NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Hotel Galicja Ulanów,
Posty: 6
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 11:59  
Cytuj
Hejka mam prośbe poszlam za namowa kolezanki i zarezerwoaałam miejsce na wesele w Ulanowie "Galicja" niestety bylam tama tylko raz na jakiejś kolacji bylo niezle ale nie znam tego lokalu za dobrze czy moglibyście mi pomoc i cos o nim napisać z góry dzieki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 11:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 12:02  
Cytuj
No to już zarezerwowałaś. Jak ci ktoś złośliwy napisze teraz że jest beznadziejnie to zrezygnujesz z rezerwacji????

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 12:04  
Cytuj
do końca tygodnia musze sie zdecydowac na jedną z 2 jedna to sezam znam ten lokal bo juz kilka razy tam bylam ale 3 pary młode w jednym bydynku nie czieszy mnie ta perspektywa za bardzo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 15:26  
Cytuj
Witam, miałam tam wesele i jestem b.zadowolona.
Wesele odbyło się w hotelu pierwszym od wiazdu na ośrodek,hotel mieliśmy do dyspozycji tylko dla naszych gości,ale wiem że w drugim hotelu też jest w porządku.Na każdą sale weselną znajdzie się ktoś kto będzie narzekał;)
Polecam i życze udanego przyjęcia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »