NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Zakopane,
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2010r. 20:11  
Cytuj
Wybieram sie na weekend do Zakopanego ,może ktoś poleci mi jakąś miła kwaterkę umiech najlepiej w stylu góralskim gdzieś niedaleko centrum. (Proszę bez odpowiedzi w stylu "google",chodzi mi o sprawdzone miejsce) dziękuje z góry !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2010r. 20:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2010r. 20:19  
Cytuj
Tu polecam, jest super u tej kobity a żarcie jakie że hej!!!!
http://olcza(...)dex1.htm good

o
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2010r. 20:29  
Cytuj
A jak to się ma cenowo ? bo na stronie nie ma takiej informacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2010r. 20:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2010r. 21:14  
Cytuj
a coś z pobliskim stokiem ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2010r. 23:52  
Cytuj
http://www.zol.pl/noclegi/?action=obiekt&id=517 tu masz namiary na spoko ludzi. To jest sprawdzone bo ja tam bylem . hehe ale tak na serio cena dosc niska pokoje przytulne na dole mozna samemu cos ugotowac tylko ze Tobie chodzilo o cos w stylu goralskim a tam do konca tak nie jest. Jest tam bardzo dobry nocleg za przyzwoite pieniadze a takze dobra baza na codzienne wyjscia w gory a dokladniej w tatry zachodnie bardzo blisko jest do doliny koscieliskiej i malej laki. Do zakopca to i to do centrum nie pchal bym sie za duzo ludzi,ale jak kto woli. jeszcze jedno z kazdego pokoju jest widok na giewont. polecam napisz koniecznie co wybralesgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 06:14  
Cytuj
CYTAT
A jak to się ma cenowo ? bo na stronie nie ma takiej informacji



50pln z jedzeniem naprawdę dobrym ,sniadanie i obiadokolacja .

o
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 06:59  
Cytuj
A ja wybralem sie innaczej umiech Wyszukiwalem w znanym portalu aukcyjnym jakis przytulny kat co by z malzonka wybrac sie w podroz poslubna. Z tych wszystkich ofert nam rowniez chodzilo o mniej wiecej goralski styl i bliska odleglosc do Krupówek... Znalazlem pamietam fajny prywatny domek... pokoje byly urzadzone cale w drewnie no i ekskluzywna lazienka. Pokoje byly 2 x 2 osobowe i 2 x 3 osobowe w kazdym lazienka i wspolna kuchnia na pietrze. Za nocleg zaplacilem okolo 40 zl od osoby... Jedzenie we wlasnym zakresie ale:
- Widok z okna mialem na Giewont umiech
- Do krupówek trasa wyszla mnie okolo 10 min spokojnym spacerkiem
- Gubałówke widziałem z podworka.. a dojscie do niej zajmowalo mi (tzn do kolejki linowej) okolo 3-5 min umiech

Nie radzilem sie nikogo tylko pojechalem tak o z allegro i mi sie udalo. Niestety numeru telefonu niepamietam chyba ze zonka gdzies znajdzie to moge Ci podac. A i wlascicielka domku jezyk mloda i fajna :x


Jezeli nic nie znajdziesz wsiadaj w autobus czy auto i wysiadz na dworcu tam az sie roi od babuszek oferujacych tani nocleg smiech2 (to takie troche ekstremalne podejscie)


pzdrgood

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 09:35  
Cytuj
40 zl z widokiem na giewont? kiedy to bylo 10 lat temu ? umiech ostanio w zakopcu bylem jakies 2-3 lata temu i placilem 35 zl za dobe w domku pod zakopcem ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 11:32  
Cytuj
przecież giewont widać z każdego miejsca, wystarczy mieć okno z dobrej stronysmiech2
2lata miałam nawet widok z balkonu na giewont, za 25 zł poza sezonem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 11:54  
Cytuj
Ja mogę polecić świetną kwaterę w Poroninie zaraz przy Zakopcu ;) w sezonie nocka kosztowala 20 zł, łazienka z prysznicem w pokoju, bardzo piękne widoku i możliwość zjedzenia porządnego góralskiego obiadu u synowej właścicielki ;) bardzo polecam jak coś to dać znać to dam namiary umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 13:10  
Cytuj
Dla mnie bez obrazy wszystkich jechac do zakopanego zeby isc codziennie na krupowki i wybrac sie na gubalowke , przesiadywac caly dzien na tych krupowkach to żenada . Ludzie a gdzie gory??????? No jeszcze kolejka wjechac na kasprowy bo po co sie meczyc. Popieram aktywny wypoczynek i kwatery oddalone od centrum bo gorale w zakopcu to chytrusy ......smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 16:25  
Cytuj
CYTAT
40 zl z widokiem na giewont? kiedy to bylo 10 lat temu ? umiech ostanio w zakopcu bylem jakies 2-3 lata temu i placilem 35 zl za dobe w domku pod zakopcem ;]


Dokladnie rok temu (2008) w Listopadzie umiech

CYTAT
Dla mnie bez obrazy wszystkich jechac do zakopanego zeby isc codziennie na krupowki i wybrac sie na gubalowke , przesiadywac caly dzien na tych krupowkach to żenada . Ludzie a gdzie gory??????? No jeszcze kolejka wjechac na kasprowy bo po co sie meczyc. Popieram aktywny wypoczynek i kwatery oddalone od centrum bo gorale w zakopcu to chytrusy ......



Wybacz umiech Ja jak gdzies jade na WYPOCZYNEK to chce odpoczac. Jak mam zamiar jechac w gory i pomeczyc sie i pochodzic pozwiedzac to robie to. Przesiadywac caly dzien na krupowkach to nie zenada... wiesz co jest nawiększa zenada ? Palenie jointow w piwnicy albo chlanie browara pod klatka z widokiem na szare zapyziałe miasto.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 22 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2010r. 20:59  
Cytuj
A ja polecam ci Murzasichle jest tam super stoki niedaleko i do Zakopanego jakies 7 km. Bylismy dwa tyg.temu było super!!!! dorośli 30 zl. nocleg dzieci 25 zl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »