NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
StaloweMiasto sie rozrasta? ResMiasto..?,
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2010r. 23:06  
Cytuj
byłam dzisiaj na rozpoczeciu juwenaliów w rzeszowie, w tym roku po raz pierwszy wszystkie uczelnie organizuja razem musze przyznac ze sie postarali, ale jak sie zdziwilam kiedy ujrzalam ResMiasto.pl i co?jezyk logo tak jakby SM grafika SM wnisokuje ze SM dorobilo sie rzeszowskiego potomkagood. mam dwie fotki bannerku, sami zobaczcie

Obrazek

Obrazek

i jak wam sie podba?
ResMiasto.pl

cool girlcool girlcool girlcool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2010r. 23:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2010r. 23:16  
Cytuj
widac ze kuleje ^^ forum ze stycznia :] 2 sroczki za ogonki i tam kupa a tu sie psuje :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2010r. 23:18  
Cytuj
Jak dla mnie to dopiero startuje i bedzie zajebistegood
w przeciwienstwie do stw gdzie portali jest jak psow i czas pokaze ktore zostana- rynek w rz jest czystyjezyk wrecz jeszcze dziewiczy haha dadzą rade chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2010r. 23:28  
Cytuj
heh w googlach po chwili znalazlem kilka lepszych ze spora iloscia artow i wcale nie z kroniki policyjnej :] ja powodzenia zycze ale licho to widze :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2010r. 23:28  
Cytuj
Tak jak pisze ifeel - tam lipa, invx daleko ponoć, a tu burdel na kółkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2010r. 23:35  
Cytuj
juz nie na jednych psy wieszano ze to nic nie bd i jakos zyja dlugo i szczesliwie, telepizza niby hit a tu w stw sie nie przyjeło pomimo ze pizzerii na kazdym rogu jezyk tak samo wiele innych sklepow co im ludzie szans nie daja i są.. najpierw trzeba dac sie wykazać za jakis rok odswiezymy watek i podsumujemy osigniecia ResMiastasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2010r. 23:44  
Cytuj
odwiedzilem stronke resmiasto i tam wchodząc do galerii ogladniemy galerie ze stalowemiasto umiech spoko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2010r. 23:49  
Cytuj
ale oni nic tam nie zrobia :] invx wszystko chce oganiac sam i wolontariuszami :] na gotowych rozwiazaniach nie chce bazowac, lubi swoj kluczy dynamometryczny i sie pi...i zamiast dac komus pare zlotych by ogarnal ;] efekt taki ze nawet nie ma glupich ankiet, mamy niedzialajace profile, a osoby ktore maja pojecie o zabezpieczeniach robia sobie z niego jaja i pisza z kont widm :]
w stalowej ktora mozna w razie potrzeby przejechac w 5 minut i pstryknac fotke sie nie udalo, a na rzeszow sie rzuca ? przeciez tam jest chocby regionalna wybiorcza czy tvp z profesjonalnym sprzetem i dziennikarzami :] moze zacznie resmiasto ich arty kopiowac ?^^ niech poprobuje to zjedza go zywcem :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2010r. 23:49  
Cytuj
Na resmiasto jest ten sam artykuł o promocji podkarpacia, tu pod nim jest podpisany Mendos, a tam już pina; od dawna podejrzewałem, że Mendos i wcześniejsi chałturnicy, czyli mario1 i fliper to nadal pina jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2010r. 23:52  
Cytuj
znaczy się "szkłem dupę wytrzeć" ?! hyhmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2010r. 17:50  
Cytuj
CYTAT
znaczy się \"szkłem dupę wytrzeć\" ?! hyhmlotek



Mnie się wydaje, iż ten portal jest obrazem naszego społeczeństwasmiech2 pełnego "niedociągnięć", chamstwa, zawiści etc. Od dłuższego czasu śledziłem ich rozwój - stwierdzam, że artykuły jak były chujowe tak dalej sąumiech Ale jednak porcja Mendosa z rana nie zastąpi niczego smiech2 dawne czasy z Pinią to już w ogóle wypas (panna_p wróć!) Wszyscy wiedzą, że u Pana Jacka jest poważniej, profesjonalniej, ale częściej chyba wpadają tutaj;) Uważam, że właściciel to jeszcze się tym bawi i jest bardzo młody...

ifg moze mnie po plecach drapac...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2010r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
Na resmiasto jest ten sam artykuł o promocji podkarpacia, tu pod nim jest podpisany Mendos, a tam już pina; od dawna podejrzewałem, że Mendos i wcześniejsi chałturnicy, czyli mario1 i fliper to nadal pina jezyk.


teraz mnie rzobawiles hahaha nie wiem czy zauwwazyles ale juwenalia to swietna impreza do promowania portalu(resmiasto oczywiscie) wiec warto zeby bylo na nim cos poczytac wiec po porstu DODALAM art z sm na res nie wiem jak Twoja ale moja doba ma 24 godziny haha i nie przewiduje w niej miejsca na prace w sm goodgood, ale Ty zapewne wiesz najlepiej cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2010r. 20:58  
Cytuj
CYTAT
teraz mnie rzobawiles hahaha nie wiem czy zauwwazyles ale juwenalia to swietna impreza do promowania portalu(resmiasto oczywiscie) wiec warto zeby bylo na nim cos poczytac wiec po porstu DODALAM art z sm na res nie wiem jak Twoja ale moja doba ma 24 godziny haha i nie przewiduje w niej miejsca na prace w sm goodgood, ale Ty zapewne wiesz najlepiej


Chyba faktycznie czymś cię rozbawiłem, bo najwyraźniej tak się telepałaś nad klawiaturą, że ciężko teraz zczaić twój post jezyk. Bardzo się cieszę, że mogłem ci ofiarować szczyptę radości ok.
Rozumiem, że tam ten art tylko dodałaś tak samo jak tutaj Mendos też go tylko dodał, ale napisał go jakiś całkowity no name wiedząc, że jak większość i ten art jest tak nędzny przez wypaczenie stanu faktycznego, że nie warto się pod tym podpisywać nawet jakimkolwiek nickiem jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2010r. 01:05  
Cytuj

Mnie się wydaje, iż ten portal jest obrazem naszego społeczeństwasmiech2 pełnego "niedociągnięć", chamstwa, zawiści etc. Od dłuższego czasu śledziłem ich rozwój - stwierdzam, że artykuły jak były chujowe tak dalej sąumiech

Dopoki nie wpadly mi w rece inne serwisy z , i na temat stalowej , ten był calkiem niezly. Głownie forum , gdzie ciekawsze lub mniej ciekawsze zagadnienia, mozna było poruszyć.
Obecnie wyróżnia ten zespół metoda "ctrl+C" "ctrl+V" , a artykuły wraz z ze zdjeciami (nie powiem ze z miejsca zdarzenia) to codzienność. Zatrudniona "śmietanka" redakcyjna w raz z jej zespolem modków nie grzeszy objektywizmem. Ino wystarczy pała w szkole lub ciota w natarciu aby cenzura poszla w ruch. potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »