NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Usuwanie postów, wypowiedzi, Administratorzy usuwaną nasze posty
~~świąteczny-on
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 22:48  
Cytuj
Witam wszystkich
Chciałem poruszyć temat usuwania postów wypowiedzi przez moderatorów, ostatnio wypowiedziałem się na jeden temat i pod koniec dnia chciałem sprawdzić opinię innych na moją wypowiedź a tu moje wypowiedzi zostały usunięte, może dlatego że była napisana prawda z którą nie zgodził się administrator SM. Ja zawsze uważałem SM za obiektywne źródło informacji i opinii ale z tego co widzę to nie do końca.zaklopotany

Pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 22:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: zza firewalla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 22:51  
Cytuj
a co takiego napisales? ze zniknelo?

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 28 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 23:13  
Cytuj
Dokładnie !! KAŻDA negatywna (niekoniecznie obraźliwa) wypowiedź pod adresem administratora czy też autorów reportaży SM, zostaje usunięta.. Trochę pokory redaktory !! amatorką bije po oczach i to straszenia..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 23:25  
Cytuj
Regulamin poznałemneutralny
Z miłą chęcią zapoznał bym się z przemyślaną i dobrze scharakteryzowaną listą Zarzadu tego portalucool
Jako że mam swoje konto na tym portalu mam prawo do uzyskania informacji na temat składu zarzadu tego portalu jesli to możliwe bardzo bym prosił i bym był bardzo wdzięcznycool
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 23:57  
Cytuj
CYTAT
Regulamin poznałemneutralny
Z miłą chęcią zapoznał bym się z przemyślaną i dobrze scharakteryzowaną listą Zarzadu tego portalucool
Jako że mam swoje konto na tym portalu mam prawo do uzyskania informacji na temat składu zarzadu tego portalu jesli to możliwe bardzo bym prosił i bym był bardzo wdzięcznycool
Pozdrawiam


dlaczego raz piszesz w rodzaju meskim, a w komentarzach w rodzaju zenskim?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 06:37  
Cytuj
Ze posty znikaja to tez to zauwazylem.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 09:57  
Cytuj
CYTAT
dlaczego raz piszesz w rodzaju meskim, a w komentarzach w rodzaju zenskim?


Prawdopodobnie chodzi tylko o ten komentarzwykrzyknik

CYTAT
Przepraszam wrażliwych że to napisałamwykrzyknik
To chłamstrzalkadziwie sie zarządowi że nie wyciągnął konsekwencji za te bluzgi niedopuszczalne i karygodne oraz pozwala na tym forum publikować takie bzdety na temat j/wneutralny
Pozdr


Oj sorki za każdym razem bedziemy zwracać sobie uwage na drobne przejęzyczeniaok
Pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 18:57  
Cytuj
wow. Ja napisałem wczoraj podobnej treści posta ale właśnie go skasowano. "SM" nie lubi krytyki i mimo tego że nie są obraźliwe epitety używane w postach i tak je kasują . Myślę że każdy komu skasują posta ,bądź komentarz powinien dostać notkę na "PW" że została usunięta z tego i tego powodu .A tu... nic ..bo co tam jakiś "Kowalski" popisze i przestanie . A jak nie przestanie sukcesywnie będziemy usuwać jego posty... Szkoda że tak się dzieje. Poszukam chyba innego forum miasta . I myślę że nie tylko ja . To tyle . Aha ciekawe czy ten też zostanie usunięty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 20:29  
Cytuj
...bo administracja Stalowe Matłoch nie toleruje krytyki,negatywnych wypowiedzi, kulturalnych, aczkolwiek dobitnych, szczerych i jednoznacznych określeń, jak również nasze/Wasze posty są usuwane na prośbę tych krtykowanych, tych o których pisze się obiektywną prawdę... Powód jest prosty - WŁAŻENIE W D..PĘ JEST W MODZIE I NA CZASIE, TAKIE TOP-TRENDY!! Coś jak grypa, może być świńska. Dobrze,że po ryju nie biją..."...Wolość słowa i wyznania...". Mówi Wam to coś Szanowna Administracjo?

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 20:50  
Cytuj
Zgadzam się, ale nie po to marnuję klawiaturę na tego posta tylko żeby napisać, że masz bardzo ładny emblemat good.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 13 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 13:42  
Cytuj
Nie wiem jakimi prawami rządzi się forum StalowegoMiasta i może ktoś mi wyjaśni dlaczego po zwróceniu uwagi użytkownikowi ANULKA i INVX cały temat został usunięty?
Czyżby na tym forum obowiązywały zasady nieomylności administratorów, moderatorów czy innych uprawnionych?
Nieładnie ANULKA i INVX, nieładnie ....
Uważam, że czasami przyznanie się do błędu lub niewiedzy może zostać dobrze odebrane przez innych ....

Pozdrawiam,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 13:47  
Cytuj
znowu ogien ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 13:57  
Cytuj
ja też zauważyłem to, mi to nawet groźby przysłali, że usuną mnie z forum i zablokują mnie.

//moderator
widać poskutkowało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 14:07  
Cytuj
Nie tylko na tej stronie usuwa się komentarze a nawet artykuły. Na "Spam@spam" również. Mało tego niewygodne posty wogóle nie są dodawane.
jak widać nic się nie zmieniło od czasów cenzury ... (no ale to tylko moje zdanie niektórzy pewnie mają inne)

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 14:31  
Cytuj
heh a zdawalo mi sie ze przystopowali ostatnimi czasy a tu ...uja :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 14:32  
Cytuj
To może tak dla niepoznaki taka cisza przed burzą z tym przystopowaniem cool girl

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 14:50  
Cytuj
Kochani, cenzura panstwowa nie istnieje. Istnieje cenzura wlascicielska. Dane medium (portal, prasa, radio, telewizja) sympatuje z taka czy inna opcja polityczna i jej dupe lize.
Wolnosc polega na tym, ze kazdy moze zalozyc sobie portal czy gazete i opisywac, kogo chce, oczywiscie zgodnie z prawem. Z radiem i tv jest troszeczke trudniej, bo tam czynniki polityczne decyduja o koncesji z powodu skonczonej pojemnosci pasma radiowego. Nadzieja na zmiany moze byc digitalizacja emisji. Wtedy tez pojemnosc pasma bedzie skonczona, ale znacznie pozniej niz to ma miejsce w chwili obecnej.
A wracajac do cenzury, nikt nie moze zabronic wlascicielowi danego medium do sympatyzowania z kimkolwiek. Najbardziej boli, gdy media publiczne, czyli utrzymywane z naszych podatkow, sympatyzuja z kimkolwiek. Dlatego juz dawno pisalem, zeby 1 oddac PO, 2 PiSowi, 3 SLD i jeszcze zrobic z jeden kanal dla kolejnej opcji politycznej i niech sie przekrzykuja. Byloby wtedy kilka rodzajow wiadomosci. Fakt taki sam w kazdej stacji, ale komentarz do faktu juz zupelnie inny. Np. rzad Tuska podal sie do dymisji. W TVPO - to niepowetowana strata, Polska wiele stracila w zwiazku z odejsciem najlepszego premiera demokratycznej ojczyzny itd; w TVPiS - wreszcie Polska odetchnela z ulga, ostatnie 2 lata rzadow to czas stracony dla naszego kraju, nastapil rozkwit korupcji i brak poczucia bezpieczenstwa; w TVSLD - niewatpliwie do sukcesow rzadu Tuska mozna by zaliczyc ratyfikowanie traktatu z Lizbony, jednak brak podpisu pod karta praw podstawowych kladzie cien na faktyczne plusy calego traktatu.

W tej chwili mamy podobnie. Widz, sluchacz, czytelnik te same wiadomosci ma podawane w sposob opisany powyzej, stad powstaje wrazenie, ze media nie sa obiektywne. A wystarczy oddzielic fakt od komentarza i juz kazde medium bedzie mowic tak samo.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 14:52  
Cytuj
Co dziwne czasem posty które powinny być skasowane zostają nie usunięte.
Mój komentarz skasowano kiedy pytałem invxa czemu pisze artykuły w Boze Narodzenie chytry
W Boże narodzenie pisała jeszcze jakaś kobieta ale po pytaniu o prace w tak wielkie święto usunęła swój artykuł umiech

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 15:00  
Cytuj
wyborca tu mozna bluzgac na wszystkich tylko nie na sm ;-) wszystkiego sie tu boja ^^ nawet nasz mario coraz czesciej nicki pod artykulami zmienia :] przecie i tak wiadomo ze to ty ]:-> chyba ze wszyscy nowi pisza na jedno kopyto ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 15:19  
Cytuj
//moderowano
chyba nie na temat ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem jakimi prawami rządzi się forum StalowegoMiasta i może ktoś mi wyjaśni dlaczego po zwróceniu uwagi użytkownikowi ANULKA i INVX cały temat został usunięty?
Czyżby na tym forum obowiązywały zasady nieomylności administratorów, moderatorów czy innych uprawnionych?
Nieładnie ANULKA i INVX, nieładnie ....
Uważam, że czasami przyznanie się do błędu lub niewiedzy może zostać dobrze odebrane przez innych ....

Pozdrawiam,



Temat usunelam ja, bo cala strona postów nie miała nic wspolnego z tematem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 16:28  
Cytuj
//moderowano
czemu ten post miał służyć ?

jak to czemu :] radosc z faktu wyrazalem :[

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 13 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem jakimi prawami rządzi się forum StalowegoMiasta i może ktoś mi wyjaśni dlaczego po zwróceniu uwagi użytkownikowi ANULKA i INVX cały temat został usunięty?
Czyżby na tym forum obowiązywały zasady nieomylności administratorów, moderatorów czy innych uprawnionych?
Nieładnie ANULKA i INVX, nieładnie ....
Uważam, że czasami przyznanie się do błędu lub niewiedzy może zostać dobrze odebrane przez innych ....

Pozdrawiam,



CYTAT
panna_pina Temat usunelam ja, bo cala strona postów nie miała nic wspolnego z tematem


Wogóle się z tym nie zgadzam. Posty m.in. dotyczyły pouczania przez moderatorów innych użytkowników forum. Kiedy zwróciłem uwagę na poszanowanie prawa do ochrony własnych danych osobowych temat został usunięty.
Nie tak powinno wyglądać prowadzenie, zarządzanie czy moderowanie forum i tematów tam poruszanych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 21:35  
Cytuj
Ojj nie jestes pierwsza co mowi ze niepotrzebnie to usunelam, ale jak chcialas nie wiem poruszyc temat ochorny praw autorskich, czy danych osobowych trzeba bylo nowy wątek załozyc. Tyle w tym temacie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: zza firewalla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 21:39  
Cytuj
Obrazek

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »