NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
ślubny makijaż- gdzie?, Makijaż do ślubu
Posty: 2
Dołączył: 20 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 16:04  
Cytuj
Witam,

do kogo najlepiej się zapisać na makijaż weselny w Stalowej? Jakie macie wrażenia po swoich makijażach? długo był efekt świeżej twarzy? jak jakościowo były kosmetyki? i jak wam się podobał cały efekt, czy makijażystka umiała wydobyć z was piękno?

Pozdrawiam i czekam na odp uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 16:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 16:50  
Cytuj
Ja dzisiaj sie umowilam na makijaz w Gracji na białychumiech Już robilam tam makijaz na slub cywilny i byłam zadowolona z rezultatuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 16:58  
Cytuj
Polecam Panią Ele w Metamorfozie.
Kosmetyki markowe,makijaż trwały i naprawdę efektownyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 18:28  
Cytuj
Makijaż ślubny tylko w salonie kosmetycznym Sara w Rozwadowie - efekt murowany, z każdego wydobędą piękno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 18:32  
Cytuj
Polecam studio Metamorfoza kolo Pizzerii Ósemki. Mialam robiony tam makijarz i naprawde super wyszedl. Utrzymal sie przez cale wesele, az szkoda bylo go zmywacumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 21:54  
Cytuj
Ja też polecam salon Sara w Rozwadowie. co prawda malowałam się na inne okazje ale zawszse byłam zadowolona. Pięknie podkreślają oczy i ogólnie makijaż długo się trzyma. na mój własny slub tez się tam umówiłam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 07:35  
Cytuj
polecam salon u basi w nisku- najlepiej jakby ona wykonala makijaz, ma duzo klientek , trzeba sie duzo wczesniej zapisac, ale duzo osob na wesele tam idzie sie malowac , u nas to juz 2 siostry i ja bylamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 09:59  
Cytuj
a co sądzicie o Pani Agnieszce Sarnowskiej z Rozwadowa? ma salon naprzeciw slynnej fryzjerki P. Basi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 13:38  
Cytuj
Jeśli chodzi o Agnieszkę to z czystym sumieniem mogę polecić. Sama robiłam tam makijaż ślubny, a także moja mama i moja świadkowa - makijaż trzymał się do rana bez ani jednej skazyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 13:44  
Cytuj
mam nadzieje ze ja tez bede zadowolona, bo zapisalam sie do niejumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 14:54  
Cytuj
Wiem że w Stalowej jest kobitka , która jest charakteryzatorem i pracowała przy filmach i serialach.Nie ogłasza się nigdzie i ciężko zdobyć do niej namiary , jedynie pocztą pantoflową.Malowała moją koleżankę , wyglądała zabójczo, niestety niemam juz z nią kontaktu.Może ktos z was cos wie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2010r. 08:40  
Cytuj
a Ja polecam Panią Gosie ma zakład na KEN zaraz obok zoologicznego tam gdzie fryzjer umiech robiłam u niej makijaże nie tylko jak szłam na wesele (mojego jeszcze nie było) ale i także na na jakieś ważne wystąpienia czy inne imprezy. Makijaż trzymał się cała noc umiech nie ma czegoś takiego że się rozpływał itpsmiech2 umiech był na swoim miejscu cały czas umiech ma naprawdę świetne kosmetyki umiechnawet zdarzyło mi się zasnąć z makijażem robionej u niej i rano wyglądał tak samo umiech ma także wyczucie bo zawsze dobierze do sukni makijaż a dodatkowy plus nie wygląda się sztucznie co moim zdaniem jest ważne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2010r. 14:19  
Cytuj
Tak jak we wcześniejszych postach, ja nadal i wciąż polecam panią Basię z salonu Sara w Rozwadowie. Bardzo ciepła osóbka z talentem do robienia makijażu. W TEN wyjątkowy dzień robi wszystko, by Pani Młoda "błyszczała". Polecam good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2010r. 15:13  
Cytuj
Pani Gosiu z K.E.N troszke brzydko taka pseudoreklame uprawiac.Ja uwazam ze w tym salonie jakie fryzury taki tez makijaz, czyli wesole lata 80-te.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 17:36  
Cytuj
nie jestem Panią Gosią mam na imię Dominika jak już i reklamuje bo naprawdę jestem zadowolona a to że jest tam fryzjer z "lat 80" to nie znaczy że taka sama jest kosmetyczka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
szy
szy
szy
Posty: 24
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2012r. 01:54  
Cytuj
A ja polecam dziewczynę z Salonu Ladys, młoda, dokładna i staranna, ul. Czarnieckiego, koło Misia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2012r. 09:50  
Cytuj
Basia z salonu Sara w Rozwadowie

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2012r. 13:03  
Cytuj
Też polecam salon Sara w Rozwadowie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2012r. 14:13  
Cytuj
Ja w tamtym roku w sierpniu malowałam się właśnie w Gracji zdegustowany lipa straszna bo makijaż nie utrzymał się:szok: o 15 świeciłam się jak psu jajca cienie powchodziły w kąciki zdegustowany jakaś gówniara mnie malowała i strasznie oszczędzała na tuszu, bo wyglądało jakbym go nie miała. Zadna rewelacja w tej Gracji, a takie łał tam miało być:szok:. Z tego co wiem to Polecić mogę tylko i wyłącznie SArę w Rozwadowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2012r. 14:58  
Cytuj
A czy ktoś miał makijaż i fryzure ślubną w salnonie fryzjersko-kosmetycznym "Joanna" na Okulickiego?? Jakie wrażenia i opinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Sty 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2012r. 22:28  
Cytuj
Ja się malowałam na swój ślub u pani Basi w Rozwadowie- z racji świetnej opinii. Niestety mi się makijaż nie podobał, dobrala cienie których na codzień unikam, niedopasowane do typu urody. Nigdy wiecej nie skorzystalam i bardzo zaluje ze nie umowilam sie wczesniej na probny. Pani fakt bardzo mila, obiecala ze nie wyjde niezadowolona a skonczylo sie na przekonywaniu mnie jak pieknie wygladam a nie poprawieniu tego co kiepsko wyszlo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2012r. 23:40  
Cytuj
bzzz dziwię Ci się, że nie prosiłaś o umalowanie innymi kolorami. I pytanie czy malowała Cię pani Basia, czy któraś z jej pracownic... Mnie pani Basia malowała w święta Bożego Narodzenia i kilka razy mi powtarzała, że jeśli nie będzie mi się podobać, a nawet jeśli po powrocie do domu stwierdzę, że coś nie jest tak jakbym chciała, to mam do niej wrócić i zrobi mi jeszcze raz makijaż. Dodam, że makijaż był śliczny. Po powrocie do domu po weselu żal było mi go zmywać;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 01:58  
Cytuj
Z obserwacji wiem, że jak się nie zrobiło próbnego makijażu, to zazwyczaj się żałuje. każdy ma inne preferencje, inną cerę, etc. wizażyści niestety zazwyczaj malują pod siebie i swój gust, a o tych się nie dyskutuje.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 11:50  
Cytuj
Wiecie może gdzie zrobić makijaż 1 maja??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 16:25  
Cytuj
zapraszam do mnie www.chryzantemka.fbl.pl umiech

gg: 10615016
kom 510076152

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »