NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Kino indyjskie w Stalowej Woli :), Bollymaniacy łączcie się ;)
~~
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 20:08  
Cytuj
ssmoku zamiast ziać ogniem wciągnij go do siebie... pokazać ci jak to się robi?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 20:08  
Cytuj

 
 
 
 
~~Prochatek
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 11:28  
Cytuj
Jamorek- wiem,że w Polsce nie ma zbyt wielu filmów indyjskich do wyświetlenia w kinie, ale bez przesady- repertuar dla obu kin na kilka miesięcy mógłby się znaleźć, przy założeniu, że jeden film miesięcznie jest wyświetlany w każdym z nich.
Ale nic to, na razie mamy to, co mamy, i cieszymy się z tego! A JUż DZIś BUNTY I BABLI!!!!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 15:21  
Cytuj
I WSZYSTKO JASNE, WCZORAJ PRZED SEANSEM DYREKTOR MDK OFICJALNIE OGłOSIł żE SEANSE POD PALMA OD KWIETNIA BęDą WE WTORKI! WIęC NASTęPNY FILM BOLLY WE WTOREK 22 KWIETNIA!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 17:09  
Cytuj
Pozdrawiam wszystkich fanów bobollywoodu w Stalowej Woli, na początku byłam trochę zdziwiona że tyle osób sie tym interesuje ale mimo wszystko bardzo się cieszę ;)
Ja się staram być na każdym seansie mimo że filmy mam w domu, ale może dzięki dużemu zainteresowaniu ktoś postara się o jakieś bollywood party lub coś innego umiech
Ja osobiście wolałabym seanse w piątki ale cieszę się że w ogóle filmy są wyświetlane, jeszcze jak zobaczę gdzieś mieście jakiś plakacik to już mi wesoło smiech2

 
 
 
 
~~mmdk
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
I WSZYSTKO JASNE, WCZORAJ PRZED SEANSEM DYREKTOR MDK OFICJALNIE OGłOSIł żE SEANSE POD PALMA OD KWIETNIA BęDą WE WTORKI! WIęC NASTęPNY FILM BOLLY WE WTOREK 22 KWIETNIA!


nie umiech

 
 
 
 
~~mmmdk
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 17:33  
Cytuj
Ale dzisiaj primaaprilis! "Czeski sen" we "Wrzosie' przypomniał mi o tym zwyczaju.

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 17:35  
Cytuj
przez sekundę uwierzyłam ;)

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 17:08  
Cytuj
trzeba powiedzieć, że Abhi i Rani byli naprawdę świetni oboje w B&B umiech Jak on jej tłumaczy "to nie ja zrobiłem, to Bunty!" to jest to normalnie relatywizm moralny ;) ale w jaki uroczy sposób podany ;)

A ja zdałam sobie pare dni temu sprawę, ze moją miarą czasu sa kolejne seanse ;)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 18:13  
Cytuj
bbballlaaaadddaaa

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 20:00  
Cytuj
...i kto tak beczy?

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 15:29  
Cytuj
teksty typu "balllaaadaa" niewiele wnoszą do tematu, wiec na przyszłość bardzo prosze o bardziej sensowne wypowiedzi.

W numerach specjalnych "Naj" pojawiają się filmy bolly. Widziałam Asokę, a 7 i 14 kwietnia tez bedą filmy - Bunty i Babli i Dhoom.
W "Oliwii" był "Devdas", a w Pani Domu widziałam "Dumę i uprzedzenie" z Ash.

Persepolis: piękny, wzruszający, świetnie zrealizowany film. Widz na zmiane śmieje się i ma ochotę płakać. A przy tym film ważny z jednego jeszcze powodu - historię Iranu zna się na ogół tylko z podreczników historii, a tymczasem mamy tu relacje kogoś, kto to wszystko sam przeżył. Piekny film.
A najlepsza była babcia umiech

 
 
 
 
~~mania
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 19:09  
Cytuj
22 kwietnia "Pod palmą" we "Wrzosie" zagości "DON".

 
 
 
 
~~Bolly
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 21:30  
Cytuj
Bollymaniacy do zobaczenia we wtorek umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Kwie 2008r. 10:56  
Cytuj
boolydupy łaczcie się

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Kwie 2008r. 10:56  
Cytuj
boolydupy łaczcie się

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Kwie 2008r. 10:56  
Cytuj
boolydupy łaczcie się

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Kwie 2008r. 10:56  
Cytuj
boolydupy łaczcie się

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 21 Kwie 2008r. 16:06  
Cytuj
gratuluje autorowi ostatniego wpisu kultury osobistej...


Do jutra, bollyfani umiech Pozdrawiam wszystkich umiech

 
 
 
 
~~ufff
ff
Wysłany: 21 Kwie 2008r. 16:08  
Cytuj
Ufff, głodnemu chleb na myśli...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 21 Kwie 2008r. 18:13  
Cytuj
Popisałeś/aś się "kulturą" nie ma co good A nie wiem co to "booly". Wyjaśnij nam łaskawie jezyk

Pozdrawiam Bollyfanów smiech2

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 28 Kwie 2008r. 16:20  
Cytuj
w Gazecie Wyborczej jest "Josh".

Idzie ktos na Kubę Woynarowskiego jutro? ja ide, moze byc fajne umiech

 
 
 
 
~~emdek
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 16:57  
Cytuj
Tak, może być fajnie. Do niektórych filmów muzykę robił Gielareck. W programie pokazu jest horror "Bestia" - kręcony w jednym z domów w Rozwadowie.

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 29 Kwie 2008r. 17:21  
Cytuj
Horror kręcony w Rozwadowie, no no ;)

wyczytałam, ze Kuba Woynarowski robił "Bestię" we współpracy z teatrem OKNA, a ja juz widziałam teatr OKNA i bardzo mi sie podobało umiech więc myślę, ze warto iśc dzis na seans pod palmą.

A w Oliwii jest "Nigdy nie mw żegnaj"

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 16:36  
Cytuj
rzeczywiścio było fajnie umiech i nietypowo umiech w takich niezależnych produkcjach czuję się ogromną radość tworzenia,i oglądanie ich jest bardzo odświeżającym przeżyciem.
A "Bestią" byłam zaskoczona, bo spodziewałam sie filmo o jakims owłosionym potworze a la wilkołak ;)
A sam Kuba Woynarowski to bardzo sympatyczny chłopak.


Obejrzałam Josh, no bardzo fajny film to jest! przez pierwsze 20 minut nie zapowiadało sie, że bedzie fajny, ale potem się rozkręcił i bardzo mi sie podobało. Wojna gangów, dramaty straszliwe, o matko i córko! Sceny walk są naprawdę świetnie zrobione, bardzo realistycznie to wygląda.
SRK bardzo dobrze zagrał rolę Maxa, jest tam kilka scen, gdzie wypada nieco słabiej, ale generalnie zagrał super.

Spoiler

Zwłaszcza w scenie, kiedy Shirley mówi mu prawdę o swoim uczuciu do Rahula, a na koniec pyta go co o tym myśli - w czasie całej tej sceny Max nie patrzy na nią, jest jakby nieobecny, zimny, - i odpowiada beznamiętnie: "Myslę, ze go zabiję."

Jedno, co mi sie nie bardzo podobało, to cukierkowa scena końcowa.

Ash też mi sie bardzo podobała- jest w tym filmie taka młoda i świeża, no a przy tym taka piękna - nic dziwnego, ze Rahul sie w niej z miejsca zakochał ;)

A 27 maja we Wrzosie "Gdyby jutra nie było" - bardzo piękny film o miłości umiech

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 5 Maja 2008r. 17:01  
Cytuj
Ostatnio w gazetach istny wysyp Bollywoodu:

05.05 - Bluffmaster (wydanie specjalne Naj)
08.05 - Hum Dil De Chuke Sanam (Prosto z serca) - Pani Domu
12.05 - Albela (wydanie specjalne Naj)

 
 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »