NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Kto wtopił 170 000 pln w Stalowej Woli...., Czyli nie udana franczyza Telepizzy...
Posty: 28
Dołączył: 1 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
mam wrażenie że niektórzy to nawet kibicują żeby ta telepizza zbankrutowała. Dziwne. Mi tam nie pasuję to tam nie chodzę i nie wiem czy tam są pustki czy jest tłum ludzi czekających na wolny stolik. Generalnie zjadam 2 do 3 pizze na rok to w dupie mam przyszłość tej czy innej pizzerii.


Ja tam im źle nie życzę, a raczej wskazuję właścicielom powód czemu to tak kuleje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 20:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 20:35  
Cytuj
Szkoda, że im nie idzie. Ceny nie są na Stalową ale nie mają na to wpływu. Są dni z promocjami i wtedy ceny są takie jak we wszystkich pizzeriach. Może gdyby faktycznie nie spieszyli się w pierwsze dni i dopiekali pizze to byłoby lepiej. Nie wiem czy sieć wymusza na nich podawanie do napojów kubeczków na kawe zamiast szkła i czy wymogiem sieci jest kupowanie piwa w sklepie obok kiedy klient je zamówi, ale nie wygląda to dobrze.
Żabki też sobie nie radzą.
Ta osoba, która myśli o otwarciu Empika niech sie poważnie zastanowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 20:41  
Cytuj
Piza nie powała smakiem i niestety przez falstart nie wyszło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 21:06  
Cytuj
ja ostatnią ulotkę z telepizzy otrzymałem jak otwierali pizzerie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 21:17  
Cytuj
pamietam jak otwierali mieli reklame w ZMKS, mieli w internecie.

Chyla sie ku upadkowi :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 1 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 21:40  
Cytuj
Moim zdaniem nie chylą się ku upadkowi tylko należało by zidentyfikować przyczynę takiego stanu wyciągnąć odpowiednie wnioski i działać dalej... Być może z inną strategią bo szkoda prosperujący interes tak ukartować...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 22:05  
Cytuj
Btw niedawno przechodziłem obok hmm w godzinach szczytu w innej pizzeri i w środku były 2 osoby

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 14 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 09:34  
Cytuj
A co stalo sie z pizzeria Diablo? Bo slyszalem ze upadla. Zna ktos prawdopodobny powod? Pizze mieli swietna wiec sie dziwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 09:49  
Cytuj
Też żałuje, że nie ma już Diablo - mi stamtąd pizza bardzo smakowała/

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 9 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 13:47  
Cytuj
No bardzo szkoda że nie ma już Diablo - Najlepsza pizza od nich była.
Właściciel sprzedał lokal i wyprowadził się z naszego pięknego miasta. SZKODA :(
dobra też ''BYŁA'' z Rustiki 1 ale ostatnio chyba i Ich kryzys dopadł bo ser dają taki że tragedia (chyba najtańszy możliwy)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 17 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2010r. 22:10  
Cytuj
Ci to jeszcze nic w porównaniu z naleśnikarnią do której się chyba szara mysz nie zapuści...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2010r. 22:10  
Cytuj
jak dla mmnie to lepiej zeby byla ta telepizza, jesli kots zainwestował troche kasy to fajnie gdyby mu ta inicjatywa wyszła.

natomiast chcial powiedziec ze Panie w spóldzielni to na emeryture wszystkie bym wyslala za łapówy. kiedys pytalam o ten lokal z mysla otworzenia czegos, mimo ze wiadomo ze juz byl sprzedany to odesłano mnie bez słowa, nikt nic niewie jedna z druga kawke popijala...rzygam starymi postkomunistami!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2011r. 09:46  
Cytuj
Inne lokale są otwierane zamykane a Telepizza nadal istnieje mimo braku potencjalnych klientów, kiedy zawsze tamtędy przechodzę lokal lśni pustkami?!Czy nie lepiej wynająć lokal np pod placówkę banku jak to zawsze bywa, chociaż i ich u nas jest już dużo tak jak dużo "pizzerii"
POZDRAWIAM SMAKOSZY PIZZY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2011r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
Szkoda, że im nie idzie. Ceny nie są na Stalową ale nie mają na to wpływu. Są dni z promocjami i wtedy ceny są takie jak we wszystkich pizzeriach. Może gdyby faktycznie nie spieszyli się w pierwsze dni i dopiekali pizze to byłoby lepiej. Nie wiem czy sieć wymusza na nich podawanie do napojów kubeczków na kawe zamiast szkła i czy wymogiem sieci jest kupowanie piwa w sklepie obok kiedy klient je zamówi, ale nie wygląda to dobrze.
Żabki też sobie nie radzą.
Ta osoba, która myśli o otwarciu Empika niech sie poważnie zastanowi.

Empik to inna sprawa niż gastronomia. W naszym mieście brak jest ośrodków kultury ( książka, muzyka i nie tylko ) gdzie można wejść poczytać, posłuchać, i przede wszystkim kupić w normalnej cenie to co się lubi!Dziś jedynie taką alternatywą jest allegro chociaż przeszkodą jest poczta polska która narzuca sobie astronomiczne opłaty za przesyłki. Dla mnie osobiście empik to wspaniała rzecz!!Myślę że w naszym mieście by się przyjął, tylko wiadome wcześniej badanie rynku itp itd by mieć 99% pewność umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2011r. 16:12  
Cytuj
Wszystkie pizzerie robią zakalce i takie suche wypalone grama pulchności nie ma ostatnio nie mogłem nawet pokroić tego ciasta .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2011r. 21:19  
Cytuj
Cytując w przybliżeniu Nikosia Dyzmę-"Mam polski organizm,przystosowany do polskich potraw.Wszystko co obce mi szkodzi".Pizzy nie jadam,ale wielbicielom"podpłomyka" życzę smacznego.

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2011r. 21:49  
Cytuj
a ja jestem pod wrażeniem. Czesto jeżdze koło telepizzy i zawsze pustki, a przepraszam raz widziałem 2 osoby. A telepizza dalej fukcjonuje co mnie dziwi

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2011r. 23:25  
Cytuj
Jak sama nazwa wskazuje TELEPIZZA znaczy PIZZA na TELEFON ( dowóz do domu ) , także może to wyjaśnia małą ilość osób w lokalu? A zresztą- przecież ja się nie znam... xD

http://www.kosmetykfm.pl/ - pomoc w doborze odpowiednich dla Ciebie zapachów- dystrybutor FM GROUP ;)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2011r. 09:32  
Cytuj
telepizza jak i żabka jak i inne sieciówki jest franczyzną i trwa pewien okres - podam przykład - bierzesz abonament i komórke podpisujesz umowe na 2 lata zerwiesz ja w trakcie płacisz kare to samo jest pewnie i tu!pewnie to nie jest kara 400 zł lecz dużo większa i włascicielowi pewnie opłaca się dokładać do interesu niż go zerwać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2011r. 23:40  
Cytuj
chyba, że faktycznie mu się opłaca ten biznes i dopłacać nie musi... ;p

http://www.kosmetykfm.pl/ - pomoc w doborze odpowiednich dla Ciebie zapachów- dystrybutor FM GROUP ;)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 10:38  
Cytuj
chyba nawet neta mu odcięli bo juz się nic nie udziela na forum,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 17:40  
Cytuj
a tak w ogóle to nie widać nic Kia z logo telepizzy ??!! Czyżby te 2 auta w trasie były cały czas?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 17:50  
Cytuj
stoi jedna cały czas pod wieżą cisnień

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 17:57  
Cytuj
Jak czytam takie tematy i posty czuje sié jak na wsi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2011r. 20:35  
Cytuj
a myślisz że gdzie jesteś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »