NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 59 60 61 62
Uśmiechnij się :),
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2019r. 16:32  
Cytuj
Zjadła Kotka swe śniadanko no i wzięło ją na spanko więc zrzuciła swe ubranko. Położyła się wygodnie by wyleżeć się swobodnie. Leży Kotka odpoczywa aż tu nagle ktoś przybywa pyta Kotka kto to taki mała myszka daje znaki. Woła myszka do zabawy Kotka sama nie da rady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2019r. 16:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4898
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2019r. 08:16  
Cytuj
W gabinecie urologa-Proszę się nie denerwować,erekcja w czasie badania prostaty to zupełnie normalne zjawisko.
-Przecież doktorze ja nie mam żadnej erekcji.
-Ale ja mam...
--
Facet opowiada-Mój dziadek dożył 105 lat.
Pił najdroższą whisky.Na śniadanie,obiad ,kolację jadał kawior i popijał szampanem.Potem wypalał kubańskie cygara z górnej półki.
Najwięcej energii dawały mu spotkania w trójkąciku z eleganckimi prostytutkami.
-Na co zmarł?
-Na nic. Zabiliśmy go,bo za drogo nas kosztował.
--
Byłem u lekarza.Powiedział,że mam zaburzenia psychiczne.
Tak się uśmiałem,że wypadła mi z rąk piła łańcuchowa.
--
Tylko ojciec nie myślący o swojej przyszłości,najpierw bije syna pasem,a potem zapisuje go na kurs karate.
--
We dwóch z Bilem Gatesem, wspólnie licząc, mamy 102,1 mld.dolarów,z czego ja, w przeliczeniu na złotówki 230,50.
--
-Mówiłeś kiedyś żonie co o niej myślisz?
-Tak.Jak chcesz,pokażę ci blizny.
--
Rosyjski oligarcha zwiedza Luwr.
Przewodnik pyta go-Jak się Panu podoba?
-Ładnie.Skromnie ale ładnie.
--
Mąż do żony-O,przyszło moje kochane 50 kg.
-Miły jesteś,ale ja ważę 56 kg.
-Nie wszystko w tobie kocham...
--
Miałem kiedyś chomika.
Nie lubił zabawy z odkurzaczem,ale po jakimś czasie go wciągnęło.

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2020r. 12:52  
Cytuj
Obrazek

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lut 2020r. 22:11  
Cytuj
Masochista prosi sadystę: „Proszę mnie skrzywdzić”.

"Nie”, odpowiada sadysta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4898
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lut 2020r. 02:34  
Cytuj
potluczony
https://demot(...)hnij-sie
-------
Kot zjadł 4 kg szynki.Zważyłem futrzaka.Ważył 4 kg.
Pytanie-gdzie podział się kot?co
-------
Facet wraca po pracy do domu.
Na stole kartka od żony-Kochanie.Poszłam do koleżanki.Na obiad będzie ryba.Wędka stoi w korytarzu.sciana
-------
W PKP ogłoszono przetarg na malowanie wagonów.
Firma która wygrała wzięła się do roboty.Po tygodniu komisja przyszłą po odbiór prac.Okazało się że wagony były pomalowane z jednej strony,a z drugiej sama rdza.
Komisja pyta się jak to jest,że zgłaszają zakończenie robót,a wagony tylko w połowie pomalowane.
Kierownik ekipy tłumaczy-W umowie było zapisane"Władze PKP z jednej strony a z drugiej strony firma wygrywająca przetarg,umawiają się na pomalowanie wagonów".ok
-------
https://demot(...)-w-tylek

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2020r. 18:19  
Cytuj
-Co robiłeś wczoraj?
-Biłem konia.
-Boże a czego go biłeś?
-Bo stanął.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Marz 2020r. 00:48  
Cytuj

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4898
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2020r. 06:02  
Cytuj

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 10:59  
Cytuj
hahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 11 Lip 2020r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sie 2020r. 11:26  
Cytuj
CYTAT
potluczony
https://demot(...)hnij-sie
-------
Kot zjadł 4 kg szynki.Zważyłem futrzaka.Ważył 4 kg.
Pytanie-gdzie podział się kot?co
-------
Facet wraca po pracy do domu.
Na stole kartka od żony-Kochanie.Poszłam do koleżanki.Na obiad będzie ryba.Wędka stoi w korytarzu.sciana
-------
W PKP ogłoszono przetarg na malowanie wagonów.
Firma która wygrała wzięła się do roboty.Po tygodniu komisja przyszłą po odbiór prac.Okazało się że wagony były pomalowane z jednej strony,a z drugiej sama rdza.
Komisja pyta się jak to jest,że zgłaszają zakończenie robót,a wagony tylko w połowie pomalowane.
Kierownik ekipy tłumaczy-W umowie było zapisane"Władze PKP z jednej strony a z drugiej strony firma wygrywająca przetarg,umawiają się na pomalowanie wagonów".ok
-------
https://demot(...)-w-tylek






Skąd te suchary? Od Strasburgera?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4898
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sie 2020r. 05:17  
Cytuj
PiS objęło władzę pod hasłami rozliczenia poprzedniego rządu, tego,który przez lata miał "rozkradać"Polskę.sciana
Do tego głośne zapowiedzi ,fajne akcje ABW i zatrzymania o godz. 6 rano.3m sie

Pomimo obietnic Ziobry czy Kamińskiego, Donaldu Tusku nie usłyszał żadnych zarzutów w sprawach, w których pojawiło się jego nazwisko.zdegustowany

W sprawach Neumanna, Niesiołowskiego, czy Grodzkiego, śledztwa wciąż się toczą.
Prokuratura nie wie kiedy zakończą się aktami oskarżenia.nie wiem

Zarzuty pisane patykiem na piasku.Przykład.Sąd odrzucił na pierwszej rozprawie akt oskarżenia w sprawie b. szefa ABW gen. Krzysztofa Bondaryka.
W innym ze śledztw b. szef CBA Paweł Wojtunik czeka od roku na pierwszą rozprawę
Nie zakończyły się postępowania dotyczące b. prezesów Orlenu i Lotosu – Jacka Krawca i Pawła Olechnowicza. Ten drugi może nawet otrzymać odszkodowanie za bezpodstawne zatrzymanieco

Od 2015 r. pod adresem Donalda Tuska pojawiają się insynuacje dotyczące „możliwych zarzutów prokuratorskich”.
Takie wypowiedzi padały od Jarosława"Predatora" Kaczyńskiego.ok

W październiku 2016 r. prezesu wszystkich PiS-uarów sugerował, że Tusku może mieć postawione zarzuty w sprawach dotyczących katastrofy smoleńskiej, prywatyzacji Ciechu i afery Amber Gold. "Panowie, śledztwo dot. katastrofy smoleńskiej za poprzedniego rządu było skandalem, za które wielu ludzi powinno usiąść na ławie oskarżenia "– mówił Jarosław z domu Kaczyński.good

"W Polsce toczą się postępowania i w Sejmie, i w prokuraturze, które mogą doprowadzić do tego, że zostaną mu postawione jakieś zarzuty. Czy taka osoba powinna stać na czele Rady Europejskiej? Mam daleko idące wątpliwości"-to słowa "Włatcy Kotóf".potluczony

Dodał jeszcze,że Donald Tusk i Radosław Sikorski, mogli się nawet dopuścić „zdrady dyplomatycznej”.:szok:

Jak widać,Donka może pocałować "w pompkę".mlotek

https://demot(...)-zdjeciu

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4898
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sie 2020r. 05:19  
Cytuj
Okazało się,że Polska nie jest w stanie dotrzymać obietnic wyborczych prezydenta.

Dlaczego Ziobro może jeżdzić w prawo na wstecznym?
Bo prawo działa wstecz.

Rozmowa:
-Przyszedłbyś do mnie bo kupiłem młodego amstafa.
-Gryzie?
-Nie wiem.Własnie chciałbym to sprawdzić.

Kochanie.Co dziś na obiad.
Nic.
Jak to?Wczoraj nic,dzis nic?
Na dwa dni nagotowałam.

Małżeństwo budzi się rano.
Ona-Jestem wykończona.Miałam sen, że cała noc jeździłam rowerem.
On-Wiem.Całą noc patrzyłem jak jeździsz.

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 59 60 61 62
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »