NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Z wykrywką na poszukiwania -okolice Stalówki ,
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2010r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
i jeszcze zlote zymby ;]
dr sor jakby ten uzytkownik chcial by ta fotka dalej byla to by ja zostawil :] wiec wywal to jezeli laska i se trzymaj na dysku jak masz potrzebe, a co to za wykrywacz bylo w linku wyzej http://wykry(...)emax.htm ;]


Mówisz masz panie If33lG00d na dysku nie mam potrzeby trzymać zdjęć i wiesz o tym lepiej niż ja...neutralny Załapałem tylko za późno byłem na tej stronie wybacz wiek robi swoje...neutralny

Pozdr DrSör.

CYTAT
EDIT: Sorki If33lG00d przez przypadek usunąłem posta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2010r. 22:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd: Stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2010r. 06:36  
Cytuj
24 i 25 lipca 2010 roku, poszukiwania sztandaru
Lelowskie Towarzystwo Historyczno-Kulturalne im. W. Zwierkowskiego organizuje w dniach 24 i 25 lipca (sobota i niedziela) 2010 roku, dalsze poszukiwania sztandaru - Częstochowskiego 7 pułku artylerii lekkiej, który 4 września 1939 r. został rozbity pod Lelowem.

Zapraszamy eksplolerów dysponujących sprzętem elektronicznym do poszukiwań o wzięcie udziału w przedsięwzięciu. Poszukiwania będą miały charakter formalny (będziemy posiadali wymagane zezwolenia i każdy z uczestników akcji będzie ubezpieczony) w związku z tym prosimy o imienne, tak jak w roku ubiegłym - zgłaszanie się do naszego kolegi (adres internetowy: kaloszjur_(at)_op.plTen adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ) celem rejestracji logistycznych (uczestnicy będą ubezpieczeni a w sobotę i niedzielę przewidujemy dla każdego posiłek). Ponadto prosimy zgłaszających się eksplolerów o podawanie nazwy, klasy i mocy sprzętu jakim dysponują, celem przygotowania sprawnego planu poszukiwań. Dalszych i szerszych informacji, udzieli kolega, odpowiedzialny za organizacje poszukiwań pod zamieszczonym wyżej adresem internetowym.

jeśli byliby chętni to może by się wyskoczyło - od nas okolo 200 km

anioly sa cale zielone
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2010r. 16:06  
Cytuj
a ja tak ciut z innej strony :] czy probowal ktos lowic na magnes neodymowy ? uslyszalem o czyms takim niedawno i podobno sie sprawdza :] do poczytania jakby kto chcial http://www.magnesyneodymowe.fora.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2010r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
do poczytania jakby kto chcial http://www.magnesyneodymowe.fora.pl/


Zapomniał pan dodać panie If33lG00d iż wpierw trzeba się zarejestrować na w/w stronie aby można się było coś dowiedzieć.neutralny

Pozdr DrSör

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd: Stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2010r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
do poczytania jakby kto chcial http://www.magnesyneodymowe.fora.pl/


Zapomniał pan dodać panie If33lG00d iż wpierw trzeba się zarejestrować na w/w stronie aby można się było coś dowiedzieć.neutralny

Pozdr DrSör


jakis problem z rejestracja ?? - jesli ktos jest zainteresowany poswieci 52 sekundy umiech
ps
temat polegl ale wracamy do gry we wrzesniu kto tam wczesniej pisal o checi wypadow cos sie podziala umiech tylko najpierw piszemy do wkz umiech cool girl

anioly sa cale zielone
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 05:28  
Cytuj
A czy jest szansa aby osoba posiadająca taki sprzęt pomogła w poszukiwaniu kolczyka który spadł gdzieś w trawę?Ogólnie to nie jest rozległy jakiś teren....tak 10mx10m no max 15 ? Jaki byłby koszt ? Czy ktoś mógłby pomóc w takich sytuacjach ?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 11:18  
Cytuj
szkoda ze jakos przed noca nie napisalas to bym zabral ze soba i by my dzisiaj poszukali :/ jak do nastepnego piatku sie nie znajdzie to sie zgadam i popiszczym :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
jakis problem z rejestracja ?? - jesli ktos jest zainteresowany poswieci 52 sekundy umiech
ps
temat polegl ale wracamy do gry we wrzesniu kto tam wczesniej pisal o checi wypadow cos sie podziala umiech tylko najpierw piszemy do wkz umiech cool girl


Szanowny pan da mi gwarancję ze jak poświecę 52-sekundy na rejestrację to znajdę tam naprawdę coś wartościowego...neutralny
Poza tym problemów nie mam z rejestracja tylko nasuwa mi się pytanie czy warto...neutralny

Pozdr DrSör

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 19:09  
Cytuj
jak nie interesuje cię ten temat to niewarto .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 19:12  
Cytuj
Anulka -ja mogę poszukać, to czy to daleko od stalówki ? Uniwersalnym cennikiem jest 10 % wartości (znależne) , ale zawsze można sie dogadać smiech2. W razie czego napisz na PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
jak nie interesuje cię ten temat to niewarto .


Szanowny panie kolo1 mniemam iż zna pan znaczenie słowa wzbudzona ciekawość.neutralny
Zadałem proste pytanie niezbyt skomplikowane i nie żądałem gdybań typu czy interesuje mnie temat,lecz odpowiedzi twierdzącej lub przeczącej to chyba logiczne.neutralny
Czytałem niektóre pana opinie nie tylko na tym portalu wiec można powiedzieć iż żywię szacunek dla pana pasji jak mniemam w zasadzie pokusiłbym się o stwierdzenie ze już gdzieś pańską osobę widziałem.neutralny

Pozdr DrSör

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 22:06  
Cytuj
Możliwe że mnie widzałeś - może nawet w Stelli smiech2, tak samo możliwe że i ja Ciebie widziałem - Stalówka jest małym grajdołkiem. A wracjaac do tematu, czy lubisz moczyć magnes w wodzie i wyciągać złom ? Jeżeli nie -to nie warto tam zaglądać smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 23:19  
Cytuj
CYTAT
szkoda ze jakos przed noca nie napisalas to bym zabral ze soba i by my dzisiaj poszukali :/ jak do nastepnego piatku sie nie znajdzie to sie zgadam i popiszczym :]



nie znalazł się...już dwa tygodnie jak zginął ale wiem dokładnie gdzie i pewnie leży tam do dziś....więc tydzień nie zrobi raczej różnicy...nie sądze,żeby go ktoś tam znalazł

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2011r. 18:45  
Cytuj
sezon ruszyl kole dzy/ zanki ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2011r. 21:57  
Cytuj
miejscowosc obojna -zaosie dokładnie ruscy zakopali tam karabiny i amunicje jak uciekali jest to gdzies w okolicach lasu nad stawem ale gdzie dokladnie to niewiem , powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »