NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Kino indyjskie w Stalowej Woli :), Bollymaniacy łączcie się ;)
~~latające kombinerki
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 09:46  
Cytuj
jakies sa zaplanowane inne atrakcje?umiech
np w tamtym roku była pizza, owoce, tańce umiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 09:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 13:15  
Cytuj
Skoro bedzie muzyka, to bedzie pewnie można i potanczyc umiech
Ja mogę ubrać sari ,ale mam nadzieje, ze nie będę jedna jedyna w takim stroju ;)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 15:21  
Cytuj
Ja nie mam sari :/ i nie znam nikogo z Was Ale z chęcią się przyłączę jeśli mnie przygarniecie smiech2

 
 
 
 
~~emdek
ff
Wysłany: 30 Sty 2008r. 15:59  
Cytuj
Pewnie, że możesz się czuć zaproszona. Nie będzie afiszy, biletów, itp. Wszystko na zasadzie Jamorka:"Bollymaniacy łączcie się" i tyle. Będzie muzyka z dvd, trochę owoców, miła atmosfera i mam nadzieje, że w sari nie tylko Jamorek.
Podobno sposób na sari jest bardzo prosty. Może jakiegoś krótkiego instruktażu w temacie sari Jamorek nam udzieli?
No i jak mają się zaprezentować faceci?

 
 
 
 
~~Bolly
ff
Wysłany: 31 Sty 2008r. 13:13  
Cytuj
To ja się pojawię (poprzedni post o tym, że nie znam Was to mój, skleroza nie choroba ;) ) chyba, że coś mi wypadnie. Ale postaram się. A może trzeba coś pomóc w przygotowaniu? Coś przynieść?

Do zobaczenia w takim razie umiech

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 31 Sty 2008r. 14:16  
Cytuj
Z tego co wiem, to spotkanie odbędzie sie w MDK w sali na drugim piętrze - jak się wejdzie do MDK, trzeba skręcic w lewo i na drugie pietro.

Co do jedzonka, to mysle, ze to byłby dobry pomysł, zeby cos przynieść- jakies ciastka, albo sałatkę umiech Możemy sie umówic tak, ze kto ma ochote, to niech coś przyniesie, ale obowiązek to bynajmniej nie jest ;)

Co do sari, to jest to po prostu sześciometrowy pas materiału, który owija sie wokół siebie, instrukcję zakładania można w necie znaleźć, a na miejscu ja sama chętnie posłuzę pomocą, bo nie bardzo umiem to opisać. Ale jakby ktos był zainteresowany, to spróbuje tu opisać umiech

sari mozna kupic w sklepach internetowych www.radhashop.pl i www.bolly.pl
Mozna tez kupic materiał i uszyc.

Mam pytanie do bollyfanów: jakie filmy najchetniej zobaczylibyscie w kinie nastepnym razem?
Zonę dla zuchwałych, Sholay, Dil se, Dhoom, Dona, Gdyby jutra nie było, Bunty i Babli, Asokę, devdasa? a moze jeszcze jakieś propozycje?

 
 
 
 
~~Bolly
ff
Wysłany: 31 Sty 2008r. 21:04  
Cytuj
Z tych wymienionych nie widziałam Sholay i Dona. A co do ubioru to chyba nie dam rady sama uszyć sari umiech za mało czasu i zdolności brak umiech Może następnym razem umiech Muszę pomyśleć co by dobrego przynieść umiech
Pozdrawiam umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 00:04  
Cytuj
good

 
 
 
 
~~Prochatek
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 17:23  
Cytuj
Ja chcę Sholay! ja chcę Sholay! żądam klasyki!umiechumiech

 
 
 
 
~~emdek
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 15:49  
Cytuj
25 lutego w "Seansie pod Palmą" zagramy "Żonę dla zuchwałych". Może Jamorek przybliży ten film.
A już jutro o 19 spotkanie boollymaniaków w MDK.
Będzie można m.in. potańczyć, wymienić poglądy na temat tytułów kolejnych filmów.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 16:36  
Cytuj
:wśceikły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 16:59  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/emots/pliki/usmiech.gif
uśmeich

 
 
 
 
~~Bolly
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 22:09  
Cytuj
Dziękuję wszystkim Bollymaniakom za przemiłe spotkanie umiech i do zobaczenia umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 23:15  
Cytuj
dzieki tej stronce dowiedzilem sie o seansach - poszedlem ! i bylo super umiech
zachecam wszytskich.

 
 
 
 
~~emdek
ff
Wysłany: 6 Lut 2008r. 08:32  
Cytuj
"Pod Palmą" 11 lutego projekcja filmu "Transylwania". To nie Bollywood, ale...dużo tam folkloru cygańskiego, którego rodowód pochodzi z Indii.

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 6 Lut 2008r. 15:15  
Cytuj
Dziekuję wszystkim Bollymaniakom za wspaniałe spotkanie umiech)

Na Trabsylwanię się jak najbardziej wybieram, bo brzmi to bardzo interesująco umiech

A co do "Żony dla zuchwałych" - dla każdego bollymaniaka to pozycja OBOWIĄZKOWA umiech Film - legenda, który od momentu nakręcenia, czyli od 1995 roku, pokazywany jest nieprzerwanie w indyjskich kinach, co stanowi rekord oglnoświatowy. Jest to również najsłynniejszy z pięciu wspólnych filmów Shah Rukh Khana i Kajol - oprócz "Żony dla zuchwałych" i "Czasem słonce, czasem deszcz" nakręcili jeszcze "Karan-Arjun", "Ryzykanta" ("Baazigar") i Coś się dzieje ("Kuch kuch hota hai").Shah Rukh Khan i Kajol nazywani są "królewską parą Bollywood", i rzeczywiście, tzw. chemia,jaka pojawia sie między nimi na ekranie, jest niesamowita. Film zdobył osiem nagród Filmfare (Filmfare to indyjski odpowiednik Oscara), w tym za najlepszą rolę męską i żęńską, za najlepszą reżyserię i za najlepszy film.
Dla wielu osób film ten jest symbolem Bollywoodu. Jest to jeden z najsłynniejszych filmów indyjskich, i to po prostu trzeba zobaczyc umiech))i jeśli spodobało Wam się "czasem słonce, czasem deszcz", to na pewno spodoba Wam się również "Żona dla zuchwałych" umiech)

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 6 Lut 2008r. 16:21  
Cytuj
Może jeszcze parę słów o treści umiech
Film opowiada historię Simran i Raja.
Simran jest córką indyjskiego emigranta i mieszka w Londynie. Marzy o wielkiej miłosci. Pewnego dnia dowiaduje się, że ojciec chce wydać ją za mąż za syna swego przyjaciela z Indii - Simran zgadza się, prosi jednak ojca, by przed ślubem pozwolił jej pojechać z kolezankami w podróz po Europie.Ojciec zgadza się i Simran wyrusza w podróż - i w jej trakcje poznaje Raja - lekkomyślnego i beztroskiego chłopaka, dla którego życie jest ciągłą zabawą. Na początku nie znoszą się nawzajem, ale z czasem rzecz jasna sie polubią ;) Na Simran czeka jednak narzeczony w Indiach...
Więcej zdradzac nie bedę ;) Film jest bardzo fajny - jego atutem jest duża dawka humoru, jak to zwykle w filmach bolly, świetne piosenki, no i przede wszystkim duet SRK - Kajol umiech

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 7 Lut 2008r. 12:28  
Cytuj
ale super, że "Zona dla zuchwałych" bedzie w kinie umiech)))) to jeden z moich ulubionych filmów bolly, widziałam go juz z osiem razy, ale z przyjemnością obejrzę i po raz dziesiąty, piętnasty i dwudziesty umiech za kazdym razem śmieszy i wzrusza tak samo umiech))

 
 
 
 
Posty: 160
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 19:10  
Cytuj
Może zainteresuje Was że w następną środę 13 lutego do Gazety Wyborczej będzie dołączona płyta z filmem reklamowanym jako klasyk kina bollywood'u - "Kroki w chmurach"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 19:21  
Cytuj
Jak możecie to oglądać?

 
 
 
 
~~Bolly
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 20:33  
Cytuj
Jakoś możemy jezyk Nie chcesz, nie oglądaj smiech2 Nie ma przymusu.


btw 14 lutego w Pani Domu tez ma być jakieś Bolly, ale zapomniałam zupełnie tytułu.

 
 
 
 
~~holly
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 18:52  
Cytuj
Podczas odbywającego się właśnie festiwalu filmowego w Berlinie jedną z jego gwiazd jest Shah Rukh Khan.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 10:22  
Cytuj
Beznadzieja

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 12:20  
Cytuj
dzieki za info umiech musze to kupic umiech

Z naszego forum na www.bollywood.pl pojechało do Berlina 56 osób - całkiem spora reprezentacja umiecha Om Shanti Om - czyli film, którego niemiecka premiera odbywa sie poczas Berlinale, i na która przyjechał tam Shah Rukh Khan - odniósł ogromny sukces na całym świecie. jednoczesnie z premiera Om Shanti Om ( w listopadzie) miał swą premiere nowy film Toma Cruise'a i publiczność wolała OM Shanti Om umiech Widziałam zreszta ten film, i Om Shanti Om jest naprawde bardzo fajny, mam nadzieje, ze trafi do polskich kin. Oby jak najszybciej!

A poki co mamy 'Zone dla zuchwałych" umiech
Wybiera sie ktos dzis na Transylwanie? ja ide.

 
 
 
 
~~Jamorek
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 12:32  
Cytuj
Filmy bollywoodzkie znajduja w Polsce coraz wieksza publiczność - i w Bollywood zaczynają juz nas traktowac jako powazny rynek zbytu. Słyszałam, ze były przygotowane kopie OSO na Polskę - ciekawe, czemu rozmowy z polskimi dystrybutorami tak długo trwaja...Ale moze juz niedługo umiech

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »