NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 121 122 123 124 125 126 127 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Cze 2015r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
"Szydło zrobie z ciebie powidło" (itd) to musiał wymyślić PiSlamista z rozumem przedszkolaka ok


Chyba masz sporo racji , bo słyszałem , że autorem tych wszystkich anty-pisowskich sloganów , które mają być wtłaczane do sieci , jest niejaki Misiu Kamiński. uśmiech On ma pokierować tą całą platformerską bojówką internetową i koordynować prace w poszczególnych zespołach ( jeden będzie trollował Facebooka , drugi główne portale informacyjne , a trzeci media przychylne Kaczafiemu .
Jak dla mnie bomba , jeszcze jedna taka kampania i Platforma jest zatopiona! I tym pozytywnym akcentem zakończmy dzisiejsze zmagania !jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2015r. 20:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10479
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Cze 2015r. 20:14  
Cytuj
Musze się zgodzić z poprzednim.... Niemiecka/francuska/brytyjska bojówka postępu i prawdy jedynie słusznej dała już głos i obwieściła wytyczne dla filii polskich boks Jest wiec przyczółek "prawdy objawionej i niepodważalnej" ze młodzi Polacy to faszyści którzy wybrali wstrętnego Prezydenta.

Dla mniej spostrzegawczych, wytyczne są "twardsze" od wytycznych dla Grecji która orznęła UE na miliardy a Aniela się uśmiecha i oczekuje poprawy od rządu socjalistów :szok:

Ale kto potrafi lepiej udawać greka od Greka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Cze 2015r. 21:31  
Cytuj
PSL?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2192
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Cze 2015r. 11:39  
Cytuj
Ekipa Platformy blokuje opodatkowanie banków i wielkich sieci handlowych, a zwykłych ludzi łupi coraz mocniej



Dlaczego 2% podatek od PRZYCHODU rządzący nałożyli na Lasy Państwowe, a nie na zagraniczne koncerny drenujące Polskę z kapitału?

http://niewy(...)nkow.htm

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10479
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Cze 2015r. 16:14  
Cytuj
Ślepiec by nie widział. PO szuka 50mln na egzorcyzmy wyborce umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2015r. 17:14  
Cytuj
A było się pomodlić pod krzyżem?
Stał nieopodal.
A teraz diabła trzeba wypędzac:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Cze 2015r. 18:40  
Cytuj
Patrzcie i obserwujcie jak wielka lura polityczna ( PO ) idzie na dno. Nie ukrywam ,ze przy ogromnej satysfakcji z mojej stronyuśmiech

http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-dymisje-w-rzadzie-ewy-kopacz,nId,1833184



Myślałem , że przetrzymają chociaż do jesiennych wyborów. W tym momencie nie postawiłbym na to dziesięciu polskich złotych. Cytując panią komisarz Bieńkowską ( z taśm prawdy) : " ale jaja! "


Ofiary podsłuchów wykazały się odpowiedzialnością za państwo!ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2015r. 21:00  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Cze 2015r. 21:54  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Cze 2015r. 22:20  
Cytuj
Komentarze z sieci:
Obrazek


Ja bym od siebie dodał , w podanym przypadku należy rozważyć wymianę burdel-mamy i alfonsa.uśmiech Ten ostatni co prawda za granicą , ale i na to są sposoby!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2015r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
Patrzcie i obserwujcie jak wielka lura polityczna ( PO ) idzie na dno. Nie ukrywam ,ze przy ogromnej satysfakcji z mojej stronyuśmiech

http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-dymisje-w-rzadzie-ewy-kopacz,nId,1833184



Myślałem , że przetrzymają chociaż do jesiennych wyborów. W tym momencie nie postawiłbym na to dziesięciu polskich złotych. Cytując panią komisarz Bieńkowską ( z taśm prawdy) : " ale jaja! "


Ofiary podsłuchów wykazały się odpowiedzialnością za państwo!ok


Czemu oni dopiero teraz podają się tak hurtem do dymisji? Przecież taśmy wypłynęły już jakiś czas temu i nikogo to nie ruszyło.

Czyżby nie czekając na jesien szukają sobie już nowej pracy?
Albo raczej to rozpaczliwe ratowanie wizerunku PO.
Rychło w czas.
Tak bardzo pragna byc przy korycie, że od wyborów prezydenckich do jesieni sa w stanie więcej zrobić niż przez ostatnie 8 latgood

A jak tam gajowy, dalej w depresji?
Pamiętam jak u Lisa kilka mcy temu Michnik mowil, że zwycięstwo w wyborach ma jak w banku, chyba, że przejedzie po pijanemu na pasach cieżarna kobietę. Płacili CBOS - owi za sondaże, a ten robił im takie jakie chcieli, żeby były. Gdy życie je zweryfikowało w pierwszej turze było już za późno.

No cóż, zgubiła ich arogancja i zbytnia pewność siebie. Myśleli, że jak się ma większość w sejmie to każdą aferę można przegłosować, że jej nie byłoumiech.
Mam nadzieję, że po wyborach, gdy zmieni się opcja polityczna niejeden z nich odpowie albo przed komisja albo przed prokuraturą.
I będą to sprawy jak najbardziej polityczne.
Bo polityką właśnie się zajmowaliścieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 09:31  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 23:52  
Cytuj
Oj, jak mogłeś to zrobić koledze moderatorowi.
Ciche dni będąumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 09:56  
Cytuj
Trudno, nie mogłem sie powstrzymać ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
Oj, jak mogłeś to zrobić koledze moderatorowi.
Ciche dni będąumiech


ok to Tusk ma nową fuche ? i Andrzejek go zna umiech ? W sumie się nie dziwię zarobki podobne a można "tyrać" w domu

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2015r. 17:11  
Cytuj
Niebawem minie osiem lat od czasu przejęcia władzy przez ekipę Platformy Obywatelskiej. Myślę, że warto w jakiś sposób podsumować ten okres. Zastanowić się co udało się tym ludziom "osiągnąć"? Do czego doprowadzili? Co uchwalili? Czy hasło wyborcze z 2007 roku – "By żyło się lepiej" – zostało wcielone w życie? Jeśli tak, to wobec kogo?

1) Afera taśmowa
2) Afera hazardowa
3) Afera wyciągowa
4) Afera stadionowa
5) Afera autostradowa
6) Afera stoczniowa
7) Afera AmberGold
8) Afera Elewarru
9) Afera z informatyzacją MSW
10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru
11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)
12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych
13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
17) Podniesienie VAT-u na wszystko
18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
20) Podniesienie akcyzy na paliwo
21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)
32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);
40) Ograniczenie potencjału militarnego
41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej
42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2015r. 08:46  
Cytuj
Coś mi się wydaje, że Platforma podzieli los SLD i powoli będzie znikać ze sceny politycznej, a nazwiska jej liderów ludzie będą pamiętać bardzo długo.
Powodem jak sądzę jest to, że nie mieli od dawna już żadnego programu politycznego, a jeśli już to tylko jednopunktowy - "trzymanie się przy korycie".
A o tym, że w tym kraju mieszkają jacyś ludzie, a nie tylko banki, korporacje oraz wskaźniki ekonomiczne przypomnieli sobie dopiero po pierwszej turze wyborów prezydenckich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2015r. 08:48  
Cytuj
Polscy europosłowie w "rażącym konflikcie interesów"?

Organizacje monitorujące lobbing w Parlamencie Europejskim alarmują o wątpliwej etycznie działalności dziewięciu europosłów, w tym dwóch z Polski - Michała Boniego i Dariusza Rosatiego. - Europoseł ma reprezentować wyborców, a nie wielki biznes - komentuje dla Interii Adrian Zandberg z Partii Razem. - Jest mi przykro - odpowiada Michał Boni.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2015r. 11:22  
Cytuj
Mam nadzieję, że pogląd, iż politycy wybrani przez wyborców im właśnie powinni służyć będzie zyskiwał coraz większą popularność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Cze 2015r. 15:25  
Cytuj
Kopacz dzis zarzuca Kaczyńskiemu,ze klamie,bo kiedyś mówił,ze Gliński bedzie premierem. Ta sama Kopacz,ktora kłamała,gdy mówiła,ze ziemia w Smoleńsku była przekopywana metr po metrze. Zadziwiające,ze najbardziej domagają się powrotu Macierewicza ci,którzy najbardziej nim straszą...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Cze 2015r. 17:38  
Cytuj
Spójrzmy prawdzie w oczy , PO się sypie i w tym momencie jest to tylko przedłużanie agonii. Kolejne wybory oznaczają koniec tej formacji. Wewnętrzne spory i waśnie rozsadzą to dziadostwo od środka. Mogę na to postawić dobrą flaszkę , jakby ktoś chciał się założyć!uśmiech
Złośliwcy w sieci piszą o pudrowaniu trupa ( pod kątem dzisiejszej konwencji PO). Ja bym to określił takim ludowym powiedzonkiem , które nieraz powtarzał mój tato. Ojciec mawiał tak: .... " choćby mu miodem dupę smarował , to i tak nic z niego nie będzie".....
Jako chrześcijanin w związku z tym niechybnym faktem mogę jedynie życzyć tej partii , spoczywania w pokoju wiecznym. Amen!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Cze 2015r. 18:03  
Cytuj
Pasowałoby ich rozliczyć z tych afer. Z tych miliardów,przetargów i reszty.Ciekawe kogo teraz poprą Lis,Olejnik,Zakowski ? Pewnie Petru...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Cze 2015r. 18:29  
Cytuj
Każdy porządny pies musi mieć swojego pana , którego kocha i słucha. Ci podli ludzie ( dziennikarzami ich nie nazwę ) zapewne znajdą sobie nowych właścicieli. Żakowski chyba już położył lagę na PO , ostatnio coś o tym wspominał. Wg mnie on i Olejnik teraz pokochają bezwarunkową miłością nową formację lewicową , którą mają tworzyć Napieralski i Rozenek. Lisa rzeczywiście ciągnie do Petru i taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny. Każde z nich ma teraz nielichy problem , przez ileś lat lizali tyłki politykom PO , a teraz ich kochana partia zmierza w kierunku niebytu.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Cze 2015r. 18:31  
Cytuj
Widzę jest specjalista od tłumaczenia myśli prezesa i kolejny fakultet wróżbiarstwo good

@nenad Nie wiem w zasadzie kogo by mieli popierać nie wiem Kaczor idzie w PiS-du więc kogo ? Zapewne będą nadal robić dobrą robotę jak do tej pory ...
Co do Petru ... 100% lepszym pomysłem jest kadencyjność od jakichś śmiesznych JOWow ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 08:16  
Cytuj
Serce się raduje przy cytowaniu takich newsów.uśmiech
Pani premier Kopacz ujawniła nazwiska ludzi odpowiedzialnych za kampanię wyborczą w zbliżających się wyborach parlamentarnych.


http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-ewa-kopacz-odkrywa-karty-kierwinski-szefem-kampanii-joanna-m,nId,1839984


Z tej mąki chleba nie będzie! Cieszmy się i radujmy , bo po niechybnym wyjeździe gajowego z Belwederu , szykuje się, w nie tak odległej perspektywie, wyjazd obecnej ekipy z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i wszelakich ministerstw!uśmiech
Już przebieram nogami na ten długo oczekiwany moment. Paweł Kukiz pisze na swoim Facebooku o możliwości postawienia przed Trybunał Stanu kluczowych polityków PO . Czego chcieć więcej ? W każdym razie przyszłość naszego pięknego kraju zaczyna rysować się w optymistycznych barwach!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 121 122 123 124 125 126 127 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »