NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 6 »
Skargi na moderatorów,
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 01:03  
Cytuj
jako, że na forum pojawiło się kilku moderatorów, którzy się "uczą" - w tym wątku można składać skargi na nich umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 01:03  
Cytuj

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 03:33  
Cytuj
Chciałem wobec tego zakomunikować, że mam Virusa w d***e umiech

 
 
 
 
~~abu
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 07:30  
Cytuj
Edzio, z tym to do szpitala, tam Ci go wyciagna i bedzie po problemie;)

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 07:30  
Cytuj
CYTAT
mam Virusa w d***e umiech


Ból w odbycie jest objawem tak niepokojącym i dokuczliwym, że prawie zawsze zmusza pacjenta do wizyty u lekarza. Przyczyny bólu w odbycie mogą być różne na przykład wirusowe zapalenie jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Lip 2008r.
Skąd: Kraków, Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 07:36  
Cytuj
Pewnie któryś z kolegów go tam zostawił ;)

CYTAT
Chciałem wobec tego zakomunikować, że mam Virusa w d***e umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 09:07  
Cytuj
CYTAT
Chciałem wobec tego zakomunikować, że mam Virusa w d***e umiech

smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 09:30  
Cytuj
Pewnie Virus mnie okrzyczy za to, że posta pod postem założyłem ale lata mi to :haha:

Takie pytanie, co ma robić moderator? Wydaje mi się, że do jego obowiązków należy to by pilnować spokoju na forum, usuwać wulgarne(obraźliwe) komentarze no i jak coś to przenosić tematy do swoich działów. Dlaczego jeden 'mod' (wiadomo o kogo chodzigood ) wpiernicza się do komentarzy i je edytuje, usuwa posty (które nie są obraźliwe) i zmienia tytuł Tematów. To coś jest od wczoraj i już tyle zarzutów jest na niego zdziwiony

~Edzio rządzisz good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 11:14  
Cytuj
Dzieeńdoobryy! I niech nie wydaje sądów typu: nie chcę żebyś był modem bo mi się nie podobasz. I nie chodzi mi tutaj o moją kandydaturę, ale ogólnie, bo wczoraj ja, a jutro może chodzić o kogoś innego. Fajnie jak mod też się na forum wypowiada w jakiejś sprawie, ale niech takie sądy wydaje w trakcie wybierania moda, a nie wstępnego przedstawiania kandydatury.
Edit: nie jest to co prawda skarga tylko raczej sugestia, ale mam nadzieję, że ktoś (wiadomo o kogo chodzi) nie stwierdzi, że wypowiedź nie pasuje do tematu i nie usunie jej sugerując żeby założyć temat" Sugestie dla moderatorów" umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 11:38  
Cytuj
Ok Panowie. Mozliwe ze mnie ponioslo ale chcialem, aby bylo tak jak to na innych forach zwykle bywa czyli jako tako wszystko trzymajace sie kupy. Wygraliscie niebede juz nic usuwal, edytowal. Prosilbym was rowniez o to samo umiech Dostosowanie slow do kultury umiech Ot tyle. Przepraszam umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 11:44  
Cytuj
tyle agresji nie widzailem od czasow pizzerii, piwa i ogrodka dla dzieci :}

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Ok Panowie. Mozliwe ze mnie ponioslo ale chcialem, aby bylo tak jak to na innych forach zwykle bywa czyli jako tako wszystko trzymajace sie kupy. Wygraliscie niebede juz nic usuwal, edytowal. Prosilbym was rowniez o to samo umiech Dostosowanie slow do kultury umiech Ot tyle. Przepraszam umiech


Spoko maroko - przeprosiny przyjęte goodZ naszej strony (czyt. osób zarejestrowanych) jest kultura co do wypowiedzi więc Twoja prośba zakładam, że jest dedykowana do osób niezarejestrowanych :haha: To co panowie ... zdrowie zwycięzcówgood :haha:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 11:56  
Cytuj
CYTAT
Ok Panowie. Mozliwe ze mnie ponioslo ale chcialem, aby bylo tak jak to na innych forach zwykle bywa czyli jako tako wszystko trzymajace sie kupy. Wygraliscie niebede juz nic usuwal, edytowal. Prosilbym was rowniez o to samo umiech Dostosowanie slow do kultury umiech Ot tyle. Przepraszam umiech


Stary jasne, że ze strony zarejestrowanych kulturka będzie, myślę, że wszystkim w/w na tym zależy. Fajnie, że ktoś będzie pilnowal tego na tym forum i wiem, że czasem jest to niewdzięczne zadanie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 11:59  
Cytuj
virus to nie chodzi o to ze masz nie moderowac tylko rob to tak jak trzeba ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
virus to nie chodzi o to ze masz nie moderowac tylko rob to tak jak trzeba ;]


Nawalił wczoraj strasznie ale dajmy mu drugą szansę :haha: Niech się chłopak uczy - będziemy mu pomagać i w ciężkich chwilach wspierać smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 12:04  
Cytuj
dodaj jeszcze szeptac do ucha :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 12:06  
Cytuj
hmm a przytulic w trudnej chwili ?? Tez sie przydaje czasami...nie wiem

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
hmm a przytulic w trudnej chwili ?? Tez sie przydaje czasami...nie wiem

callist sie wyrywal to moze cie przytuli :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 12:13  
Cytuj
Zakładam, że jesteś facetem więc tulić to ja cię nie będę. Zrozum żonę mam smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 12:14  
Cytuj
Hola hola - ja tam się nie przytulam do chłopów :co?:

CYTAT
Zakładam, że jesteś facetem więc tulić to ja cię nie będę. Zrozum żonę mam smiech2


gdyby nie ta żona ... good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 13:25  
Cytuj
Edzio, mistrzu. ;)

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 15:14  
Cytuj
Wydaje mi sie, że skargi wynikają z błędnej metody wyboru moderatorów. Nie powinno być tak, że moderator się zgłasza i dostaje "w nagrodę" zajęcie, tzn. hasanie po forum i kasowanie/edytowanie czego się da - bo jeżeli nie ma problemów to zgodnie z przydzielonym zadaniem on sobie je znajdzie lub zrobi - w końcu to chciał robić od początku.

Moderatorem powinna zostać osoba która nie pali się do tego zadania na siłę, ale ma czas i funkcja powinna być proponowana z góry nie wypraszana od dołu- wtedy jest pewna szansa na zachowanie neutralności i nie generowanie sztucznych problemów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 15:47  
Cytuj
Z całej sprawy wynika, że virus tej funkcji nie dostał oddolnie, a chyba nadana mu został przez admina. Coś kojażę, że ktoś o takim nicku istniał wcześniej, a jego data pod nickiem (same zera)sugerowała, że może trochę więcej niż reszta.
Myślę, że mimo wszystko poradzi sobie, ważna, że ma do tego chęć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
Z całej sprawy wynika, że virus tej funkcji nie dostał oddolnie, a chyba nadana mu został przez admina. Coś kojażę, że ktoś o takim nicku istniał wcześniej, a jego data pod nickiem (same zera)sugerowała, że może trochę więcej niż reszta.
Myślę, że mimo wszystko poradzi sobie, ważna, że ma do tego chęć.


Fakt troche mnie ponioslo jezyk Ale juz nie bede sie naprzykrzał. Istnialem wczesniej owszem i w sumie prawie od poczatku jestem na tym portalu a co do daty to niewiem dlaczego tak jest ze sa zera, ale mi sie podoba umiechA poradzic sobie poradze umiech
Pozdrawiam

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:02  
Cytuj
to sie skarze na virusa :] zniknely tematy ktore bez problemu dawalo sie wyprostowac, prowokuje ludzi :], pisze nieprawde^^ (tu uprzedze pytanie :], to co prawdziwy oryginalny pisal o twoim temacie z mieszkaniem, wyparles sie swoich slow :] zrzutu z ekranu oczywiscie nie mam bo nie spodziewalem sie ze prt sc na forum trzeba robic ;]) znowu cie virus ponioslo, podtrzymuje to co wykasowales na moda sie nie nadajesz

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~właśnie
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 12:10  
Cytuj
CYTAT
Wydaje mi sie, że skargi wynikają z błędnej metody wyboru moderatorów. Nie powinno być tak, że moderator się zgłasza i dostaje \"w nagrodę\" zajęcie, tzn. hasanie po forum i kasowanie/edytowanie czego się da - bo jeżeli nie ma problemów to zgodnie z przydzielonym zadaniem on sobie je znajdzie lub zrobi - w końcu to chciał robić od początku.

Moderatorem powinna zostać osoba która nie pali się do tego zadania na siłę, ale ma czas i funkcja powinna być proponowana z góry nie wypraszana od dołu- wtedy jest pewna szansa na zachowanie neutralności i nie generowanie sztucznych problemów.


Właśnie!!!! dziś został usunięty post przez jednego z moderatorów napewno!!!!! pytanie dlaczego?????oby tak dalej to zostanie wam na stalowemiasto wasz wspaniały czat gdzie 5 osób w porywach siedzi !!! nie pchajcie łap tam gdzie nie potrzeba!!!zajmijcie sie tym od czego jesteście czyli pilnowaniem porządku na forach a nie zabawą w internetowych fifarachów.Powiem w skrócie ten portal na psy schodzi!!

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »