NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
klub mc2,
Posty: 26
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2010r. 12:03  
Cytuj
czy byliście na otwarciu klubu? Jak było?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2010r. 12:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2010r. 12:14  
Cytuj
nie bylo otwarcia nie wyrobili sie... za 2-3 tyg sie dopiero zanosicool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2010r. 08:38  
Cytuj
Witajcie
Byłem wczoraj w Mc2. Skusił mnie wstęp woly oto info ze strony
7.05.2010, "The Barman's Band"
energetyczny rock'n'roll, w najlepszym wykonaniu ,
Wstęp wolny !!!
Startujemy o godz. 20.00

Juz na wiejsciu iedosyt gosciu z Karabeli woła 5 zł :// a bylo to zaraz po 20 ludzi garstka, wiekszość to pewnie zajmi zespołu który dał świetny koncert, lub własciciela. Rano patrze na strone informacja została zmieiona na

7.05.2010, "The Barman's Band"
energetyczny rock'n'roll, w najlepszym wykonaniu ,
Wstęp 5zł !!!
Startujemy o godz. 20.00

Czy to jakiś rodzaj reklamy- żenujące. Mam nadzieje że była to tylko pomyłka. Klub bardzo ładny dużo miejsca do tańczenia ale ten kurz na czerwoych lożach to porażka. Ładne kelerki i mużyka zajebista w sumie to sie liczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 7 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2010r. 09:15  
Cytuj
dziadowski klub, gorszego nie widzialem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2010r. 09:34  
Cytuj
dalej policyjny burdel, wchodzisz do klubu i przy stole siedzi "śmietanka" nieudaczników obcinających każdego aż nie wyjdzie z klubu potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2010r. 11:36  
Cytuj
klub porażka, zero ludzi, na schodach mozna sie połamac, atmosfera przymulasta i zawiesista, moim zdaniem najwiekszy niewypał w stalowej tego roku!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 8 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2010r. 15:32  
Cytuj
Nie słuchajcie bredni osób które tam nie były a odrazu piszą że tam jest beznadziejnie i to najgorszy klub w stalowej woli, chcialam zaznaczyc ze po 1) parkiet jest wiekszy niż w Arkadii czy w tej klitce Planecie, po 2) nie jest wlascicielem policjant po 3) do klubu moze przyjsc kto chce a nie wypisujecie nie wiadomo co.....Klub jest bardzo ladnie urzadzonyumiechmuzyka jest swietna.....3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 8 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2010r. 15:34  
Cytuj
marcus jak przychodzisz z nudnym towarzystwem to sie nie dziw ze jest zamulona atmosfera;p zrzucasz wine na klub....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2010r. 22:12  
Cytuj
Najlepiej samemu pójść i sprawdzić ;)

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 00:11  
Cytuj
ja bylam na tej wielkiej dyskotece dla maturzystow ktora miala byc. wstepu nie wolali ale za to ludzi byla garstka. niech ktos im zrobi jakas porzadna reklame, bo inaczej przy puszczalskiej planecie i wiejskiej arkadii to sie nie wybije. klub fajny tak jak i WW, duzo miejsca do tanczenia, wszystko super tylko niech ktos sie zajmie porzadnie rozreklamowaniem tego klubu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 20:50  
Cytuj
Fajny lokal Ludzie nic tylko wbijac smiech2 i bedzie o wiele lepiej niz ... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Maja 2010r. 04:39  
Cytuj
a ja tam dzisiaj byłam....dj (Tytus) => ok ..... wybawiłam się , ludzi w miarę no i panie barmanki nie dość że były miłe to i dość wyrozumiałe dla upierdliwych klientów ( dodam ,że byłam ze znajomymi "in cognito" żeby nie było).....ogólnie się podobało kto nie był niech żałuje.....albo sprawdzi...zresztą "Omega pub" był czynny ,że tak ujmę => do ostatniego klienta ok
okok

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2010r. 10:30  
Cytuj
CYTAT
ja bylam na tej wielkiej dyskotece dla maturzystow ktora miala byc. wstepu nie wolali ale za to ludzi byla garstka. niech ktos im zrobi jakas porzadna reklame, bo inaczej przy puszczalskiej planecie i wiejskiej arkadii to sie nie wybije. klub fajny tak jak i WW, duzo miejsca do tanczenia, wszystko super tylko niech ktos sie zajmie porzadnie rozreklamowaniem tego klubu!


Ja również byłem na tej dyskotece, lecz mem inne odczucia. Ludzi było w miare duzo i ale na za duzo jak w Planecie gdzie nie mam jak tanczyc...
Klub bardzo fajny, tylko potrzeba jeszcze wiekszej reklamy ;)

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »