NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
uwaga idiota w Mitsubishi EVO !!!!!!,
~~Krzysiek
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 05:09  
Cytuj
Wasza wiedza motoryzacyjna powala. Jak zwykle to bywa na jedno haslo durnia setki profesjonalistow sie odzywa. 200-300 czemu nie 500?? To lancer czy evo?? Heh to pytanie mnie zabilo. Ludzie zastanowcie sie, wiadomo ze na necie kazdy moze napisac brednie , ale po jaka cholere to robic??

W dupie byliscie i gowno widzeliscie! Chlopaka nie znacie, raz zobaczyliscie na miescie, kisiel w majtach, przejechal szybciej z glosnym wydechem i od razu 2 paczki... Zenada z waszej strony ze ciagniecie ten temat.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 05:09  
Cytuj

 
 
 
 
~~Piotruś
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 08:55  
Cytuj
500 kilosów/godz to jechał ś.p. Ziętarski czerwoną Lancią przez wieś Warszawa.
no i ma co chciał.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 09:02  
Cytuj
CYTAT
500 kilosów/godz to jechał ś.p. Ziętarski czerwoną Lancią przez wieś Warszawa.
no i ma co chciał.


Tia Lancia... Kolejny "doinformowany" expert

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
Niezle forum, po godzinie posty usuniete... Zalosni jestescie. Kogos prawda w oczy zakula? Rozumiem gdyby byly jakies wulgaryzmy i kogos nazwalbym idiota, ale zwykly post?? Szkoda tutaj pisac, radze zostawic to gowno ktore autor watku stworzyl bo coraz bardziej zaczyna smierdziec.


a mozna szczegoly ?
- jesli w poscie nie bylo reklam i spamu ... i wulgaryzmow post zapewne nie został usuniety.
- jelsi by sie tak stalo to prosze o informacje co i jak a poszukamy moderatora ktory to uczynił.
Tak jak to bylo z wątkiem o ESW - sprawazostala wyjasniona.

 
 
 
 
~~nero
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 13:03  
Cytuj
jesli masz cos do goscia ze hamsko jezdzi to ok ale bez wulgaryzmow do zdziechowic bo nie tylko on z tad jest .... zastanow sie z kad pochodzi wiekszosc mieszkancow stalowej woli i wtedy w sobie doszukasz sie wiesniaka ....

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 16:09  
Cytuj
kolega bez wyobrazni staje sie gwiazdą ,idolem szczeniaków ,kiedys sie wieszało plakaty nad łózkiem
znanych :wśceikły:piosenkarzy a teraz deblili. :wśceikły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 16:16  
Cytuj
tylko obrazac potraficie, zal mi was

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 16:24  
Cytuj
bo kolego zeby nie było za pózno jak ci dziecko albo kogos z rodziny rozjedzie jaki napalony debil .A potem bedzie pisało w gazecie że on tak szybko jezdził.:zły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 16:40  
Cytuj
pelna bulwersacja ganiacie fiatami kredensami 140 po miescie a czepiacie sie chlopaka bo ma evo wściekły ze 180 wyhamuje szybciej niz przecietny samochod ze 100 pod kola nic mu raczej nie wpadnie bo go slychacgood jak ma umiejetnosci niech jezdzi pozdro

no czekam na odzew zakochany




Maciuś Z tak samo miał dobry sprzet i co i nie wyhamował bidok tylko kolege zabił

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 18:30  
Cytuj
no własnie
:wśceikły:

 
 
 
 
~~bolo
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 21:48  
Cytuj
debili nie brakuje też wśród gosci w hondach i oplach

 
 
 
 
~~Seat Ibiza GT TDI
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 01:09  
Cytuj
Wasza wiedza motoryzacyjna powala. Jak zwykle to bywa na jedno haslo durnia setki profesjonalistow sie odzywa. 200-300 czemu nie 500?? To lancer czy evo?? Heh to pytanie mnie zabilo. Ludzie zastanowcie sie, wiadomo ze na necie kazdy moze napisac brednie , ale po jaka cholere to robic??

W dupie byliscie i gowno widzeliscie! Chlopaka nie znacie, raz zobaczyliscie na miescie, kisiel w majtach, przejechal szybciej z glosnym wydechem i od razu 2 paczki... Zenada z waszej strony ze ciagniecie ten temat.
Zgadzam sie w 100% z kolega. Jak tak bardzo chcecie drazyc ten temat to sie umowcie wszyscy razem w jednym miejscu przyjedzie szanowny kolega w EVO i reszta debili (jak wiekszosc z was twierdzi) i wtedy sobie pogadacie i zobaczymy jak sie rozmowa potoczy bo pisac na forum wulgaryzmy na kogos to kazdy potrafi, ciekawe ile bylo by odwaznych zeby powiedziec to samo co napisali dostal by jeden z drugim po mordzie i by sie temat zakonczyl. Wiec moim zdaniem morda w kubel bo tak jak kolega Krzysiek napisal "w dupiebyliscie i gowno widzieliscie.

 
 
 
 
~~power
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 07:45  
Cytuj
po co po mordzie najlepiej nożem jak ten łysy bezmózg pod zabką.

 
 
 
 
~~power
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 07:45  
Cytuj
po co po mordzie najlepiej nożem jak ten łysy bezmózg pod zabką.

 
 
 
 
~~rafee
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 10:10  
Cytuj
No witam moich wszystkich zwolenników i entuzjastów.
Bedzie krótko - kto mnie widział jak jade chocby 140 po mieście?? - jak to stwierdził, kto widział jak wymuszam pierwszeństwo?
kto mnie zna??
Tyle wypadków codziennie kierowców którzy jezdzą "przepisowo" a o mnie cisza??
jak to?
Zapraszam 14 kwietnia na tor w Lublinie na "2 Lap Race Lublin" to powiecie czy i jak umiem jezdzic.
Pozdrwaiam wszystkich bezmózgów czyli tych którzy kierowali to określenie w moją stronę.
A tak na marginesie to mam juz 24 lata wiec wszyscy szczyle zamknąć buźki.

 
 
 
 
~~Seat Ibiza GT TDI
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 11:51  
Cytuj
No witam moich wszystkich zwolenników i entuzjastów.
Bedzie krótko - kto mnie widział jak jade chocby 140 po mieście?? - jak to stwierdził, kto widział jak wymuszam pierwszeństwo?
kto mnie zna??
Tyle wypadków codziennie kierowców którzy jezdzą "przepisowo" a o mnie cisza??
jak to?
Zapraszam 14 kwietnia na tor w Lublinie na "2 Lap Race Lublin" to powiecie czy i jak umiem jezdzic.
Pozdrwaiam wszystkich bezmózgów czyli tych którzy kierowali to określenie w moją stronę.
A tak na marginesie to mam juz 24 lata wiec wszyscy szczyle zamknąć buźki.[u][/i]
goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood:good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
No witam moich wszystkich zwolenników i entuzjastów.
Bedzie krótko - kto mnie widział jak jade chocby 140 po mieście?? - jak to stwierdził, kto widział jak wymuszam pierwszeństwo?
kto mnie zna??
Tyle wypadków codziennie kierowców którzy jezdzą "przepisowo" a o mnie cisza??
jak to?
Zapraszam 14 kwietnia na tor w Lublinie na "2 Lap Race Lublin" to powiecie czy i jak umiem jezdzic.


uwież że wprawne oko moze oszacowac predkosc z dosc dostatecznym przyblizeniem umiech to primo

CYTAT
Tyle wypadków codziennie kierowców którzy jezdzą "przepisowo" a o mnie cisza??

o nich tez byla cisza ... do czasu

a teraz najwazniejsze JAZDA NA TORZE nierowna sie jezdzie na ulicy ! i nie mozna jej porownywac ! a i umiejetnosci ktore tam potrzeba na ulice sie niezawsze przekladaja.
Umiejetnosci ktore owszem pomagaja wyjsc z trudnych codziennych sytuacji to umiejetnosci typowo rajdowe. Ale nie wynikajace z jazdy PO TORZE ! jest to tak na marginesie szczyt głupoty.

Lubie samochody i zdarzylo mi sie uczestniczyc w paru KJS'ach ale zabawe na torach uwazam za szczyt glupoty i debilizmu.

"ściganie" sie po torach uczy wlasnie glupoty i bezmyslnosci - ze wszytsko wolno i mozesz pedzic ile skrzynia(tak tak, bo silniczki w golfach czesto nie nadarzaja ;])

a wiek Twój i sposób myślenia pozwala Cię utorzsamić z typem "goolfisty" a ze w seacie - golfista na wygnaniu smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 15:02  
Cytuj
burak jest i tyle zwieśniaczył ładne auto i nie ma dyskusji! A co do umiejętności jest na poziomie całej ekipy tuningowców stalowowolskich czyli palenia gumy na prostej:haha:nic poza tym:haha:
Jak łdnie palił gumę passat kombi w niedzielę na kjs kobiet:haha: szkoda że niesłyszał komentaży wśród ludzi oglądających kjs:haha:żenada poprostu, ale myślał że potrafigood

 
 
 
 
~~Golf 2 GT 3.0 V6
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 15:49  
Cytuj
co to za badziew ten Seat Ibiza GT TDI ?? :haha:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 16:11  
Cytuj
No witam moich wszystkich zwolenników i entuzjastów.
Bedzie krótko - kto mnie widział jak jade chocby 140 po mieście?? - jak to stwierdził, kto widział jak wymuszam pierwszeństwo?
kto mnie zna??
Tyle wypadków codziennie kierowców którzy jezdzą "przepisowo" a o mnie cisza??
jak to?
Zapraszam 14 kwietnia na tor w Lublinie na "2 Lap Race Lublin" to powiecie czy i jak umiem jezdzic.
Pozdrwaiam wszystkich bezmózgów czyli tych którzy kierowali to określenie w moją stronę.
A tak na marginesie to mam juz 24 lata wiec wszyscy szczyle zamknąć buźki.



KOLEGO WłASNIE CIE WIDZIALEM OKOłO 2 TYGODNI TEMU JAK BARDZO GłUPIO JECHAłES PRZEZ RZECZYCE BAAAARZDO SZYBKO I JESZCZE WYMIJAłES NA ZAKAZIE WYPRZEDZANIA I LINI CIAGłEJ
NA WYSOKOSCI STACJI PALIW TOTAL ,WIEć NIE PIERD..OL ZE TAKI NIEWINNY JESTES . POPROSTU DEBIL JESTES I MORDERCA DROGOWY I JAK BYM MIAL WTEDY CZAS TO BYM CIE DOGONIł I JESZCZE SUKI NAPóSCIł I WPIERD..OLIł CHYBA

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
I JESZCZE WYMIJAłES NA ZAKAZIE WYPRZEDZANIA I LINI CIAGłEJ


A co ma piernik do wiatarka?Spadaj na kurs,bądź zapoznaj sie z definicją użytych wyżej pojęćsmiech2

 
 
 
 
~~Krzysiek
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 17:10  
Cytuj
jaki golf jaki seat??? ludzie potraficie czytac ze zrozumieniem??? To ze forum utrudnia cytowanie i czesto sa bledy nie znaczy ze trzeba wylaczyc mozg w trakcie czytania!

I wogole co to za golf 2 3.0l??? skad ty go dzieciaku wydarles? Z kolorowanki z misiem gogo?

Rafal nie ma sensu tu sie udzielac. Pusc to mimo uszu. Tutaj poczujesz tylko jad , zawisc i wscieklosc ludzikow, ktorzy nie maja sie na kim wyzyc i uwazaja sie za wzorowych kierowcow.

 
 
 
 
~~xcc
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 17:10  
Cytuj
ja bym też cie zajebał :boksuj:jak bym cie tak widział jak łamiesz tak chamsko i niebezpiecznie i do tego tak debilnie przepisy dobrze napisał u góry ty jestes jednak debil i morderca drogowy

 
 
 
 
~~Golf 2 GT 3.0 V6
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 17:15  
Cytuj
[cytat] Tutaj poczujesz tylko jad , zawisc i wscieklosc ludzikow, ktorzy nie maja sie na kim wyzyc i uwazaja sie za wzorowych kierowcow.[cytat]

a ty kolego co pokazałeś ?
wyśmiałeś mnie a jak właśnie mam takiego Golfa 2, silnik sam sobie zamontowałem 3 litrowy, czy to taka wielka filozofia ?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 17:21  
Cytuj
jaki golf jaki seat??? ludzie potraficie czytac ze zrozumieniem??? To ze forum utrudnia cytowanie i czesto sa bledy nie znaczy ze trzeba wylaczyc mozg w trakcie czytania!

I wogole co to za golf 2 3.0l??? skad ty go dzieciaku wydarles? Z kolorowanki z misiem gogo?

Rafal nie ma sensu tu sie udzielac. Pusc to mimo uszu. Tutaj poczujesz tylko jad , zawisc i wscieklosc ludzikow, ktorzy nie maja sie na kim wyzyc i uwazaja sie za wzorowych kierowcow.


kolego przecież ci napisali że widzieli go jak popier..ala na złamanie karku więc co robisz z debila z EVO jakiegos pokrzywdzonego skoro wiekszosc jest za bezpieczna i normalną jazdą
chytry

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »