NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
ślubny makijaż- gdzie?, Makijaż do ślubu
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 18:19  
Cytuj
mistletoe Pani Basia w salonie Sara myślę, że bez problemu Cię umaluje jeśli się wcześniej umówisz. Ja też umawiałam się w dzień świąteczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 18:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
zapraszam do mnie www.chryzantemka.fbl.pl umiech

gg: 10615016
kom 510076152



To cos na tym blogu jest po prostu wredne....(makijaze)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2012r. 22:05  
Cytuj
Nie wszystkim musi sie podobac ,ale jak juz ktos musi mi dokopac prosze bardzo krytyke przyjmuje z pokora.


P.S klientki nie narzekaja a ja na ich brak tez

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 07:54  
Cytuj
CYTAT
mistletoe Pani Basia w salonie Sara myślę, że bez problemu Cię umaluje jeśli się wcześniej umówisz. Ja też umawiałam się w dzień świąteczny.


Nie, juz dzwonilam zanim napisalam, maja wolne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Ja w tamtym roku w sierpniu malowałam się właśnie w Gracji zdegustowany lipa straszna bo makijaż nie utrzymał się:szok: o 15 świeciłam się jak psu jajca cienie powchodziły w kąciki zdegustowany jakaś gówniara mnie malowała i strasznie oszczędzała na tuszu, bo wyglądało jakbym go nie miała. Zadna rewelacja w tej Gracji, a takie łał tam miało być:szok:. Z tego co wiem to Polecić mogę tylko i wyłącznie SArę w Rozwadowie




Przed swoim ślubem wyprobowałam pare salonów . I mam podobne doswiadczenia z "Gracja"
chociaż mnie malowała sama pani Ania Wąsik....makabra ,szłam do domu i płakkac mi sie chciało ,bo wygladałm ohydnie.....maluje tanimi kosmetykami ,które na pewno nie sa PROFESJONALNE ,a o fixatorze to Pani Ania nawet nie słyszała(moze od tamtego czasu sie wyedukowała ,ale nie wiem bo moja noga wiecej w Gracji nie postala)
Ostaecznie makijaż slubny robiłam w Metamorfozie ,na próbny chodziłam 2 razy ,poświecili mi dużo czasu az w koncu było tak jak chciałam.Kosmetyki z prawdziwego zdarzenia, pelen frofesjonalizm.
Wiem ze w Nisku w salonie Kleopatra pani Kasia (o ile pamietam) robi super makijaże.Widział tez slubny makijaż robiony przez Pania Burdzy,zrobił na mnie mega wrażenie .,panna młoda wygladała jakz katalogu slubnego .namiarów trzeba szukać w interecie ,razem z męzem miała firme ART MEDIA ,moze jescze maja.Mysle że warto poszukać namiarów do tej Pani

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
A czy ktoś miał makijaż i fryzure ślubną w salnonie fryzjersko-kosmetycznym \"Joanna\" na Okulickiego?? Jakie wrażenia i opinie?



Ktoś coś może wie na ten temat???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
w_k
w_k
w_k
Posty: 50
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2012r. 10:21  
Cytuj
Osobiście polecam Metamrfozę. Nie polecam Sary, choć znam osoby, które były zadowolone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 07:49  
Cytuj
Ja polecam salon Pantera na Poniatowskiego, byłam bardzo zadowolona z makijażu,obyło się bez żadnych poprawek, no poza ustami oczywiściesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2012r. 09:53  
Cytuj
Polecam Metamorfozę. Byłam bardzo zadowolona z makijażu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2012r. 20:03  
Cytuj
Polecam z całego serca Chryzantemke!!!
Polecam każdemu kto chce poczuć sie naprawdę pięknie umiech Kinga zrobiła mi idealny makijaż ,dokladnie taki jaki sobie wymarzyłam , ukryła wszystkie moje niedoskonałości i sprawiła że czulam sie naprawdę pieknie a zachwyt gości ... BEZCENNY umiech
A Moja fryzura wytrzymała dwa dni umiech
Polecam Kinge w 200% , na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jej usług:*

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2012r. 20:46  
Cytuj
no no jeżeli założyłaś konto i odgrzebałaś stary wątek tylko po to żeby wystawić pochlebny komentarz to rzeczywwiście musisz być zadowolona z makijażuchytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sua
sua
sua
Posty: 20
Dołączył: 21 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 10:06  
Cytuj
oj ta chryzantemka i jej autorekalama,..hmm widzę że Skarbówka faktycznie się przyda..zobaczymy czy wtedy też się tak na czarno będziesz reklamować!Jak z ciebie faktycznie taka profesjonalistka to czemu legalnego salonu nie założysz,skoro masz tylu klientów to przecież spokojnie opłacisz wszystkie należne profity dla panstwa tak jak inne LEGALNE reklamujące się tu firmy.Przez takie osoby jak ty czarny rynek kwitnie a panstwo upada,wstydz sie dziewucho paskudna...hmmm kępie zaleszańskie ile?....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
oj ta chryzantemka i jej autorekalama,..hmm widzę że Skarbówka faktycznie się przyda..zobaczymy czy wtedy też się tak na czarno będziesz reklamować!Jak z ciebie faktycznie taka profesjonalistka to czemu legalnego salonu nie założysz,skoro masz tylu klientów to przecież spokojnie opłacisz wszystkie należne profity dla panstwa tak jak inne LEGALNE reklamujące się tu firmy.Przez takie osoby jak ty czarny rynek kwitnie a panstwo upada,wstydz sie dziewucho paskudna...hmmm kępie zaleszańskie ile?....


Jeju jaka zawisc, kultury troche poza tym...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 20:45  
Cytuj
polecam kosmetyczke anne stawarz przy stacji paliw bliska w nisku
profesjonalna obsługa i co najwazniejsze w przystepnej cenie

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 11:47  
Cytuj
Ja poleciłabym panią ze Studia artmedia. Pełen profesjonalizm. Widać, że zna się na swojej robocie. Malowała mnie do ślubu. Wiem że współpracuje z fryzjerką i mogą dojechać nawet do domu klientki. Nie wiem jak ta fryzjerka czesze, ale makijaż trzymał mi się do końca, a mam tłustą cerę... zarumieniony
Dlatego polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2012r. 10:40  
Cytuj
Witam dziewczyny 14 kwietnia mialam swoj slub bylam malowana u Sary w Rozwadowie i osobiscie nie polecam mialam nalozona tylko jedna warstwe podkladu jedynie z oczu bylam zadowolona bo cienie sie trzymaly ale po zyczeniach od 160gosci pierwsze co do lazienki i poprawianie sie masakra teraz w lipcu jestem zapisana do Metamorfozy na slub siostry slyszalam ze tam dopiero robia piekny makijaz-zobacze i napisze wam jak wyszlo pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »