NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 111 112 113 114 115 116 117 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 17:41  
Cytuj
To Polska nie powinna zwracać majątków żydowskich tylko dlatego, że właściciele są żydami? O co chodzi?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 17:41  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 18:15  
Cytuj
No Platforma mogłaby mieć problem z wygraniem wyborów startując z takimi hasłami a poparcie dla Komorowskiego spadłoby w sondażach CBOSu ze 145 do 110%.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 18:37  
Cytuj
CYTAT
To Polska nie powinna zwracać majątków żydowskich tylko dlatego, że właściciele są żydami? O co chodzi?



Słyszałeś o przedsiębiorstwie holokaust?

Polecam poczytaj.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 18:56  
Cytuj
Przedsiębiorstwo holokaust? I na tej podstawie spadkobiercy właścicieli nie powinni mieć zwróconych majtków? Dalej zadaję pytanie. Bo są żydami? Kościół Katolicki odbierał z naruszeniem prawa i nie pamiętam byś protestował umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lut 2015r. 20:14  
Cytuj
Powiem krótko, niemam czasu kopać się z koniem.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 07:39  
Cytuj
Domyślam się, że z głupoty ciężko jest wybrnąć. Pomieszałeś dwie sprawy. Prawo własności jest święte. Wiem, że z reguły czytasz tylko tytuły artykułów. Nawet jak zdarzy ci się przeczytać kilka pierwszych zdań to i tak nie jesteś w stanie tego przeanalizować. Czytasz fora i opinie innych, wklejasz link i na tej podstawie stwierdzasz fakt. Pokazałeś to już wiele razy. Na tym, że nie czytasz też złapałem cię wiele razy. Brakiem czasu wszystkiego nie wytłumaczysz.
Samo to, że w artykule który wklejasz jest mowa o milionach a ty piszesz o miliardach. Masz czytelników za półgłówków czy sam jesteś aż tak głupi.

PS.

Zadałem sobie odrobinę trudu i znalazłem źródło twojej głupoty. http://powiewswiezosci.neon24.pl/ ten sam błąd mld/mln. Kolejny raz udowodniłeś, że nawet nie czytacz tego co wklejasz. Dajesz sobą manipulować jak małe dziecko. No ale nie masz czasu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 08:51  
Cytuj
Co z kwotą wolną od podatku panowie "Platfusy"
na oficjalnym profilu PO niezłą sieczkę zrobili ludzi z PO
a w zasadzie PO samo się "zaorało" twierdząc, że wyższa kwota od podatku uderza w biednych. zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 09:09  
Cytuj
Sam "lajkowałem" ile wlezie na profilu PO odnośnie kwoty wolnej od podatku. Dwa dni temu w końcu puścili jakieś durne wytłumaczenie ( wcześniej przez kilka dni milczeli) , ale chyba bardziej się tym wkopali niż cokolwiek wyjaśnili. Odnośnie partii obywatelskiej kochającej ludzi i wolność fajny wywiad z Wojciechem Sumlińskim , min. o udziale pana Prezydenta i innych znanych polityków PO w sprawie aneksu do raportu o likwidacji WSI. Wywiad długi , sprawa sprzed kilku lat , ale dość dobrze wyjaśnia fakt : skąd są ?
kto ich stworzył? dokąd idą? i dlaczego idą tą drogą?
Naprawdę polecam:

https://www.youtube.com/watch?v=mkvY-kZypDs

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 14:14  
Cytuj
Resort rolnictwa zapłacił „WYBORCZEJ” aż 12 tys. zł za ustawioną rozmowę z Sawickim!



http://europ(...)awickim/

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 15:41  
Cytuj
CYTAT


Schetyna: ....Oddajmy co im się należy i po kłopocie. Polska jest finansowo przygotowana na zwrot nawet 60 mld $USA w 2015r. Umiejętna polityka finansowa sprawi, że wyjdziemy z twarzą wśród narodów świata a Polacy tego nie odczują...


Pogodzę was ogiery, Andrzejek mówi ze oddadzą ci, którzy zagarnęli tym, którym zagarnęli. Natomiast Wiktor rozszerza ten watek o zakres poszkodowanych na obecnych obywateli polskich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
Domyślam się, że z głupoty ciężko jest wybrnąć. Pomieszałeś dwie sprawy. Prawo własności jest święte. Wiem, że z reguły czytasz tylko tytuły artykułów. Nawet jak zdarzy ci się przeczytać kilka pierwszych zdań to i tak nie jesteś w stanie tego przeanalizować. Czytasz fora i opinie innych, wklejasz link i na tej podstawie stwierdzasz fakt. Pokazałeś to już wiele razy. Na tym, że nie czytasz też złapałem cię wiele razy. Brakiem czasu wszystkiego nie wytłumaczysz.
Samo to, że w artykule który wklejasz jest mowa o milionach a ty piszesz o miliardach. Masz czytelników za półgłówków czy sam jesteś aż tak głupi.

PS.

Zadałem sobie odrobinę trudu i znalazłem źródło twojej głupoty. http://powiewswiezosci.neon24.pl/ ten sam błąd mld/mln. Kolejny raz udowodniłeś, że nawet nie czytacz tego co wklejasz. Dajesz sobą manipulować jak małe dziecko. No ale nie masz czasu.



Gdzie jest szeryf forum stalowemiasto.pl , przecież aż się prosi o moderację tych inwektyw! Sam pokazałeś niejeden raz jaki jesteś mądry Andrzejku chociażby w sprawie wykupu mieszkań KOMUNALNYCH , wszyscy złapaliśmy Cię na pisaniu głupot niejeden raz . Po prostu lejemy na Twoje teorie i mamy z nich niezłą bekę! Ale za obrażanie innych to już powinieneś dawno dostać ostrzeżenie! Sfolguj trochę albo idź do psychiatry jak nie potrafisz bez obrażania innych prowadzić forumowych dyskusji. Zszargane nerwy to przykra dolegliwość mogąca skutkować np. zawałem serca albo przedwczesnym wytryskiemuśmiech, więc może lepiej odpuść co nieco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lut 2015r. 21:59  
Cytuj
kubus28 a co z twoim wpisem? Ty jesteś prawdopodobnie z jakiegoś powodu usprawiedliwiony? A cały wpis mozna potraktować na zasadzie "uprzejmie donoszę" ok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 00:48  
Cytuj
To rzeczywiście ciekawy temat, ci którzy zagarnęli już nie pamiętają (np. Hanna ostatnio), bo ci którym zagarnęli już nie żyją. Gdyby zrobiono to 30 lat temu byłoby łatwo znaleźć sprawców, poszkodowanych, księgi wieczyste i wartość zadłużenia hipoteki. Ale nie chciano oddać swego za prl-u. Dla 3-iej RP $60mld to drobiazg. Człowiek nie wie w jakim bogatym kraju żyje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 07:25  
Cytuj
Chyba milionów. taka mała różnica.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
Dla 3-iej RP $60mld to drobiazg. Człowiek nie wie w jakim bogatym kraju żyje.


Nie jest z nami tak źle:

"Prawie 100 mld dolarów wynoszą rezerwy walutowe Polski – wynika z danych zebranych przez Deutsche Bank (DB), na które powołuje się brytyjski dziennik "Daily Telegraph". Co więcej, pod względem wysokości rezerw walutowych Polska zajmuje 20. miejsce na świecie."

"Pod względem rezerw walutowych Polska wyprzedziła m.in. Izrael, Danię, Kanadę, Czechy, Norwegię i Szwecję."

Jeden mały miliardzik z tych stu załatwiłby sprawę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 10:23  
Cytuj
Skoro o miliony chodzi to po kiego h..ja
PO chce sprzedać lasy?


http://nieza(...)ikileaks

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 11:16  
Cytuj
Może po to żeby Wiktor miał zagadkę ? lub żeby na każdej ze stron Wiktor miał co wrzucić ?

Gdzieś czytałem że gdyby PiS rządził Ida zdobyła by 10 Oskarów ...rozwinął byś lepiej ten temat a nie wytarta płyta ...

A i Wiktor nie obrażaj moich uczuć religijnych i pisz konkretnie o jakich żydów Ci chodzi ... Dziwi mnie że jeszcze żaden katolik nie poczuł się urażony ... (może nikt nie chciał kopać się z koniem chytry)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 20:16  
Cytuj
CYTAT (Wiktor )
Skoro o miliony chodzi to po kiego h..ja
PO chce sprzedać lasy?


http://nieza(...)ikileaks


Nie wiem Witek. Czytałeś co wklejasz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 23:29  
Cytuj
Prezydent RP ( ówczesny marszałek Sejmu) podjął się próby zdobycia aneksu do raportu z likwidacji WSI , pertraktując z dwoma oficerami WSI co do jednego wyrażając przekonanie , że może być powiązany z rosyjskimi służbami specjalnymi. Mimo to, pertraktacje te prowadził , sprawa znalazła swój finał w sądzie. Kulisy całej sprawy dają dużo do myślenia. Zwłaszcza zeznania płk. Tobiasza albo Pawła Grasia nie pozostawiają wątpliwości o co chodziło w tej sprawie. Zeznania pana Prezydenta , który niewiele pamięta:

https://www.youtube.com/watch?v=86T1rDKZLm0

Do tej pory , uważałem Komorowskiego , za takiego nieszkodliwego fajtłapę. Po lekturze książki " Z mocy bezprawia" jawi się nieco inny obraz tego człowieka ! Polecam wszystkim którzy uważają ,że likwidacja WSI była błędem. Wszyscy już wiemy że Banan nie czyta książek , stąd moja prośba do Andrzejka , żeby przeczytał i zreferował koledze o co chodzi. Jeśli łaska!
Z góry dzięki!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 02:28  
Cytuj
CYTAT
To Polska nie powinna zwracać majątków... O co chodzi?


Nie o to ze nie należy zwracać zrabowanego prawowitym właścicielom, ale o to ze nie tylko jakaś tam "Polska" zapłaci tylko ci co rabowali tez. Nie wszystko i w całości docelowo przeszło w spracowanego ręce narodu? Różnie to bywało... uwłaszczyć się na społecznym tez można było. Ale kto to rozsupła :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 09:50  
Cytuj
...Wszyscy już wiemy że Banan nie czyta książek...

Wy zawsze wiecie lepiej niż zainteresowani ... to jest ta wasza przewaga nad resztą świata smiech2

Ja na twoim miejscu bardziej martwiił bym się czy Andrzej DU*A wzioł kasę za ułaskawienie kumpla zięcia Kaczyńskiego czy nie bo coś nie bardzo idzie mu się z tego wytłumaczyć cool girl

Ułaskawienie biznesmena: Platforma apeluje do Andrzeja Dudy. Polityk PiS odpowiada

Politycy PO zaapelowali do kandydata PiS na prezydenta, aby publicznie odniósł się do zarzutów tygodnika "Newsweek", który napisał, że Andrzej Duda uczestniczył w ułaskawieniu wspólnika zięcia Lecha Kaczyńskiego i że dokumenty w tej sprawie zaginęły.

Więcej TU


Dokumenty zaginęły teraz zaczną znikać ludzie ... Jak myślisz Wiktor ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
...Wszyscy już wiemy że Banan nie czyta książek...

Wy zawsze wiecie lepiej niż zainteresowani ... to jest ta wasza przewaga nad resztą świata smiech2




Mylisz się to nie jest kwestia przewagi czy jakiejś tajemnej wiedzy zastrzeżonej dla wybranych. Po prostu niektóre rzeczy trzeba przyjmować tak
jak je dostrzegamy , bez specjalnego zagłębiania się w temat. Albo coś jest czarne albo białe , no chyba ,że jest szare , ale to nie ten przypadek.

Co do pana Dudy, to widzę żadnego problemu. Jako ,że żyjemy w demokratycznym państwie prawa z niezawisłym sądownictwem i niezależną prokuraturą sprawa na pewno będzie wyjaśniona. Oczywiście przez tenże wymiar sprawiedliwości , więc nie wiem o co to halo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 19:06  
Cytuj
A ktoś w ogóle złożył w tej sprawie doniesienie do prokuratury? Ma jakieś dowody?
Czy to tylko takie tam jakieś pomówieniaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 20:41  
Cytuj
Może niech Banan złoży doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Andrzeja Dudę w czasie gdy pracował w Kancelarii Prezydenta RP. Każdy praworządny obywatel , który poweźmie informacje o takowym zdarzeniu powinien powiadomić odpowiednie organa. Więc jest jak najbardziej w prawie.

Fajny wywiad z Pawłem Kukizem przeprowadzony przez redaktor Stokrotkę:

https://www.youtube.com/watch?v=ifzsvCwtzCc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 21:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 111 112 113 114 115 116 117 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »