NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Kto wtopił 170 000 pln w Stalowej Woli...., Czyli nie udana franczyza Telepizzy...
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2010r. 09:37  
Cytuj
jakże przykre jest to co można przeczytać na tym forum

czytam sobie tak jak MRybka ale czasem to z siebie wychodzę jak takie informację wychodzą. Widać ewidentnie że najlepiej by było gdyby się wszystkim źle wiodło a najlepiej jeszcze gorzej niż jemu samemu. Wtedy by na ławeczce pod blokiem z dumą by posłuchał że sąsiad ma gorzej niż on.

Zastanowić się trzeba na początek co się robi w tym kierunku aby samemu poprawić swój byt.

doradców jest milion co by się przydało a co nie w stalowej , niech weźmie się sam za to i zobaczymy jak będzie funkcjonował,jak takie ma przekonanie.

Mc'donald to gruba kasa a w dodatku to główna siedziba decyduję czy ma w ogóle powstać w danej miejscowości.


Pewnie brak podstawowej wiedzy może tylko generować takie wypowiedzi.

Bawiąc się w analizę to przecież tylko właściciele mają wiedzę na temat ich sytuacji na rynku tak samo jak o tym czy jest im bliżej sukcesu czy wręcz przeciwnie. Także skąd takie informację mogą się brać ????

Ktoś zaryzykował, gratulację... za odwagę oraz chęć zrobienia czegoś.

A zdania które zaczynają się od " słyszałem " , " chyba " już same w sobie są na tyle rzetelne i realne jak finał Euro 2012 na stadionie w Stalowej uśmiech

i faktycznie jak kolega potrzebuje odpowiedzi na nurtujące pytania to wie gdzie jest telepizza... przekonany jestem że właściciele miło go przyjmą.


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2010r. 09:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2010r. 09:14  
Cytuj
no dokładnie knajpa ma problemy, wczoraj byłam z chłopakiem w telepizzy a on znalazł przez przypadek przyklejoną nalepke na meblach barowych z zajęciem komorniczym. Szkoda tego miejsca - lokalu bo jest wporządku, ale widocznie źle kierowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2010r. 18:24  
Cytuj
bo za meble sie płąci a nie udaje że się nie zna tego kto je zrobił.
Nie da sie zarobic na pizzeri w dwa miesiace zgubiła ich chec szybkiego zysku.
Gdyby pizza w pierwszych dniach była pieczona tyle ile powinna to problemu by nie było, a tak było wielkie otwarcie i kiepski koniec.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2010r. 19:02  
Cytuj
Do jacka85. Po prostu, jeżeli nie masz pojęcia, to po prostu się nie odzywaj. Następnym razem po prostu złożymy doniesie do prokuratury. Mamy wkleić skan faktury za meble? Zapłaconej?!!
Takich idiotów jak ty, co chodzę i roznoszą plotki jest niestety bardzo dużo. Nie pozdrawiamy. Telepizza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2010r. 19:11  
Cytuj
Niestety nie odwiedziłam stalowowolskiej Telepizzy i nie wiem jak tam dokładnie jest, ale skoro to tzw. "sieciówka" to wypowiem się na temat pizzy z warszawskiej Telepizzy: pizza gumiasta z małą ilością dodatków, dużą pizzą dwie dorosłe osoby się nie najadły. Pizza w lokalu podana została (o zgrozo!) na papierowych talerzach, do tego plastikowe sztućce i sos w torebce za który musieliśmy dodatkowo zapłacić. Ta "przyjemność" kosztowała mnie ok 25 zł. Mając takie doświadczenia, teraz omijam szerokim łukiem Telepizze.

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2010r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
Do jacka85. Po prostu, jeżeli nie masz pojęcia, to po prostu się nie odzywaj. Następnym razem po prostu złożymy doniesie do prokuratury. Mamy wkleić skan faktury za meble? Zapłaconej?!!
Takich idiotów jak ty, co chodzę i roznoszą plotki jest niestety bardzo dużo. Nie pozdrawiamy. Telepizza


Telepizza Po Prostu sie nie denerwuj i nie zwracaj uwagiuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2010r. 20:41  
Cytuj
CYTAT
Do jacka85. Po prostu, jeżeli nie masz pojęcia, to po prostu się nie odzywaj. Następnym razem po prostu złożymy doniesie do prokuratury. Mamy wkleić skan faktury za meble? Zapłaconej?!!
Takich idiotów jak ty, co chodzę i roznoszą plotki jest niestety bardzo dużo. Nie pozdrawiamy. Telepizza


To w takim razie przepraszam super że zostało to zapłacone.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2010r. 22:15  
Cytuj
miejsce dobre ale na fastfoody, jak już wcześniej wspomniano. mnie 'odrzuca' to że stoliki są wręcz przyklejone do szyby i każdy przechodzeń (a jest ich wielu) może mi przez nią do michy zaglądać. neutralny
zero nastroju i pewnej takiej prywatności co w pizzerii jest bardzo istotne. ponadto wokół aż się roi od tego typu lokali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 15:36  
Cytuj
tu w stalowej jest spoko personel, pizza nawet dobra - ale droga więc dlatego pustki w porównaniu do innych knajp -- reklama i marka to nie wszystko, szkoda mi tylko pracowników, pewnie nie mając utargu dobrego oni niedostają wypłat. A kim jest ta kobieta w blond włosach co robi pizze bez czapeczki ? kiewoniczka ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2010r. 18:24  
Cytuj
tak szczerze mówiąc dziwię się strasznie tym którzy zdecydowali się na otwarcie TelePizzy w Stalowej Woli. Nie dość że małe miasto, to w dodatku taka konkurencja jeżeli chodzi o pizze że szok. Najpierw proponuję na przyszłość zbadać rynek, a dopiero potem otwierać taki biznes. polecam się mgr Damian Pzdrcool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 31 Sie 2010r.
Skąd: Stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2010r. 15:35  
Cytuj
no rzeczywiscie niewypal roku, ceny nie adekwadne do zarobkow stalowowolan a przede wszystkim do jakosci produktu, mysle jak kilku poprzednikow ze ten biznes u nas sie nie przyjmie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2010r. 17:40  
Cytuj
zwykły dziad i oszust tyle w temacie własciciela!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2010r. 17:43  
Cytuj
No chyba posunales sie trosze za daleko? myslisz ze mozesz oskarzac bezpodstawnie innych i to publicznie? nie jestes anonimowy! jezeli tylko wlasciciel zapragnie juz dzisiaj moze podac Cie na policje o zniewazenie!! masz mu cos do zarzucenia? potrafisz powiedziec dlaczego nazywasz go oszustem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2010r. 19:14  
Cytuj
serio?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2010r. 20:12  
Cytuj
tyaaaaaaaa.............!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2010r. 22:08  
Cytuj
hmm szczerze nie byłam tam nigdy bo nie przepadam za telepizzą ale że aż tak kiepsko im się wiedzie to nie wiedziałam szkoda mi tych ludzi telepizzo głowa do góry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 19:43  
Cytuj
....też im dobrze życze (TELEP...)



a propos żenujący jest samochód (cienias)z reklamą RUSTIKI obok--widocznie się obawia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 16:41  
Cytuj
CYTAT
No chyba posunales sie trosze za daleko? myslisz ze mozesz oskarzac bezpodstawnie innych i to publicznie? nie jestes anonimowy! jezeli tylko wlasciciel zapragnie juz dzisiaj moze podac Cie na policje o zniewazenie!! masz mu cos do zarzucenia? potrafisz powiedziec dlaczego nazywasz go oszustem?

Za znieważenie podaje się sprawę do sądu a nie na policje, a z tego co widzę na forum brak jest jakichkolwiek nazwisk!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 18:42  
Cytuj
już nie ma lepszych lokali niż ta speluna Ósemka?? weźcie jak można to zachwalać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 20:45  
Cytuj
Uważam, że jak już chciało się otwierać pizzerie w tym mieście to trzeba było otworzyć PizzaHut - pizza w tej samej cenie a o niebo lepsza. No i lepsza marka. Jadałem w telepizzy i jedyna pizza która mi smakuje to ta z 4 serami umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 22:20  
Cytuj
Call - to dlaczego Ty tego nie uczyniłeś ?
łatwo jest krytykować innych - innych który coś zrobili w pzreciwieństwie do Ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2010r. 23:26  
Cytuj
Widzę Nicole, że już nie można własnej opinii wyrazić. Czy ja w ogóle krytykuje? Uważam, że PH byłaby lepszym wyborem. Poza tym TelePizza charakteryzuje się tandetą i to nie w St. Woli tylko ogólnie w całej Polsce. Poczytaj a zobaczysz sama. Poza tym otwierając pizzerie w Stalowej gdzie jest spora konkurencja, nie wychodzi się ze średnią marką tylko z czymś co przyciągnie ludzi. Sama nazwa nie wystarczy - ktoś zapomniał, że klienci rozróżniają smak i potrafią ocenić czy coś jest dobre czy nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2010r. 11:17  
Cytuj
CYTAT




a propos żenujący jest samochód (cienias)z reklamą RUSTIKI obok--widocznie się obawia...


Zgadzam się z powyższym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 1 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 20:09  
Cytuj
Kiedy ostatnio dostaliście jakąś reklamę z telepizzy, bo w tego typu sieciach powinna ona być chyba dosyć często, a u mnie jej nie było już pewnie z 3 miesiące (pławo). Więc coś widać marketing nawala... a co za tym idzie i takie skutki, że pustki jak się przechodzi koło pizzerii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 20:16  
Cytuj
mam wrażenie że niektórzy to nawet kibicują żeby ta telepizza zbankrutowała. Dziwne. Mi tam nie pasuję to tam nie chodzę i nie wiem czy tam są pustki czy jest tłum ludzi czekających na wolny stolik. Generalnie zjadam 2 do 3 pizze na rok to w dupie mam przyszłość tej czy innej pizzerii.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »