NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Galeria StaloweMiasto,
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 16:06  
Cytuj
~Kasiu gamoniowi spod znaku tyldy i kropki nie przetłumaczysz, on pisze dla samej pyskówki. Mama go pewnie w domu bije i do roboty zagania, mózgojad mu się wykluł pod czachę i teraz wyładowuje swoje frustracje.
Ja odpuszczam temat, nie sobie chlapie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 16:06  
Cytuj

 
 
 
 
~~Czujne Oko
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 16:23  
Cytuj
Bez zastanawiania sie i wciagania w duskusje portal - nie portal, odniose sie jedynie do tej tragicznej jak na razie galerii.
No coz niestety zebym nawet chcial, to nie mozna nic dobrego o niej napisac.
Jesli zalozeniem Admina bylo zniechecenie poprzez te fotki do naszego miasta to GRATULACJE udalo ci sie w 100%.

Zeby nie szukac daleko to odniose sie do pierwszego zdjecia i nie moge sie powstrzymac zeby nie zapytac co takiego pieknego, porywajacego i interesujacego jest na zdjeciu o numerze 120503dscn9960.jpg ????????

Droga?? drzewa?? przejazd kolejowy jakich w polsce pelno??? reklamy przy torach???

Siedze patrze i w glowe zachodze co cie pchnelo do popelnienia tego zdjecia, a nastepnie /o zgrozo/ chwalenia sie nim na stronie??

 
 
 
 
~~.... aile inny
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 16:45  
Cytuj
mam takie pytanie.
czy zdjecia zwyklego szarego mieszkanca beda podpisane jego imieniem i nazwiskiem/ ksywa czy czyms innym czy poprostu dostana sygnature stalowemiasto.pl ?

 
 
 
 
~~misieq
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 16:53  
Cytuj
ludzie to co czytam co wy piszecie to jest zalosne .. Zazdroscicie i tyle. I pewnie polowa was tutaj nazekajacych to jest z konkurencji. Zazdrosc wam i tyle. Dlaczego zadnemy innemu "portalowi" w stalowej nie udalo sie tak dobrze rozwinac forum? No dlaczego? Ja tu wchodze chocby ze wzgledu na samo forum,
Pozdrawiam konkurencje i zycze wam upadku smiech2

 
 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
mam takie pytanie.
czy zdjecia zwyklego szarego mieszkanca beda podpisane jego imieniem i nazwiskiem/ ksywa czy czyms innym czy poprostu dostana sygnature stalowemiasto.pl ?


jego imieniem/kswywa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Shaza
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 17:17  
Cytuj
Ja nie jestem z konkurencji - ale upadek to moze grozic tylko tej stronie - jak sie w koncu gazety wkurza i zabronia kopiowania swoich materialow.

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 17:22  
Cytuj
jak się ma pozwolenie na kopiowanie to sie nikt nie wkurzy umiech

 
 
 
 
~~Shazaz
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
jak się ma pozwolenie na kopiowanie to sie nikt nie wkurzy umiech


Gorzej jak sie pozwolenie skonczy to wtedy nie ma strony !

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 18:16  
Cytuj
jak na razie sie nic nie kończy

 
 
 
 
~~hhhhh
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 20:43  
Cytuj
CYTAT
ludzie to co czytam co wy piszecie to jest zalosne .. Zazdroscicie i tyle. I pewnie polowa was tutaj nazekajacych to jest z konkurencji. Zazdrosc wam i tyle. Dlaczego zadnemy innemu \"portalowi\" w stalowej nie udalo sie tak dobrze rozwinac forum? No dlaczego? Ja tu wchodze chocby ze wzgledu na samo forum,
Pozdrawiam konkurencje i zycze wam upadku


Człowieku o co ci chodzi ? o jakiej ty konkurencji muwisz?

 
 
 
 
~~zorro
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 20:48  
Cytuj
kup sobie slownik ortograficzny a potem wypowiadaj sie na forum

 
 
 
 
~~Kasia
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 22:28  
Cytuj
tak to juz jest - obłuda ...

90% tych postow to pisze konkurencja - wiem bo mam znajomych w jednej "sąsiedniej" - tak samo pewnie jest i w pozostałych.

 
 
 
 
~~End
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 22:43  
Cytuj
CYTAT
Ja nie jestem z konkurencji - ale upadek to moze grozic tylko tej stronie - jak sie w koncu gazety wkurza i zabronia kopiowania swoich materialow.




Skończyć z kopiowaniem cudzych tekstów. Weźcie się za robotę. Zbierzcie dziennikarzy i zacznijcie robić własną robotę. To, co tu prezentujecie, nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem.

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
Skończyć z kopiowaniem cudzych tekstów. Weźcie się za robotę. Zbierzcie dziennikarzy i zacznijcie robić własną robotę. To, co tu prezentujecie, nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem.


jak nam opłacisz dziennikarzy to będą ;)

 
 
 
 
~~ser
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
jak się ma pozwolenie na kopiowanie to sie nikt nie wkurzy umiech


Ale Echo Dnia juz nie daje pozwolenia na kopiowanie. Prawda?

 
 
 
 
~~Czujne Oko
ff
Wysłany: 14 Cze 2008r. 00:05  
Cytuj
Hmmmm Czy wypowiedz na temat czegos zlego, krytykujacego /w tym przypadku adminow strony/ musi byc od razu krytyka konkurencji??

Czy ktos wezmie pod uwage, ze na forum wchodzi nie tylko konkurencja ale rowniez mieszkancy?

Jesli nawet wszystkie te posty napisala konkurencja! Co z tego tak na prawde?? Wypadalo by tylko przyklasac takiej konkurencji, ktora dba o rozwoj i porzadek na stronie/portalu u wlasnej konkurencji!!!

Ta galera nie zacheca, wrecz przeciwnie wizerunek miasta pokazany na tych zdjeciach szkodzi tylko rzeczywistemu wizerunkowi, a ja jako lokalny partriota bede o tym pisal obojetnie czy ktos mnie wyzwie od konkurencji czy tez zarzuci mi zazdrosc, bo i czego tu zazdroscic?

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »