NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
London Pub ???,
Posty: 23
Dołączył: 11 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2007r. 17:07  
Cytuj
Ktos wie gdzie to jest i jak tam jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2007r. 17:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 22 Lis 2007r.
Skąd: z tyldowni wielkiej
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2007r. 17:40  
Cytuj
Pub ten znajduje się w piwnicy gdzie kiedyś miała siedzibę firma MTM, bubel zresztą nad buble. Pozdrawiam.

~~~~~~~~~~
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 19 Gru 2007r. 19:22  
Cytuj
o LOL....London Pub??? haha... co to za nazwa i jak ktos na nia wpadl? ROTFL

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Gru 2007r. 20:12  
Cytuj
Widziałem tylko szyld, jest to na ul. Poniatowskiego, w miejscu gdzie niedawno miał siedzibę mtm umiech

 
 
 
 
~~agent 007
ff
Wysłany: 19 Gru 2007r. 20:30  
Cytuj
Bondowska knajpa

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Sty 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2008r. 21:13  
Cytuj
[rozmiar=auto][/rozmiar]Miałam zaszczyt spędzic tam sylwestra;> byłam tam pierwszy i jednoczesnie ostatni raz;P jedna loza, reszta stoliczki, jedyna fajna rzecz w tym 'lokalu' to popielniczka;D

good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 12:15  
Cytuj
Wczoraj kolega mi mówił, że był na otwarciu, chciał wypić malibu z mlekiem, NIE BYŁO MLEKA (w karcie było oferowane), poprosił o inny drink, też nie było składników ....

Osobiście nie byłem, ale jest tam drogo, tak jak w IRISH PUBie bo to ten sam właściciel.

wole iść do MINI MAXU i zapłacić za piwo 4 - 4,50 zł a nie 5,50 - 6 zł :/

 
 
 
 
~~malutka
ff
Wysłany: 19 Sty 2008r. 11:30  
Cytuj
a ja byłam kilkakrotnie i to jeden z fajniejszych lokali w stw umiech
a nie na jedno kopyto gdzie sama dzieciarnia lub pijaki :/

 
 
 
 
~~`nikt
ff
Wysłany: 19 Sty 2008r. 11:56  
Cytuj
i mozna spokojnie posiedziec i porozmawiac. Poza tym nie ma choloty i podrostkow tak jak w AJ czy Osiem.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Sty 2008r. 12:40  
Cytuj
London Pub to totalna porazka.Najgorsza knajpa w jakiej byłam.Po pierwsze nie mozna w niej palic.Po drugie WC znajduje sie niemalze na dworze.Po trzecie obsługa fatalna.Pani która tam pracuje rusza sie jak mucha w smole.Na piwo czekalismy z 15 minut.Mój mąż zamówił gin z toniciem.Najlepsze było to że w ginie nie było nawet cytryny.A ginu pani wlała ze 3 kropelki.Kuchnia wydaje jedzenie do 10.Było ju po, wiec chcielismy zamówić sobie pizze z jakiejs pizzerii.Okazało sie ze nie mozna.Jest to knajpa w ktorej nic nie ma i nic nie mozna.Powinna nazywac sie ,,NIC PUB".

Aha.Na marginesie.W lokalu tym nie ma takze zasięgu takze nie wiem czy warto sie do niej wybierać.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Sty 2008r. 12:44  
Cytuj
Niedawno byłem w London Pub.Sorry ale tam nawet nie ma normalnego piwa.Do londynskiego baru to mu bardzo daleko.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Sty 2008r. 10:27  
Cytuj
jak w Londynie

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 19:42  
Cytuj
pierwszy raz dziś zauważyłem ten lokal,polecacie czy nie?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 19:56  
Cytuj
Kurde 1 raz słysze o takim lokalu u Nas w "Mieście" hehehehe

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 19:57  
Cytuj
co wam nie pasuje?cena?fajny lokal to i cena wysoka.jest super bo nie wolno palic hehhe.fakt nieduza knajpka ale z klimatem.dobry wybor alkoholi wszelkiego rodzaju i wlasnie spokoj a nie sped gowniarstwa.z 6-7 stolikow i chyba 2 albo 3 loze .mnie sie tam podoba i bede tam chodzil anie jakies kurwa obskurne kregielnie czy dvd gdzie takie stoliki ja mam na dzialce .sda tam od poczatku,dziadostwo niewygodne krzesla tzn.pseudokrzesla.gosc odjebal bar a loze porozdzierane .dajcie spokoj.wielka sala do ogladania meczow.ogrodek w lecie fakt,fajny.

 
 
 
 
~~koksik
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 20:16  
Cytuj
wieksze ceny = brak meneli i gowniarstwa. Wole doplacic 2 zlote do wszystkiego co jest w A&J i isc do Londona. Mam przynajmniej komfort ze nie ma bandy naj...banych meneli i dresow, co to patrza zeby tylko kogos za..bac. Poza tym swietna kuchnia ktora wysmienicie smakuje gdy nie jest najarane w okolo. Muza neutralna, bo gra radio, wiec kazdy cos dla siebie znajdze, a nie jak po innych knajpach gra to co sie szefowi podoba. Polecam i ide dzis tam z ziomami.
PS.
Barmanki tez niczego sobie. Mile, usmiechniete.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2008r. 20:38  
Cytuj
jaka kuchnia?

 
 
 
 
~~mc
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 19:38  
Cytuj
gdzie to jest ?? dzieki

 
 
 
 
~~nauczycielka
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 20:08  
Cytuj
Byłam tam wczoraj pierwszy raz i pewnie jeszcze tam wrócę. Lokal sympatyczny, kelnerki też. Trochę zbyt głośno, ale sałatka nicejska - niebo w gębie. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~nauczycielka
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 20:11  
Cytuj
"Kuchnia wydaje jedzenie do 10."
To akurat nieprawda, bo swoją sałatkę dostałam już po 10 umiech A to, że nie można tam palić to akurat wielka zaleta. Pzdr

 
 
 
 
~~````````
ff
Wysłany: 17 Lut 2008r. 10:46  
Cytuj
chyba twój mąz jest zbyt przyzwyczajony do picia spirytusu to z kąd ma czuć gin hahha a Ty jak sie wybierasz w sród ludzi to nie zapominaj zabrac troche kultury

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Lut 2008r. 10:50  
Cytuj
chyba twój mąz jest zbyt przyzwyczajony do picia spirytusu to z kąd ma czuć gin hahha a Ty jak sie wybierasz w sród ludzi to nie zapominaj zabrac troche kultury TO JES ODP DO PANI KTORA WYPOWIADAłA SIE 19 STYCZNIA O 12:40

 
 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 17 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 18:24  
Cytuj
Od niemal roku jestem właścicielem LONDON PUB`u!! nie ma nic wspólnego z tym co było kiedyś, może wystrój za bardzo się nie zmienił ale poza tym bardzo wiele! co do cen to są porównywalne z innymi knajpami. Zapraszam od wtorku do niedzieli od godziny 16:00 na naprawdę smaczne jedzenie, dobre piwko, a czas spędzony w lokalu umili wam dobra obsługa. Ponadto jestem otwarty na wszelkie propozycje imprez, najbliższa z nich juz 1 lipca 2011r. pod nazwą GENTLEMAN`s NIGHT. 668489111. Pozdrawiam. Tomasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 18:54  
Cytuj
Panie Tomaszu, jakieś karaoke by się przydało. ;) bo mało imprez tego typu jest w stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »