NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Kino indyjskie w Stalowej Woli :), Bollymaniacy łączcie się ;)
~~Jamorek
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 16:45  
Cytuj
a jeszcze co do wystepu Ash - nie wiem, jak Wy, ale ja najbardziej lubię choreografie oparte na kathaku, jak ta w Kajra Re własnie.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 16:45  
Cytuj

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 16:51  
Cytuj
i ja tez bardzo się ciesze, ze "Bunty i Babli" już w poniedzialek umiech bardzo mi się ten film podobał, kilka razy go oglądałam.

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 17:50  
Cytuj
Wiadomość z ostatniej chwili - na poniedziałkowym seansie ma być serwowane mithi lassi - czyli słodki napój jogurtowy z przyprawami, owocami i innymi dodatkami umiech bardzo dobre umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 18:52  
Cytuj
napewno będę !!umiech

 
 
 
 
~~marek__
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 10:42  
Cytuj
Byłem na 3 seansach - swietnie obrane filmy !
a wszytsko dzieki reklamie tutaj jezyk - ktora mnie tak wk#$%^& :zzz:

 
 
 
 
~~boolymenn
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 13:37  
Cytuj
do Admina: (będzie wiedział o co chodzi)

czy to nie jest reklama?:wśceikły:
zastanówcie się co robicie baranki

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 14:24  
Cytuj
Proponuję aby Ballada swoje problemy załatwiała w kompetentnym gronie a nie na forum. Może mitho lassi
jakoś was rozładuje. Spróbujcie.

 
 
 
 
~~ADA
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 14:47  
Cytuj
a cos slyszalam ze teraz we wtorki bezie seans pod palma ? prawda to ?

 
 
 
 
~~emdek
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 14:58  
Cytuj
Prawda. 1 kwietnia "Czeski sen w Kinie Wrzos" będzie poza cyklem. A 8 kwietnia "Persopolis" 15 kwietnia film z muzyką Agaty Steczkowskiej oraz spotkanie z nią. 22 kwietnia - bollywoodzki "Don". 29 kwietnia filmy Kuby Woynarowskiego prezentuje autor.
A 11 kwietnia premiera w Stalowej Woli filmu "Control" będzie wzmocniona koncertem zespołu 1984.

 
 
 
 
~~Prochatek
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
Byłem na 3 seansach - swietnie obrane filmy !
a wszytsko dzieki reklamie tutaj jezyk - ktora mnie tak wk#$%^& śpi


Po co więc ją czytasz? Nikt Cię nie zmusz - że sobie zacytuję, 'nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje'smiech2

 
 
 
 
~~aa
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 20:09  
Cytuj
emdek - a skad wiesz ??

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 20:13  
Cytuj
bzdura - seanse naal bea w poniezialki zdziwiony

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 15:20  
Cytuj
z tego wynika, ze jednak we wtorki - mnie tam wszystko jedno kiedy, byle w ogóle było ;)

Kwiecien we WRZOSIE ciekawie sie zapowiada umiechPersepolis i Control bardzo chciałam obejrzec, no i Don!!! Bollywoodzki film sensacyjny, tego jeszcze w Stalowej nie było umiech)) I SRK w roli negatywnej tez po po raz pierwszy u nas!
Don, main hoon Don, main hoon Don!
Trailer do Dona:

http://www.youtu(...)=related

i drugi:
http://www.youtu(...)Q3F-RJxE

marek: nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedz."obrane" - miało chyba być "dobrane", tak? czyli filmy Ci sie jednak podobały? jak tak, to powinienes być nam wdzieczny za informację tutaj ;)

Boolymenn: ten wątek powstał między innymi po to, zeby fani bolly mogli informowac sie nawzajem, co gdzie i kiedy mozna zobaczyć, kupic, itd. Nie widze w tym niczego złego. Mozliwosc oglądania "naszych" filmów w kinie jest dla nas bardzo wazna, nic wiec dziwnego, ze piszemy o tym tutaj.
Wątek jest takze po to, by ludzie, którzy nigdy nie slyszeli o bolly, mogli się czegos o tym kinie dowiedziec. I owszem, chcę zachęcić wszystkich do ogladania- bo to świetne filmy.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 20:29  
Cytuj
a o której ten "Don" jest ??

 
 
 
 
~~smok
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 21:39  
Cytuj
wooh - widze znowu reklama na głównej jezyk

 
 
 
 
~~Prochatek
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 11:44  
Cytuj
A co do ewentualnych podejrzeń, że wszystko co się tu dzieje jest bezczelną reklamą kina Wrzos- uprzejmie zawiadamiam, że są tu bollymaniacy, do których sie zaliczam, i gdyby filmy Bolly puszczał wójt Józwa Fasola w swojej stodole, to pisałabym o stodole i do niej zapraszała. Dla mnie liczy sie Bolly, reszta to pikuś. Chciałabym, żeby Ballada też zaczęła jakieś bollyseanse- im więcej, tym lepiej!!!!

 
 
 
 
~~yamrok
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 13:08  
Cytuj
a ballada pewnie wystepuje anymous jako bollymen i sie inyczy ze o niej tu nie mowimy zakochany

zupelnie jak dziecko zakochany

 
 
 
 
~~Prochatek
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 15:30  
Cytuj
Toteż właśnie. Przecież w Indiach produkuje się 1000 filmów roccznie, z czego kilkadziesiąt osiąga status absolutnych hitów, mogłyby się oba kina podzielić, a fani by skorzystali.A tu pretensje i ogólne niezadowolenie, ech...:zdechly:

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 19:00  
Cytuj
"Don" na pewno bedzie o 19.00, jak wszystkie Seanse pod Palmą do tej pory. Chyba ze i godzina się zmieni, ale poki co, nic nie słyszałam, zeby godzina seansów miała byc zmieniona. Więc "Don" 22 kwietnia o 19.00 umiech) a juz pojutrze Bunty i Babli umiech) mera dil bahut khushi hai, czyli serce moje się raduje i wywija koziołki ze szczęscia ;))

"Don" jest świetnie zrealizowanym filmem, był to film wysokobudżetowy i naprawdę to widać, dużą kasą wieje z każdego ujęcia. Poscigi, walki, piękne kobiety, napięcie rośnie z każdą minutą, jest w tym filmie wszystko co trzeba umiech))

Prochatek,yamrok - malkontenci zawsze i wszędzie się znajdą, niestety...ale nic to, nadal będziemy dumnie i godnie nieść nasz bollywoodzki sztandar ;))

Prochatek: to prawda, ze produkuje sie 1000 filmw, ale niestety nasi dystrybutorzy sprowadzają póki co tylko kilkanaście rocznie, a i to większość głównie na dvd, a nie w kopiach kinowych. Myśle, ze za jakis czas sie to zmieni -a własciwie juz sie zmienia. Z tego ,co słyszałam, tylko w tym roku Blink ma sprowadzic OSO (hurraaaa!!!!!), Paheli (hurraaaa!!!) , Jodha Akbar ( hurraaaa!!!), i jeszcze kilka innych, których w tej chwili nie pamiętam. A, i "Kuch kuch hota hai" wśród nich tez jest. Nie wiem tylko, co z tego bedzie w kopiach kinowych - OSO na pewno, ale co jeszcze? Oby przynajmniej Paheli i Jodha Akbar!

 
 
 
 
~~ssmok
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 19:46  
Cytuj
to #$%^& niech wreszcie ktos autoryzowany to potiwerzi czy jest ta zmiana na wtorki czy #$%^&* NIE !?

bo wprowadzacie ludzi w blad !

bo mi sie zdaje ZE jenak nie ! taka informacje otrzymalem dzisiaj w MDK ... więc ?

 
 
 
 
~~Bolly :)
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 19:55  
Cytuj
"bollywoodzki sztandar" smiech2 Dobre hasło Jamorek smiech2 ;) Jednak Bollymaniacy z nas umiech

Nie kłóćmy się. Nikt tu nic nie reklamuje poza Bollywoodem jezyk Kto wie może uda się jakieś Bollyparty z tańcami zroganizować w przyszłośc poza seansami umiech Tak więc ukryci, nieśmiali i jeszcze nieodkryci stalowowolscy Bollymaniacy łączmy się ;)

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 17:17  
Cytuj
ssmok, ja tez mam informację z MDK - seanse pod Palmą będą we wtorki. Na pewno. Począwszy od 8 kwietnia. Co kiedy będzie grane w kwietniu podaje emdek parę postów wcześniej.

Bolly: bollyparty byłoby super, i mam nadzieje, ze kiedys uda sie zorganizowac cos takiego umiech

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 17:19  
Cytuj
ale ostatni marcowy seans oczywiscie tradycyjnie w poniedzialek, czyli jutro. Zmiana poniedzialków na wtorki od 8 kwietnia.

 
 
 
 
~~ssmok
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 17:30  
Cytuj
Jamorek - NIE MA ZMIANY !

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 18:53  
Cytuj
ja słyszałam, ze jest. chyba ze zmienili decyzję. W każdym razie, jutro idę na B@B, to zapytam jeszcze raz.

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »