NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9
Pizzerie w Stalowej Woli,
~~Anka
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 09:39  
Cytuj
Mieszkam niedaleko ale nie wiedziałam że Włosi pizzerię zlikwidowali. Ja również od dawna tam nie chodziłam z powodu jak wyżej. Na początku bardzo mi pizza smakowała. Potem nie dało się tam wysiedzieć. A już jak widziałam jak Włosi razem z blokersami razem się gościli to już było dno dno dno dno dno.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 09:39  
Cytuj

 
 
 
 
~~zbyś
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 10:31  
Cytuj
ja też miałem kiedyś działalność czyli gastronomie i powiem ci Aniu tak ,że jak włoch się zorientował,gdzie wpakował swój biznes - chodzi o te cholerne poręby i wsadził tam kupe kasy to co miał zrobić trzeba żyć z ludzmi którzy mieszkają na dzielnicy dobrze jeżeli chcesz proswerować jeżeli będziesz walczyć też żyć ci nie dadzą .,

 
 
 
 
~~kama
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 14:36  
Cytuj
Co racja to racja.U nas na Porębach nigdy żadna knajpa długo nie była. Blokole rozpieprzą wszystko.
Najpierw się cieszą jak rozpieprzają a potem narzekają że nie mają gdzie pójść.
A potem jakiś następny naiwny coś otworzy, wtopi i zaraz likwiduje bo mu rozpieprzą.

 
 
 
 
~~MAX MAX
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 14:43  
Cytuj
BO KNAJPY SĄ DLA FAJNYCH CHŁOPAKÓW A NIE DLA CIENIASÓW I BURAKÓW.

A na innych osiedlach są od lat knajpy w tych samych miejscach i jakoś nikt nie likwiduje.

ALE PORĘBIAKI MAJĄ BLISKO OBSRANE KRZAKI.

 
 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 14:58  
Cytuj
Co do "Al Padlina" - Pepe chciał za dużo - na co mu była druga sala ? Ruchu nie miał, poniedziałek zamknięte - jaja sobie robił - aa i wicznie pił, pracownikom płacił taką stawke, że cały czas była rotacja.
Wiem o nim dużo, za dużo.
Ciesze się, że interes zamknięty ale on powróci - to wiem z innego źródła - a szkoda.
Czarny kot jest już na porębach kilka lat więc nie jest źle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kama
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 15:19  
Cytuj
Niestety też wiem z pewnego źródła że Czarny Kot się likwiduje.

 
 
 
 
~~Darcio
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 15:22  
Cytuj
CYTAT
Co do \"Al Padlina\" - Pepe chciał za dużo - na co mu była druga sala ? Ruchu nie miał, poniedziałek zamknięte - jaja sobie robił - aa i wicznie pił, pracownikom płacił taką stawke, że cały czas była rotacja.
Wiem o nim dużo, za dużo.
Ciesze się, że interes zamknięty ale on powróci - to wiem z innego źródła - a szkoda.
Czarny kot jest już na porębach kilka lat więc nie jest źle.


No tak to wygląda.
Jak pracowałem w Nisku i on tam pracował w pizzerii to wiecznie go można było zobaczyć na dwóch gazach.
Niestety u siebie robił to samo.

 
 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 16:31  
Cytuj
sprawę zbadam.
Kama - Ty z Niska jesteś?:]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~heniek
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 19:03  
Cytuj
najlepsza pizza jest w weronie

 
 
 
 
~~smakosz ii
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 19:42  
Cytuj
włosi mieli paskudną pizze

 
 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2009r. 22:41  
Cytuj
No wszędzie są zaj...te! Szczególnie RUSTICA 2, gdzie ostatnio zaczęli ładować włosy łonowe!!! Pewnie jakiś debil się onanizował do sosu czosnkowego!!! Po 12 latach stałej klienteli rezygnuję.... Pawiany!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 8 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 18:36  
Cytuj
A teraz Pepe otworzył pizzerie w nisku wszyscy podobno chwała pizze ja niewiem bo jeszcze nie byłam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »