NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Kto wtopił 170 000 pln w Stalowej Woli...., Czyli nie udana franczyza Telepizzy...
Posty: 36
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 10:05  
Cytuj
wczoraj przechodziłam koło Telepizzy i widziałam szyby bez plakatów? Strasznie paskudnie to wygląda, a może to koniec telepizzy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 10:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 11:04  
Cytuj
Fakt, faktem - pizza tam była ......nienajlepsza.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 18:53  
Cytuj
czyli co?? kuniec??
nawet nie zdążyłem obadać :( smiech2smiech2smiech2smiech2

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 20:35  
Cytuj
Jager nie tylko ty

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 21:52  
Cytuj
"info z pierwszej reki, tak to koniec", możecie odejść od komputerów, ...pół roku później koniec ??? tak to koniec, nikt nas nie odwiedza tak jak was w domu, nawet listonosz nie przychodzi, konkurencja nie śpi !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2011r. 23:08  
Cytuj
CYTAT
\"info z pierwszej reki, tak to koniec\", możecie odejść od komputerów, ...pół roku później koniec ??? tak to koniec, nikt nas nie odwiedza tak jak was w domu, nawet listonosz nie przychodzi, konkurencja nie śpi !!!!!


Skoro już założyłeś konto żeby to napisać to może przetłumacz na polski.

A swoją drogą powrót do stalowej i zakładanie biznesu za odłożoną na emigracji kasę to naprawdę głupi pomysł...

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 07:59  
Cytuj
wczoraj jak na złość naszło mnie na coś do jedzenia przechodząc koło TELE zonk - nieczynne....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 09:06  
Cytuj
CYTAT


A swoją drogą powrót do stalowej i zakładanie biznesu za odłożoną na emigracji kasę to naprawdę głupi pomysł...



Dlaczego tak uważasz ? Budka z kebabem może szału nie zrobi ale nieruchomości przynoszą już znaczne pieniadze, nawet w Stalowej Woli i jej okolicach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 12:26  
Cytuj
Na stronie telepizza.pl nie ma już na wykazie lokalu w Stalowej Woli. Ciekawe co tam teraz będzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 27 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 19:51  
Cytuj
doszły mnie słuchy że MC DONALD;S stratuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 21:52  
Cytuj
Cieszycie się, że komuś się nie udało co? wieśniaki, jak się komuś powodzi to, źle, że ktoś podjął ryzko, a nie siedział na fotelu też źle. Sory ale u co niektórych autorów powyższych tekstów, aż czyć tą zawiść, to zadowolenie, że ktoś się nie dorobi. To żałosne, współczuję wam, bo nic w życiu SAMI nie osiągniecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 22:00  
Cytuj
Mi również szkoda właściciela, kupe kasy wtopil a tutaj wiadomo sa jeszcze umowy franchisingowe...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 23:56  
Cytuj
yyy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 23:58  
Cytuj
Mali i biedni ludzie jak zauwazyl przedmowca.kto wogole to pisze?ksiegowy?ktory jest na biezaco. z finansami danej firmy?bo jesli to tylko jakas wsza pisze teksty typu"ktos wtopil"radze sie trzy razy zastanowic.ja wiem ze przez pomowienia i swiadome szkodzenie juz ktos z tego ramienia polegl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 07:44  
Cytuj
Polska mentalnosc , komus nie da i obrobi dupe a sam dupy nie ruszy zeby cos zrobic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 07:49  
Cytuj
CYTAT
Cieszycie się, że komuś się nie udało co? wieśniaki, jak się komuś powodzi to, źle, że ktoś podjął ryzko, a nie siedział na fotelu też źle. Sory ale u co niektórych autorów powyższych tekstów, aż czyć tą zawiść, to zadowolenie, że ktoś się nie dorobi. To żałosne, współczuję wam, bo nic w życiu SAMI nie osiągniecie.


Żeby coś prowadzić trzeba znać się na tym według mnie, dlatego widać było że to było żle prowadzone a centrala bacznie obserwuje kto co jak robi i widać że jednak nie byli zadowoleni z prowadzenie Tele Stalowa Wola...i do tego jakim kosztem....??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 07:55  
Cytuj
CYTAT

Żeby coś prowadzić trzeba znać się na tym według mnie, dlatego widać było że to było żle prowadzone a centrala bacznie obserwuje kto co jak robi i widać że jednak nie byli zadowoleni z prowadzenie Tele Stalowa Wola...i do tego jakim kosztem....??


Sami fachowcy, wszyscy wiedzą najlepiej jak taki biznes należy prowadzić. Centra była nie zadowolona? A ty to wiesz na pewno czy tylko tak sobie pomyślałaś i wylewasz to na forum?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
Żeby coś prowadzić trzeba znać się na tym według mnie, dlatego widać było że to było żle prowadzone a centrala bacznie obserwuje kto co jak robi i widać że jednak nie byli zadowoleni z prowadzenie Tele Stalowa Wola...i do tego jakim kosztem....??



wtf ?! to po polsku ? naucz się budować wypowiedzi w ojczystym języku,idiotycznie sformułowane zdania bez ładu i składu.. i ty tu kogoś chcesz pouczać polaczko..

Ktos sprobowal niestety bez powodzenia,trudno.Szacunek za podjecie proby moze kolejnym razem sie uda.90% forumiczow to bezrobotni albo tacy co za najnizsza krajowa zasuwaja,natomiast w kwestiach prowadzenia biznesu sami eksperci sie znalezli.Moim zdaniem nie wypaliło bo ludzie w Stalowej Woli poprostu maja coraz mniej pieniedzy i coraz to mlodsi wyjezdzaja za chlebem a pizzerie mnoza sie jak grzyby po deszczu.. Dalej glosujcie za obecnym rzadem to bedzie w kraju jeszcze "lepiej"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Żeby coś prowadzić trzeba znać się na tym według mnie, dlatego widać było że to było żle prowadzone a centrala bacznie obserwuje kto co jak robi i widać że jednak nie byli zadowoleni z prowadzenie Tele Stalowa Wola...i do tego jakim kosztem....??



wtf ?! to po polsku ? naucz się budować wypowiedzi w ojczystym języku,idiotycznie sformułowane zdania bez ładu i składu.. i ty tu kogoś chcesz pouczać polaczko..

Ktos sprobowal niestety bez powodzenia,trudno.Szacunek za podjecie proby moze kolejnym razem sie uda.90% forumiczow to bezrobotni albo tacy co za najnizsza krajowa zasuwaja,natomiast w kwestiach prowadzenia biznesu sami eksperci sie znalezli.Moim zdaniem nie wypaliło bo ludzie w Stalowej Woli poprostu maja coraz mniej pieniedzy i coraz to mlodsi wyjezdzaja za chlebem a pizzerie mnoza sie jak grzyby po deszczu.. Dalej glosujcie za obecnym rzadem to bedzie w kraju jeszcze \"lepiej\"


Nie jestem polonistą z wykształcenia !! każdy wie o co chodzi, w Twojej wypowiedzi dużo ortografów widać albo nie wiesz jak się Ą Ę Ó Ż na klawiaturze pisze, co do rządów PO jestem i będe za nimi, a co do działalności knajp, pizzerii większa z nich część co otworzona była przed TELE dzialają i mają się wręcz wyśmienicie więc wątpie że to brak pieniędzy u mieszkańców miasta!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 12:40  
Cytuj
Swoją droga z tymi pizzeriami to ostatnio ludzie w stalówce pogłupieli, otworzyli z 5 nowych w przeciągu roku, w tym jedną obok drugiej (obok Avanti na Poniatowskiego). Na co właściciele liczą?
Na masowy ruch turystyczny? Chyba z Chin smiech2
Bo przecież mieszkańców stalowej nie przybywa, wręcz odwrotnie. Co za tym idzie to i popyt na pizze będzie maleć.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 13:32  
Cytuj
zgodzę się !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 14:23  
Cytuj
Widzicie mi np nie pasował właściciel który wyskoczył z tekstem że go pomówiłem ale pomogło. Pizza była odmrażana. Kolege zwolnili po 2 mcach pracy i z tego co wiem tez miał jazdy. Dlatego nie wrózyłem mu udanego biznesu patrząc na ilosc osób.
W stw mamy masę pizzeri ale bużetowych a nie tych topowych aczkolwiek Pizza hut miała by wzięcie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 14:27  
Cytuj
Nie trzeba byc polonista zeby poprawnie skladniowo formulowac zdania,nie uzywam polskich znakow bo tak mi sie wygodniej pisze poza tym pisze zrozumiale i brak ą czy ę nie ma wpływu na zrozumienie moich wypowiedzi.Za to ty piszesz jakbys omijala lekcje polskiego w podstawowce i gimnazjum,naprawde przykry poziom.W sumie sie nie dziwie jak sama powyzej napisalas jestes zwolenniczka platformy i obecnego rzadu ,wiec to wszystko tlumaczy,nie mam ci tego za zle. Natomiast co do dzialalnosci knajp,pizzeri w Stalowej Woli,otoz musze cie zmartwic bo wiekszosc ledwo zipie,robia zakupy natanszych produktow w biedronce i na maksa oszczedzaja na prawcownikach(znam pare przykladow od srodka).Targetem takich lokali sa ludzie w przedziale wiekowym 18-25,jak widac po statystykach wiekszosc mieszkancow z tych rocznikow wyjechala z naszego miasta z powodu braku pracy.. Wszystko idzie w gore zywnosc,prad,rachunki,wysokie bezrobicie,inflacja.Wiekszosci ludzi w naszym miescie ma sie coraz gorzej,oszczedzaja wiec na rozrykwach takich jak wychodzenie do barow,przez co sytuacja pubow jest w takiej kondycji a nie innej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 4 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 14:38  
Cytuj
Zwykle nie udzielam się na forum, lecz czytając wasze komentarze nasuwają mi się pewne stwierdzenia :

1. Kłócicie się o poprawną polszyznę, ale to przecież nie jest forum polonistów a ten temat nie dotyczy tego jak się buduje zdania.

2. Mówicie o mentalności narodu polskiego, tzw. sam nie użyje i drugiemu nie da, owszem zgodzę się że tak jest naprawdę ale zastanówcie się najpierw nad sobą. Chodzi mi o to żebyście się zastanowili czy kiedyś chociaż chcieliście coś zmienić na lepsze czy zawsze tylko piszecie i narzekacie?.
Otóż wiele razy czytam posty tupu :
"w Hiszpanii potrafią się zbuntować i wyjść na ulicę a u nas tylko żalą się w internecie" - a czy ty choć raz chciałeś zaprotestować przeciw czemuś? czy chciałeś zmienić coś na lepsze? zmotywować ludzi? przedstawić im fałszerstwa jakimi są oszukiwani?
Jeden lepszy od drugiego.
Wiem że mój post również jest nie na miejscu, ale mam nadzieje że skłoni wielu do przemyśleń i w przyszłości unikniemy zbędnych komentarzy, a forumowicze zastanowią się nad wartością napisanego postu - jest on bezwartościowy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2011r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
aczkolwiek Pizza hut miała by wzięcie

z kad takie przypuszczenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »