NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Marcel,Top-Trans, etc., Jedziemy do Rzeszowa
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2010r. 19:44  
Cytuj
Jak pewnie i tanio dostać się do Rzeszowa?
Czy to prawda, że Top-Trans wozi za 5zł???????

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2010r. 19:44  
Cytuj

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2010r. 19:51  
Cytuj
Tak to prawda, zrobili ją z racji 2-lecia firmy. Jechałam w sobote Top-Transem i kiedrowca mówił. Promocja jest od dziś po 5 zł, nie wiadomo do kiedy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2010r. 19:58  
Cytuj
Osobiscie polecam Top-Trans. 3 lata jeździłam Marcelem, ale odkąd jest T-T przeszłam do nich i nie żałuję. Przynajmniej bezpieczniej jeżdzą i są fajni i mili kierowcy ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2010r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
Osobiscie polecam Top-Trans. 3 lata jeździłam Marcelem, ale odkąd jest T-T przeszłam do nich i nie żałuję. Przynajmniej bezpieczniej jeżdzą i są fajni i mili kierowcy ;)

Widocznie leciałaś na kierowce a nie patrzyłaś na to jak kierują good good

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2010r. 20:31  
Cytuj
Widocznie leciałaś na kierowce a nie patrzyłaś na to jak kierują good good[/cytat]

Hehe;) za to w Marcelu to wszyscy ci co stali lecieli na kierowce na zakrętach (i nie tylko)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2010r. 08:46  
Cytuj
Tak, to prawda ze Top-Trans jezdzie za 5 zł. Jechałem nim w sobote. Osobiście Top- Transem jeżdze od jakiegoś roku i unikam jak tylko mogę zeby nie jechać Marcelm bo podróż tymi ich" rzekomo konfortowymi" busami to porażka. Top- Transem łatwo tez sie dostać do Rzeszowa gdyż mają 10 kursów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2010r. 11:08  
Cytuj
10 kursow w Top Transie to nie zbyt duzo jak dla mnie, w Marcelu jest 25 w jedna strone. Ja jezdze Marcelem, mam nawet bilet miesieczny, bo dojezdzac musze codziennie na uczelnie. Jezdze glownie dlatego ze maja duzo kursow, a po zajeciach zalezy mi by jak najszybciej wracac do domu a nie czekac godzine czy nie wiadomo ile na przystanku. Co do stania w busie zdarzylo mi sie moze z 2 razy tylko gdy pozno doszlam na przystanek. Ale to nie zawsze tak jest glownie w godzinach szczytu. Top transem tez mi sie zdarzylo kiedys, gdyby jezdzil tyle samo co marcel w ciagu dnia to moze tez bym sie przezucila, ale jak narazie wybieram konkurencje ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2010r. 15:28  
Cytuj
Wracajac jescze do mojej porannej wypowiedzi chciałem powiedzieć ze kiedys to i ja Marcelem jeżdziłem ale jak zdarzyło sie mi jechać na stojaka w ścisku to podziękowałem, to chyba nie jest normalane kiedy koleś do busa zabiera 15 stojących osób. Jeśli mi nie pasuje godzina odjazu top transa to jade pksem. Bus jedzie 1h10min a Pks 1h30min, wiec to tylko 20 minut różnicy a kosztuje tyle samo a konfort jest o niebo lepszy niż podróz na stojaka w Marcelu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2010r. 22:26  
Cytuj
ciekawe tylko kiedy i do krakowa zrobia tanie polaczenia, bo teraz ulgowy busem np max bus jest po 21-22 zl, komfort jazdy nie za dobry, juz nasz pks lepszy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2010r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
Wracajac jescze do mojej porannej wypowiedzi chciałem powiedzieć ze kiedys to i ja Marcelem jeżdziłem ale jak zdarzyło sie mi jechać na stojaka w ścisku to podziękowałem, to chyba nie jest normalane kiedy koleś do busa zabiera 15 stojących osób.


Czy firma MARCEL jest winna temu że tyle ludzi ich wybiera?
Jak jedziesz w ścisku to narzekasz że jedziesz w ścisku, a jakby Cie nie zabrał, bo powiedział, że nie będzie na stojaka Cie brał to byś krzyczał jeszcze głośniej. Ludzie troch zrozumienia. Mi tez nie widzi się jechanie w MARCELU na stojąco, ale lepsze to niż nic. PKSy teraz jeżdżą przeważnie ZNÓW stare, a i czasem też trzeba na stojąco!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2010r. 23:36  
Cytuj
Ludzie a co to za firma ten toptrans??? Dziad i tyle, co on niby wyczarowal? Podjechal wiekszosc kursow firmie MARCEL i nic wiecej, zero swoich godzin, zeby tylko podebrac drugiemu jak sie samemu nic nie potrafi. Chcielibyscie miec taka parszywą konkurencje? Jezdzi bezpiecznie hehe a dlaczego? bo opuznia aby zebrac ludzi MARCELOWI... A co niby nam pasazerom daje? Stare rozklekotane busy, obniza ceny bo juz nie wie czym przyciagnac klienta... MARCEL wozi ludzi juz tyle lat, ma super busy z klimą !!! i nie zamierzam zmienic przewoznika.. bo i po co????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 22 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2010r. 07:46  
Cytuj
CYTAT
Jak pewnie i tanio dostać się do Rzeszowa?
Czy to prawda, że Top-Trans wozi za 5zł???????



Tak to prawda, że MARCEL jeździ po 5zł do Rzeszowa, no i oczywiście inne ceny biletów też poszły w dół z tego co widziałem i szłyszałem.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2010r. 09:25  
Cytuj
Ostatnie 3 osoby zarejestrowały się tylko po to aby oświecić innych jaki to MARCEL jest super i przy okazji wyrazić swoje zdanie o konkurencji.

Kilka razy jechałem Marcelem i moje zdanie jest raczej na NIE dla tej firmy, dlaczego ? bo po pierwsze nie dba o bezpieczenstwo pasazerów a to chyba podstawa. Wystarczy aby pojechała kontrola za samochodem z tej firmy na odcinku Stalowa Wola - Rzeszów i zobaczymy jakie będzie miał opoznienie, brak kultury na drodze to dodatkowy minus dla kierowców Marcela. Plusy jakie dostrzegłem to samochody na przyzwoitym pozimomie oraz częste kursy.

Więc jak ktoś z nowo zarejestrowanych osób to właściciel tej firmy moze wezmie to pod uwage, nie raz słyszałem obelgi na CB pod adresem tych kierowców za wcinania się pod maske.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 22 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2010r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
Ostatnie 3 osoby zarejestrowały się tylko po to aby oświecić innych jaki to MARCEL jest super i przy okazji wyrazić swoje zdanie o konkurencji.

Kilka razy jechałem Marcelem i moje zdanie jest raczej na NIE dla tej firmy, dlaczego ? bo po pierwsze nie dba o bezpieczenstwo pasazerów a to chyba podstawa. Wystarczy aby pojechała kontrola za samochodem z tej firmy na odcinku Stalowa Wola - Rzeszów i zobaczymy jakie będzie miał opoznienie, brak kultury na drodze to dodatkowy minus dla kierowców Marcela. Plusy jakie dostrzegłem to samochody na przyzwoitym pozimomie oraz częste kursy.

Więc jak ktoś z nowo zarejestrowanych osób to właściciel tej firmy moze wezmie to pod uwage, nie raz słyszałem obelgi na CB pod adresem tych kierowców za wcinania się pod maske.




Ale nikt nie mówi że MARCEL jest super.Zauważ że parę osób w pierwszych postach też zarejestrowało się tylko po to aby zareklamować Top-Trans.Więc chyba każdemu wolno.A że jeżdżę MARCELEM i Top-Transem także wiem jak jedni i drudzy jeżdżą i różnicy nie widzę.Oczywiście PLUS dla MARCELA za nowe auta, ilość połączeń i noe tanie ceny biletów...good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2010r. 10:49  
Cytuj
Witam! Może Marcel rzeczywiście ma nowe busy, tylko co z tego skoro się psują, a firma nawet nie podstawia zastępczego. Po przeczekaniu około 20 minut i po telefonie do biura dowiedziałem się, że trzeba czekać na następny kurs (ponad godzinę!) Na szczęście mam swoje auto i już nie będę musiał tłuc się busami. pzdr!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 8 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2010r. 14:47  
Cytuj
Witam, od dłuższego czasu czytam codziennie artykuły na stalowemiasto.pl i czasem zaglądam na forum, lecz jak dotąd się nie wypowiadałam, bo nie czułam takiej potrzeby, ale teraz nie mogę się powstrzymać!

Co wy do cholery ludzie widzicie w Marcelu?
Niebezpieczną jazdę jak sardynki? Za 8zł?
wiem, wiem od środy jeżdżą za 5 zł, ale to tylko majowa promocja i dość lipna, bo moja znajoma w jedną stronę pojechała za 5 zł do Rzeszowa a wracała za 8 zł!!

Zresztą tyle zarzucacie Top Transowi, ale czemu? czy kiedykolwiek ich bus zepsuł się na trasie? Czy jak się zarezerwowało miejsce to potem się stało?
NIGDY!
Jeżdżę Top Transem od roku, nigdy nie narzekam, ani na kierowców, ani na ich jazdę, ani na ścisk. Zawsze jak zadzwonię i zarezerwuję sobie miejsce to je mam. Nigdy nie widziałam, by ktoś wsiadał w biegu do Top Transa, czy jechał na szybie, a dobrze wiemy, że w Marcelu to norma.

Ludzie, czy wy naprawdę nie widzicie co robi Marcel?
Wykosi konkurencje (Top Transa) i zrobi jak na trasie Krosno-Rzeszów - będzie monopolistą i wprowadzi cenę - 10zł.
Nie rozumiem, co ludzie widzą w Marcelu. Wyjaśni mi to ktoś?

Liczę na sensowną rozmowę z dobrą argumentacjąumiech

Pozdrawiam
fluffy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2010r. 15:50  
Cytuj
zgadzam się z Tobą"fluffy",bo chyba trzeba być ślepym,aby nie widzieć różnic między marcelem a top transem...!!!!
Ja osobiście jeżdżę top transem i jakoś nie miałam nigdy powodów,aby narzekać,natomiast zdarza mi się czasami jeździć marcelem...i wiecie co powiem Wam szczerze,jak widzę jak się zachowują niektórzy kierowcy to po prostu ŻAL...!!!
a co do jednego z powyższych komentarzy(kingaaaa),chyba nie wiesz co piszesz...,jaki DZIAD???jakie zabieranie ludzi???itp.itd.???to jest masakra co Ty napisałaś...
Nie zauważyłaś chyba,że jest odwrotnie...!!!że to marcel powskakiwał innym firmom w ich godziny i musieli je polikwidować np.ARJA,ADGAR...!!!dobrze,że top trans nie zrezygnował,tylko jeszcze dodał swoich kursów...i nie mówcie mi,że oni pozabierali godziny marcelowi..,że jeżdżą specjalnie wolno-bo jeżdżą bardziej przepisowo niż marcelami...i każdy dobrze o tym wie!!!a poza tym jak ktoś ma coś do którejś firmy czy kierowcy to po prostu niech z nimi nie jeździ,a nie głupie komentarze dodajecie...!!!ja znam sporo szczegółów w tej całej kwestii i to od konkretnej osoby...

cytrynka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 02:25  
Cytuj
CYTAT
Ostatnie 3 osoby zarejestrowały się tylko po to aby oświecić innych jaki to MARCEL jest super i przy okazji wyrazić swoje zdanie o konkurencji.

Więc jak ktoś z nowo zarejestrowanych osób to właściciel tej firmy moze wezmie to pod uwage, nie raz słyszałem obelgi na CB pod adresem tych kierowców za wcinania się pod maske.


Tak zarejestrowałem się tylko po to żeby o tym napisać, zawsze tylko czytam dyskusje, ale ostatnio gdy ktoś wyżej napisał zepsuł się bus, dość długo rozmawiałem z kierowcą, który okazał się sympatycznym człowiekiem. Kierowca też człowiek. Nic podobnego nie bedzie ze 10 zł bilet stalowa rzeszów. To jest nie możliwe. Jest jeszcze PKS którego nie da się wygryźć. Marcel zarabia tyle kasy że nie potrzeba im więcej, oni nie tylko mają kursy na trasach ale i wiele umów z wieloma firmami.

Gwoli ścisłości nie jestem z firmy "MARCEL", jestem zwykłym studentem ze Stalowej Woli, który studiuje w Rzeszowie. Jechałem raz Top transem i wcale bezpiecznie nie jeżdżą, a w moim przypadku było to nawet bardziej niebezpiecznie niż marcel. Bus rozklekotany i prędkość przekroczona o duuuużo, za dużo jak na takiego busa i przewóz osób. Jeździjta ludzie czym chcecie, wolność wyboru, każdy ma swoje zdanie umiech
Dziękuje, Dobrnoc umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 8 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 14:33  
Cytuj
Jaceks:
Skąd pewność że nie będzie po 10zł? spytaj kolegów studentów po ile płacili na krosno, jak Marcel przez obniżkę i dodanie kolejnych kursów wykosił Barbarę, teraz ponoć jakiś nowy bus jest i trochę taniej się zrobiło
A Marcel nigdy się z PKSem nie liczył, więc nie wierzę, że nie podniesie do 9-10zł na trasie

I co do "rozklekotanych busów" to sorry gościu, ale to są informacje wyssane z palca! Zresztą ile było przypadków żeby TopTrans zepsuł się w trasie, a ile że Marcel?

"Marcel zarabia tyle kasy że nie potrzeba im więcej, oni nie tylko mają kursy na trasach ale i wiele umów z wieloma firmami."
Tylko, że Marcel ma busy w leasingu i musi na nie ciągle zarabiać, a Top Trans ma własne. Do tego Marcel lipnie płaci - znam kilku kierowców z Marcela co zrezygnowali, bo nie dość że niewiele płacił i wymagał, by jeździli szybko i zabierali ludzi ponad stan, to jeszcze jakby dostali mandat to sami mieli płacić. Czysty wyzysk, no ale jak pracy brak to i taką się podejmuje.

I jeszcze to o czym luska@266a. pisała - to Marcel wygryzł Arje, Adgara i wskakuje w godziny Top Transowi a nie odwrotnie. No i fakt, iż nie chciał wpuścić żadnego z tych busów na plac przy pomniku, by być monopolistą, przez co pozostałe busy najpierw jeździły pod wiadukt, potem przy pomniku na przystanku MPK stały(jak teraz Top Trans), to on i tak, bezprawnie się teraz przy pomniku zatrzymuje.
I kto tu działa nie fair?
Rozumiem że biznes to biznes, ale w demokracji powinna istnieć zdrowa konkurencja, a nie czysty egozim kosztem konkurentów i bezpieczeństwa klientów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 20:00  
Cytuj
Niech każdy jeździ tym czym chce!!!a co do fluffy,to wiesz miałam powymieniać jeszcze wiele innych PRAWDZIWYCH FAKTÓW,ale co niektórym to szkoda nawet przytaczać prawdziwą argumentację w tej kwestii,bo są tak ślepi,że widzą tylko to co chcą i później bezsensownie to komentują...!!!ludzie,otwórzcie oczy i zastanówcie się nad tym co piszecie...,albo wcale tego nie komentujcie...!!!a,Jeździjcie tymi busami,które Wam odpowiadają pod jakimkolwiek względem i nie narzekajcie i bzdur nie wypisujcie...!!!
pozdrawiam.

cytrynka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
Witam, od dłuższego czasu czytam codziennie artykuły na stalowemiasto.pl i czasem zaglądam na forum, lecz jak dotąd się nie wypowiadałam, bo nie czułam takiej potrzeby, ale teraz nie mogę się powstrzymać!

Co wy do cholery ludzie widzicie w Marcelu?
Niebezpieczną jazdę jak sardynki? Za 8zł?
wiem, wiem od środy jeżdżą za 5 zł, ale to tylko majowa promocja i dość lipna, bo moja znajoma w jedną stronę pojechała za 5 zł do Rzeszowa a wracała za 8 zł!!

Zresztą tyle zarzucacie Top Transowi, ale czemu? czy kiedykolwiek ich bus zepsuł się na trasie? Czy jak się zarezerwowało miejsce to potem się stało?
NIGDY!
Jeżdżę Top Transem od roku, nigdy nie narzekam, ani na kierowców, ani na ich jazdę, ani na ścisk. Zawsze jak zadzwonię i zarezerwuję sobie miejsce to je mam. Nigdy nie widziałam, by ktoś wsiadał w biegu do Top Transa, czy jechał na szybie, a dobrze wiemy, że w Marcelu to norma.

Ludzie, czy wy naprawdę nie widzicie co robi Marcel?
Wykosi konkurencje (Top Transa) i zrobi jak na trasie Krosno-Rzeszów - będzie monopolistą i wprowadzi cenę - 10zł.
Nie rozumiem, co ludzie widzą w Marcelu. Wyjaśni mi to ktoś?

Liczę na sensowną rozmowę z dobrą argumentacjąumiech


Zgadzam się z tym co napisałaś. Do tego czytając wypowiedzi niektorych odnoszę wrażenie ze marcel im cos placi na te pseudo reklamy gdyż niektórzy strasznię sie jarają Marcelem, no ale coż widać niektórzy lubia stać w tym ścisku bo 15 stojących osbów w busie nie można nazwać inaczej niż ścisk. O wiele lepsza jest juz jazda PKsem ale sa gusta i guścki
Pozdrawiam
fluffy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
Ludzie a co to za firma ten toptrans??? Dziad i tyle, co on niby wyczarowal? Podjechal wiekszosc kursow firmie MARCEL i nic wiecej, zero swoich godzin, zeby tylko podebrac drugiemu jak sie samemu nic nie potrafi. Chcielibyscie miec taka parszywą konkurencje? Jezdzi bezpiecznie hehe a dlaczego? bo opuznia aby zebrac ludzi MARCELOWI... A co niby nam pasazerom daje? Stare rozklekotane busy, obniza ceny bo juz nie wie czym przyciagnac klienta... MARCEL wozi ludzi juz tyle lat, ma super busy z klimą !!! i nie zamierzam zmienic przewoznika.. bo i po co????


A nie widzisz tego jak MArcel podjechłą kursy PKSowi?? Przykładem jest tutaj miedzy innymi kurs o 9.45 i 11.00, zresztą kilka jest takich kursów gdzie Marcel wepchał sie perfidnie Pksowi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 21:47  
Cytuj
no nareszcie ktoś konkretnie podchodzi do całej tej kwestii!!!mirek1985-brawo!!!,niektórzy naprawdę są zapatrzeni w Marcela na całego...i nie zauważają tego jakie on świństwa robi konkurencji...Ty wspomniałeś o kursach gdzie wepchał się PKSowi,ale poza tym powskakiwał w kursy innych firm,aż musieli je polikwidować...,ale chyba Marcel nie może się pogodzić z tym,że jeszcze ma rywala na trasie Stalowa Wola-Rzeszów...Top Transa,który się trzyma...!!!a ludzie,którzy tak bronią Marcela niech się zastanowią czy on naprawdę jest taki"cudowny",że go tak wychwalacie...!!!???!!!

cytrynka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
R_1
R_1
R_1
Posty: 9
Dołączył: 9 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 23:25  
Cytuj
Dlaczego nikt nie zadzwoni na inspekcję transportu drogowego, krokodyle będą się cieszyć na wiadomość o przeładowanym busie, o złym stanie busa, albo jak "KIEROWCA" jest nieuprzejmy to odrazu do właściciela firmy przewozowej. napisałem "KIEROWCA" ponieważ to nie są wykwalifikowani kierowcy w Marcelu, z marcela odeszli wszyscy dobrzy kierowcy, z długoletnim stażem, w tej chwili jeżdżą łepki, dopiero zdał prawko zrobił licencję na przewóz osób i jedyną firmą jest Marcel który przyjmie młodych bo inni nie chcą. Oby się nie stało tak jak pod Grenobl, młody kierowca uważał się za świetnego rajdowca i "poszedł" w góry i cooochytrychytry ile ofiar śmiertelnychchytry w Top Transie wiem że mają kierowcy jakiś staż prowadzenia autokarów, dokładnie każdy, inna sprawa to taka że faktycznie w marcelu wyzysk, odchodzą bo jeżdżą 12 godzin dziennie + niektórzy jeszcze muszą dojechać z okolicznych wiosek, czyli kolejny czas prowadzenia samochodów a na końcu dostają 1200 zł na rękę, a jak mu się trafi mandat no to kierowca płaci. Bo pan prezes każe on robi, a co ma robić chytrychytry
Roboty nigdzie nie ma.

a w godziny konkurencji, marcel się wciska, ostatnio inteligentny kierowca na trasie Stalowa Wola - Nisko jechał 27 minut, i kto tu opóźnia jazdę, żeby zabierać klientówchytry
Chodzi oczywiście o firmę MARCEL.

Top-Trans jeździ przepisowo 75 minut, tzn 1 godz. 15 minut.


Pozdrawiam
R_1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2010r. 00:49  
Cytuj
CYTAT
napisałem \"KIEROWCA\" ponieważ to nie są wykwalifikowani kierowcy w Marcelu, z marcela odeszli wszyscy dobrzy kierowcy, z długoletnim stażem, w tej chwili jeżdżą łepki, dopiero zdał prawko zrobił licencję na przewóz osób i jedyną firmą jest Marcel który przyjmie młodych(...)

Pozdrawiam
R_1


Co Ty R_1 gadasz jakich mlodych, jakis specjalnych mlodziakow tam nie widze w Marcelu, moze z 2, sa rozni kierowcy w roznym wieku starsi tez sa, od kiedy prawko maja i licencje to nie wiem, bo im w papiery nie zagladam, zastanawiam sie skad Ty to wiesz. A wogole o Top transie tez raz slyszalam ze w rowie wyladowal, na szczescie nie bylo to nic groznego i nikomu chyba nic sie nie stalo, ale mam swiadkow co to widzieli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »