NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Gdzie dobry kardiolog dla dziecka?,
Posty: 3
Dołączył: 14 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 17:46  
Cytuj
Może ktoś byłby w stanie polecić dobrego kardiologa dla 10-letniej dziewczynki. Wazne by lekarz ten miał prywatną praktykę i możliwość zrobienia EKG i USG serca. Bardzo pilne. Z góry dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 17:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 29 Paź 2007r.
Skąd: powiat STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:09  
Cytuj
Spytaj się ordynatorki oddz. dziecięcego w Nisku Czerkies, bardzo miła kobieta może Ci doradzi lub poleci kogoś.

Szpital na ul Lwowskiej w Rzeszowie - tam jest z boku przychodnia dziecięca, tam pytaj. Jest tam dobry lekarz ale nie pamiętam niestety jak się nazywa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 13:59  
Cytuj
Czerkies jest ordynatorem oddziału noworodkowego, Winiarski jest na pediatrii. Wiem bo miałem tam praktykę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 21:54  
Cytuj
Poradnia Kardiologii Dziecięcej
Przychodnia Specjalistyczna Nr 1
37-450 Stalowa Wola woj. podkarpackie, ul. Staszica 4 , tel: 015-8433292

Kardiologia dziecięca

zadzwoń, podpytaj, kto przyjmuje prywatnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 24 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2010r. 03:50  
Cytuj
a ja nie polecam lekarza ze stalowowolskiej przychodni.sama skorzystałam z usług lekarza stamtad.miał ten lekarz prywatny gabinet ale nie miał w nim zadnego sprzetu, po drugie jako mama małego dziecka oczekiwałam dokładnych informacji po kazdej wizycie,ktorych nie dostawałam.jesli ci nie szkoda pieniedzy to jedz z dzieckiem do top medical w lublinie.wziełam tam dziecko po tym jak kolejny raz poczułam sie olana przez tego lekarza.zapłaciłam 160 zł za wizyte z echo serca.ale od razu wszystko wiedziałam i wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone.a tak chodziłabym z dzieckiem do tego stalowowolskiego lekarza nie wiadomo jak długo jeszcze i dalej nic bym nie wiedziała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2012r. 11:22  
Cytuj
A Maria Kicińska - pediatra- kardiolog dziecięcy. Przyjmuje prywatnie w gabinecie w swoim domu na os. Hutnik. Ja do niej chodzę z dziećmi, ale nie wiem czy EKG robi w gabinecie. My raczej chodzimy do niej jako pediatry, ale ma dobre opinie jako lekarz kardiolog dziecięcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2012r. 12:24  
Cytuj
Najlepszy Witold Błaż. Przyjmuje w Rzeszowie na ulicy Lwowskiej. Poszukaj numeru w google, jeśli nie znajdziesz to ja poszukam. Ja chciałam się umówić na prywatną wizytę lecz kazał mi przyjechać do przychodni. Pieniędzy nie wziął...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2012r. 16:30  
Cytuj
Ja ze swoim dzieckiem jeżdzę do Rzeszowa do Mazur na ul.Szopena przychodnia Medyk, profesjonalne podejście ekg,echo serca robią na miejscu można zarejestrować się na prywatnie i na fundusz, chdziłam ze swoja córką do Kicińskiej i byłam bardzo niezadowolona a jak pojechałyśmy do Rzeszowa to bez porównania w Stalowej znależli chorobę której wcale nie było kolejne badania to potwierdziły a u nas w Stalowej tylko po jednym badaniu dignoza taka że człowiekowi odechciało się żyć,jestem naprawdę zadowolona że zdecydowałam się zmienić lekarza mineło 2 lata od tej feralnej diagnozy postawionej w Stalowej a moje dziecko ma się super i jest zdrowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2012r. 21:01  
Cytuj
Ja, będąc dzieckiem, chodziłam do Kicińskiej, nie najgorsza, ale jeżeli ważna sprawa, to może coś w większym mieście? www.znanylekarz.pl

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 22 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2012r. 21:39  
Cytuj
Równiez polecam Rzeszów ul. Lwowska i tak jak poprzedniczka Witold Błaż...przyjmuje razem z zona Niżankowska-Błaz--(świetna endokrynolog dziecięca)jeżdze do niej z synem. Podaje numer, zawsze mozesz sie jej zapytac jak przyjmuje mąż (602 422 672) Pierwszą wizyte polecam prywatnie a na nastepne juz sam zaproponuje do przychodni jak bedzie taka potzreba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2012r. 08:12  
Cytuj
witam polecam sandomierz, Alicja Wróbel ul.Patkowsiego 8 tel: 15-8322894 przyjmuje wtorki-czwartki od 16 do 18 kolejek nie ma bardzo mila pani na miejscu robi wszystkie badania i nie jest drogo pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2015r. 19:55  
Cytuj
odgrzeje kotletaumiechjak cenowo wychodzi prywatna wizyta na ekg dla dziecka?ile trzeba czekać na fundusz np.w Rzeszowie,Lublinie czy Sandomierzu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2015r. 20:26  
Cytuj
CYTAT
Spytaj się ordynatorki oddz. dziecięcego w Nisku dr. Czerkies, bardzo miła kobieta może Ci doradzi lub poleci kogoś.

Szpital na ul Lwowskiej w Rzeszowie - tam jest z boku przychodnia dziecięca, tam pytaj. Jest tam dobry lekarz ale nie pamiętam niestety jak się nazywa.
tez polecam szpital na lwowskiej duzo specjalistow dla dzieci.oraz dla doroslych...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 5 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2015r. 20:38  
Cytuj
w Sandomierzu u Jungiewicz prywatnie robiłam dziecku echo serca ekg + wizyta zapłaciłam 100 zł. Na holter wzięła nas do szpitala na jeden dzień. Wszystko miałam wytłumaczone dokładnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2015r. 09:27  
Cytuj
A ja z moją córką jeżdżę do Zabrza do Śląskiego Centrum Chorób Serca. Zaliczyłam Stalową Wolę, Rzeszów i dopiero w Zabrzu znalazłam właściwą pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2016r. 16:42  
Cytuj
Odświeżę. Gdzie w okolicy znajdę dobrego kardiologa dziecięcego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2016r. 16:53  
Cytuj
Lesław Szydłowski – specjalista pediatra, specjalista kardiolog, Przychodnia specjalistyczna Asklepios w Rzeszowie ul. Podwisłocze. Byliśmy tam z córką polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 16 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2016r. 19:02  
Cytuj
Czy ma ktoś nr. tel do Błaź Witold z Rzeszowa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2016r. 12:07  
Cytuj
ja swojemu dziecku robiłem badania echo serca tutaj http://www.galen(...)e-badan/
- wszystko dostałem na płytce i wydruk z opisem - lekarz konkretny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 20 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2016r. 21:27  
Cytuj
My też chodzimy do Kicińskiej od urodzenia ma kontrole miał syn problem z zastawka trójdzielną, teraz mamy wizyte w sierpniu. Dziecko zawsze przechodzi badania przed wizytą i po wizycie skierowanie dostaje na echo serca. Byliśmy 3 razy a ma syn 2 latka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 14:22  
Cytuj
Polecam Jungiewicz w Sandomierzu,dokładnie wszystko tłumaczy.Chodziliśmy również do p.Kicińskiej ale zdecydowanie polecam Jungiewicz,zupełnie inne podejście do przestraszonego rodzica przede wszystkim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 1 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2016r. 19:24  
Cytuj
Zdecydowanie odradzam dr Kicińską, robiła w szpitalu mojemu synkowi echo serca, jak miał niecałe 2 tygodnie, dziecko miało zapalenie płuc, dostawało leki pobudzające, nie mogło uleżeć podczas badania, więc cały czas na mnie krzyczała, tak jakbym jej specjalnie na złość robiła, generalnie miałam z nią do czynienia 3 razy podczas pobytów na stalowowolskiej pediatrii i zrobiła na mnie bardzo złe wrażenie, w ogóle cały ten oddział pozostawia wiele do życzenia. od września jeździmy na Lwowską do Rzeszowa i naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 7 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 11:48  
Cytuj
odświeżam temat do jakiego kardiologa wybrać się z dzieckiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 11:55  
Cytuj
Jeżeli dziecko cierpi na niewydolność serca... to co ?
Lekarz zleci badania. Zrobisz badania. Lekarz obejrzy wyniki. Stwierdzi że dziecko cierpi na niewydolność serca. No i ?
Potem jeszcze zrobią sekcję zwłok. Stwierdzą że dziecko cierpiało na niewydolność serca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 13:54  
Cytuj
Nacht, choroby kardiologiczne w przeciwieństwie do psychicznych są przeważnie uleczalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »