NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Gdzie na wakacje?,
~~lusi
ff
Wysłany: 11 Lip 2008r. 17:55  
Cytuj
Gdzie wyruszyc na wakacje by było miło, tanio i spokojnie,moze ktos zna jakies fajne miejsca?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2008r. 17:55  
Cytuj

 
 
 
 
~~Megi
ff
Wysłany: 11 Lip 2008r. 18:04  
Cytuj
Suche k. Zakopanego Pensjonat u p Jędrol.www.dw-jedrol.com Polecam!

 
 
 
 
~~ja30
ff
Wysłany: 12 Lip 2008r. 22:10  
Cytuj
a gdzie tanio w góry?

 
 
 
 
~~tomek1977
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
a gdzie tanio w góry?


Ja proponuje Bułgarie tylko nie do centrum tylko Sveti Vlas zajefajnie , ja bylem zadowolony , wyrzszy standard niz w Polsce i taniej good

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
Suche k. Zakopanego Pensjonat u p Jędrol.www.dw-jedrol.com Polecam!

A jaki jest koszt noclegu bo na stronie nie ma nic

 
 
 
 
~~mira
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 14:58  
Cytuj
ja tez polecam bługarie super wczasy za mala ceneok

 
 
 
 
~~Leoś
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 15:25  
Cytuj
CYTAT
ja tez polecam bługarie super wczasy za mala ceneok

...a może jakieś bliższe informacje...

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ja tez polecam bługarie super wczasy za mala ceneok

...a może jakieś bliższe informacje...

Zlote Piaski w Bulgarii. Standard nie jest wyzszy niz w Polsce. Czesto bywa tak ze w hotelach 4 chodza robaki ;]
W Bulgarii nie radze jezdzic autobusami ... ludzie tam pija, pala itp szkoda gadac. Juz o wiele lepsza Grecja za podobna cene i jakos uslug o 3,4 klasy wyzsza niz w Bulgarii

 
 
 
 
~~Ewel
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 17:52  
Cytuj
okCeny w Grecji są znacznie wyższe niż w Bułgarii szczegolnie w sektorze hoteli 3-4 gwiazdkowych. Przy wyzszym standarcie rzeczywiście nie widac już różnicy w cenie. Jeśli zalezy wam na fajnym miejscu za niską cenę to polecam złote pisaki. Są teraz fajne promocje. Za 1400,00 można już kupić tygodnioy pobyt w hotelu 4-gwiazdkowym ze śnaidaniami, z przelotem ubezpieczeniem i opieką rezydenta.

 
 
 
 
~~Tomasz1977
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 16:00  
Cytuj
dokladnie byłem tutaj ...

http://www.lasket.webpark.pl/

polecam .. tak jak na zdjeciach tak w rzeczywistosci , robaki moze są ale w Złotych Piaskach obok SvetiVlas, tam gdzie ja byłem nie znalazłem ani jednego robaka smiech2
Jedyne co mi sie kojarzyło goodz robakiem to jego zalewanie smiech2

 
 
 
 
~~megi
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Suche k. Zakopanego Pensjonat u p Jędrol.www.dw-jedrol.com Polecam!

A jaki jest koszt noclegu bo na stronie nie ma nic


40-50 PLN ze śniadaniem i obiadokolacją

 
 
 
 
~~ehhh
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 21:40  
Cytuj
moze do ulanowa?

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
dokladnie byłem tutaj ...

http://www.lasket.webpark.pl/

polecam .. tak jak na zdjeciach tak w rzeczywistosci , robaki moze są ale w Złotych Piaskach obok SvetiVlas, tam gdzie ja byłem nie znalazłem ani jednego robaka smiech2
Jedyne co mi sie kojarzyło goodz robakiem to jego zalewanie smiech2

jak sie chce chlac to wszystko jedno gdzie sie spedza wakacje. Jezeli chce sie wykorzystac normalnie wakacje to co innego. W Bulgarii jedynie Zlote Piaski, mozna zahaczyc o Rumunie i zobaczyc m.in zamek Draculi.
W Chorwacji jest bardzo fajnie, klimat,ludzie itp. Jak sie ma wiecej pieniedzy to koniecznie trzeba zobaczyc Cypr

 
 
 
 
~~nona
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 22:55  
Cytuj
Cypr?!!!!bzdura!!!tam nie ma nic ciekawego!!!
i trzeba mieć namiary na hotel i zeby plaza była blisko ..bo mozna wylądowac w niezłym syfie.....
szukajcie na forach turystycznych opinii na temat hotelu,wyżywienia,okolicy....i czy np blisko nie jest lotnisko....bo zamiast błękitnego nieba będziecie podziwic samoloty.....cool girl

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2009r. 05:10  
Cytuj
a macie namiary na ten aqua park w Bułgarii ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Sty 2009r. 05:27  
Cytuj
good namiarów na Bułgarie niestety nie mam...ale na Słowacji też są takie bajery good osobiście polecam KARPACZ, ceny noclegów wachają się w granicach od 20zł w góre,w zależności też czy z wyżywieniem czy bez........ostatnio byłam tam - nocleg 25zł,warunki może nie super ekstra gwiazdkowe,bo brakowało mi jedynie tv,ale wyżywienie tj.np.obiad w centum w góralskiej knajpie to ok 8-20zł( 12zł średnio to porcja ale jak na dwie osoby)i można się najeść do syta.Porcje to oni mają solidne,nie to co u nas - łyżka ziemniaków i plasterek mięsa...a na dodatek powiem wam , że jedzonko pychagood i dla lubiących coś na tłusto i tych bardziej wybrednych....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tobolek
ff
Wysłany: 15 Sty 2009r. 07:20  
Cytuj
Koledzy jeśli chodzi o koszty, wspaniałą pogodę oraz niesamowite krajobrazy to polecam Czarnogórę. Jest tam zdecydowanie taniej niż w Chorwacji, klimat i roślinność typowo śródziemnomorska czego np w Bułgarii nie znajdziecie, fantastyczne połączenie wysokich gór z morzem co tworzy niesamowite wybrzeże. Niestety jest problem z połączeniem lotniczym ale śmiało można jechać autobusem czy własnym autem. Uważajcie tylko żeby nie jechać na zatokę Kotorską, planujcie wypoczynek nad otwartym morzem. Dodam jeszcze, że nie ma potrzeby porozumiewania się np w języku angielskim, szybciej już dogadacie się po polsku, z moich obserwacji wynika że 1/4 słów jest podobna do naszego języka.
Uwierzcie mi byłem we wszystkich krajach europy leżacych w basenie morza śródziemnego i Czarnogórę stawiam na pierwszym miejscu pod względem malowniczości jednak nie ma tam nic do zwiedzania.

 
 
 
 
~~tomasz1977
ff
Wysłany: 15 Sty 2009r. 08:10  
Cytuj
CYTAT
a macie namiary na ten aqua park w Bułgarii ?



mam namiar , a co do chlania to niebardzo jest jak chlac jak sie ma zone i dzieci pod opieką , a ja napisałem tylko ze jedyne co mi się kojarzy z robakiem a nie ze chlejemymlotek

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 15 Sty 2009r. 08:40  
Cytuj
CYTAT
Cypr?!!!!bzdura!!!tam nie ma nic ciekawego!!!
i trzeba mieć namiary na hotel i zeby plaza była blisko ..bo mozna wylądowac w niezłym syfie.....
szukajcie na forach turystycznych opinii na temat hotelu,wyżywienia,okolicy....i czy np blisko nie jest lotnisko....bo zamiast błękitnego nieba będziecie podziwic samoloty.....cool girl

cena wynajmu mieszkania na miesiac wynosi tylko samo co koszt wakacji tygodniowych w hotelu ;]
nie ma nic ciekawego ?hahaah, Cypr to 1 kraj ktory przyjal chrzescijanstwo, sa zabytki z okresu Bizancjum, panowania krola Artura itp, w kazdym miescie aqua park, najczystsze plaze z bialym piaskiem i najczystrza woda w Europie, od maja do pazdziernika temperatura wynosi 40 stopni w cieniu, niesamowita kuchnia, mozna zorganizowac sobie zwiedzania panstw Bliskiego Wschodzu za przyslowiowa zlotowke, Ayia Napa to miejsce w ktorym imprezy sa 24 h na dobe, Paphos to starozytna stolica panstwa w ktorej znajduje sie najwiekszy park botaniczny w tej czesci Europy. Rzeczywiscie nic tu nie ma

 
 
 
 
~~nona
ff
Wysłany: 15 Sty 2009r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Cypr?!!!!bzdura!!!tam nie ma nic ciekawego!!!
i trzeba mieć namiary na hotel i zeby plaza była blisko ..bo mozna wylądowac w niezłym syfie.....
szukajcie na forach turystycznych opinii na temat hotelu,wyżywienia,okolicy....i czy np blisko nie jest lotnisko....bo zamiast błękitnego nieba będziecie podziwic samoloty.....cool girl

cena wynajmu mieszkania na miesiac wynosi tylko samo co koszt wakacji tygodniowych w hotelu ;]
nie ma nic ciekawego ?hahaah, Cypr to 1 kraj ktory przyjal chrzescijanstwo, sa zabytki z okresu Bizancjum, panowania krola Artura itp, w kazdym miescie aqua park, najczystsze plaze z bialym piaskiem i najczystrza woda w Europie, od maja do pazdziernika temperatura wynosi 40 stopni w cieniu, niesamowita kuchnia, mozna zorganizowac sobie zwiedzania panstw Bliskiego Wschodzu za przyslowiowa zlotowke, Ayia Napa to miejsce w ktorym imprezy sa 24 h na dobe, Paphos to starozytna stolica panstwa w ktorej znajduje sie najwiekszy park botaniczny w tej czesci Europy. Rzeczywiscie nic tu nie ma

ale o czym my tu dyskutujemy?o pracy na Cyprze?o wyjeździe na własną rekę?czy o zorganizowanych wakacjach?????
nie rób mi wykładów o początkach chrześcijaństwa...itd....bo po takie przeżycia jedzie się zupełnie gdzie indziej....a nie na Cypr,gdzie często bród smród i robactwo...i paskudne plaże...
ale każdy ma swoje zdanie.........
pozdrawiam cool girl

 
 
 
 
~~bebiko
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 13:54  
Cytuj
ja uważam że tylko nad wodę

 
 
 
 
~~Madziaaa
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 09:56  
Cytuj
CZY MOŻE MNIE KTOŚ POINFORMOWAĆ ILE WYNOSI KOSZT JEDNEGO NOCLEGU W ZŁOTYCH PIASKACH? NIE PYTAM O JAKIŚ 4 CZY 5 GWIAZDKOWY HOTEL TYLKO O TAKIE NAJZWYKLEJSZY ;)
Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC ;):cwaniak:

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
CZY MOŻE MNIE KTOŚ POINFORMOWAĆ ILE WYNOSI KOSZT JEDNEGO NOCLEGU W ZŁOTYCH PIASKACH? NIE PYTAM O JAKIŚ 4 CZY 5 GWIAZDKOWY HOTEL TYLKO O TAKIE NAJZWYKLEJSZY ;)
Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC ;):cwaniak:


Tutaj masz przegląd cen : http://www.limba.com/pl/bulgaria/oferta.htm

umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Madziaaa
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 11:00  
Cytuj
dziękuje bardzo ;) good

 
 
 
 
~~turysta
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 11:28  
Cytuj
Jeśli chcecie naprawde tanio i dobrze do Bułgarii (z dojazdem własnym)to ja polecam biuro Tui. Były teraz niesamowite promocje, wykupiłam sobie tydzien na weekend majowy 2 osoby dorosłe + dwoje dzieci za 2300 w 4 gwiazdowym hotelu z pełnym wyżywieniem.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »