NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
MANIFESTACJA ,
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Co prawda w oczy kole?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 17:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Fajna akcja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~marcin_t
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Popieram, nic już nie napisze, nie ma co się użerać z kimś kto co zdanie pisze ŋłupoty i na rozsądne argumenty odpowiada jeszcze gorszymi głupotami. Ignorant i nieuk i tyle. O tacy najbardziej tesknia za komuna.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
Popieram, nic już nie napisze, nie ma co się użerać z kimś kto co zdanie pisze ŋłupoty i na rozsądne argumenty odpowiada jeszcze gorszymi głupotami. Ignorant i nieuk i tyle. O tacy najbardziej tesknia za komuna.


Jakie te argumenty rozsądne? Żebraku, ile masz pieniędzy po tych swoich naukach? Jesteś nędznym żebrakiem, nie mającym pojęcia o poziomie życia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 17:27  
Cytuj
Za komuny wysłalibyście na Sybir kogoś myślącego po polsku, a dziś możecie jedynie ignorować, bo was nie stać na logiczne argumenty. A ja będę pisał coraz więcej, by normalnym czytelnikom forum uświadamiać ich położenie. Z polskojęzycznych mediów niczego się nie dowiedzą. Jakby Goebbels miał takie media jak są w Polsce to by Niemcy do dziś nie wiedziały, że przegrały wojnę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 17:49  
Cytuj
Zapowiadane manifestacje i późniejsze strajki muszą być bardzo dotkliwe, by wymusić zmianę polityki w Polsce. Nie może być tak, by cwaniaczki się bogaciły, a wam - ludziom, którzy na nich pracujecie, mówiono, że jesteście nikim, ignorantami, nieukami (i jakieś podobne słowa padały z ich strony na tym forum). To wy na tych darmozjadów pracujecie a dają wam ochłapy. Niech jeden z drugim sam weźmie się do roboty, albo mu pseudofiremka upadnie. Jak was cwaniaczki nie stać na prowadzenie firm na europejskim poziomie to zlikwidujcie je. Nikt nie będzie na was pracował za grosze. Od 19 lat rządy przychylają się tylko do krwiopijców, a nic do ludzi pracy. Pora to odwrócić. Solidarność i inne organizacje - do boju!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~normalny
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 18:06  
Cytuj
To sobie tempaku porównaj jaki jest PKB na mieszkanca w niemczecha a jaki unas i może zauwazysz że pkb rośnie i rośnie u nas całkiem niexle (ok 6 procent - rok) i że mimo takiego tempa potrzeba jeszcze wielu lat żeby osiągnąć stan budżetu niemieckiego.
Buahahaha, PKB i budżet, nieźleś to powiązał.

A Ty byś mając budzet zadluzony i dochoduy znacznie mniejsze chcial rozdawac tyle co Niemcy - brawo - to by sie skonczylo rewolucja.
Polska ma jeden z najmniej zadłużonych budżetów w Europie.
Ciekaw jestem czy miałbyś takie podejście będąc teraz Gruzinem.
Takie sam jak będąc szyitą w Iraku kiedy Kurdowie zaczęli rewanż pod patronatem Wuja Sama.

Może jak pozyjesz u tych niemców, to Cię nauczą, że to do czego doszli, to ciężka praca przez wiele lat, a nie nagła rewolucja, która tylko zmieni ludzi i zniszczy t co już do tej pory zbudowaliśmy.
Plan Marshalla - to była ta rewolucja.

Dzieci z PO - otwórzcie móżdżki umiech

 
 
 
 
~~NNN
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
tak 18 godizn robicie i jeszcze zle po 35 latach powinna byc emerytura na zachodzie nie ma nianiania darmozjady



dla informacji podaję, że nauczyciel pracuje 40 godzin tygodniowo (za tyle mu płacą), ale niejednokrotnie więcej tyle że społecznie. Pozdrawiam

 
 
 
 
~~commonwealth
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 18:56  
Cytuj
Tak ja tez moge 18 godzin pracowac a a pozostale 32 w czynie spolecznym golebie karmic w parku. A nie kur na drabinie czy rusztowaniu darmozjady .

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 19:19  
Cytuj
Akurat na rusztowaniu zarobisz wiecej niz w szkole, pozatym co stoi na przeszkodzie, rob studia i mozesz ciagnac z tego zlotego cycka.

 
 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 2 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 19:24  
Cytuj
Prawdziwy, a czym ty się w ogóle zajmujesz, czy swoją pracą spełniasz te wszystkie bzdury o których piszesz, czy tylko siedzisz cały czas przed monitorkiem ? Denerwujesz swoją obecnością tutaj mnie i chyba nie tylko mnie, żegnaj ;P

PRAWDZIWY PROPAGANDA!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 19:33  
Cytuj
A wiecie POwcy, jak wy mi działacie na nerwy? Kojarzycie mi się z gogusiami w okularkach, włoski na żel, guma do żucia w mordzie, garnitur i sprzedaż bezpośrednia - akwizytor umiech
Dziakiaku zaq, skąd wiesz kim jestem, że zakładasz, że pracuje na rusztowaniu? Wyobraź sobie, że nie jestem niczyim najemnikiem umiechWiem, że to niewyobrażalne, bo jeden z waszych guru powiedział kiedyś, że Polacy nie muszą mieć własności, mogą żyć na kredyt z pracy najemniej. Ja waszego guru nie słucham.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 19:43  
Cytuj
Im więcej was denerwuje POwcy, tym lepiej, może w końcu skruszę ten kamień klapek na waszych oczach. Już są postępy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 21:33  
Cytuj
a juz myslalem ze to korupcja ^^
tylko jupier :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~figo
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 22:17  
Cytuj
Prawdziwy ty "esbecki volksdojczu" jedz juz do tych swoich wymazonych Niemiec i nie zatruwaj nam powietrza swoim bezsensownym pierdzeniem.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwy ty \"esbecki volksdojczu\" jedz juz do tych swoich wymazonych Niemiec i nie zatruwaj nam powietrza swoim bezsensownym pierdzeniem.



Śmieciu z dysleksją, ale to typowe dla oszołomstwa, nie ty będziesz decydował, o tym czy mam pisać czy nie. Wymyj lepiej dupę jankesowi i w podzięce dostań od niego kopa w swoją, bo do niczego innego się nie nadajesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 23:35  
Cytuj
I jeszcze jedno dla oszołomstwa : każdy kto będzie używał epitetów i wyzwisk, będzie mieszany z błotem. Na chamstwo odpowiada się chamstwem, inaczej do oszołoma nie dotrze.

I już na dobranoc, przeczytane na forum onetu:

Śmieszą i wciąż zadziwiają mnie lemingi co to nie zgadzają się z wątpiącymi, dlatego że są wątpiącymi. Negują czyjeś twierdzenia nie wysuwając kontr-dowodów rzeczowych czy logicznych lub innych uzasadnień swojego stanowiska. Zagadkową wydaje się konstrukcja umysłu takich delikwentów, których to uzasadnienie można streścić do prostackiego "nie, bo nie'. Zastanawia, co motywuje takowych do wypowiedzi i komentowania, skoro nie oczekują i nie nastawiają się na dyskusję.
No co to może być? Mesjanizm? Mesjanizm leminga?! hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 23:36  
Cytuj
prawdziwy oryginalny (mniejszymi literkami niestety się nie da). Znikasz ! Twoja wesoła twórczość tutaj jest co najmniej żałosna, żaden Twój argument, żaden atak na PO, PiS czy cokolwiek, bo już się w tym wszystkim dzięki twojej osobie gubię nie przemawia do mnie, od tej pory przynajmniej przeze mnie jesteś ignorowany (tak wiem, ciemnota, przez takich jak ja nie będzie lepiej itd smiech2smiech2) Apel do pozostałej części forum, niech prawdziwy oryginalny i jego posty będą przez nas ignorowane ! good

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 23:44  
Cytuj
CYTAT
prawdziwy oryginalny (mniejszymi literkami niestety się nie da). Znikasz ! Twoja wesoła twórczość tutaj jest co najmniej żałosna, żaden Twój argument, żaden atak na PO, PiS czy cokolwiek, bo już się w tym wszystkim dzięki twojej osobie gubię nie przemawia do mnie, od tej pory przynajmniej przeze mnie jesteś ignorowany (tak wiem, ciemnota, przez takich jak ja nie będzie lepiej itd smiech2smiech2) Apel do pozostałej części forum, niech prawdziwy oryginalny i jego posty będą przez nas ignorowane ! good


Niezmiernie mnie cieszy, jak się wali wasz "zmakdonaldyzowany" światopogląd. PiS albo PO, nic innego nie istenieje. Dobro - zło; biel - czerń. Będę pisał coraz więcej, to oczywiste.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 23:44  
Cytuj
CYTAT
prawdziwy oryginalny (mniejszymi literkami niestety się nie da). Znikasz ! Twoja wesoła twórczość tutaj jest co najmniej żałosna, żaden Twój argument, żaden atak na PO, PiS czy cokolwiek, bo już się w tym wszystkim dzięki twojej osobie gubię nie przemawia do mnie, od tej pory przynajmniej przeze mnie jesteś ignorowany (tak wiem, ciemnota, przez takich jak ja nie będzie lepiej itd smiech2smiech2) Apel do pozostałej części forum, niech prawdziwy oryginalny i jego posty będą przez nas ignorowane ! good


Niezmiernie mnie cieszy, jak się wali wasz "zmakdonaldyzowany" światopogląd. PiS albo PO, nic innego nie istnieje. Dobro - zło; biel - czerń. Będę pisał coraz więcej, to oczywiste.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 23:52  
Cytuj
Pisz, pisz, niecierpliwie czekam.

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 23:55  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwy, a czym ty się w ogóle zajmujesz, czy swoją pracą spełniasz te wszystkie bzdury o których piszesz, czy tylko siedzisz cały czas przed monitorkiem ? Denerwujesz swoją obecnością tutaj mnie i chyba nie tylko mnie, żegnaj ;P


Dodając, odpowiesz ? :zawstydzony:

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~oszolom
ff
Wysłany: 22 Sie 2008r. 00:50  
Cytuj
Panowie :-) Stara prawda mowi, ze gowna sie nie rusza bo bedzie smierdzialo umiech Niestety na stalowym miescie czuc ten smrod ale jak zostawimy gowno w spokoju to po pewnym czasie ten odor zginie ;)

 
 
 
 
~~true
ff
Wysłany: 22 Sie 2008r. 07:41  
Cytuj
Zgodnie z zapowiedzią prawdziwy oryginalny, czyli PO podążą na socjalistyczny Zachód. Jest mi lżej z tego powodu. Ciekawe, komu teraz będzie dupe truł.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2008r. 09:30  
Cytuj
CYTAT
Zgodnie z zapowiedzią prawdziwy oryginalny, czyli PO podążą na socjalistyczny Zachód. Jest mi lżej z tego powodu. Ciekawe, komu teraz będzie dupe truł.


Żebraku, jak się wypniesz na zachód, na wschód już się wypiąłeś, będziesz w zimie boso chodził i paleniskiem się ogrzewał.


CYTAT
Panowie :-) Stara prawda mowi, ze gowna sie nie rusza bo bedzie smierdzialo Niestety na stalowym miescie czuc ten smrod ale jak zostawimy gowno w spokoju to po pewnym czasie ten odor zginie ;)


Jaka solidarność POpaprańców. Gównem jesteście wy, z wypranymi ideologią mózgami. Ideologią balcerowicza- sorosa- sachsa. I nie przetłumaczy wam, że jest ona zła i cały zachód od niej dawno odszedł.

Czekam aż prawdziwy polski naród się obudzi (nie pokolenie chuppa chps lub mac donalds - jak kto woli) i pogoni tę swołocz - w sumie niewiadomo dokąd, bo żaden kraj ich nie weźmie, no może USA, ale jak wygra kandydat demokratów to też nie bardzo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »