NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1% DLA DOMU DZIECKA Z PODLEŚNEJ, 1% DLA DOMU DZIECKA NA UL.PODLEŚNEJ
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 12:53  
Cytuj

NOWA AKCJA


Dla Naszych forumowiczów,którzy zechcieli by przekazać 1% swojego podatku a jednocześnie wspomóc nasz stalowowolski Dom Dziecka przy ul.Podleśnej podaję informację,że można przekazać pieniążki za pomocą fundacji, z którą Dom Dziecka współpracuje i od której otrzymali w ubiegłym roku właśnie ten 1% ,którzy podatnicy chcieli przekazać właśnie na Dom Dziecka przy ul.Podleśnej -
DLA CHĘTNYCH PRZEKAZANIA 1% PODATKU PODAJĘ DANE JAKIE TRZEBA WYPEŁNIĆ


FUNDACJA STOWARZYSZENIA TRZEŹWOŚCI I GOSPODARNOŚCI
POD WEZWANIEM MARKA AURELIUSZA
W STALOWEJ WOLI
UL.POPIEŁUSZKI 17 / 3
z dopiskiem - DLA DOMU DZIECKA PRZY UL.PODLEŚNEJ

84124027991111000038450628


gdyby był potrzebny nr KRS 0000165529


w przypadku gdyby ktoś był chętny przekazania tego 1% a nie umie wypełnić formularza PIT37 i nie tylko bardzo chętnie służę pomocą - ROZLICZĘ NIEODPŁATNIE w zamian za ten jeden procencik

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 12:53  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 13:13  
Cytuj
Anulka!!
gnasz każdego by nie pisać "capsem" - łamiesz własne zasady!!!
nie moderowano J-r

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 13:34  
Cytuj
Jagi - wiesz,że zarząd może to raz a dwa ja nie piszę o pierdołach tylko wyjątkowych tematach good które muszą rzucić się w oczy..... ślepotko Ty mojazarumieniony

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 19:48  
Cytuj
kolor czerwony w zupełności wystarczychytry
ale tytuł "razi"zarumieniony

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 20:06  
Cytuj
CYTAT
Jagi - wiesz,że zarząd może to raz a dwa ja nie piszę o pierdołach tylko wyjątkowych tematach good które muszą rzucić się w oczy..... ślepotko Ty mojazarumieniony



Ty chyby tylko siedzisz na SM, bo Ja jeszcze nieslyszaalem ze administracja moze, to jest lamanie wlasnych zasad ktore sa nagminnie wbijane innym userom zeby ja przestrzegali.

To tak jakby policjant lapal pijanych kierowcow, a sam jechal pijany i zostal zatrzymany, a tlumaczyl sie ze jedzie na akcje.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 20:10  
Cytuj
RNI-JEZOWE nie łamie własnych zasad to raz !!!! A dwa naucz się czytać dokładnie - tu masz dla przypomnienia regulamin :


REGULAMIN



1. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników.

2. Nie używaj wulgaryzmów.

3. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz postaraj się unikać błędów ortograficznych.

4. Forum to nie śmietnik – jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. ”No właśnie!”, „Zgadzam się z powyższym”, nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie.

5. Masz kilkanaście słówek do zamieszczenia? Zrób to w jednym poście!

6. Pisz na temat danego forum, nie używaj WIELKICH LITER w tytułach i treści - od pisania z caps lockiem jest zarząd i moderatorzy.

7. Forum nie jest miejscem na reklamę innych serwisów.

8. Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu bez podania uzasadnienia.

9. Właściciel forum nie ma obowiązku kasowania postów opublikowanych na forum, nawet jeżeli ich autor wyrazi takie życzenie.

10. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność będą łącznie z ich postami usuwani z forum.

---
W przypadkach, których niniejszy regulamin nie wymienia, obowiązuje zasada zdrowego rozsądku.






Podkreśliłam Ci na wszelki wypadek grubszą czcionką gdybyś znowu przeoczył !!!!Teraz czekam od Ciebie na przepraszam. Zresztą nie nie o tym jest temat !!!!!

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 20:36  
Cytuj
Teraz dziewczyno przeczytaj pkt nr8 i nr 10. Przeczytaj dokladnie co tam pisze. Moze zrozumiesz o co chodzi.

To ze lamiesz zasady to Tobie juz napisal inny moderator.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Ja jeszcze nieslyszaalem ze administracja moze, to jest lamanie wlasnych zasad ktore sa nagminnie wbijane innym userom zeby ja przestrzegali.


jak widzę człowieku to ty sam nie wiesz o co Ci chodzi .... a czy to źle ,że ja przynajmniej uzasadniam ???? Brak słów....Załóż sobie nowy temat na ten temat bo to nie o tym tematgood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 21:22  
Cytuj
http://www.tig.org.pl/ Anulka nie można tak bez pośredników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 21:38  
Cytuj
Niestety nie można ponieważ nie jest to bodajże placówka użyteczności publicznej(chodzi mi o Dom Dziecka) i jak już wcześniej wspomniałam w zeszłym roku tylko dlatego właśnie w taki sposób mogli dostać ten jeden procent,że był wpłacany na to stowarzyszenie z dopiskiem. Jeśli masz wątpliwości możesz zawsze przedzwonić do Domu Dziecka i się upewnić

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 21:47  
Cytuj
Jak Ty Anulka mówisz, że wszystko jest OK to niech tak zostanie?
Lepiej niech pieniądze zostaną w mieście, wesprą naprawdę szczytny cel niż zmarnuje je ktoś w Warszawie.goodair kiss

Organizacja pożytku publicznego z powiatu stalowowolskiego uprawniona do otrzymywania 1% podatku w 2010 roku,
http://bazy.(...)1&page=1 tu mamy wszystkich good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 22:07  
Cytuj
Jak poinformowała mnie pani dyrektor Domu Dziecka z ul.Podleśnej w zeszłym roku otrzymali co do grosika jeśli na formularzu był dopisek "dla Domu Dziecka przy ul.Podleśnej a Ty zrobisz jak uważasz!!!! Ja tu swojego interesu w tym nie mam to po pierwsze a po drugie sama jestem za tym żeby pieniążki były przeznaczone tym , którzy w naszym mieście potrzebują ich bardziej niż kto inny !!! Najlepiej zrobisz jak sobie zadzwonisz i sam to usłyszysz na własne uszy!!!! Nasi forumowicze już pokazali ,że stać ich na gest w tym kierunku i jestem z Nich dumna!!! Może i tym razem się przyłączą !!! Nic na siłę - nie masz ochoty nie dajesz człowieku - proste !!!

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 22:35  
Cytuj
Anulka wszystko jest OK ,też będę zachęcał do tego ludzi i twierdzę że 1% na DOM DZIECKA PRZY UL.PODLEŚNEJ to słuszna decyzja.
Ale żeby nie było reklamy, wiesz jakie są teraz czasy ,podałem jakie organizacje pożytku publicznego uprawnione są do otrzymywania 1% podatku w 2010 roku,myślę że to uczciwe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 22:38  
Cytuj
nie mam nic przeciwko,obowiązuje wolny wybór ,każdy ma prawo zdecydować czy wogóle chce ten 1% komuś dać czy nie , no i to jego wybór komu.....przepraszam ,ale to ja chyba Cię źle zrozumiałam

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 22:51  
Cytuj
No to dobrze że się rozumiemy.Myślę że chętnych będzie dużo.
Pozdrawiam Mosiek.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2010r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
Anulka wszystko jest OK ,też będę zachęcał do tego ludzi i twierdzę że 1% na DOM DZIECKA PRZY UL.PODLEŚNEJ to słuszna decyzja.
Ale żeby nie było reklamy, wiesz jakie są teraz czasy ,podałem jakie organizacje pożytku publicznego uprawnione są do otrzymywania 1% podatku w 2010 roku,myślę że to uczciwe.
Pamiętajmy że dom dziecka na Podleśnej to nasz podopieczny umiech

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 11 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 10:38  
Cytuj
ufff dobrze ze jst podany KRS bo wlasnie szukalem a jak mozna uszczknac US 1% to wole to zrobic i dac na dom dziecka ciesze sie ze dzieciaczki jakas tam kwote dostana umiechpozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 21:48  
Cytuj
Anulka, popraw sobie ten główny wpis, ponieważ do przekazania 1% podatku w rolizceniu pit-37 nie potzreba tych wszystkich informacji o fundacji ani numeru konta bankowego. Jak ty chcesz pomóc ludziom sie rozliczyć jak nawet tego nie bardzo wiesz.

>>> i oczywiście trzeba podać szczegółowy cel darowizny, czy w tym przypadku dom dziecka na podleśnej

I prosze nie moderować ze względu na CAPS LOCK ponieważ numer KRS jest najważniejszy w tym przypadku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 21:49  
Cytuj
oczywiście zjadło

NAJWAŻNIEJSZY JEST NUMER KRS

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 22:08  
Cytuj
Najwazniejsze zostawić w Stalowej kase. Ja daje co roku na kapucynów nawet kartke na Boże Narodzenie dostałem

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »