NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Położna środowiskowa,
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 20:40  
Cytuj
NIedługo będę rodzić i chciałabym się zapisać do położnej środowiskowej. Czy możecie mi polecić jakąś dobrą i milłą położną? Czy jeśli zapiszę się do położnej to będzie ona przy porodzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 20:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 10:45  
Cytuj
prawdopodobnie jest jakaś rejonizacja i nie wiem czysmiech2 uczestniczy przy porodzie(sądzę że to indywidualne uzgodnienia),ale świetna jest pani Danuta Łuszcz - moim zdaniem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 11:24  
Cytuj
Od paru lat nie wolno mieć przy sobie swojej położnej ordynator na to nie zezwala , a połozną przy Tobie bedzie ta która ma właśnie dyżur na porodówce 3m sie a położna środowiskowa jest do wizyt przed i po porodzie w domciu umiech a czy można ją sobie wybrać tego niewiem bo do mnie sama przyszła . pozdrawiam

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 22 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 12:19  
Cytuj
tak to prawda tez polecam p.łuszcz jest świetna!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 21:56  
Cytuj
POLECAM PANIE Z OŚRODKA NA EDUKACJI...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2009r. 12:15  
Cytuj
A gdzie mam się do tej pani Danuty zapisać? Ja jestem z Hutnika i nie wiem czy się zgodzi zostać moją położną, gdyż ostatanio miałam problem z wyborem pielęgniarki dla mojej córki, bo żadna nie chciała nas przyjąć...

A co sądzicie o pani Anielskiej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ppp
ppp
ppp
Posty: 53
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2009r. 20:21  
Cytuj
a gówno prawda o tym ze nie mozna miec poloznej przy porodzie. pewnie, ze mozna. trzy miesiace temu rodzilam i jakos bez problemu byla ze mna polozna. umowilam sie z nia wczesniej i w dniu kiedy przyjechalam do szpitala ona zaraz dojechala do mnie. mimo tego ze tam tez byly polozne ktore mialy dyzur, nie stanowilo zadnego problemu ze jeszcze jedna polozna byla. i prawde mowiac zajela sie mna bardzo ale to bardzo dobrze. coreczke urodzilam za dwie godziny. pozniej pomagala mi przy malej kiedy nie moglam wstac z lozka. pomagala mi we wszystkim . poza tym jest bardzo chwalona w naszym szpitalu. ordynator kompletnie nie mial nic przeciwko. a jezeli chodzi o polozna srodowiskowa to chyba najczesciej jest tak, ze one same przychodza. do mnie przyszla kobieta i calkiem wporzadku. znala sie na rzeczy. wiedziala jaki jest jej obowiazek. nie wiem jak sie nazywa bo jakos uwagi nie zwracalam na to, ale ona pracuje w przychodni kolo monaru.. niedaleko basenu w stw. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2009r. 10:10  
Cytuj
Dzastina ,
podaj gg to wyślę Ci nr.telefonu,uzgodnisz z nią osobiście.Zapisy są w gabinetach prywatnych na ul. Poniatowskiego za BGŻ-tem.P. Danusię znam od początku i gorąco polecam ale może już nie mieć "możliwości przerobowych"!!????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2009r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
a gówno prawda o tym ze nie mozna miec poloznej przy porodzie. pewnie, ze mozna. trzy miesiace temu rodzilam i jakos bez problemu byla ze mna polozna. umowilam sie z nia wczesniej i w dniu kiedy przyjechalam do szpitala ona zaraz dojechala do mnie. mimo tego ze tam tez byly polozne ktore mialy dyzur, nie stanowilo zadnego problemu ze jeszcze jedna polozna byla. i prawde mowiac zajela sie mna bardzo ale to bardzo dobrze. coreczke urodzilam za dwie godziny. pozniej pomagala mi przy malej kiedy nie moglam wstac z lozka. pomagala mi we wszystkim . poza tym jest bardzo chwalona w naszym szpitalu. ordynator kompletnie nie mial nic przeciwko. a jezeli chodzi o polozna srodowiskowa to chyba najczesciej jest tak, ze one same przychodza. do mnie przyszla kobieta i calkiem wporzadku. znala sie na rzeczy. wiedziala jaki jest jej obowiazek. nie wiem jak sie nazywa bo jakos uwagi nie zwracalam na to, ale ona pracuje w przychodni kolo monaru.. niedaleko basenu w stw. umiech


Oczywiście -masz rację we wszystkim!staram się być nieco subtelna w tych poradach.
Dzastina Jeżeli nie wybierzesz sobie pielęgniarki (tak jak lekarza rodz.)to przyjdzie do Ciebie pani z rejonu(z przydzaiału)i tez będziesz mieć opiekę co nie znaczy że złą.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2009r. 20:18  
Cytuj
MEWA, ale przy pierwszym dziecku nie zapisywalam sie do zadnej poloznej i nikt do mnie nie przyszedl :/ Potem mi lekarka powiedziala ze jak nie jestem zapisana to nikt nie przyjdzie. Dlatego teraz przy drugim dziecku chce sie zapisac.


numer gg wyslalam na pw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 19:28  
Cytuj
Dziewczyny postanowiłam się udzielić ponieważ ostatnio urodziłam moją cudowną córeczkę. Jestem młodą osobą wiec nie zabłysnęłam doświadczeniem... nie obyło się również bez małych problemów. Moim zbawieniem była moja położna Pani Urszula Kraus. Najwspanialsza położna na świecie! Bardzo doświadczona, pomocna, sumienna, cierpliwa i odpowiedzialna. Profesjonalnie i z otwartym sercem podchodziła do każdej naszej wizyty. Mogłam korzystać z jej porad i wskazówek o każdej porze(a zdarzyło mi się i w nocyumiech). Polecam tak fantastyczną Położną jaką jest Pani Urszula! Nie wiem czy mogę ale pozostawiam numer: 607 938 172. Ela

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2017r. 09:33  
Cytuj
Ja również polecam Panią Urszulę Kraus. Bardzo pomocna osoba.Kiedy byłam w potrzebie po moim telefonie bardzo szybko do mnie przyjechała i pomogła przy zapaleniu piersi. Potem kilkakrotnie dzwoniła i pytała czy wszystko w porządku i czy chce żebym przyjechała. Z całego serca polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 17 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2017r. 09:14  
Cytuj
Ja również polecam panią Urszulę. Fachowa, konkretna, miła, ale nie narzucająca się ze swoimi radami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »