NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Kino indyjskie w Stalowej Woli :), Bollymaniacy łączcie się ;)
~~Jamorek
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 16:50  
Cytuj
Jestem fanką kina indyjskiego. Czy są moze na forum inni fani tegoż kina, i czy mieliby może ochote na dyskusję? umiech

Nie wszyscy pewnie wiedza, że w Stalowej Woli, a konkretnie w kinie WRZOS, są już prezentowane filmy z Indii umiech
[rozmiar=czerwony]Najbliższy taki seans odbędzie się w poniedziałek 28.01 o godzinie 19.00 w kinie WRZOS. Będzie pokazany film "Athadu".[/rozmiar]
Widziałam już ten film, jest świetny umiech polecam umiechJeżeli ktoś jeszcze nigdy nie widział filmów z Indii, jest to bardzo dobry film na pierwszy raz umiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 16:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~latające kombinerki
ff
Wysłany: 17 Sty 2008r. 23:13  
Cytuj
Ja widzialem dwa filmy z Indi z tzw. Boolywoodu i to wlasnie dzieki kinie Wrzos, ktore emitowale serje filmów z tego zakątka ziemiumiech
ale czy w tej chwili jest to mozliwe to trzeba popytac umiech

 
 
 
 
~~Yogi
ff
Wysłany: 18 Sty 2008r. 09:38  
Cytuj
Będę. To będzie mój pierwszy raz na filmie z Bollywood. Lubie robić coś po raz pierwszy.

 
 
 
 
Posty: 160
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2008r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
~Jamorek
Będzie pokazany film "Athadu". Widziałam już ten film, jest świetny polecam



A czy ten film można porównać z np. "Czasem słońce, czasem deszcz"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 18 Sty 2008r. 15:43  
Cytuj
latającekombinerki:
z tego, co wiem, to kino WRZOS zamierza organizowac w poniedziałki pokazy filmów pochodzących z innych zakątków świata, w tym również pokazy kina indyjskiego.Ten cykl seansów ma się nazywać "SEANS POD PALMĄ". Prezentacja "Athadu" w poniedziałek 28.01 ma być pierwszym seansem z serii, miejmy nadzieję, ze póżniej będą również inne filmy z Indii umiech

kupiedom: to będzie zupełnie inna historia, ale równie ciekawa umiech "Athadu" to kino akcji, ale wątek miłosny też się tu oczywiscie pojawia.A główna bohaterka jest w typie Poo z "Czasem słońce czasem deszcz" ;)Pojawia sie również wątek rodziny, tak jak to było w "Czasem słońce, czasem deszcz" i w "Jestem przy Tobie". Mahesh Babu i Trisha świetnie wypadają razem na ekranie jako para, a wątek miłosny potraktowany jest humorystycznie, podobnie jak wątek miłosny między Rohanem a Poo w "Czasem słonce, czasem deszcz".Spodoba Ci sie ten film na pewno,zobaczysz umiech ja bardzo lubię i "Athadu" i i "czasem słonce..." umiech

Aha: początek filmu jest bardzo dramatyczny - mafia, itd - ale potem bedzie śmiesznie,potem wzruszająco, z kolei znów dramatycznie..."Athadu" jest filmem, w którym świetnie wyważono wątki komediowe i dramatyczne, tak swietną konstrukcje filmu rzadko kiedy się widzi.
Końcowa scena walki została sfilmowana przy użyciu 120 kamer - i nigdy nie widziałam w kinie sceny walki zrealizowanej z równym rozmachem, po prostu niesamowite wrazenie ta scena robi!

Yogi, ciesze sie, ze przyjdziesz, mam nadzieję, ze film Ci sie spodoba umiech

a po filmie mam nadzieje, ze opiszecie na forum swoje wrazenia umiech

 
 
 
 
~~latające kombinerki
ff
Wysłany: 18 Sty 2008r. 15:53  
Cytuj
ozesz kurnasz to trzeba sie wybracumiech
wiadac ze pan w-ce dyr MDK Marek Gruchota wie co dobre umiech

POLECAM wszystkim te filmy, bo sa odskocznią od komercyjnej papki w zapodawanej w TV.

 
 
 
 
~~Prochatek
ff
Wysłany: 23 Sty 2008r. 11:15  
Cytuj
jako bollymaniaczka na pewno pójdęumiech, zwłaszcza że tego filmu jeszcze nie widziałam, a Trishę bardzo lubięumiech I nareszcie zobaczę Mahesha!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Sty 2008r. 11:23  
Cytuj
jako bollymaniaczka na pewno pójdęumiech, zwłaszcza że tego filmu jeszcze nie widziałam, a Trishę bardzo lubięumiech I nareszcie zobaczę Mahesha!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Sty 2008r. 17:02  
Cytuj
good

 
 
 
 
~~miśka
ff
Wysłany: 25 Sty 2008r. 20:33  
Cytuj
ja też się wybieram

 
 
 
 
~~Yogi
ff
Wysłany: 27 Sty 2008r. 15:42  
Cytuj
To już jutro!

 
 
 
 
~~luzik
ff
Wysłany: 28 Sty 2008r. 13:29  
Cytuj
widziałem te filmy straszna kicha a w dodatku we Wrzosie no nie dziękuję

 
 
 
 
~~bryś
ff
Wysłany: 28 Sty 2008r. 13:32  
Cytuj
zobaczcie Asterixa to co Borys Szyc wyprawia w roli Brutusa to mistrzostwo świata, zajebiste teksty

 
 
 
 
~~prostownik
ff
Wysłany: 28 Sty 2008r. 13:46  
Cytuj
Znowu odezwała się Ballada, stosując chwyty podpatrzone u fryzjerek. Gratuluję. A tak swoją drogą to czemu u was jest tak zimno? Oszczędzacie na widzach?
Miasto powinno proponować różne formy rozrywki, na zasadzie "jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki". Widz ma prawo wyboru i dobrze jeśli ją się stwarza.

 
 
 
 
~~bryś
ff
Wysłany: 28 Sty 2008r. 13:51  
Cytuj
zobaczcie Asterixa to co Borys Szyc wyprawia w roli Brutusa to mistrzostwo świata, zajebiste teksty

 
 
 
 
~~luzik
ff
Wysłany: 28 Sty 2008r. 13:58  
Cytuj
Znowu odezwała się Ballada, stosując chwyty podpatrzone u fryzjerek. Gratuluję. A tak swoją drogą to czemu u was jest tak zimno? Oszczędzacie na widzach?
Miasto powinno proponować różne formy rozrywki, na zasadzie "jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki". Widz ma prawo wyboru i dobrze jeśli ją się stwarza.

Jak konkurencja. Prostownik weź się wyprostuj albo zegnij. Po prostu nie lubię skrzypiącech krzeseł. Doprowadzają mnie do szału gdy ktoś się wierci na filmie. A na tych hitach jest to murowane.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Sty 2008r. 14:17  
Cytuj
Nie wiem dlaczego kilka słów krytyki pozwala ci sądzić, że robi to konkurencja.
Cholera zdenrwowałem się a taki byłem dzisiaj luzik :zły:

 
 
 
 
~~luzik
ff
Wysłany: 28 Sty 2008r. 14:17  
Cytuj
Nie wiem dlaczego kilka słów krytyki pozwala ci sądzić, że robi to konkurencja.
Cholera zdenrwowałem się a taki byłem dzisiaj luzik :zły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Sty 2008r. 14:48  
Cytuj
Wsłuchaj się w Borysa Szyca - i odzyskasz luzik.
Ja wolę dać się porwać egzotyce.

 
 
 
 
~~Bolly :)
ff
Wysłany: 28 Sty 2008r. 20:08  
Cytuj
Buuuu Za późno doczytałam, że będzie znów jakieś Bolly w Stalówce. Ehhhh "Athadu" jeszcze nie widziałam. Napiszcie jeśli wiecie czy jeszcze będą jakieś produkcje Bollywoodzkie przewidziane. Z góry dziękuję umiech

Swoją drogą to ciekawe ile w Stalówce jest Bollymaniaków umiech Może jakieś spotkanko przy muzyce Bolly ;>? cool

Pozdrawiam Bolly fanów umiech

 
 
 
 
~~holly
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 09:29  
Cytuj
Może takie spotkanie się odbyć w ostatkowy wtorek w MDK. Co na to autorka tematu.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 15:39  
Cytuj
Wsłuchaj się w Borysa Szyca - i odzyskasz luzik.
Ja wolę dać się porwać egzotyce.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 17:29  
Cytuj
ATHADU za drugim razem podobało mi sie tak samo, jak za pierwszym umiech Swietny film, zdaje się, ze reszta publiczności osądziła film tak samo jak ja, skoro bili brawo po projekcji umiech

Mahesh w roli Nandu jest rewelacyjny, jego oszczędny sposób gry bardzo pasuje do tej postaci, ma też w sobie coś bardzo delikatnego, niemal dziecinnego, co sprawia, że Nandu, mimo ze jest mordercą, od początku budzi sympatię widza, czuje sie, ze w głebi duszy to nie jest zły człowiek. Udowadniają to zresztą jego późniejsze czyny.

Co do spotkania, to ja i Prochatek bardzo chetnie umiech ostatkowy wtorek, czyli 5 lutego?

luzik, czy mozesz powiedziec, co KONKRETNIE nie podobało Ci sie w ATHADU?

 
 
 
 
~~jamorek
ff
Wysłany: 29 Sty 2008r. 17:34  
Cytuj
zapomniałam w poprzednim poscie wpisac nazwe uzytkownika ;)

 
 
 
 
~~emdek
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 09:43  
Cytuj
Brawa po projekcji filmowej?! To zupełnie jak na Warszawskim Festiwalu Filmowym lub w Gdyni.
Ostatki w stylu Bollywood? Jak najbardziej. Zapraszam 5 lutego o godz. 19 do MDK. Kameralna salka się znajdzie, w której zabrzmią bollywoodzkie hity i egzotycznie zapachnie. Mam nadzieję, że ujrzymy wtedy bollywoodzkie kreacje, o których sporo słyszałem.
Kto się czuje bollymaniakiem lub kto jest ciekaw Indii niech się czuje zaproszony.

 
 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »