NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Spisek światowy - 11 września 2001 WTC,
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 00:02  
Cytuj
http://video.google.com/videoplay?docid=2697480328346224247

Obejrzyjcie sobie film z polskimi napisami. Film dla myślących, a nie dla tych z klapkami na oczach.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 00:02  
Cytuj

 
 
 
 
~~~9/11 Truth
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 00:17  
Cytuj
Polecma także:
"Painful deceptions"
i przede wszystkim:
"Zeitgeist"

http://www.ithin(...)alistow/

 
 
 
 
~~kajko
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 03:08  
Cytuj
Pochód paranoicznego myślenia przez świat postępuje i przybiera na sile, dociera do najbardziej odległych zadupi naszej planety. Rozprzestrzenia się jak szarańcza i zżera resztki sensu, ogałaca przestrzeń publiczną ze zdrowego rozsądku i racjonalizmu. Pustynia irracjonalizmu, głupoty, nieuctwa, tanich sensacji i żałosnych uniesień emocjonalnych zaczyna stanowić główny nurt w przestrzeni publicznej. Wypowiadane z wielką powagą jeszcze większe idiotyzmy, zaczynają funkcjonować jako wyjaśnienia wszelkich istotnych zdarzeń na świecie. Każda leniwa i marna umysłowo miernota może sobie wszystko wyjaśnić, obraz świata i skomplikowanych i złożonych procesów zachodzących w nim, ma proste wytłumaczenie. Nagle wszystko staje się proste i oczywiste, zrozumiałe i jasne, przystawalne i łatwo przyswajalne dla szarych komórek - jak glukoza, i to bez żadnego wysiłku ze strony podmiotu poznającego. Spisek rozkłada całą materię na parę prostych czynników, są winni i poszkodowani, źli i dobrzy. źli czynią źle, ale muszą udawać, że robią dobrze i dla tego spiskują, pełniąc jawnie władzę(sic!)Organizują spisek i wciągają w niego parę tysięcy osób, bo na oko tylu ludzi trzeba by wtajemniczyć organizując taką akcję, a wiadomo, że im więcej osób w spisku tym lepiej dla niego(dla spisku), jest wtedy nie do wykrycia.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 09:56  
Cytuj
~prawdziwy przeczytaj uważnie posta powyżej i weź to sobie do serca i rozumu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 11:09  
Cytuj
Obejrzyjcie dokładnie film, przeanalizujcie dowody i dopiero komentujcie. Wyraźnie napisałem, że film jest dla myślących, a nie tych z wypranymi mózgami. Mózg można mieć wyprany moherem, ale i ideologią globalistyczną.

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 11:22  
Cytuj
Ja wiem, że fakty podane w filmie nie pasują do realizowanej wizji prawie boskiej Ameryki, ale z faktami się nie dyskutuje. Przeanalizujcie chociaż dowody fizyczne (wybuchy, rozmiary samolotów, temperaturę topnienia metali, itp.). Niech wam się chce obejrzeć film, a potem komentować, a nie z góry ośmieszać. Jakby wyuczoną i wytresowaną regułką.

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 11:31  
Cytuj
Kajko o sobie napisał:


CYTAT
Każda leniwa i marna umysłowo miernota może sobie wszystko wyjaśnić, obraz świata i skomplikowanych i złożonych procesów zachodzących w nim, ma proste wytłumaczenie. Nagle wszystko staje się proste i oczywiste, zrozumiałe i jasne, przystawalne i łatwo przyswajalne dla szarych komórek - jak glukoza, i to bez żadnego wysiłku ze strony podmiotu poznającego.


bo mu się nie chciało obejrzeć i przeanalizować filmu i dowodów. Łatwiej przyswoić papkę podawaną przez oficjalne media, choć i tak nie wszystkie, bo i te się wyłamują pomału.

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 11:34  
Cytuj
Kilku facetów z plastikowymi nożami zaatakowało kraj o najlepszej obronie na świecie. goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

Idiotów, którym takie bzdury można wciskać, należy gdzie indziej szukać......

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 11:54  
Cytuj
W tym poście pokazałeś w całej rozciągłości jak łatwo zmanipulować poprzez tv twoje poglądy. Byłeś tam, widziałeś, sam sprawdziłeś te dowody, że ferujesz wyroki? Wątpię.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 11:58  
Cytuj
On film obejrzał i wie lepiej, a ty bezczelnie próbujesz zachwiać jego wiarą w spiskową teorię dziejów smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~...
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 12:01  
Cytuj
Nei trzeba patrzec na dowody i byc tam !!!
Kazdy co ma chociaz troche rozumu to wie ze pieprzona Ameryka sama zrobila sobie zamach aby meic pretekst do wojny, ropy itp.

Film jest naprawde doby i rzeczywiscie nie dla bezmozogow.

A media wlasnie naleza do tych co chca rzadzic swiatem i daltego sa zaklamane i podaja ludziom wiadomosci wygodne dla nich i wiadomosci przez ktore ludzmi manipuluja.

 
 
 
 
Posty: 160
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
Nei trzeba patrzec na dowody i byc tam !!!


Ale warto czerpać wiedzę z różnych źródeł i dopiero wtedy wyciągać wnioski. Widzialem je jakiś czas temu, dla mnie te „dokumenty” to parodia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 15:32  
Cytuj
Ludzie, pomyślcie logicznie. Kilku facetów, na codzień mieszkających w jaskiniach, za pomocą plastikowych noży porywa samoloty i dokonuje tak precyzyjnych zamachów na takie mocarstwo. To się wszystko kupy nie trzyma. Ponadto, nie zachowały się żadne dowody, czarne skrzynki, szczątki, nic. Zachował się za to papierowy paszport zamachowców, który wypadł z kieszeni zamachowca po rozbiciu samolotu.
Zresztą, jest wiele dokumentów, filmów, programów na Discovery, które podważają oficjalną wersję podawaną przez amerykańską administrację. Ten film wybrałem, jako jeden z lepszych.
Słucham dowodów popierających wersję Busha.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 15:54  
Cytuj
Pownieneś pojechać do USA i pomóc innym w ustaleniu prawdziwego przebiegu wydarzeń z 9.11. Jedź, nie zwlekaj ani chwili, świat ma prawo wiedzieć jak było na prawdę, a ty ze swoimi nieprzeciętnymi zdolnościami analitycznymi możesz dokonać przełomu w śledztwie. Wszyscy będziemy ci z serca błogosławić.
Tylko uważaj na siebie, przy ubieganiu się o wizę nie podawaj prawdziwego powodu, dla którego chcesz tam pojechać. Gdyby cię za to porwali i wywieźli do Guantanamo, byłaby to niepowetowana strata dla nas wszystkich.
smiech2 smiech2 smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 16:05  
Cytuj
CYTAT
Pownieneś pojechać do USA i pomóc innym w ustaleniu prawdziwego przebiegu wydarzeń z 9.11. Jedź, nie zwlekaj ani chwili, świat ma prawo wiedzieć jak było na prawdę, a ty ze swoimi nieprzeciętnymi zdolnościami analitycznymi możesz dokonać przełomu w śledztwie. Wszyscy będziemy ci z serca błogosławić.
Tylko uważaj na siebie, przy ubieganiu się o wizę nie podawaj prawdziwego powodu, dla którego chcesz tam pojechać. Gdyby cię za to porwali i wywieźli do Guantanamo, byłaby to niepowetowana strata dla nas wszystkich.
smiech2 smiech2 smiech2


Za ZSRR też wywozili na Sybir. Czym się różni reżim Busha od reżimu ZSRR? A ty bezczelnie jeszcze popierasz ten reżim. Jakie śledztwo? Wszystko zniszczono, podano oficjalną informację dla takich ciemnych mas jak ty - pokolenia popcornu i Coca Coli.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 16:23  
Cytuj
CYTAT
pokolenia popcornu i Coca Coli


Nie lubię popcornu, napisz lepiej, że frytek i Coca-Coli albo pizzy i Coca-Coli.
A tak poza tym to za skromny jesteś. Jestem pewien, że taki wybitny umysł jak ty zdoła przedstawić nowe, racjonalne dowody na istnienie spiku. Zatem ruszaj w drogę i nie oglądaj się za siebie good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
Nie lubię popcornu, napisz lepiej, że frytek i Coca-Coli albo pizzy i Coca-Coli.
A tak poza tym to za skromny jesteś. Jestem pewien, że taki wybitny umysł jak ty zdoła przedstawić nowe, racjonalne dowody na istnienie spiku. Zatem ruszaj w drogę i nie oglądaj się za siebie good


Dowody są przedstawiane wielokrotnie, tylko podobni tobie (ciemne masy) wierzą w oficjalną wersję. To tak jak z wiarą rzymskokatolicką i dogmatami. Z nimi się nie dyskutuje, tylko tak jest i kropka. Tutaj jest dokładnie tak samo. Nie wolno dyskutować, bo jesteś oszołom, paranoik, trzeba popierać działania oszołoma Krzaka, który w swoim działaniu w niczym nie odbiega od Stalina. Mam nadzieję, że wygra Obama i od nowa ruszy śledztwo i świat pozna prawdę. Zresztą, prawda zawsze wyjdzie na wierzch, tylko nie wiadomo po jakim czasie.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 16:33  
Cytuj
A jak ruszy śledztwo ty niezwłocznie powinieneś udać się tam i dopomóc w nim. Wszak jesteś adwokatem biednych i pokrzywdzonych, a ile to amerykańskich rodzin zostało skrzywdzonych przez ten niecny spisek. Przecież twój głos, jak kiedyś pisałeś, jest daleko słyszalny, a o sprawwach o które walczysz zaczyna się robić głośno w mediach, tylko ja ciemna masa ciągle nie wiem o co chodzi.

Nie mogę, ja sobie jaja robię, a temu mało żyłka nie pęknie przy pisaniu kolejnych postów smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 16:57  
Cytuj
CYTAT
A jak ruszy śledztwo ty niezwłocznie powinieneś udać się tam i dopomóc w nim. Wszak jesteś adwokatem biednych i pokrzywdzonych, a ile to amerykańskich rodzin zostało skrzywdzonych przez ten niecny spisek. Przecież twój głos, jak kiedyś pisałeś, jest daleko słyszalny, a o sprawwach o które walczysz zaczyna się robić głośno w mediach, tylko ja ciemna masa ciągle nie wiem o co chodzi.

Nie mogę, ja sobie jaja robię, a temu mało żyłka nie pęknie przy pisaniu kolejnych postów smiech2


A czy poza robieniem sobie jaj cokowliek innego potrafisz? Bo wydaje mi się, że dzisiejsza młodzież poza upiciem się, naćpanie i robieniem sobie jaj, nic innego nie potrafi.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 17:07  
Cytuj
Dziękuję, że zaliczasz mnie do młodzieży, ale do niej to się już chyba nie zaliczam, więc spróbuj innej ciętej riposty.
Ale sam musisz niezłe gówno brać, albo trochę w czubie mieć sądząc po wypowiedziach smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
Dziękuję, że zaliczasz mnie do młodzieży, ale do niej to się już chyba nie zaliczam, więc spróbuj innej ciętej riposty.
Ale sam musisz niezłe gówno brać, albo trochę w czubie mieć sądząc po wypowiedziach smiech2


No tak, najlepiej założyć klapki na oczy, przyjmować bezkrytycznie wszystkie oficjalnie podawane wiadomości, a osoby myślące wyzywać od oszołomów lub świrów. Wiesz, że tacy, którzy zorganizowali ten zamach cieszą się, że są tacy ludzie? Ja nie widzę żadnych różnic pomiędzy reżimem ZSRR a reżimem Busha. Może ten pierwszy bardziej drastycznie rozprawiał się z przeciwnikami. Ten drugi właśnie stara się zagłuszyć lub ośmieszyć, a silniejszego przeciwnika zastraszyć lub właśnie wywieźć do Guantanamo czy innych obozów. Za komuny też dobrze mieli ci, którzy szli z prądem władzy, przeciwników internowano. Tutaj jest identycznie.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 17:19  
Cytuj
CYTAT
No tak, najlepiej założyć klapki na oczy, przyjmować bezkrytycznie wszystkie oficjalnie podawane wiadomości


No właśnie, a ja po prostu nie przyjmuję bezkrytycznie twoich dyrdymałów.
Albo jest jeszcze inna możliwośc - być może robię sobie z tego jaja, bo jestem częścią tego spisku, przekupiono mnie żebym to robił po to żeby twoje słowa nie przekonały zbyt wielu. To może być przecież niebezpieczne dla spiskowego układu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
No właśnie, a ja po prostu nie przyjmuję bezkrytycznie twoich dyrdymałów.
Albo jest jeszcze inna możliwośc - być może robię sobie z tego jaja, bo jestem częścią tego spisku, przekupiono mnie żebym to robił po to żeby twoje słowa nie przekonały zbyt wielu. To może być przecież niebezpieczne dla spiskowego układu.


Przedstaw dowody na obronę swoich tez. Samo ośmieszanie nic nie daje, pokazuje mierność. Bez dowodów można sobie wszystko wmówić. Ja przedstawiłem - obejrzyj dokładnie film.

 
 
 
 
~~9/11 Truth
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 17:31  
Cytuj
\"Oficjalna\" wersja to właśnie spiskowa teoria dziejów. Spiskujący \"fanatycy\" z Osamą na czele.

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 17:54  
Cytuj
Za komuny w ZSRR istniała taka jednosta chorobowa jak schizofrenia bezobjawowa. Przypisywano ją przeciwnikom politycznym i zamykano na długie lata w psychiatrykach. Nie widzicie analogii? Ze mnie chcą zrobić wariata, z obecnego Prezydenta RP także (Palikot) itd. Co to za różnica czy reżim tkwi w Moskwie czy Waszyngtonie?

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »