NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Rozkład jazdy ZMKS na stalowemiasto, A co tu opisywać
~~kaj
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 16:53  
Cytuj
Może ktoś z Adminów naprawilby rozkład jazdy ZMKS na portalu tak, by był czytelnu i działa poprawnie.
Prosze traktować jednakowo poważnie wszystkich , nie faworyzować użytkowników linuksa.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 16:53  
Cytuj

 
 
 
 
~~kaj
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 16:55  
Cytuj
sorry chiodzilo o firefoxa

 
 
 
 
~~kaj
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 16:55  
Cytuj
sorry chiodzilo o firefoxa

 
 
 
 
~~menn
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 18:17  
Cytuj
Teraz najlepiej zrobiony rozkład z informacjami o każdej zmianie rozkładu jest na stronie ZMKS Stalowa Wola
www.zmks.stalowawola.pl

 
 
 
 
~~adolf
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
Teraz najlepiej zrobiony rozkład z informacjami o każdej zmianie rozkładu jest na stronie ZMKS Stalowa Wola
www.zmks.stalowawola.pl
NIE PRAWDA ja znalazlem do komorki jesli ktos ma telefon z jawa to bedzie mu to hulać jak ta lala wszystkie linie stalowowolskie prosty w obsłodze moge podac link jak ktos jest zainteresowany

 
 
 
 
~~edward
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 20:53  
Cytuj
no to prosimy o link umiech mam nadzieję że ten rozkład jest aktualny

 
 
 
 
~~kaj
ff
Wysłany: 22 Paź 2008r. 22:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Teraz najlepiej zrobiony rozkład z informacjami o każdej zmianie rozkładu jest na stronie ZMKS Stalowa Wola
www.zmks.stalowawola.pl
NIE PRAWDA ja znalazlem do komorki jesli ktos ma telefon z jawa to bedzie mu to hulać jak ta lala wszystkie linie stalowowolskie prosty w obsłodze moge podac link jak ktos jest zainteresowany




No prosimy. Podaj link

 
 
 
 
~~jak
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 10:05  
Cytuj
adolf - są zainteresowani i co???
Było nie obiecywać???

A admin nie reaguje, chyba kolesie nie potrafią naprawić , bo już by to dawno zrobili

 
 
 
 
~~aba
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 13:57  
Cytuj
;-))))

 
 
 
 
~~adolf
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 20:37  
Cytuj
podac wam???? tego linka ???

 
 
 
 
~~adolf
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 21:12  
Cytuj
u mnie dziala na sonyeric i nokii mozna przezucic kablem lub bluetooth-em http://www.mandm.rzeszow.pl/?p=nocom&l=14 prosze napisac jak sie sprawuje cool

 
 
 
 
~~mmmm
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 21:44  
Cytuj
weź się człowieku nie gaś, ten rozkład jest z 2006 roku
do tego czasu rozkład się zmieniał wiele razy
nie zawracaj ludziom dupy pierdołami

 
 
 
 
~~------------
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
Teraz najlepiej zrobiony rozkład z informacjami o każdej zmianie rozkładu jest na stronie ZMKS Stalowa Wola
www.zmks.stalowawola.pl

dla mnie jest mało czytelny

 
 
 
 
~~kaj
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
u mnie dziala na sonyeric i nokii mozna przezucic kablem lub bluetooth-em http://www.mandm.rzeszow.pl/?p=nocom&l=14 prosze napisac jak sie sprawuje cool



Nie sprawuje sie bo jest nieaktualny...

 
 
 
 
~~jakison
ff
Wysłany: 26 Paź 2008r. 13:54  
Cytuj
hej, Adolf, najpierw sprawdz a potem mów (pisz) chłopie.

 
 
 
 
~~adolf
ff
Wysłany: 26 Paź 2008r. 16:17  
Cytuj
ale wsio gra róznica jest 2-4 minut w rozkladzie ja na nim pomykam

 
 
 
 
~~jakison
ff
Wysłany: 26 Paź 2008r. 16:57  
Cytuj
CYTAT
ale wsio gra róznica jest 2-4 minut w rozkladzie ja na nim pomykam


A spóźniłeś się kiedyś dwie minurty na autobus???? np na "4" z Turbi do Niska w niedzielę po południu??? Następna rano.
No tak, potrafisz pomykać, to pomyknąłeś sobie pieszo z Turbii do Niska i "wsio gra"

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 16:33  
Cytuj
a tak wogole nie mogli by zrobić żeby MKS "4" do Turbii jeździł częściej? bo te godziny są straszne i za rzadko

 
 
 
 
~~kaj
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
a tak wogole nie mogli by zrobić żeby MKS \\\"4\\\" do Turbii jeździł częściej? bo te godziny są straszne i za rzadko


Masz rację,
Argumentują, że mało ludzi jeździ, ale jak ma jeźdić dużo skoro godziny są straszne i rzadko...

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a tak wogole nie mogli by zrobić żeby MKS \\\\\\\"4\\\\\\\" do Turbii jeździł częściej? bo te godziny są straszne i za rzadko


Masz rację,
Argumentują, że mało ludzi jeździ, ale jak ma jeźdić dużo skoro godziny są straszne i rzadko...


no właśnie a znam dużo osób co właśnie narzekają z tego powodu... ile jest dojeżdżających uczniów?

 
 
 
 
~~kajus
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
a tak wogole nie mogli by zrobić żeby MKS \\\\\\\\\\\\\\\"4\\\\\\\\\\\\\\\" do Turbii jeździł częściej? bo te godziny są straszne i za rzadko


Masz rację,
Argumentują, że mało ludzi jeździ, ale jak ma jeźdić dużo skoro godziny są straszne i rzadko...


no właśnie a znam dużo osób co właśnie narzekają z tego powodu... ile jest dojeżdżających uczniów?



Znowu stalowowolski MKS zafundował na święta i Nowy Rok prezent pracującym (nie uczniom) pasażerom. Może tak w tej firmir z Nowym Rokiem ktoś puknąłby się w główkę i pomyślał, ze w dni wolne od nauki niektórzy ludzie pracują i że nie wszyscy pracują od siódmej.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »