NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 113 114 115 116 117 118 119 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Marz 2015r. 21:53  
Cytuj
...tylko ze PiS nie rządzi żeby to wiedzieć...

Gdzie nie rządzi ? U mnie w Stalówce rządzi i ma się bardzo dobrze ... nie wiem jak u ciebie ...

Możesz mi wytłumaczyć z czego bierze się PiSowskie zacofanie ? To ich przeciw wszystkiemu ... "gender" ... "in vitro" itd ... Wszystkiego na Boga nie zwalicie ... Stworzył nas na swoje podobieństwo i gdyby chciał żebyśmy nadal zapi... po drzewach to tak by było ... a nazywali byśmy się małpami ... aż głupio pomyśleć że gdyby np pan Religa żył kilka pokoleń wcześniej to jego koledzy klubowi sfajczyli go na stosie zaklopotany

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2015r. 21:53  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 06:30  
Cytuj
Ja w swoim skromnym zakresie głosu skierowałabym uwagę poszukiwacza arki na oczywistość ze stan zacofania odnosi się do strony nazywanej postępową. Historia nie zna bardziej chorobliwie na "nie" uformowanej grupy jednostek jak czytelnicy reżimowego NIE oraz ich światli prekursorzy negacji i nihilizmu niemieckiego. Przepraszam, ale to nie jest postęp. To jedynie ich opinia jak by chcieli widzieć człowieka. Z czego bierze się szacunek do życia a wiec szacunek do niezbywalnej racji bycia człowiekiem? Szukaj odpowiedzi w totalitaryzmach, oni mieli pełne ręce roboty nad ulepszaniem swoich ofiar. I mają efekty w zwierzęcej nienawiści i groteskowym upadlaniu wolnej woli. Co w tym dla mnie? Odpowiem ze Nic.

Zapewne ale to raczej pewne, "postępu" nie wymyśli żadna partia polityczna. Co najwyżej mogą reprezentować istniejące poglądy społeczne. PiS to jedna z nich, Boga nie wymyślili, patriotów tez. PO ma innych. Narodowcy mają wiele przed sobą i zmienią wiele. itp itd
Ale na Boga nie zwalicie, bo z Nim jest zawsze po drodze gdy Słońce świeci. Postęp to każda droga z wyjątkiem tej jednej? To niemożliwe odpowiem. Postęp to coś zupełnie innego niż ktoś ci podpowiedział. Z postępem wszystkim po drodze gdy Słońce świeci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 08:22  
Cytuj
CYTAT
2014-06-09 22:14 Masz Janusz te swoje nowinki z pierwszej ręki ...

Swoją drogą lepszy taki niż taki który chce ludzi za leczenie (in vitro) wsadzać na 2 lata więzienia !! Kombinatorka który jeszcze nic nie osiągnął a jest znany z ułaskawienia kumpla zięcia najgorszego prezydenta jaki był w tym kraju umiech ... a jego teść pisze pochwalne wiersze dla właśnie TYCH ŻYDÓW który często wspominasz Januszu potluczony Takich zakłamanych manipulantów jak wy chyba nie ma na całym świecie ;)


Czyli kto według Ciebie był tym najgorszym prezydentem w kraju (z nazwiska)?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 08:54  
Cytuj
Prezydent Bronisław Komorowski uzasadnia podpisanie ustawy umożliwiającej ratyfikację konwencji antyprzemocowej. Oczywiście powiedzenie tego w kilku zdaniach bez kartki jest dla Prezydenta RP tematem przekraczającym jego możliwości.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1398956,Konwencja-antyprzemocowa-Bronislaw-Komorowski-podpisal-ustawe

Jak każdy zaściankowy , praktykujący katolik wyznający zasadę silnej ręki zwolennik patriarchalizmu , PiSu , Radia Maryja itp itd, bijący dla zdrowia ( mam na myśli jej zdrowie) swoją żonę , w końcu będę musiał przestać stosować przemoc. Jednym ruchem ręki pana Prezydenta problem przemocy rodzinnej zostanie rozwiązany ! Toż to cud! Ktoś złośliwy mógłby powiedzieć ,że problem zniknie tak samo jak dopalacze , ale ja tak nie powiem ! W sumie nie wiem czemu np do polskiego systemu prawnego nie wprowadzić obowiązku pracy dla każdego za min. 10 tys zł, albo zakazu powodowania wypadków drogowych np. po spożyciu od dzisiaj? Ustawa czyli papier wszystko przyjmie.


I jeszcze na koniec fajny filmik pokazujący drugie oblicze Bronisława Komorowskiego:

https://www.youtu(...)Vc7YO4Jg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 15:12  
Cytuj
Dalibor dałem tyle wskazówek o którego chodzi i nadal nie wiesz ? To może obrazkowa podpowiedz ?

Obrazek

Co do postępu to jeśli In vitro lub przeszczepy nim nie są to nie wiem już co nim jest ... Ale pytałem nie o postęp a o zacofane PiSu cool

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 16:43  
Cytuj
Oj cos widzę, że Platformersom robi sie ciepło na myśl o drugiej turzeumiech
WIdzą, że gajowy i prowincjonalna lekarka mogą ich nie poprowadzić do zwycięstwa.
Jak zbawienia wyczekują wystąpienia Kaczyńskiego, aby potem je sprytnie zmontowować, ośmieszająco skomentować i puścić w wiadomościach.
To juz jest jedyny program i ostatnia deska ratunku tej żałosnej partiumiech.
Dwóch funkcyjnych nie mogąc sie doczekać przywołuje na forum reminescencje z przeszłości.
No panowie juz przygotowywać pudełeczka, wyprowadzka bliskoumiech.

A co z dziećmi będzie, powsadzanymi przez Paltformersów na ciepłe posadki jak przyjdzie zmiana? aj waj, o rety...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 17:47  
Cytuj
Jak zbawienia wyczekują wystąpienia Kaczyńskiego, aby potem je sprytnie zmontowować, ośmieszająco skomentować i puścić w wiadomościach.

Gdybym chciał się z kaczora nabajać i z tego co powiedział to uwierz już bym się nabijał od rana z tego jak to niby wczoraj "udało" mu się dodzwonić do ... radia Maria ... ale zlewam głąba bo on już żadnych wyborów nie wygra umiech (a jak nawet wygra to już nie porządzi ) jego dni są policzone i to nawet Ty wiesz tylko wstydzisz się napisać cool girl

Czy sukcesem dla Dudy będzie 2 runda ? Od kiedy Jarubas (PSL) ogłosił start w wyborach to było raczej pewne ... Ludzie głosujący na kogoś poza tą dwójką narażają tylko skarb państwa na koszta związane z 2 rundą ... A wygra i tak Komorowski

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 18:33  
Cytuj
Ja bym postawił taką tezę ,że druga tura stała się pewna od momentu , kiedy
ludzie Twojego pokroju zaczęli się udzielać w temacie kampanii wyborczej. No ale z drugiej strony jaki kandydat tacy i jego agitatorzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 18:54  
Cytuj
CYTAT
(a jak nawet wygra to już nie porządzi ) jego dni są policzone i to nawet Ty wiesz tylko wstydzisz się napisać cool girl



Nie bądz taki pewny bo może ty zakończysz swój żywot wcześniej od niego.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
Dalibor dałem tyle wskazówek o którego chodzi i nadal nie wiesz.


Banan historii gdzie się uczyłeś i z czego ? W lodówce jeszcze nie straszy ? A teraz tak obiektywniej - ilu Polaków cierpiało za sprawą tego "najgorszego prezydenta" ?

Był wcześniej taki prezydent który odmawiał prawa łaski osobą skazanym na śmierć,osobą które zasłużyły się dla tego kraju.
Był też taki który pojawił się zamiast teleranka,dalszy scenariusz jest znany(chyba?).
Był ten co chciał podać nogę zamiast ręki,inny znów często łapał chorobę filipińską.Obecny....zapytaj społeczeństwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 21:19  
Cytuj
Dalibor wiem że ciężko się licytować na to co dobrego zrobił Kaczyński więc próbujesz zagrać w odwrotnym kierunku smiech2 to może mi napiszesz ile osób cierpiało za czasów w/w przez ciebie panów umiech co do oceny obecnego prezydenta to zapewne naród oceni go w maju ... ile razy naród pokazywał już środkowy palec Jarosławowi bo to już chyba liczbyi porównywalne z długiem USA i ciężko spamiętać ...

Janusz ja jako katolik nic złego waszemu zbawicielowi nie życzę ... nie wiem gdzie ty wyczytałeś lub wywnioskowałeś że ja Jarkowi źle życzę ... pod względem zdrowotnym nie wiem ... ale pełna zgoda z tobą w tej kwestii istnieje taka możliwość że twój guru mnie przeżyje

ps. mniej piany panowie ...relaksik potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 07:28  
Cytuj
A co stawiasz el.Banan? Klejnoty wymagają oprawy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 08:08  
Cytuj
CYTAT
Dalibor wiem że ciężko się licytować na to co dobrego zrobił Kaczyński więc próbujesz zagrać w odwrotnym kierunku smiech2 to może mi napiszesz ile osób cierpiało za czasów w/w przez ciebie panów umiech co do oceny obecnego prezydenta to zapewne naród oceni go w maju ... ile razy naród pokazywał już środkowy palec Jarosławowi bo to już chyba liczbyi porównywalne z długiem USA i ciężko spamiętać ..


Jest taka różnica,że ja nie próbuje nic zagrać.Ile osób cierpiało w tamtych czasach? Zapewne ofiary i rodziny ofiar,osoby które były internowane itp. Jak jesteś zainteresowany to szukaj w sieci,bo temat jest obszerny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 08:44  
Cytuj
chcialbym zauwazyc ,ze cena ropy na swiecie spadla do poziomu 45 $ w ciagu tygodnia z 55$ czyli mamy sytuacje jak byla kilka lat temu gdzie benzyna na stacjach kosztowala okolo 3,20zl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 10:48  
Cytuj
...Banan historii gdzie się uczyłeś i z czego ? ...


YHY to może ty mi powiesz gdzie ty się uczyłeś historii i z czego ?
Mam już kilka lat ale pierwsze słyszę żeby za czasów prezydentury Jaruzelskiego ... Wałęsy czy Kwaśniewskiego były jakieś ofiary ktoś był internowany ... oczywiście PiS ma soją historię i ofiary są i dziś ... Wielki bohater prezydent prawie święty Kaczyński zapewne jest jedną z nich więc mniemam że dalsza dyskusja na ten temat mija się z celem ...

mariuszstalowa a bierzesz pod uwagę może kurs złotówki do dolara czy to wg. Ciebie nie istotne ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 14:33  
Cytuj
Akurat cena dolara byla przyblizona do dzisiejszego kursu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 16:37  
Cytuj
Na wyspach Bergamutach
Podobno jest kot w butach,
Widziano także osła,
Którego mrówka niosła,
Jest kura smograjka
Znosząca złote jajka,
Na dębach rosną jabłka
W gronostajowych czapkach,
Jest i wieloryb stary,
Co nosi okulary,
Uczone są łososie
W pomidorowym sosie
I tresowane szczury
Na szczycie szklanej góry,
Jest słoń z trąbami dwiema
I tylko… wysp tych nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 18:33  
Cytuj
CYTAT
chcialbym zauwazyc ,ze cena ropy na swiecie spadla do poziomu 45 $ w ciagu tygodnia z 55$ czyli mamy sytuacje jak byla kilka lat temu gdzie benzyna na stacjach kosztowala okolo 3,20zl.



Spoko, wygra PiS i obniży ceny do 3,20 zł/litr. Zwiększy kwotę wolna od podatku i obniży wiek emerytalny. Ja tez na PiS zagłosuję. good

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 19:20  
Cytuj
„Jak wyzwolić się z tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od urodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność – takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski – tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem! ”. Donald Tusk dla miesięcznika ZNAK z roku 1987 (nr. 11-12 str. 190).

No i uciekł .... z tej biednej, brudnej i przegranej ziemi...neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
...Banan historii gdzie się uczyłeś i z czego ? ...


YHY to może ty mi powiesz gdzie ty się uczyłeś historii i z czego ?
Mam już kilka lat ale pierwsze słyszę żeby za czasów prezydentury Jaruzelskiego ... Wałęsy czy Kwaśniewskiego były jakieś ofiary ktoś był internowany ... oczywiście PiS ma soją historię i ofiary są i dziś ... Wielki bohater prezydent prawie święty Kaczyński zapewne jest jedną z nich więc mniemam że dalsza dyskusja na ten temat mija się z celem ...


Widać,że te "klika lat" to za mało. Bolesław Bierut,był taki prezydent tego kraju - za jego czasów były ofiary.
Prezydenta Jaruzelskiego społeczeństwo już oceniło.
Dalej uważasz,że Kaczyński był najgorszym prezydentem tego kraju?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 21:32  
Cytuj
Są sprawy które tłumaczą takie przywiązanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 22:50  
Cytuj
Nietrawilem Lepera ale w jego wypowiedzi musiala byc prawda. Bo nikt z tyc poslow niewytoczyl mu sprawy za znieslawienie . Niewiem czy bylo ale wrzuce
https://www.youtu(...)KXARwmVE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Marz 2015r. 17:53  
Cytuj
Ciekawy filmik z TV Republika odnośnie prywatyzacji Ciechu, spotkań urzędników państwowych z przedstawicielami pana Kulczyka , który w/w firmę zakupił od Skarbu Państwa. Przewija się między wierszami nazwisko Piotra Wawrzynowicza , który "pożyczał " zegarki byłemu ministrowi - Sławomirowi Nowakowi. Film obrazuje dosyć szczegółowo jak "żyje się lepiej" ludziom związanym z PO.

https://www.youtube.com/watch?v=UHN7obKyghs

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Marz 2015r. 18:28  
Cytuj
Służby inwigilują Polaków na potęgę. Przyjazne państwo : w połączeniu z kontrolami skarbowymi ( w których ma wzrosnąć karalność mandatami) i nowymi
regulacjami odnośnie płacenia mandatów z fotoradarów ( przy braku wskazania kierującego obligatoryjnie płaci właściciel pojazdu) dość dobitnie pokazują jacy ludzie nami rządzą ! Jakie hasła głosili na sztandarach ,kiedy starali się o władzę , i co dzisiaj z tych haseł zostało? Ktoś jeszcze pamięta jak Tusk kpił z Kaczyńskiego , że Prezes bez prawka nie wie jak ciężko jest na polskich drogach? No i poprawił dolę rodakom , poprawił! Pani Premier dalej poprawia. Strach myśleć dokąd to wszystko zmierza!

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/niechlubny-rekord-2014-namierzali-i-inwigilowali-polakow,2110519,4199

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 15:52  
Cytuj
Czy POlska to demokratyczny kraj?
Czy jest w tym kraju wolność słowa?



Poseł pyta o WSI i Wołomin. Sikorski wyłączył mi…: http://youtu.be/L6PgzyVy1D8

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 113 114 115 116 117 118 119 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »