NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kasowanie ogłoszenia,
Posty: 17
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 16:12  
Cytuj
Mam pytanie komu z adminów przeszkadza moje ogłoszenie w dziale zwierzaki ? już 3 razy mi skasowano czyżby konkurencja ?? bo nie rozumiem !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 16:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 16:13  
Cytuj
ze pewnie pisane caps lockiem w formularzu dodawania ogloszen wyraźnie jest napisane nie pisz caps lockiem

Obrazek
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 16:14  
Cytuj
Ale chyba nie pisałeś "oddam konia w dobre ręcę" umiech?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 16:16  
Cytuj
Mi caps lok nie działa w klawiaturze od jakiegoś czasu wiec to nie to. Poza tym ogłoszenie jest nieraz parę godzin a nieraz ponad dzień a potem znika a inne są wiec to musi być celowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 19:16  
Cytuj
mozliwe ze goloszenie tylko zniknelo z głownej bo inni uzytkownicy dodawlai swoje i poprostu opadło na dół

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 19:16  
Cytuj
Uważasz że w ciągu trzech dni opadło na dół i go nie zauważyłem ? ?? , aż taki tępy nie jestem zresztą widać to po datach ogłoszeń bo aż tyle w tym dziale ogłoszeń dziennie nie przybywa. A jeśli chodzi o ogłoszenie to : sprzedam Goldeny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 19:21  
Cytuj
A do admina : Ile masz zamiar się tak bawić ? . Wiem wiem pewnie jak wejdę następny raz to i posty z forum znikną a możliwe że i konto. Ale to nie problem zmienić IP i skorzystać z jednego ze 100 e maili wiec napisz o co ci chodzi .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 19:38  
Cytuj
co ty pierniczysz ,że Ci caps lock nie działa mlotek przecież widać wyraźnie ,że wszystko dużą literą pisane:szok: ..........i z tego co pamiętam to właśnie to ogłoszonie przewija się co chwilę i na dodatek dużą czcionką......nie rób z adminów ślepych krecikówmlotek

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 19:40  
Cytuj
w regulaminie wyraźnie pisze,że nie piszemy caps lockiem a w dziale ogłoszeń jest to napisane nawet kolorem czerwonym - zapewne dlatego właśnie znikają Twoje ogłoszenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 19:43  
Cytuj
Hehe Anulka zobacz jakimi literami jest wyraz IP.A podobno nie działazaklopotanygood

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 19:44  
Cytuj
a moje komentarze w artykułach też są caps lock pisane że usuwa się je? jeżeli nie wolno czegoś komentować albo wskazać błędną lub niepełną informacje to napiszcie że komentarze są miłe tylko takie które są zgodne z polityką tego portalu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 19:54  
Cytuj
w regulaminie wyraźnie pisze,że nie piszemy caps lockiem a w dziale ogłoszeń jest to napisane nawet kolorem czerwonym - zapewne dlatego właśnie znikają Twoje ogłoszenia

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 20:30  
Cytuj
Przed chwilą przejrzałem inne ogłoszenia i wiele innych ma "wyróżniony" Dużą literą tytuł czy nazwę oferowanego produktu (napisany z Caps Lockiem)np. z datą 24 marzec .
Czy
CYTAT
Moderator – osoba oceniająca komentarze, oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, liście dyskusyjnej lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. trwałe usuwanie komentarzy, blokowanie i/lub usuwanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych. Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora - lub w trybie nieprewencyjnym.
,
nie powinien chociażby zaszczycić użytkownika zwykłą korektą błedu ?
Zresztą taki "prywatny folwark" ( jak już ktoś na tym forum, nazwał działania moderatorów )jak usuwanie komentarzy itp prowadzi do zniechęcenia , co za tym idzie może doprowadzić spadku popularności portalu na rzecz innych bardziej rzetelnych . A pamiętajmy !! Reklama -Dźwignią Handlu .
mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 20:31  
Cytuj
masz kolego poc zesci racje dlatego caps lock na forum jest moderowany, a ogloszenia nie sa od moderacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 20:44  
Cytuj
NIe wiem czy dalej u was "pracuje" lub "pracowała" jedna pani , która opowiadała mi jak sobie usuwa/"moderuje" niektore wpisy , bo jej sie tak podobało albo nie rozumiala o co w nim chodzi.
ALe będąc anonimowym modkiem można sobie na takie rzeczy pozwalać . Proste
Oczywiście nie będę się odnosił do konkurencji , bo chyba każdy wie o czym mowa ok
Pozdrawiam i Wesolego Alleluja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 21:25  
Cytuj
Caps Lock mi nie działa ale wyśmienicie działa mi shift, a jak wam nie pasują litery duże w tytule to tekst powinien być : nie pisz dużymi literami a nie nie używaj Caps locka.
Następny wniosek dlaczego na przykład PYTON KROLEWSKI pisany tym waszym Caps lokiem nikomu nie przeszkadza od 12 marca czy też Rybki - MYSTUSY z 13 marca,Zagineła KOTKA z 1 kwietnia ??. Tych ogłoszeń nikt nie skasował za regulamin a moje już 5 razy dodawałem w ciągu 3 dni .
Ps Droga anulko !! po prawej strony jest coś takiego jak kategoria i tam jak wybierzesz zwierzątka ,ogłoszenia tak szybko sie nie przewijają wbrew temu co twierdzisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 23:26  
Cytuj
I wszyscy są zadowoleni:

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 10:39  
Cytuj
Wiem Wiem moja wina ,tylko dlaczego inne ogłoszenie a jest ich wiele nikomu nie przeszkadzają a jest ich całkiem sporo w każdej kategorii ? np: DOMY Z BALI!!!!!!!! z 22 marca a moje od razu kasowaliście ? .
Mi to wygląda na konkurencje lub czystą złośliwość.
Jeżeli jesteście konsekwentni wzg regulaminu to bądźcie konsekwentni do wszystkich ogłoszeń !!. A wystarczyło by jak by któryś admin wyedytował lub wysłał maila do użytkownika żeby poprawił , ale najlepiej skasować i tyle bo co was to obchodzi .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 11:34  
Cytuj
Domy z bali tez sa usuwane.....być moze czasem jakies przeiwinie sie przez glowna niezauwazone, z reguly wszystkie ogloszenia pisane caopsem co raza na glownej lecą.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 11:36  
Cytuj
panno_pino zajmij sie czym pozyteczniejszym np. poprawianiem bledow w artykulach, a nie glupimy caps lockami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 11:45  
Cytuj
Ja art nie pisze zeby w nich bledy poprawiacjezyk

a pozatym skoro kolega pyta gdzie jego Goldeny wiec grzecznie odpowiadam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 11:59  
Cytuj
takie są zasady. taki jest regulamin. taka jest netykieta.

Nie ma pisania CAPSLOCKIEM. Ale jak się komuś nie chce czytać regulaminu - ma informację w formularzu dodawania.

domy z bali lecą podwójnie. Bo dochodzi jeszcze ogłoszenie komercyjne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 12:01  
Cytuj
gdzie jest jakis regulamin? taki napis to sobie w du** wsadzcie! gdzie jest regulamin forum?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 12:07  
Cytuj
A kiedy wsiadasz do autobusu i na przystanku najpierw wysiada z niego 10 osób to wpychasz się pomiędzy nich tamując wyjscie tylko dlatego, że " na drzwiach nie jest napisane ze ja mam czekać az oni wyjdą i w dupe sobie wsadzcie takie zasady"

Jest cos co nazywa się netkietą czyli ogolny zbior zasad obowiązujących w internecie.

Zalecenia netykiety [edytuj]

Dla grup i list dyskusyjnych są to:

* zakaz spamowania (m.in. wysyłania niechcianych linków do stron)
* zakaz wysyłania tzw. "łańcuszków szczęścia"
* nakaz zapoznania się z wykazem FAQ przed zadaniem pytania
* stosowanie się do reguł pisania obowiązujących w danej grupie (sposób kodowania polskich liter, zasad cytowania, możliwości wysyłania (lub nie) wiadomości formatowanych w HTML-u, możliwości dołączania (lub nie) plików binarnych, co zwykle jest szczegółowo opisane w FAQ danej grupy
* zakaz nadmiernego cross-postowania czyli wysyłania e-maili lub postów do kilku grup naraz
* zakaz wysyłania e-maili/postów do wielu osób naraz z jawnymi adresami poczty elektronicznej (stosujemy kopię ukrytą)
* zakaz pisania nie na temat (OT – OffTopic)
* zakaz pisania kilka razy z rzędu (szczególnie restrykcyjnie używany na forach posiadających funkcję edycji postu)
* zakaz toppostowania (odpowiadania nad cytowanym fragmentem)
* zakaz pisania wiadomości wielkimi literami

źródło: wikipedia.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 12:17  
Cytuj
do 127.0.0.1 masz racje , nie rzuciło mi się w oczy coś takiego jak regulamin , może jestem ślepy .
A co do zarządu , najprościej jeśli osoby piszące artykuły zwani dalej "dziennikarzami" cozajmą się wyłącznie pisaniem rzetelnych i potwierdzonych wiadomości , a "moderatorzy" wyłącznie tym jak kto co napisał włącznie z "dziennikarzami" .
Ich artykuły często wołają o pomste do niebios.
Pozdrawiam i Mokrego Jajka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »