NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Marcel,Top-Trans, etc., Jedziemy do Rzeszowa
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2010r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
Szkoda czytac tych wypocin. Loguje sie jedna osoba z toptransa i oczernia MARCELA , to jedyny wasz sposob na walke z lepsza konkurencja? PISZE TAKIE BZDURY ZE SZKODA SIE WYPOWIADAC. Wystarczy pogrzebac w starych rozkladach , i odrazu widac ze kazdy kurs z firmy ARIA , ADGAR I toptransu byl zrobiony 10 minut przez kursami marcela. Wiec kto tu kogo podjezdzaL ??? WIEC PO CO PISZESZ TE BZDURY skoro kazdy moze looknac na rozklad i widac jak teraz wszystkie godziny toptrans podjechal MARCELOWI. Szczyt GLUPOTY panie pijawka ;)) kazda rzecz jaka napisales o marcelu to bzdura wyssana z palca jak na pudelku lub pomponiku umiech)
A tyle wiesz na ten temat bo jestes pewnie szef z toptransa...



Masz darmowe przejazdy za taką obronę Marcela?? Wytlumacz mi czemu Marcel ma kurs min. o 9.45 i 11.00, wtedy i kiedy jedzie PKS?? A moze powiesz mi też czemu taki jeden Pan kierowca ktory już nie jeżdzi gdzieś od poł roku jechał do rzeszowa 50 min?? Zeby jechać 50 min trzena konkretnie przekraczać prędkośc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2010r. 16:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2010r. 16:59  
Cytuj
I oby TopTrans i PKS nie odpuścili Marcelowi bo będzie jak min. z linią na Krosno gdzie wykosili konkurencję w takim sam sposób jak próbują to zrobić na Stalówke a pożniej dowalą jakaś kosmiczną cenę biletu zeby odbić sobie straty. A może mi ktoś powiedzieć czemu w Marcelu tak często sie zmieniają kierowcy, takie złe warunki pracy mają??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2010r. 18:15  
Cytuj
No mirek1985,co racja to racja,oby nie odpuścili Marcelowi...i bardzo dobre pytanie zadałeś,może wszyscy zwolennicy Marcela powiedzą dlaczego ciągle są nowi kierowcy w Marcelu...???!!!
a do jednego z komentarzy,to kolego jak nie widziałeś na własne oczy jak było,to nie wypisuj takich bzdur,bo to jest po prostu warte śmiechu...wymyślacie jak popadnie i piszecie brednie...!!!
aha i co do kingaaa,to właśnie szkoda czytać,bo masz komentarze za 10!!!właśnie,każdy może sobie zobaczyć w starych rozkładach jak było kiedyś...tylko Ty chyba nie zastanowiłaś się jak na to patrzyłaś,bo pomyśl,że inne firmy też chciały się utrzymać na rynku...,ale Marcel jak zobaczył,że nie jest jedynym przewoźnikiem na tej trasie itp.itd.,to od razu pododawał więcej kursów,aby wykosić innych,a jakby zostawił te co miał to i inne busy by do dzisiejszego dnia mogły tu jeździć...,a nie...!!!
tak najeżdżacie na Top Trans czy na PKS,ale nie widzicie jaka jest racja...i szkoda,że widzicie tylko minusy W Top Transie i PKSie,a Marcel jest IDEALNY pod każdym względem i ma same plusy..,bronicie go,że szok...to jest tak głupie,że aż śmieszne!!!
pozdrawiam

cytrynka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 8 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2010r. 00:33  
Cytuj
CYTAT
Szkoda czytac tych wypocin. Loguje sie jedna osoba z toptransa i oczernia MARCELA , to jedyny wasz sposob na walke z lepsza konkurencja? PISZE TAKIE BZDURY ZE SZKODA SIE WYPOWIADAC. Wystarczy pogrzebac w starych rozkladach , i odrazu widac ze kazdy kurs z firmy ARIA , ADGAR I toptransu byl zrobiony 10 minut przez kursami marcela. Wiec kto tu kogo podjezdzaL ??? WIEC PO CO PISZESZ TE BZDURY skoro kazdy moze looknac na rozklad i widac jak teraz wszystkie godziny toptrans podjechal MARCELOWI. Szczyt GLUPOTY panie pijawka ;)) kazda rzecz jaka napisales o marcelu to bzdura wyssana z palca jak na pudelku lub pomponiku umiech)
A tyle wiesz na ten temat bo jestes pewnie szef z toptransa...


Skoro Ci szkoda to nie czytaj! Na cywilizowanym forum używa się polskich znaków i nie nadużywa CAPS LOCK`a, ale mniejsza o to.

Kto tu pisze o logowaniu i chwaleniu jednej strony - a Ty od kiedy na forum obecna?
I skoro miała to być sensowna dyskusja to powiedz szczerze jakie konkretnie plusy Marcela widzisz?
Ja jeździłam Marcelami 2 lata min 2 razy w tygodniu, więc chyba wiem co i jak, a Ty?
Jechałaś kiedyś Top Transem?
Nie oceniaj innych, bo i Ty zostaniesz oceniona! I to, że moje wypowiedzi Ci się nie podobają nie oznacza od razu, że to są bzdury!
A szefem Top Transa nie jestem, choć fajnie by było, darmowe przejazdy i wogólecool girlgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 11 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2010r. 18:31  
Cytuj
Ja kiedyś jak jeździłem na studia to korzystałem ze wszystkich tych busów. Ale fajnie, że konkurencja jest i obniżają ceny. A po drugie to marcel robił mocno pod górkę nowym przewoźnikom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2010r. 22:43  
Cytuj
nie do konca w temacie ale mam pytanie czy ktos dzisiaj jechal do rzeszowa i wie jak wyglada droga czy jest przejezdna. Na portalu resinet przeczytalem, ze ok. godz. 17 woda z Wisłoka zalała drogę krajową nr 19 w pobliżu lotniska w Jasionce. Czy ktos wie jak sytuacja sioe przedstawia czy sa jakies objazdy i jak mozna dojechac do rzeszowa obecnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
R_1
R_1
R_1
Posty: 9
Dołączył: 9 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2010r. 23:31  
Cytuj
tak to jest prawda, droga do rzeszowa była nieprzejezdna, organizowane są objazdy, prawdopodobnie na głogów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 11:46  
Cytuj
Top-Trans wrócił do starej ceny - 7zł

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 22:07  
Cytuj
ludzie bronicie tego Marcela a prawda jest taka że jeździ on wiecznie przeładowany i jeżeli mam coś polecac to sto razy wole Top-transa bo przynajmniej mam większe prawdopodobieństwo że bedzie miejsce siedzące
a poza tym większość kierowców z Marcela jest dość bezczelna i nieraz słyszalam jak w rzeszsowie na przystanku rzucali tekstami 'najpierw niech wsiadają ci co jadą do stalowej' :///
jeżeli mam wybierać czy jechać ściśnięta jak sardynka w puszce w Marcelu czy poczekać pół godz dłużej na Top-transa - to wole czekać a Marcelem jeżdzę tylko kiedy muszę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 22:25  
Cytuj
Ostatnio jechałem Marcelem do Stalowej i było dużo miejsca. Po 2 przystankach wszyscy siedzieli na fotelach umiech

Jeżeli mam możliwość, idę na PKS. Jedzie powoli i bezpiecznie, ale zawsze są miejsca siedzące poza wyjątkami (w godzinach szczytu trzeba stać). Bywają kontrole niekompetentnych kanarów (dajcie im bilet Marcela zamiast PKS).

Skorzystałem z usług Marcela, aby nie czekać na PKS. Szybka jazda, komfort i techno na 100% - to mi się podoba ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2010r. 17:50  
Cytuj
no i PKS to jest teraz chyba najlepszy wybór
wczoraj chciałam jechać Marcelem o 18.30 i powiem szczerze że ciesze sie że jednak nie pojechalam, bo jak widziałam jak ludzie wisieli na szybie to aż mną wstrząsneło;//
dzisiaj rano w top-transie też było dużo ludzi ale to sie powoli już staje normą , trzeba się po prostu już do tego przyzwyczaić:-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 21:04  
Cytuj
helooo.... jest tam ktoś..?
piszcie coś..umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 21:47  
Cytuj
Ja tego nie rozumiem tak narzekacie na Marcela ze przeladowany.


Zapytam tak

CZY KTOS WAS NA SILE WPYCHA DO TEGO MARCELA??


Jak jest zapchany to po co sie jeszcze pchac??? Jade czym innym

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 22:03  
Cytuj
ja też tego nie rozumiem:/
nie tylko marcel na świecie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 00:01  
Cytuj
Czy aby na pewno te nowe niebieskie Solbusy są w dobrym stanie technicznym? Pracują głośniej niż nowsze Jelcze, przeciekają szyby, kapie z wyjścia na suficie, drzwi otwierają się same (w innym modelu, gdzie są drzwi po środku) i takie tam. Nie podoba mi się grzanie wzdłuż autobusu. Po godzinie jazdy jest za gorąco - a jeśli siedzicie przy oknie - możecie się upiec. W Marcelu rozwiązali to trochę inaczej albo nie zwróciłem uwagi, czy jest też nawiew wzdłuż całych boków. Budy Marcela też nie są idealne - kapie z otworu w suficie (w końcu wyposażenie montowała ta sama firma), w tym srebrnym ledwo idzie zmieścić kolana na tylnych siedzeniach i kiedyś klapa trzaskała podczas jazdy, a poza tym nie widzę problemów.

Jeżeli za perfidne oszpecenie drzew i wycinkę do połowy jest odpowiedzialny powiat, zbojkotuję PKS :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2011r. 19:42  
Cytuj
Przykład z dziś! Przystanek dworzec Nisko, marcel z rzeszowa, dziewczyna wysiada, i chce wyjmować bagaze z bagażnika, a tu... bus odjeżdża! mało tego zaczęła biec ale sie nie zatrzymał! i tak oto wasz "bóg marcel" dba o klientów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2011r. 19:30  
Cytuj
Skoro wszyscy piszecie opinie o busach na tej relacji to i ja sie dołącze.
Zdecydowanie Tak dla firmy Top-trans. niektórzy się dziwią że nie dał sie marcelowi do tej pory, i oby jak najdłużej, bo gdyby nie było PKS'u i TT to była by porażka. Miałam taki przypadek, że chcieliśmy wynająć busa, na wyjazd, i pierwsze co przyszło nam na myśl to marcel. więc dzwonimy pod numer z rozkładu i mówię co i jak, a pani z "informacji" wielce oburzona że to nie do niej się dzwoni, tylko gdzie indziej, wiec poprosiłam o numer, niestety, mają tak wygórowane ceny prawie jak PKS!!
Zadzwoniłyśmy wtedy do TT. numer z wizytówki, odebrał miły pan z którym miło się rozmawiało, i mają konkurencyjne ceny jeśli chodzi o wynajem. Kierowcy mili, kulturalni- istne przeciwieństwo firmy Marcel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Paź 2013r. 15:46  
Cytuj
ile kosztuje miesieczny bilet ze stalowej woli do rzeszowa????? busem jak i autobusem? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2013r. 17:37  
Cytuj
Autobus PKS - 10 zł (wszyscy)
Bus Marcel - 9 zł (wszyscy)

PKS zawiesił kolejne połączenia. Czy prezes powoli likwiduje firmę? Kto na to pozwala?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Paź 2013r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
Autobus PKS - 10 zł (wszyscy)
Bus Marcel - 9 zł (wszyscy)

O, to tanio. wazne
9-10 zł za bilet miesięczny. Kto by się spodziewał... chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2013r. 19:17  
Cytuj
ale promocja smiech2

A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu ; )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »