NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
SM to głównie kronika policyjna,
Posty: 1
Dołączył: 23 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 10:08  
Cytuj
Czy redakcja stalowego miasta, nie posiada żadnych informacji na temat tego co się dzieje w mieście oprócz informacji z kroniki policyjnej.
Zobaczcie na tematy to głównie: policja zrobiła to, złapali, zatrzymali piajnego, wlepili mandat, skontrolowali busy, złapli babcię na czerwonym.
Jak się to czyta to mam wrażenie , że to jedna wielka promocja naszej policji. Na temat ich działania się nie wypowiem, każdy wiem, że są najlepsi. Tyle mandatów, tyle zatrzymanych. Gratululacje wam policjanci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 10:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 16 Kwie 2010r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 10:13  
Cytuj
Moi drodzy, czytajac te wszystkie info na tema stw policji, próbuje Nam sie zamydlic oczy jaka to policja skuteczna. A na SM pisze sie tylko o mandatach, łapankach dzieciakow, właman do kioskow. Nic konkretnego. Jak polcija potrzebna to ich niema, łapią pijaczkow na rowerach i sie czepiają dzieci pod blokiem.

www.twojslubnisko.dbv.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 10:22  
Cytuj
Tragedia z tymi newsami policyjnymi. Kogo to obchodzi ? Pisałem już kiedyś temat o tym jak zauważyłem 8 na 9 wiadomości ze źródłem KPP, ale okazało się, że był błąd na stronie. Coraz więcej tych błędów. Już lepiej niech nic nie pisze niż te newsy o pijanych matkach, jeździe po alko i innych patologiach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
Jak polcija potrzebna to ich niema, łapią pijaczkow na rowerach i sie czepiają dzieci pod blokiem.

Musimy ich rozliczać. Co do pana od przesłuchań w KPP Nisko. -Wybuchowy, nie potrafiący się opanować, używający wulgaryzmów w kierunku świadków i szykanujący! Trzymaj się pan na baczności...[po tych epitetach pan wie że to do pana]

Muszę zaznaczyć że są w śród nich ludzie jak najbardziej w porządku -młodzi z KPP Nisko i KPP STW. Oni wyzbyli się już milicyjnego mentalnego dziedzictwa. Robią dobrze swoją robotę i nie uważają się za półbogów. Pozdrowienia, tak trzymać!

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 11:21  
Cytuj
Nic dziwnego, że mamy kronikę policyjną skoro do artów zatrudnia się niezbyt rozgarniętych uczniów, którym jak się nie da info przed nos to sami napiszą takie głupoty, że przez zjeby w komentarzach podnosi się ruch na portalu, co i tak cieszy invxa, bo będzie się czym chwalić przed reklamodawcami. A w komendzie mają kogoś znajomego to im pod nos podtyka info o tym, że ktoś komuś lakier zarysował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 11:37  
Cytuj
Nie trzeba miec znajomosci.... http://www.podka(...)arzenia/ starczy wejsc tu ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 11:38  
Cytuj
Ano zapomniałem o tej stronie, w takim razie jeszcze ich pogrążyłeś umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 25 Cze 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 12:05  
Cytuj
i nagle zapadła cisza wśród zarządu....

Czyżby było wam wstyd ?

Prosimy jako użytkownicy tego portalu o stosowne wytłumaczenia.

Wszystkie artykuły skopiowane ze strony KPP...

prosimy o wypowiedź w tym temacie kogoś z administracji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 12:22  
Cytuj
boks
No czekamy na wyjaśnienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 12:31  
Cytuj
Artykuł Nagrodzona obywatelska postawa
i foto z niego w orginale http://www.podka(...)awa.html
a teraz foto na stalowemiasto ( pssssssst. to z photoshopa )
Obrazek
Nasz Piąty perfidnie zapier..........ił dół zdjęcia sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 12:34  
Cytuj
No i gdzie w tym momecie jest wszechwiedzaca (caps)anulka?!

ps. ciekawe kiedy skasuja ten tematumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 12:43  
Cytuj
Jezu ludzie zal mi was, teraz sobie popatrzcie, ze pod kazdym art z policji jest ŹRÓDŁO: KPP........nikt z sm przeciez nie mowi ze to ich foty czy art.... jak wam nie pasuje to omijajcie to info, a tak nawiasem to chyba kpp daje redakcjom zgode na korzystanie z ich info......sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 25 Cze 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 12:52  
Cytuj
ludzie nie po to wchodzą na SM, aby czytac że Pan x jechal nietrzezwy rowerem, tylko po to by dowiedziec sie informacji związanych z miastem a nie poczynaniami KPP.
Chwała KPP za to że zwalcza przestępczośc ale niech SM nie robi z portalu Kroniki kryminalnej, cos czuje że niedługo wkroczy konkurencja i skorzysta na błędach zarządu tego portalu który wszystko kopiuje. brrr. Jestem zirytowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 12:59  
Cytuj
CYTAT
No i gdzie w tym momecie jest wszechwiedzaca (caps)anulka?!

ps. ciekawe kiedy skasuja ten tematumiech


Jestem i co z tego ??? Masz coś do mnie czy chcesz sobie znowu poprzeklinać w postach itp??? Zastanów się troszkę. Nie pasi Ci coś to tu nie właź !!! Napiszę to Tobie jako pierwszej osobie na forum, bo wykazałeś się nocką ogromną kulturą osobistą!!!! Gdybyś nie zrozumiał i tyczy się to wyłącznie Twojej osoby - nie pasuje - trudno - zmień portal albo załóż sobie własny ....... a na drugi raz poczytaj dokładnie o co kaman i dopiero się wypowiadaj...Ale jak masz dal.ej nieprzerwaną ochotę się na mnie powyrzywać bo za swój zły dzień to załóż sobie nowy wątek z problemami odnośnie mojej osoby - szczerze polecam

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 25 Cze 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 13:03  
Cytuj
okej Anulko, dobrze ze się pojawiłąś.

Jak się ustosunkujesz do naszych wypowiedzi w tym temacie?

Bardzo proszę o odpowiedź , oczywiście na TEMAT z Twojej strony bądź kogoś z Zarządu.

Łącze pozdrowienia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 13:07  
Cytuj
Ona sie nie ustosunkuje bo nie ma zapewne nic do powiedzenia umiech to tylko pionek umiech do zniżek za pizzeumiech nie trudno to wywnioskowacumiech ona pewnie nawet nie wie jak sie dodaje artykuły umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 13:15  
Cytuj
Policja jak policja ....Raz jest na językach temat striptizu czy ginekologów itp.Jak widać autorzy myślą,że są to dla Was ciekawe informacje. Wiadomo nie od dziś , że pisanie artykułów nie jest łatwością - trzeba mieć dobre info,dar pisania itp. Nikt nie jest idealny....Nie tylko SM czerpie niektóre informacje z pokrewnych źródeł (jeden napisał a dwudziestu powtórzyło - teraz wie cała Polska). Autorzy zapewne starają się przykładać i sprostać Waszym wymaganiom - nie zawsze skutecznie. No i pod artykułami jest podane źródło informacji - za to odpowiada autor.


addd
- od zniżek jest szef to raz a dwa - nie pisałam i nie zamierzam pisać artykułów więc ta opcja jest mi zbyteczna.Będzie mi potrzebna to będę się jej uczyć.I mogę nie mieć w zarządzie nic do powiedzenia - jak dla mnie - grunt ,że jestem

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 13:18  
Cytuj
Mowiac autorzy mialas na mysli rzecznika KPP STW? ;] bo informacje o ktorych mowa sa zywcem przeklejone... wiec innej opcji nie ma... no chyba ze osobe ctrl+c ctrl+v mozna nazwac autorem...=) chyba "autorem kopii";]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 13:20  
Cytuj
KPP to chyba źródło....przecież sam napisałeś,że dużo rzeczy nie mogę - to skąd mogę to wiedzieć????

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 13:22  
Cytuj
Wlasnie... i tu kolejny raz wychodzi ze wypowiadasz sie tylko po to zeby sie wypowiedziec... kompetnie nie znajac tematu. Lanssmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 13:25  
Cytuj
Jak widać wyżej..... nabijam sobie posty .....wzięłam przykład od Ciebie good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 13:25  
Cytuj
Wszystko dobrze tylko kto odpowiada za autorów (btw, UnosMendos to mario1 i fliper?)? Dlaczego na portalu pana R. mogę na te same tematy przeczytać bardziej rzetelne informacje przyzwoicie napisane, a tutaj w większości przypadków takie wypociny? anulka dobrze, że to:
CYTAT
nie pasuje - trudno - zmień portal
,
dotyczyło tylko addd, bo domyślam się, że niektórym tak po prostu trzeba napisać, bo inaczej nie ma sensu; bo w innych przypadkach taki argument jest raczej nietrafiony (to dla tych, którzy by wszystkim chcieli zaserwować taką odpowiedź).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 13:28  
Cytuj
Za autora postow rzecznika KPP odpowiada jej komendantumiech

Ps. co mi po nabijaniu postow jak i tak mi konto skasuja umiech jak zawszeumiech bo prawda w oczy kole umiech

Anulka powinnas miec co najwyzej plakietke "moderator" skoro i tak wiecej zrobic nie mozeszsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 13:42  
Cytuj
Co do moich kompetencji -jak będziesz miał swój portal to wtedy będziesz decydował kto ma być moderatorem....Co mogę a czego nie to też moja sprawa, bo od tego jest wyżej przełożony....Mnie prawda w oczy jak widać nie kole - jestem tu i odpowiedziałam na pytania...nie chowam się po kątach......
A co do Twojego konta - wisi mi to i powiewa - zrobią z nim co będą uważać za stosowne - jak widać na nic innego nie zasługujesz.......Ja swoje zdanie już wyraziłam - jak Ci nie pasuje to....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 25 Cze 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 13:49  
Cytuj
a ja bym bardzo prosił o wypowiadanie się na temat. Z tego co widzę jedno na drugiego zgania.

Anulko, jeżeli nie jesteś kompetentną osobą do wypowiadania się na temat,oznajmij to, poczekamy na kogoś kto zajmuje się pisaniem ów "Artykułów", ponieważ Twoje tłumaczenia w stylu
CYTAT
Jak widać autorzy myślą,że są to dla Was ciekawe informacje. Wiadomo nie od dziś , że pisanie artykułów nie jest łatwością
pokazują z jakim profesjonalizmem pracuje zespół SM.

Pokwapiłbym się nawet ze stwierdzeniem iż to nie są żadni Autorzy. Owszem, może jest kilka artykułów które napisali oni sami, natomiast większośc to poprostu skopiowane informacje wprost z innych portali w tym głównie z KPP.

Żadni z nich autorzy.

Proszę o stanowisko w tej sprawie osoby piszące "Gorące Newsy"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »