NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Pizzerie w Stalowej Woli,
~~Kasia
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 14:04  
Cytuj
Podpowiedzcie mi gdzie można posiedzieć na pizzy i przy piwku. Zawsze chodziliśmy do Rusticy 2, jednak mamy dość tego lokalu. Pizza owszem dobra ale obsługa do kitu. Przez godzinę można siedzieć i nie obsłużą. Lokal też się już obskurny zrobił. Według mnie to remont koniecznie potrzebny.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 14:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 15:00  
Cytuj
Droga Kasiu, chyba kpisz.

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 16:41  
Cytuj
Kasiu, skarć się!

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~qba
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 17:53  
Cytuj
Nie wiem jak jest w rustice. Ja przesiadywałem w Quattro, pizza wypas, piwko jest i zakaz palenia (w lokalu) co mi bardzo odpowiada. Obsługa dobra, lokal też w porządku.

 
 
 
 
~~jkoj
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 18:12  
Cytuj
a ja lubię Avanti

 
 
 
 
~~Joanna
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 18:57  
Cytuj
Cóż, NA pizzy to chyba można posiedzieć wszędzie, tylko po co? A najsmaczniejsza jest w Avanti.umiech

 
 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 20:04  
Cytuj
ja tam polecam u Włocha w jubilacie. najlepsza w miescie, na dodatek na kawałki i nie trzeba czekac.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~heh
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
ja tam polecam u Włocha w jubilacie. najlepsza w miescie, na dodatek na kawałki i nie trzeba czekac.


tak i na dodatek zimna i jest w niej litr tluszczusmiech2

 
 
 
 
~~ewcia
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 20:35  
Cytuj
CYTAT
Podpowiedzcie mi gdzie można posiedzieć na pizzy i przy piwku. Zawsze chodziliśmy do Rusticy 2, jednak mamy dość tego lokalu. Pizza owszem dobra ale obsługa do kitu. Przez godzinę można siedzieć i nie obsłużą. Lokal też się już obskurny zrobił. Według mnie to remont koniecznie potrzebny.

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 20:37  
Cytuj
bardzo dobre sa pizze w Nisku w Zielonym Mlynie polecam wszystkim mozna naprawde wspania;lejezyk

 
 
 
 
~~pizza
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 20:58  
Cytuj
juz lepiej w iguanie w nisku kolo PCK

 
 
 
 
~~Monia
ff
Wysłany: 15 Cze 2008r. 21:59  
Cytuj
Kasiu ja na twoim miejscu pizze zamienił na rower bo juz ci troche brzuch zaczyna wisieć i wioche robisz nosząc te przykrótkie bluzki . Każdy wie ze juz rustica ci sie nie podoba bo przyłapali cie jak zlizujesz ketchup z innych talerzy i dostałaś głośne upomnienie .

 
 
 
 
~~Imigrant
ff
Wysłany: 16 Cze 2008r. 01:04  
Cytuj
Verona... Fajny lokal... Calkiem Mila Obsluga... Ale nie wiem czy jeszcze dziala... Bo jestem na obczyznie chytry

 
 
 
 
~~.......
ff
Wysłany: 16 Cze 2008r. 06:58  
Cytuj
A co myślicie o Diablo?? Mi pizza od nich bardzo smakuje.

 
 
 
 
~~.......
ff
Wysłany: 16 Cze 2008r. 07:02  
Cytuj
A co myślicie o Diablo?? Mi pizza od nich bardzo smakuje.

 
 
 
 
~~asas
ff
Wysłany: 16 Cze 2008r. 07:12  
Cytuj
Polecam jednak wybrać się do Niska, do \"Zielonego Młyna\" byłem 2x i po prostu ich pizza miażdży te nasze stalowowolskie. Verona, Rustica czy Ósemka nie ma szans. Niestety kolesie nie dowożą do stalówki, a wielka szkoda. Piwko tez jest...

 
 
 
 
~~Impulsant
ff
Wysłany: 16 Cze 2008r. 08:10  
Cytuj
Ojj mylisz sie dowoza do stalowej umiech na Os. Hutnik (www.zielonymlyn.net)

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 16 Cze 2008r. 21:19  
Cytuj
dla mnie najlepsza jest w da grasso!!!!!!

 
 
 
 
~~radarek
ff
Wysłany: 16 Cze 2008r. 23:40  
Cytuj
Pizza z Da Grasso smakowala mi na poczatku, pozniej sie cos zepsulo, takie jest moje zdanie. A jesli mialbym cos polecic to w Quattro jest super pizza z majonezem, w avanti maja dobre tez oczywiscie Rustica umiech a do Niska musze sie wybrac umiech

 
 
 
 
~~iwka77
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 00:27  
Cytuj
a ja polecam zupełną nowość AL PADRINO w Al JP2 koło szkoły 12 nie pamiętam wprawdzie jak smakuje ta pizza ale Włosi oryginalni świeży i w primo gatunku.No ale żeby to docenić trzeba się wybrać bez faceta.VENI VIDI VICI !

 
 
 
 
~~ll2
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 15:20  
Cytuj
Verona (najkrócej się czeka na pizze) umiech

 
 
 
 
~he
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 15:23  
Cytuj
CYTAT
Verona (najkrócej się czeka na pizze) umiech


i pieczarki niedopieczone, a feeeeeeee

 
 
 
 
~~Kasia
ff
Wysłany: 17 Cze 2008r. 22:24  
Cytuj
CYTAT
Kasiu ja na twoim miejscu pizze zamienił na rower bo juz ci troche brzuch zaczyna wisieć i wioche robisz nosząc te przykrótkie bluzki . Każdy wie ze juz rustica ci sie nie podoba bo przyłapali cie jak zlizujesz ketchup z innych talerzy i dostałaś głośne upomnienie .



Skoro mogę zjeść pizze to świadczy o tym że nie jesetm otyła, ponieważ nie dopuściłabym się do takiego stanu. Mogę pozwolić sobie na wszelkie przyjemności, po prostu taka figura umiech

 
 
 
 
~~MR_Detox
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 07:54  
Cytuj
CYTAT
a ja polecam zupełną nowość AL PADRINO w Al JP2 koło szkoły 12 nie pamiętam wprawdzie jak smakuje ta pizza ale Włosi oryginalni świeży i w primo gatunku.No ale żeby to docenić trzeba się wybrać bez faceta.VENI VIDI VICI !


Lepsza niż pod jubilatem??? I pytanie mają sosy, czy też klasycznie tylko zioła i oliwa???

 
 
 
 
~~Pawulon
ff
Wysłany: 18 Cze 2008r. 10:07  
Cytuj
Pizza w Rustice 2 OK ! Obsluga moim zdaniem sie nie wyrabia lub tez slabo jest zorganizowana. Lokal jest straszny zeby nie powiedziec obskurny. Nie wiem czy jest drugi taki w miescie.
Wlasciciel niech pomysli o remoncie - Generalnym!

 
 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »