateli. A mimo tego wszystkiego jest sporo ludzi w tym kraju , którzy dalej twierdzą , że ta formacja jest jedyną alternatywą. Że nic lepszego niż Platforma , nikt nie jest w stanie zaoferować. Właśnie dlatego to u Nich trzeba szukać geniuszów , ruch.ć obywateli każdego dnia , a jeszcze słyszeć " że tacy fajni" , że " tacy nowocześni" to dopiero sztuka!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Cze 2015r. 17:57  
Cytuj
"Zielona wyspa" Tuska uśmiech
W prawym dolnym rogu mapy państw UE , jest jeszcze druga "zielona wyspa". Co prawda wzrost gospodarczy Grecji nie był tak imponujący jak Polski ( tylko 0,3 % , a nasz 0,8 %). Ale i tak było się czym pochwalić! Pamiętamy ,że rząd Tuska przeprowadził wtedy nasz kraj suchą nogą przez kryzys! Premier Grecji pewnie twierdził to samo !

Obrazek

Moderowano przez: el.Banan
Wiem że za wiele od ciebie wymagam ... przeczytać coś ze zrozumieniem to nie twoja półka ale ... albo zaczniesz korzystać z opcji edytuj/zmień albo z niemałą frajdą będę usuwał twoje wpisy ... ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2015r. 17:25  
Cytuj
Od 01 07 2015 ulega skróceniu okres przedawnienia przestępstw.
Wskutek tego wiele spraw zamiast trafić przed sąd zostanie umorzonych, a sprawcy przestępstw, w tym aferalnych, pozostaną bezkarni. Okres przedawnienia został wydłużony w 2005 r. Od jutra z kodeksu karnego zostanie usunięty 10-letni okres przedłużający przedawnienie karalności, a w jego miejsce pozostawiony zostanie 5-letni okres – niezależnie od wagi przestępstwa....neutralny To jest akcja robiona z wyraźnym wskazaniem na uniemożliwienie rozliczenia obecnej ekipy i jej bliższego i dalszego zaplecza po ewentualnej utracie władzy.

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lip 2015r. 17:30  
Cytuj
Tonący brzydko się chwyta!uśmiech

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sprawca-slownego-ataku-na-andrzeja-dude-byl-inspirowany/8exj8v


Ten cały Andrzejek spod krzyża , to jakiś szemrany typ. Chyba to imię zwiastuje inspirowanego prowokatora!uśmiech
Nomen omen!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lip 2015r. 20:31  
Cytuj
CYTAT (kubus28 )
Tonący brzydko się chwyta!uśmiech

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sprawca-slownego-ataku-na-andrzeja-dude-byl-inspirowany/8exj8v


Ten cały Andrzejek spod krzyża , to jakiś szemrany typ. Chyba to imię zwiastuje inspirowanego prowokatora!uśmiech
Nomen omen!


Duda to też Andrzejek smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lip 2015r. 22:17  
Cytuj
Stonoga, Andrzejek, Januszek i straznica pod Ambasada to kamieni kupa i obora :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lip 2015r. 07:50  
Cytuj
CYTAT

Duda to też Andrzejek smiech2


No tak , tyle tylko , że jeden wyjątek nie neguje całej tezy!uśmiech
Jeden zacny człowiek o takim imieniu , wśród rzeszy prowokatorów o podejrzanej reputacji , tylko unaocznia ten schemat. ! Wyjątek potwierdza regułę - jak to się kiedyś mówiło! uśmiech Ale jej nie obala!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2015r. 18:10  
Cytuj
CYTAT (kubus28 )

No tak , tyle tylko , że jeden wyjątek nie neguje całej tezy!uśmiech
Jeden zacny człowiek o takim imieniu , wśród rzeszy prowokatorów o podejrzanej reputacji , tylko unaocznia ten schemat. ! Wyjątek potwierdza regułę - jak to się kiedyś mówiło! uśmiech Ale jej nie obala!


W innym wątku cytujesz Leppera. To też Andrzejek. Kolejny wyjątek? Zapętlisz się smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lip 2015r. 18:18  
Cytuj
CYTAT

W innym wątku cytujesz Leppera. To też Andrzejek. Kolejny wyjątek? Zapętlisz się smiech2


Nie ma szans ! Andrzej Lepper był również człowiekiem podejrzanej reputacji. Na dodatek powiązanym ze służbami specjalnymi . W jego otoczeniu było zbyt wielu ludzi WSI , żeby uznawać go za osobę wiarygodną. Gwoli ścisłości muszę przyznać ,że dziś oceniam go i tak lepiej niż 10, 15 lat temu. W każdym razie cytowanie jego wypowiedzi , nie świadczy o niczym. Przynajmniej dla mnie. O czym świadczy dla Ciebie, to już Twoje zmartwienie. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2015r. 18:36  
Cytuj
A jak tam, ustaliłeś wersję dla wspólnego IP z Edo?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lip 2015r. 18:43  
Cytuj
Edo pisze w poniedziałki , środy i piątki. Ja we wtorki i czwartki. Soboty i niedzielę mamy wolne , no wiesz , urzędy pozamykane. Wrzuć te IP na forum , jeszcze napisz skąd je masz , i sprawa załatwiona!uśmiech
Ty , a jakbym tak bardzo poprosił Banana , to mi tez też by pokazał , kto? gdzie? i kiedy? Tak pytam , ale coś czuję , że chyba nie.uśmiech
A pogadam z chłopakami ze sztabu PiS , sam sobie przeglądnę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2015r. 18:56  
Cytuj
Czyli jednak jest coś na rzeczy smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lip 2015r. 19:10  
Cytuj
Skoro tak twierdzisz ( miałem na myśli ,ze Twój przyjaciel tak twierdzi ) to pewnie tak jest. Chyba musicie mnie bardzo nie lubić skoro mnie tak intensywnie inwigilujecie , co? Przynajmniej jakoś Mu podziękuj za te dary , postaw Mu piwo albo chapnij dzidę uśmiech W końcu za przysługę należy się inna przysługa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2015r. 19:14  
Cytuj
Znów pedalskie wstawki? Ty intelektualnie jesteś na poziomie gimnazjum.zaklopotany

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lip 2015r. 19:22  
Cytuj
Napisałbym to samo Tobie , ale to nie była by uczciwa ocena. Przyrównać Cię do gimnazjalisty to wielka nobilitacja dla osoby Twojego formatu!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10478
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lip 2015r. 20:14  
Cytuj
CYTAT

...wspólnego IP z Edo?



Wiedza powzięta na temat statystyki poparcia dla rządzących musiała załamać.


CYTAT

Czas na odważne decyzje, idę..... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2015r. 21:58  
Cytuj
kubus28 , a ty bardziej smiech2 100% gimbaza smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lip 2015r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
kubus28 , a ty bardziej smiech2 100% gimbaza smiech2


Kiedyś grywałem sobie w pewną grę online ... przychodziła godzina "G" i wskakiwali na czata "gimbsy" ... w/w zawodnik zapewne nim nie jest !! Kiedyś były młodzieżówki jakichś tam partii ... on zapewne jest przedstawicielem "nowego" wymysłu PiS ... "Przedszkolówek PiS" w zasadzie to nic nowego nie wymyślili bo już komuniści prali mózgi dzieci a socjaliści z PiS tylko skopiowali ich pomysł

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 07:22  
Cytuj
CYTAT
nic nowego nie wymyślili bo już komuniści prali mózgi dzieci a socjaliści z PiS tylko skopiowali ich pomysł


Nic nowego pod Słońcem... to prawda, bo komuniści i libertyni dalej piorą tylko w tęczowym proszku tzw. postępu ( stare acz postępowe :szok: ) a PO straciło pralkę mózgów w TVN od kiedy Amerykanie ja przejęli bo stwierdzili ze sojusz Niemiecko-Rosyjski jest zbyt niebezpieczny dla ich polityki. GW straciła rząd dusz od kiedy przestali się wznosić ponad rozporki.

To jest potężna nowość która nawet przyćmiła Słońce Peru...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 122 123 124 125 126 127 128 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »