NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
Wystawa Pod Balladą, Wystawa o Tematyce Miejskiej
~~latające kombin
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 13:20  
Cytuj
Był ktoś?
Oglądał?
Ja osobiście polecamumiech
Fajny pomysł, jeszcze jak skończą z oświetleniem to będzie całkiem fajnie wyglądałoumiech
żeby tylko jakiś pajac tam nie wpadł z markerem czy sprayem...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 13:20  
Cytuj

 
 
 
 
~~Sprostowanie
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 19:09  
Cytuj
Pod Balladą są fundamenty, a wystawa jest na skwerze przed Balladą. Bardzo proszę nie dezinformować ludzi, którzy zechcą trafić na wystawę.

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 00:38  
Cytuj
Wystawa zaje*ista.
szacunek!

 
 
 
 
~~wystawa
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 11:07  
Cytuj
no ja sie wybeiram tam.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
Pod Balladą są fundamenty, a wystawa jest na skwerze przed Balladą. Bardzo proszę nie dezinformować ludzi, którzy zechcą trafić na wystawę.


Śmieszny jesteś, na pewno nikt by nie trafił gdyby nie Twoje sprostowanie ...zdziwiony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 11:38  
Cytuj
Kolega, na pytanie "gdzie się aktualnie znajdujesz?" nie odpowiada np. "w pokoju" tylko "w kalesonach". smiech2

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 08:31  
Cytuj
CYTAT
Pod Balladą są fundamenty, a wystawa jest na skwerze przed Balladą. Bardzo proszę nie dezinformować ludzi, którzy zechcą trafić na wystawę.


CYTAT
Śmieszny jesteś, na pewno nikt by nie trafił gdyby nie Twoje sprostowanie ...zdziwiony

Szczerze mówiąc to ja też byłem przekonany, że wystawy należy szukać w piwnicach kina Ballada.
Powyższa dyskusjasmiech2 wyjaśniła sprawę.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »