NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
Seans pod Palmą - co jest ?,
~~Edyta
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 09:40  
Cytuj
co się stało z Seansami pod Palmą ? Na portalu od kiku miesięcy!! nic o nich nie ma ?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 09:40  
Cytuj

 
 
 
 
~~emdek
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 10:20  
Cytuj
"Palma" pojawiła się w postaci całkiem naturalnej, czyli stosownej pogodzie. Seanse rozpoczną się więc od października. Ale jeśli jest wśród Was potrzeba oglądnięcia czegoś niestandardowego w kinie - to się postaramy.
Organizatorzy Festiwalu "Bartoszki" zwrócili się do nas z propozycją zorganizowania pokazu festiwalowych filmów. Jesteśmy po słowie z galerią "Tło". Czy plenerowa projekcja w tamtejszym ogródku was zainteresuje?
Poza tym autorzy filmu "Datur" chcą pokazać go u nas.

 
 
 
 
~~Marek-X
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 11:13  
Cytuj
Datur to można na youtubie obejrzeć ... i nie potrzeba do tego kina. A że autorzy chcą się "porozglaszac" neutralny

 
 
 
 
~~Edyta
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 18:02  
Cytuj
no to wszytsko wyjasnione umiech

CYTAT
Jesteśmy po słowie z galerią "Tło". Czy plenerowa projekcja w tamtejszym ogródku was zainteresuje?


ja bym była zainteresowana umiech proponuje zrobić sondę kto za/ kto przeciw.

 
 
 
 
~~Edyta
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 18:02  
Cytuj
a jak zobacze w MDK datur ... to sie chyba obraze jezyk

 
 
 
 
~~emdek
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 20:06  
Cytuj
Filmy z festiwalu "Bartoszki" w środę, 6 sierpnia, godz.21, ogródek galerii "Tło", czyli pod gruszą.

 
 
 
 
~~mmma
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 11:01  
Cytuj
tez sie kiedyś zastanawiałem co sie stało z "po Palmą" - myślałem że się przejadło już ludziom umiech
- a tu prosze - celowe zawieszenie !

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »