NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Pizzeria Biesiadowo - opinie,
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 23:51  
Cytuj
broń boże nie zaprzeczam - gdyby Quattro się chciało z tym kryć to pewnie jak już wcześniej wspomniałam nie jechało by tam podpisanym firmowym samochodem. Czy coś w tym złego???

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 23:51  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 03:51  
Cytuj
Moim zdaniem... biedronka ma dobre i POLSKIE produkty bo nawet nizszej cenie niz w Tesco. A ze na soku czy jakimkolwiek inny produkcie pisze biedronka ? Nie wiem czy ktos kiedys wnikal ale na artykulach (w wiekszosci) pisze: Wyprodukowano dla Biedronka... a kto produkuje ? Przewaznie te "lepsze" firmy ktore w innych sklepach sa pod etykietami reklamowanymi w tv umiech Za reklame i etykiete trzeba zaplacic ... a dana firma musi miec z tego pieniadz. Sadze, ze lepiej tak jak Quattro czy Phong Lan czy Rustica kupowac w Biedronce polskie produkty anizeli Da Grasso czy Biesiadowo... maja dostarczane praktycznie wszystko z centrali. A ile jedzie i w jakich warunkach... nikt tego nie wie umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 05:35  
Cytuj
Żuber jezeli jestes taki biegły w kosztach to co cie powstrzymuje przed otwarciem pizzeri i w oparciu o swoje wyliczone koszty wyprodukowania pizzy otwarcie takowej i skasowanie konkurencji ???umiechumiech
Polityka cenowa pizzeri na zasadach franczyzny (Da Grasso ,Telepizza ,Biesiadowo) jest prosta jak budowa cepa. Duzy może więcej ,więc te sieci mają wlasna dyzstrybucje towarow lub umowy popodpisywane z hurtowniami i producentami (większośc to polscy producenci tak na marginesie) i jeżeli powiedzmy kupuja ser w mleczarni to na pewno duuużo taniej niż nawet hurtownia .Podobnie dzialają duzę sieci sklepów (Tesco ,Kaufland ,Biedronka ).Umowy długoterminowe z ustalona ilościa odbieranego towaru .Interceptor ciekawi mnie czy ty robisz zakupy w tych sieciowych sklepach ,zapewne tak albo zyjesz w przesiadczeniu że w małych sklepach jest inny ,lepszy towar bo droższy ??umiechumiechumiechZabawne .TY kupujesz majonez w słoiku 0,5 l bo tyle ci jest potrzeba i płaciśz za niego 4 zł a ktoś kupuje tego majonezu w tygodniu tyle co ty przez 10 lat nie zużyjesz to powinien płacić tyle samo co Ty ?mlotek a to jest ten sam producent majonezu,to samo z serem ,mąką ,szynka itp skladnikami które znajduja sie na pizzy stąd sie bierze taka różnica cenowa .Po prostu nie ma duzo posredników między kupującym a konsumentem a każdy laik wie że im więcej pośredników w sprzedaży danego towaru tym, cena owego jest o wiele wyższa.Czysta ekonomia .Pracowalem kilka lat jako przedstwaiciel handlowy która zaopatruje większośc punktów gastronomicznych na podkarpaciu i wszystkie zaopatruja się w podstawowe produkty w jednej hurtowni z Tarnobrzega ( google prawde ci powiedza ) umiech
Virus wbij sobie w google hasło HACCP i juz wszystko będziesz wiedzial w jakich warunkach towar jest dowożony ,przechowywany itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
Żuber jezeli jestes taki biegły w kosztach to co cie powstrzymuje przed otwarciem pizzeri i w oparciu o swoje wyliczone koszty wyprodukowania pizzy otwarcie takowej i skasowanie konkurencji ???umiechumiech

Typowy wpis z dziedziny: "Uderz w stół a nożyce się odezwą".
Czytałeś wszystkie wypowiedzi użytkowników?
Wiesz do czego tak napisałem?
Chyba raczej nie.
Wiec proponuje od początku przewertować wpisy a potem się wymądrzać i kogoś poprawiać.

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
Żuber jezeli jestes taki biegły w kosztach to co cie powstrzymuje przed otwarciem pizzeri i w oparciu o swoje wyliczone koszty wyprodukowania pizzy otwarcie takowej i skasowanie konkurencji ???umiechumiech
Polityka cenowa pizzeri na zasadach franczyzny (Da Grasso ,Telepizza ,Biesiadowo) jest prosta jak budowa cepa. Duzy może więcej ,więc te sieci mają wlasna dyzstrybucje towarow lub umowy popodpisywane z hurtowniami i producentami (większośc to polscy producenci tak na marginesie) i jeżeli powiedzmy kupuja ser w mleczarni to na pewno duuużo taniej niż nawet hurtownia .Podobnie dzialają duzę sieci sklepów (Tesco ,Kaufland ,Biedronka ).Umowy długoterminowe z ustalona ilościa odbieranego towaru .Interceptor ciekawi mnie czy ty robisz zakupy w tych sieciowych sklepach ,zapewne tak albo zyjesz w przesiadczeniu że w małych sklepach jest inny ,lepszy towar bo droższy ??umiechumiechumiechZabawne .TY kupujesz majonez w słoiku 0,5 l bo tyle ci jest potrzeba i płaciśz za niego 4 zł a ktoś kupuje tego majonezu w tygodniu tyle co ty przez 10 lat nie zużyjesz to powinien płacić tyle samo co Ty ?mlotek a to jest ten sam producent majonezu,to samo z serem ,mąką ,szynka itp skladnikami które znajduja sie na pizzy stąd sie bierze taka różnica cenowa .Po prostu nie ma duzo posredników między kupującym a konsumentem a każdy laik wie że im więcej pośredników w sprzedaży danego towaru tym, cena owego jest o wiele wyższa.Czysta ekonomia .Pracowalem kilka lat jako przedstwaiciel handlowy która zaopatruje większośc punktów gastronomicznych na podkarpaciu i wszystkie zaopatruja się w podstawowe produkty w jednej hurtowni z Tarnobrzega ( google prawde ci powiedza ) umiech
Virus wbij sobie w google hasło HACCP i juz wszystko będziesz wiedzial w jakich warunkach towar jest dowożony ,przechowywany itp.


Wiem co to jest HACCP smiech2 Wybacz ale pracowalem w gastronomii i wiem co to sa przepisy a jak przewozony, przechowywany jest towar smiech2smiech2smiech2:

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 16:48  
Cytuj
Mi tam pizza bardzo smakowała umiech zamówilismy największą na 4 osoby dla kazdego po 2 kawałki umiech

sos pomidorowy i czosnkowy dobry a ten trzeci mi nie smakował umiech
minus to bardzo smierdzace ciuchy, włosy i ogólnie cała śmierdziałam ... i pranie trzeba było robic jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 08:00  
Cytuj
dzis idę tam, czy i po ile jest tam piwko???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 22:24  
Cytuj
byłem, jadłem ,było super i nawet tanio...polecam !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2010r. 10:44  
Cytuj
Zamówiłem wczoraj do domu XXXXL rozmiar.
Koniec stołowania się w tej pizzerii (nie jestem z konkurencji).
Pizza i owszem duża ale to co najważniejsze jak myślę ma być zjadliwa.
Ja wczoraj mogłem sztućce na niej połamać - nie wspomnę już o zębach.

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2010r. 11:27  
Cytuj
Byłem tam i jestem zadowolony umiech tzn. pizza mi smakowała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2010r. 12:25  
Cytuj
bardzo dobra pizza i za przyzwoite pieniadze najadlem sie co nie miaragood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2010r. 18:36  
Cytuj
najlepsza pizza w mieście wszystko tanie i dobre fakt w środku troche mało miejsca ale super klimat stołów powinno być wiecej ale pozatym to chyba najlepsza i najtańsza pizza w mieście!!!!!!!!!polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2010r. 23:03  
Cytuj
Byłem 2-gi raz, pizza bardzo dobra, polecam nr 6 z boczkiem i nr 4 z salami i szczypiorkiem + oliwki do każdej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 9 Lut 2010r.
Skąd: Miasto Roveroof
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2010r. 07:39  
Cytuj
Ja ostatnio zamawiałem pizze z dostawa do domu. Pizza dotarła gorąca umiech Pizza OK tylko nad sosami to by można było popracować. Moze i sa ok ale nie pasują do pizzy przynajmniej ten przecier i pomarańczowy. W tym "czosnkowym" jakoś czosnku tez nie czuć umiech

Ogólnie moja ocena 7/10

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2010r. 11:50  
Cytuj
Mi też z tego lokalu pizza bardzo smakuje umiech Tanio i smacznie umiech i można się naprawdę najeść, a przy okazji, rośnie gonitwa miedzy konkurencją. Quattro zaczęło, rozdawać pizze, w tym sensie, że przy zakupie XXL to 2 średnie się dostaje gratis, o ile dobrze zrozumiałam reklamę w Radiu Leliwa umiech Telepizza, chociaż nie "sama" wpadła na pomysł, bo to w końcu sieć pizzerii, dają pizzę dla znajomych gratis umiech Aż miło patrzeć co firmy robią aby przysporzyć sobie większą ilość klientów umiech Z czego MY klienci jesteśmy bardzo zadowoleni umiech

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2010r. 15:32  
Cytuj
Biesiadowo ma dobra pizzę, cenowo wychodzi spoko.

Jednak wszystkie 3 sosy to tragedia. Coś dorzucaja, jakas przyprawe do tego białego przez co jest nie zjadliwy.

Pizza sama, ew. z domowym ketchupem smakuje lepiej. A że jeden sos kosztuje 1,50zł bez 3ech wychodzi 4,50zł taniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2010r. 16:27  
Cytuj
Jeden sos 1,50...?Ja zamawialam pizze i dali 3 sosy normalnie w cenie co byla w menu. 2zł za dowoz doliczylijezyk i nie prawda ze sa niedobrejezyk bialy i czerwony to normalne sosy jak w wiekszosci pizzerii ten majonezowy tez spokojezyk

P.S. dodatkowy sos kosztuje 1,50 co wyczytales w menu wiec podejrzewam ze nawet nie byles tylko od razu wydales wyrok o sosach biesiadowychjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2010r. 20:46  
Cytuj
CYTAT
Quattro zaczęło, rozdawać pizze, w tym sensie, że przy zakupie XXL to 2 średnie się dostaje gratis, o ile dobrze zrozumiałam reklamę w Radiu Leliwa


Muszę z przykrością stwierdzić,że źle zrozumiałaś.Nikt nic nie rozdaje i nie ma żadnych w tym gratisów. W Quattro zamawiając pizzę 2xX a nie jak wspomniałaś XXL dostaje się dwie średnie a nie jedną dużą jak to jest w innych pizzeriach, co zresztą bardziej się opłaca bo te 2xX taniej wychodzi niż kiedy normalnie ktoś by zamówił dwie średnie.
Czyli najkrócej 2xX = 2 x średnia pizza

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
aga
aga
Posty: 73
Dołączył: 10 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2010r. 20:50  
Cytuj
Pizza w Biesiadowo jest mi obojętna nie jest ani ohydna, ani dobra.
Co mi się podobało? wielkość no i w sumie cena ale to tyle..

Ja - pierwsze słowo naszego języka, pierwsza nasza myśl, pierwszy obiekt miłości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2010r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Quattro zaczęło, rozdawać pizze, w tym sensie, że przy zakupie XXL to 2 średnie się dostaje gratis, o ile dobrze zrozumiałam reklamę w Radiu Leliwa


CYTAT
Muszę z przykrością stwierdzić,że źle zrozumiałaś.Nikt nic nie rozdaje i nie ma żadnych w tym gratisów. W Quattro zamawiając pizzę 2xX a nie jak wspomniałaś XXL dostaje się dwie średnie a nie jedną dużą jak to jest w innych pizzeriach, co zresztą bardziej się opłaca bo te 2xX taniej wychodzi niż kiedy normalnie ktoś by zamówił dwie średnie.
Czyli najkrócej 2xX = 2 x średnia pizza



Albo mialam ciezki dzien albo nie rozumiem zupelnie co anulka pisze... kupuje 2 duze pizze a dostaje 2 srednie????? prosze wytlumacz neutralnyneutralnyneutralnyneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2010r. 21:41  
Cytuj
masz do wyboru pizze
- średnią
- dużą
- 2xX

średnia to średnia
duża to duża
2xX to dwie średnie

czy już teraz zrozumiałaś?good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2010r. 22:18  
Cytuj
CYTAT

masz do wyboru pizze
- średnią
- dużą
- 2xX

średnia to średnia
duża to duża
2xX to dwie średnie

czy już teraz zrozumiałaś?good



tego na rozow nie czailam ale juz okjezyk moj rozum pojąljezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2010r. 18:18  
Cytuj
wracajac do tematu ja mam dobra opinie o biesiadowo, pizze dosc duze i dobre, zblizone do dagrasso cenowo nie wiem nie sprawdzalem tego;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 26 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2010r. 20:41  
Cytuj
Bardzo dobra pizza, cena przystepna no i mozna sie najjesc, naprawde polecam

//zapomnialam dodac ze sosy bardzo dobre i w sporych pojemikach;)



anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2010r. 21:37  
Cytuj
Mam pytanko czy ta pizza 57 cm to jest wystarczająca dla 4 osób czy trzeba jeszcze czymś dojeść ? uśmiech

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »