NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
The Lost Symbol, Dan Brown,
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 10:49  
Cytuj
anulka odblokujcie tamten drugi temat o milosci ^^ chcialbym sie czyms podzielic a wlasciwie o cos zapytac :] w tym temacie jest tak slodko i szkoda by bylo tego psuc ]:->

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 10:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 25 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 10:52  
Cytuj
anulka jest takim zaje*** moderatorem ze jak jej cos ktos powie to odrazu to robi, regulamin ma w dupi*** to nie bylo zadne olgoszenie komercyjne wiec dlaczego to wykasowalas!!!! no pytam dlaczego!!! Podaj sie do dymisji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 11:58  
Cytuj
wg mnie temat tez powinien zostac, ale nie zawsze mozna stanac z boku i pozostac obojetnym bo czasami sie cisnienie podnosi :] w kazdym razie od anulki to sie odstosunkuj, jako jedna z nielicznych chyba tylko j-r jescze, podpisuje sie pod tym co robi i wywala promil w porownaniu do luxa mundi i najblizszej mu szajki ^^ jakby nie bylo najlepszy udzielajacy sie mod to zomo jescze chyba nic nie zmienil ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: zza firewalla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 12:14  
Cytuj
trzeba zrobic plebiscyt na najgorszego i najlepszego moda

PS. Ifeel a jak z tym twoim html'em?

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 12:16  
Cytuj
chodzi o ten temat ze ktos szuka kobiety?? smiech2smiech2 No odblokujcie, bo tu o wrazeniach literackich miala byc dyskusja smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 25 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 12:24  
Cytuj
tak chodzi o ten temat szukam kobiety!

anulka jest takim zaje*** moderatorem ze jak jej cos ktos powie to odrazu to robi, regulamin ma w dupi*** to nie bylo zadne olgoszenie komercyjne wiec dlaczego to wykasowalas!!!! no pytam dlaczego!!! Podaj sie do dymisji

Odpowiedz anulki

ja niestety nie mam nic wspolnego z zamknieciem tematu tym razem - zamykalam go do wieczora o ktos go odblokowal,a potem zostal zamkniety(nie przez moja osobe)ale nie ukrywam ze jestem zadowolona z tego powodu i jest w dziale szukam - tam gdzie go stworzyles..... ale to faktycznie bylo ogloszenie - moze nie komercyjne ale ogloszenie a od tego jest odpowiedni dzial....a co do regulaminu - przeczytaj go uwaznie a potem mnie obrazaj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 12:29  
Cytuj
ziom dostales to na pw i tam to powinno zostac :] po co szum robic ?
zomo nie ma i czuje ze nie bedzie chyba ze nowe konto zaloze ^^ invksio nie lubi jak sie p_p parodiuje ^^ smutasy ]:->

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »