NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Pizzeria Biesiadowo - opinie,
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 19:09  
Cytuj
ja tylko wyraziłam swoje zdanie cool girl a jeśli chcesz to sobie dolicz całą resztę np. amortyzacje samochodu czy jego ubezpieczenie,wypłaty,zakupy,czynsz za lokal,ochronę itd za długo by wymieniać w skali miesiąca bo z pewnością chodziło Ci o jedną sztukę pizzy....no ale jeśli ty za 3 czy 5 zł zrobisz w domu pizzę to luks(ale chodziło pewnie o lokal i produkcję masową)....

jak wspomniałam nie o tym temat i nie wnikam już w temat kosztu produkcji pizzy ....aha - i nie pisz z caps lockiem

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 19:09  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 19:36  
Cytuj
w domu to nawet za 5zl nie zrobisz pizzy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 10 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 21:45  
Cytuj
Super pizza szczerze polecam!
good

emi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 22:07  
Cytuj
[cytat] np. amortyzacje samochodu czy jego ubezpieczenie,wypłaty,zakupy,czynsz za lokal,ochronę itd


nie czaję... ?? amortyzacja to koszt uzyskania przychodu jak i cała reszta... tak wiem na niego trzeba zarobić lecz lokal nie świeci pustkami...

z żubrem się zgodzę, tu koszt wyprodukowania ( czt. składniki które wchodzą w rzeczywisty skład pizzy przecież nie może być aż tak wysoki, z tego masz przychód reszta to koszty )


smacznego życzę umiech dla mnie to kolejna alternatywa gdzie mogę sobie coś zjeść i dość smacznie... reszta to fortel umiech good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
Sprzedajesz takich "placków" 20-30 sztuk dziennie (wiadomo są dobre i złe dni). Ale pomnóż to przez ilość dni w miesiącu i masz kasę, na te paliwo, na kucharza, kelnera i wszystko co wymieniłeś.

mojlogin gdybyś uważnie czytał to byś wiedział o co kaman w moim poście ,bo to była wypowiedź odnośnie tego cytatu

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 22:45  
Cytuj
[caps lock] uważnie czytam dlatego nie czaję umiech

tok rozumowania żubra jest dla mnie jaśniejszy ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 22:49  
Cytuj
no więc trudno nie wiem nic nie poradzę,że nie piszę dość jasno aczkolwiek być może nie potrafię się wysłowićcool girl

powracając do tematu - mi pizza z Biesiadowa smakowałagood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2010r. 22:57  
Cytuj
też byłem smakowałem pochwalam umiech

- no co ty tego nie powiedziałem, po prostu wiedzę to od innej strony - koniec umiech

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 05:14  
Cytuj
Tak sobie czytam Wasze opinie na temat Biesiadowa i za ile można zrobić pizze. Na moją głowę zrobić pizze za 3-5 zł jest NIEREALNE!!!! Najdroższy składnik na pizze to jest według mnie ser. Cena w sklepie za w miarę przyzwoity ser waha się w granicach 20zł. Wiadomo, że w hurtowni jest taniej, no ale na pewno za 5zł się nie kupi. Na pizze idzie jakieś 10-15dg (jeżeli się mylę, to niech mnie ktoś wyprostuje), dalej wędlina (ja lubię salami/peperoni, koszt między 25-50zł za kilogram, jakiś sos, warzywa typu pieczrki, oliwki, pomidor. Za darmo nie są. Reasumując, koszt zrobienia w miarę przyzwoitej pizzy, oczywiście dużej waha się w granicach 8-10zł + koszty typu prąd, pracownicy itp.
W Biesiadowie jeszcze nie jadłem, ale mam zamiar. Jeszcze nie widziałem ponoć tak dużej pizzy (57cm?)
Miałem już kończyć tego posta, w międzyczasie popatrzyłem na ceny pizzy w Biesiadowie. Ceny są podejrzanie niskie. Maryna ze młyna 57cm kosztuje 25zł(sos, ser, oregano), a 4 pory roku czyli sos, ser, oscypek, żurawina, bekon, pomidor, szynka, pieczarki, groszek, kurczak, ananas, kukurydza, groszek, cebula też 57cm tylko 30zł?co No to albo ta pierwsza jest w ch... droga, albo ta druga tak tania. Czyli całe moje \"misterne\" wyliczenie kosztu zrobienia pizzy legły w gruzach. Takiej pizzy NA PEWNO nie da rady zrobić za 8-10zł. Jeszcze skoro mówicie, że składników nie żalują i oby tak dalej, to naprawdę, coś mi tu nie gra. Przecież nikt nie jest instytucją charytatywną. Niby co, tyle składników na tak dużą pizze za 5zł??????:szok: Niech mi to ktoś spróbuje wytłumaczyć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 06:24  
Cytuj
Sam sobie odpowiem. Na stronie Biesiadowa jest pozycja HUTOWNIA ZAOPATRZENIA PIZZERII. I Wiecie co? To wszystko, co mówicie, że nie żałują składników, to chyba jest prawda. Ano dlatego, że:
-kabanosy: cena 11,48
-szynka: cena 11,88
-brzoskwinia puszka 820gr za 2,94
-papryka pepperoni 4000gr 14,75
A teraz najlepsze. SALAMI 9ZŁ ZA KILOGRAM!!! I do tego wszystkiego SUPER JAKOŚĆzaklopotanyz
Szkoda, że nie mają szynki parmeńskiej za 15zł (normalnie kosztuje ok 100zł)
W związku z powyższym śmiem domniemywać, że skoro smakuje Wam taka pizza, to chyba pierwszy raz w życiu jedliście \"salami\" albo \"oscypka\" dopiero na tej pizzy. Pizza dla biedaków, którzy chcą dużo i za darmo. Takie salami to nawet osioł z oborą nie są zmielone.
Smakują Wam te sosy? Majonez wiadro 5kg za 18zł!!!!! No to litr kosztuje 3,60. Wybaczcie, ale za te pieniądze to nie jest nawet coś, co stało koło majonezu. Tak samo ketchup. Normalnie litr kosztuje około 10zł. Tutaj mamy za 3,28. I oczywiście hurtownia na tym zarabia. A potem cieszycie się jak dzieci, że 3 sosy gratis i do tego większości z Was smakuje.sciana
Reasumując, wcale się nie dziwię, że dobra pizza o wiele mniejszych rozmiarów w innych pizzeriach typu Quattro, Rustika, o Telepizzy nie wspominając, kosztuje tyle samo co w Biesiadowie największa. Tam na pewno nie dają takiego syfu.
Ja nie skorzystam, a pozostałym życzę SMACZNEGOuśmiech
Wolę mniej, a pożądniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 07:47  
Cytuj
-Wszystkie pizzerie tak mają. Zobacz pod Tesco, czy Lidlem rano połowa pizzeri. Smakowo smakowo...

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 08:21  
Cytuj
ja widzialem jak quattro robi zakupy w biedronce;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 08:37  
Cytuj
co z tego? przecierz Biedronka to dobry sklep regularnie sprawdzany i oferuja w nim bardzo dobre produkty Polskie i wyprodukowane w Polsce a nie to co w jakims gownianym Lidlu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 08:38  
Cytuj
a wiec bylam wiec sie wypowiem, wlasciciel jest ten sam co w dagrasso nawet ludzie sobie z tamtad przeniosl, pierwsze wrazenie: o to pewnie pizza taki sam smak ma - i tu moje zdziwienie poniewaz pizza w biesiadowie jest bardzo dobra, syta, duza. obsluga mila. pomieszczenie ladnie zrobione choc za malo miejsca bo sa 4 duzeee stoly i 1 maly. np gdyby przyszlo 6 par nie byloby gdzie usciasc chyba ze jedna pra z druga przy wspolnym stole. podaja 3 sosy, maja ladna zastaweumiech polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 08:40  
Cytuj
a ps z tymi kosztami to zuberek przesadzilesumiech wiadomo ze najpierw trzeba zainwestowac a pozniej sie wszytsko wroci- ale nie mozna brac tu pod uwage tylko koszt zrobienia pizzy ale utrzymania lokalu i pracownikow tezjezyk
a co do zakupow niech robia w biedronce nikt nie gwarantuje wam ze kupujac w spolem tesco itd dostaniesz lepsze swiezsze jezdenie ( sam neiwiesz co jesz, majac praktyki w sklepie nie jedno widzialam)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 08:44  
Cytuj
gdyby ktoś chciał się kryć z tym gdzie robi zakupy to by tam nie jeździł oklejonym nazwą pizzeri autem tylko po kryjomu prywatnym......

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 08:44  
Cytuj
soki z biedronki sa dobre, kupuja za 2.50 a sprzedaja 3 albo 4 zl za 0,2 l

Stalowowolska mentalnosc jest taka ze musi byc tego samego duzosmiech2

Osemka
Reset
Rustica
Rustica II
Quattro
Jocker
Avanti
Diablo
Biesiadowo
Biesiada
Verona
JackPot

Mozliwe ze zapomnialem jescze o czyms

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 08:47  
Cytuj
ciekawe gdzie Ci sprzedają tak drogo te soki?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 08:48  
Cytuj
CYTAT
ciekawe gdzie Ci sprzedają tak drogo te soki?


wszedzie np. w quattro, a&j, reset itd...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 08:58  
Cytuj
a właśnie ,że się mylisz bo w Quattro sok kosztuje 2,50zł za 0,3l(w innych pizzeriach pewnie podobnie)i jest dostarczany z Mana konkretnie przez firmę Pepsi a sok firmy Toma albo Hortex !!!! Jedynie soku bananowego tam nie ma więc jest kupowany gdzie indziej....Polecam Ci pójść i najpierw sprawdzić - cenę soku i pojemność szklanki a potem pisać pierdoły

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 09:10  
Cytuj
CYTAT

Stalowowolska mentalnosc jest taka ze musi byc tego samego duzosmiech2

Osemka
Reset
Rustica
Rustica II
Quattro
Jocker
Avanti
Diablo
Biesiadowo
Biesiada
Verona
JackPot

Mozliwe ze zapomnialem jescze o czyms


jeżeli wymieniałeś pizzerie to są jeszcze

telepizza
da grasso
biesiada również ma w ofercie pizze (na dowóz również)

jest w czym wybierać umiech niestety wybór jest ograniczony do pizzy mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 09:20  
Cytuj
to ja wlasnie pisze o soku bananowym z biedrony;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 10:37  
Cytuj
to jakoś zapomniałeś o tym wcześniej wspomnieć - napisałeś soki to raz a dwa - polecam jednak abyś sprawdził pojemność szklanek i cenę soku w lokalach a potem się wypowiadał

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 15:34  
Cytuj
Wiecie co. Nawet w Biedronce czy w Tesco nie ma Salami za 0.90zł za 100g, czy majonezu za 3,60 za litr. Poza tym wątpie, żeby pizzerie wszystkie produkty kupowały w takich sklepach. Na pewno zaopatrują się w hutowniach, a w sklepach dokupują, jak im coś nagle zbraknie. Przy takich ilościach wszytkich składników, jakie idą do pizzy to w skali miesiąca robią się naprawdę duże pieniądze, żeby kupować w detalu. Więc nie pieprzcie w stylu, że kupują w Biedronce, bo byli by frajerami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2010r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
to jakoś zapomniałeś o tym wcześniej wspomnieć - napisałeś soki to raz a dwa - polecam jednak abyś sprawdził pojemność szklanek i cenę soku w lokalach a potem się wypowiadał


ale nie zaprzeczysz ze quattro sie stoluje w biedronce;) ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »